moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Srba iz Beograda :)

Ići dole 
+43
Maks(a)
Snoopy Gang
snoopy
LolaM
Anja..
tedibi
.Marija.
ARI Bgd
Lino
dusan
Emanuela
Ddans Dream Tim
Tabasko the Dika
Ari
poshtica
atos
Hektor
Boss
Rona
Bole sa Dorcola
Max
Uros
MarijaRio
Aćim
jok.mi
Andrijana
Tina
Bella
LuSho
Monika
luce
Capo UE
Dika
falkfoto
Niva
soffijov
mini
Lea2006
Dolly
Ksenija
Gogili
Vasica T
Srba bgd
47 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 19 ... 23  Sledeći
AutorPoruka
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Srba iz Beograda :) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 16 EmptySre Jan 26, 2011 11:54 am

Monika ::
Skoro mi je jedan prodavac u pet-shopu rekao da je ovo mnogo dobra hrana. Kaze da je ista kao Royal, a jeftinija. Kasnije sam pitala veta i ona mi je isto rekla da je dobra hrana. Mi mozda predjemo na nju.

Ja mogu da kazem da sam posle 7 dana koriscenja prezadovoljna ...mi smo bili na hills-u i primecujem onako laicki neke razlike...prvo ne smrdi kao hills, nije masna kao hills i manje su granulice...to je ono sto ja ovako laicki primecujem i ono sto mi je bitno da nema Gmod supstanci...potapala sam i vrelom vodom da vidim sta se desava ne raspada se brzo i mirise sta vise lepo kao supica...dlaka je srbi mnogo lepsa mada je bila lepa i od hillsa, izmet je mnogo manji ne smrdi kao kod hillsa i kompaktniji je...sto se cene tice jeste jeftinija od royala ali ne previse kilogram fabricki upakovane hrane kosta 630din pakovanja od 3kg sto se tice jagnjetine i rize nema, nazalost ne uvozi je zastupnik dok lososa i piletine ima u svim pakovanjima...ja nisam pristalica uzimanja hrane na meru sa svim tim sto je odmah prepakuju u kese...ja volim da kad kupim nesto znam sta sam kupila...Inace cena razmerene jagnjetine i rize na kg je 420din/kg...To su moja iskustva ako jos neko koristi zamolila bih ga da prenese neka svoja iskustva.Ako je iko ,takodje cuo bilo sta o hrai zamolila bih ga da podeli sa nama...pozzz fff
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Srba iz Beograda :) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 16 EmptySre Jan 26, 2011 12:31 pm

Ne opire se on ,nego je problem u tome što su mu hormoni udarili u glavu pa napastvuje devojčice. Nebi baš da se pokaže kao manijak na prvom druženju.
Nazad na vrh Ići dole
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Srba iz Beograda :) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 16 EmptySre Jan 26, 2011 7:42 pm

Srba bgd ::
Monika ::
Skoro mi je jedan prodavac u pet-shopu rekao da je ovo mnogo dobra hrana. Kaze da je ista kao Royal, a jeftinija. Kasnije sam pitala veta i ona mi je isto rekla da je dobra hrana. Mi mozda predjemo na nju.

Ja mogu da kazem da sam posle 7 dana koriscenja prezadovoljna ...mi smo bili na hills-u i primecujem onako laicki neke razlike...prvo ne smrdi kao hills, nije masna kao hills i manje su granulice...to je ono sto ja ovako laicki primecujem i ono sto mi je bitno da nema Gmod supstanci...potapala sam i vrelom vodom da vidim sta se desava ne raspada se brzo i mirise sta vise lepo kao supica...dlaka je srbi mnogo lepsa mada je bila lepa i od hillsa, izmet je mnogo manji ne smrdi kao kod hillsa i kompaktniji je...sto se cene tice jeste jeftinija od royala ali ne previse kilogram fabricki upakovane hrane kosta 630din pakovanja od 3kg sto se tice jagnjetine i rize nema, nazalost ne uvozi je zastupnik dok lososa i piletine ima u svim pakovanjima...ja nisam pristalica uzimanja hrane na meru sa svim tim sto je odmah prepakuju u kese...ja volim da kad kupim nesto znam sta sam kupila...Inace cena razmerene jagnjetine i rize na kg je 420din/kg...To su moja iskustva ako jos neko koristi zamolila bih ga da prenese neka svoja iskustva.Ako je iko ,takodje cuo bilo sta o hrai zamolila bih ga da podeli sa nama...pozzz fff
Mi smo probali tu hranu,po preporuci Zeljka vlasnika Tine iz Uzica,ali Capo uopste nije hteo da je jede...Dobili smo u pet shopu promotivno pakovanje od 500g, to je pojeo u slast,ali kada sam mu opet kupila nije hteo uopste...Ne znam da li je to bilo samo trenutno ili shta vec....Veterinar nam je rekao da je dobra hrana ali da bi uz nju morali da mu se dodaju jos neki vitamini..tako da smo mi jos uvek na Royalu.To je nase iskustvo za sada...Dobili smo i celu knjizicu o toj hrani, pa ako ste zainteresovani, mogu nekako da vam je posaljem cmok
Nazad na vrh Ići dole
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Srba iz Beograda :) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 16 EmptySre Jan 26, 2011 9:38 pm

Dobili smo i mi knjizicu, ali ja vise verujem ljudima koji imaju bilo kakvo iskustvo nego promo materijalu Wink hvalaaaaaaaa na odgovoru fff
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Srba iz Beograda :) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 16 EmptyČet Jan 27, 2011 1:31 am

Druže Srbo i mi smo dobili preporuke sa nekoliko strana (od ljudi koji su iskusni i kojima se može verovati) da njom može da se zameni Royal ili Hills ako nam se pokaže kao preskup. Mi smo od početka (od kad je kod nas) na Royalu i nebi tu ništa menjali. Kada smo zadnji put išli kod Veta ocenio ga je kao psa koji sa odlično razvija i ima snage kao "službeni pas" i preporuku da ništa ne menjamo u ishrani. Nas troje ga je jedva savladalo da mu izvade jedan mlečni zubić. I mi imamo informaciju koji je dao Capo da uz nju treba dopuna vitaminima. Versele Laga je veliki koncern koji se bavi proizvodnjom hrane za kućne ljubimce (HRčke ,morske prasiće,zečeve..........) tako da neverujem da bi ugrožavali svoju poziciju na tržištu lošim proizvodima u svojoj ponudi. Slobodno koristi Bento Kronen ako ti se sviđa. dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Srba iz Beograda :) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 16 EmptyČet Jan 27, 2011 1:41 am

Ma srba je bukvalno odbio hills ja bila zadovoljna njim ali 2 dana nije hteo nista da jede...i vet kaze sve u redu nije mu nista promeni hranu ja pitam koju on opet zapeo za kuvanu i na krsaju nekako pristao da izgovori bento...ja otisla u jedan pet shop drugi treci i to namero birala da znam da su vlasnici pet shopova veterinari i svi mi rekli bento i kao ajde da probam...kupila jednu kesu pomesala sa hillsom dala mu ovaj izvadio sve iz cinije presortirao i pojeo samo bento...onda sam mu smao bento davala i jede nedelju dana pu pu da ne ureknem Smile hvala druze vaso na odgovoru fff
Nazad na vrh Ići dole
Aćim
bigl-manijak
bigl-manijak
Aćim


Broj poruka : 246
Localisation : Tatooine
Datum upisa : 11.10.2009

Srba iz Beograda :) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 16 EmptyČet Jan 27, 2011 1:52 am

ona cibau hrana je sranje, dobra je top trainer za odgajivace.
Nazad na vrh Ići dole
http://piratekowalski.tumblr.com/
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Srba iz Beograda :) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 16 EmptyPet Jan 28, 2011 12:30 am

Veceras na tashu biglovi opet u vecini Smile Ari, Srba, Lola i Darcy Smile)) wooohoooooo
Nazad na vrh Ići dole
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Srba iz Beograda :) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 16 EmptyPet Jan 28, 2011 12:43 am

Ari, Srba,Lola i Darcy tamo negde u daljini Smile

Nazad na vrh Ići dole
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Srba iz Beograda :) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 16 EmptyPet Jan 28, 2011 12:50 am

Srba i Lola

Nazad na vrh Ići dole
Ari
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Ari


Broj poruka : 167
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.02.2008

Srba iz Beograda :) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 16 EmptyPet Jan 28, 2011 1:05 am

Super Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Srba iz Beograda :) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 16 EmptyPet Jan 28, 2011 1:27 am

wooooohooooo evo ga drug Ari cmok
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Srba iz Beograda :) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 16 EmptyPet Jan 28, 2011 3:50 pm

Super! cheers
Sto se i ovi drugari ne pridruze forumu? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Srba iz Beograda :) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 16 EmptyPet Jan 28, 2011 3:52 pm

Vlasnici od Darcy nesto nisu preterano zainteresovani, ne bih da ispadnem dosadna i da ih stalno cimam Smile))
A Lolina gazdarica ce 99% doci Smile
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Srba iz Beograda :) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 16 EmptyPet Jan 28, 2011 4:04 pm

Steta.Ali super sto ce doci Lola! Svidja mi se ime Darcy! Rece mi sestra da se tako zove neka iz crtanog filma. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Srba iz Beograda :) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 16 EmptyPet Jan 28, 2011 4:11 pm

Monika ::
Steta.Ali super sto ce doci Lola! Svidja mi se ime Darcy! Rece mi sestra da se tako zove neka iz crtanog filma. Very Happy

A ja kad čujem Darcy, setim se uvek Gordosti i predrasude i uvek to ime asociram sa muškim polom. Ali sviđa mi se ideja da se jedna biglica tako zove!
Nazad na vrh Ići dole
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Srba iz Beograda :) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 16 EmptyPet Jan 28, 2011 4:42 pm

Darcy je ko lutka! A tek sto je srchana- srchanija od Srbe onda mozes misliti koji je zvrk Smile)) inace je Soleina mala iz Kikinde Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Srba iz Beograda :) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 16 EmptyPet Jan 28, 2011 5:01 pm

Mnogo mi se svidja kad kazes Soleina mala Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Srba iz Beograda :) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 16 EmptyPet Jan 28, 2011 5:15 pm

Srba iz Beograda :) - Page 16 129fs370785
Nazad na vrh Ići dole
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Srba iz Beograda :) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 16 EmptyNed Jan 30, 2011 9:04 pm

Mala Srbina retrospektiva....

Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Srba iz Beograda :) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 16 EmptyNed Jan 30, 2011 9:38 pm

F E N O M E N A L N O I love you
Nazad na vrh Ići dole
poshtica
novajlija
novajlija
poshtica


Broj poruka : 13
Datum upisa : 22.01.2011

Srba iz Beograda :) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 16 EmptyNed Jan 30, 2011 11:33 pm

Lepi Srba definitivno ima pogled nekog sumnjicavog detektiva iz npr.CSI-ja Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Srba iz Beograda :) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 16 EmptyPon Jan 31, 2011 8:01 pm

hvala hvala Srba iz Beograda :) - Page 16 121fs725372
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Srba iz Beograda :) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 16 EmptyPon Jan 31, 2011 8:05 pm

odlicno
pesma slike top gun
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Srba iz Beograda :) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 16 EmptyUto Feb 01, 2011 1:08 am

Predivno, Srbica je ko luce, a posebno mi se dopala ona slika gde se razbaskario na francuskom lezaju top gun
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Sponsored content





Srba iz Beograda :) - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 16 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Srba iz Beograda :)
Nazad na vrh 
Strana 16 od 23Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 19 ... 23  Sledeći
 Similar topics
-
» Eli iz Beograda
» Ema iz Beograda
» Rio iz Beograda
» Lea iz Beograda
» Nando, Oksa i Stella iz Kovina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: