moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Lady iz Novog Sada

Ići dole 
+33
Anja..
DP
LuSho
mknaumoski
filip
jok.mi
leo-kosutnjak
Boky&Tanja
Teodor-Tedi iz S.Palanke
Aćim
Luna
LADY 2
Zvoncica
Marli
Shiloh
Joker_Poker
luce
Ivana
Dolly
Mirka
Niva
Dika
tatjana
Janchee
Meda
Lilu The Great
Medena
Lino
Lea2006
Ksenija
Bunny's Nightmare
Andrijana
Lady
37 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sledeći
AutorPoruka
Lady
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Lady


Broj poruka : 171
Godina : 39
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 07.10.2008

Lady iz Novog Sada - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 13 EmptyČet Okt 29, 2009 1:04 pm

Krv nije voda! Naravno da smo isti. Lady se sprema za selidbu - ona to jadna jos uvek ne zna Sad Sto ce podrazumevati drasticne promene za nju. Prvo, nece moci da spava u krevetu sa nama. Na to se skoro vec navikla. Skoro celu noc spava u lazy-bagu koji je prsvojila (kupili smo onaj najveci). ponekad p[okusa da legne sa nama al je mi izguramo napolje. Medjutim, i dalje spava u istoj sobi gde i mi (sad zivimo u garsonjeri - pa je to i logicno Smile ) A u novom stanu planirmao da je naucimo da spava na terasi (zastakljenoj i ususkanoj), tj da od terase napravimo njenu sobicu Smile Ne znam kako ce se navici na nov stan, valjda nece da krene da piski svuda Smile

A u Nsu su poceli da kaznjavaju ako pustite psa sa povodca, na mestu koje nije obelezeno kao prostor za pustanje pasa. Kazna je 2000 din. I bas pre neki dan je jedan bigl dobio kaznu. Ladno cuce u zbunju i vrebaju, pa cim ga u parku pustis sa povodca, a oni pljas kaznu. Cak ni na keju ne moze. I tmao kaznjavaju. A mi smo konacno lepo naucili Lady da nas slusa bez povodca, pa mozemo i ulicu da predjemo.. sve ide uz nogu. I uglavnom vise ni ne nosimo ogrlicu na struju, nego onu obicnu.
Nazad na vrh Ići dole
leo-kosutnjak
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
leo-kosutnjak


Broj poruka : 174
Localisation : kosutnjak
Datum upisa : 19.10.2009

Lady iz Novog Sada - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 13 EmptyČet Okt 29, 2009 3:56 pm

To su divne noviosti,pogotovo sto sigurno znam da biglići vole širinu!mi imamo veliki stan i on,kad poludi(a to ga često hvata)jurca u krug kao sumanut i dzampuje sa fotelje na fotelju u jednom skoku!ludo,a živi!! drunken Nego i kod nas su počeli sa kaznama za vođenje bez povodca,mada smo mi na Koçutnjaku i kome smetamo Question No,ludaka ima posvud.
Nego,kako ste uspeli da je dresirate da ide uz nogu...ovaj me slusa kad smo napolju,gleda gde sam i ne udaljava se,ali na poziv dolazi kad on hoce... :fs:ipak ima 13meseci i trebalo bi da zna kojesta,smrc..i dalje nam se desava da se upiski na trosed,najcesce kad dodjemo kuci,pa odmah zatim ponovo izadjemo...Neodoljivi su i prepametni i zato mu sve oprastamo hehe hehe hehe vidim ja da je sekica prava mala damica i da je mnogo bolja od ovog njenog brata djavolka neposlusnog i nevaspitanog Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
puno nam ljubi seku i pisite sta radi,jer smo se uzeleli da nesto cujemo o njoj..celo leto smo bili odsutni,pa smo puno toga propustili trgtr trgtr trgtr
Nazad na vrh Ići dole
Lady
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Lady


Broj poruka : 171
Godina : 39
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 07.10.2008

Lady iz Novog Sada - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 13 EmptyČet Okt 29, 2009 6:40 pm

Kaos to sam ranije pricala (pisala), ogrlica na struju nam je puno pomogla i Lady sad stvarno slusa, ca i bez nje. Na komndu "noga' uvek dodje do nas. Tu smo komandu naucili uz ogrlicu i zvuk (bez peckanja sruje). Cak ispljune ono sto ima u ustima na komandu "fuj to" Smile To sam mislila da nikada necemo uspeti. Zamislite kad i koskicu koju nadje na ulici ispljune Smile

Batice, pravi si smeker, samo da znas Smile
Nazad na vrh Ići dole
leo-kosutnjak
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
leo-kosutnjak


Broj poruka : 174
Localisation : kosutnjak
Datum upisa : 19.10.2009

Lady iz Novog Sada - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 13 EmptyPet Okt 30, 2009 12:06 pm

kad budes imala vremena,molim te da mi potanko objasniš kako si je dresirala uz zvuk da te sluša na komandu "noga",a kada si primenjivala struju.On u principu nikada ne ide daleko i sluša ,ali neće baš uz nogu. Bojim se i kada vidi druge pse,potpuno se izbezumi od sreće i kao bez glave trči i ja u tom trenutku ne postojim za njega!! bounce
Inače kako se boriš sa ljinjanjem?on se meni linja celo leto i nije ni prestalo,dlake su na sve strane gde god prođe ili legne,četkam ga svaki dan,ali bezuspešno. iselila sam sve tepihe iz stana i živimo kao pod šatorom Rolling Eyes ima li nade da će prestati(ja navodno uzela kratkodlakog psa baš zbog dlaka,kad ono ispade da je bolje bilo .....hahaha)?ribam kao luda žena po celi dan..kad dođem mrtva sa posla,to mi najteže pada No
Nazad na vrh Ići dole
Lady
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Lady


Broj poruka : 171
Godina : 39
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 07.10.2008

Lady iz Novog Sada - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 13 EmptyPet Okt 30, 2009 12:36 pm

jao.. dlake.. uzas... kada smo se raspitivali o ovoj rasi - svi su pricali da se linja malo, kao nije strasno. Nije strasno, sipak Sad Ja sam sad trudna i ocekujemo bebicu krajem jauara, pa se bas brinem zbog dlaka, narocito kad krene da puzi. Moji roditelji size i gledaju kome da je poklone, a mi ne damo Sad i stalno se svadjamo zbog tih dlaka. Pa redovno pokusavam pre negos to moj dodju kod nas, da usisam setaljno i da se pravim kako kao nema dlaka. Sta bi tek bilo da mam vidi koliko ih je Shocked

Cini mi se da se Lady konstantno linja - da to bas i ne zavisi od godisnjeg doba.. ne znam... mozda zato sto je zimi jako toplo u stanu.. kad god me neko na ulici pita da li se linjaju, uvek kazem STRASNO!! da znaju ljudi sta ih ceka, a ne ovako da se nadaju da ce nekad prestati. Odustali smo i od cetkanja. Samo nekad... Samo mi jos to fali, pored svakodnevnog ciscenja posle posla. A tepihe nemamo od samog starta... niti cemo ih ikad imati. Najgore mi je bilo sad za kupovinu uaone garniture za novi stan. Na kraju smo odlucili -eko koza, to bar moze da se obrise. A stavicu neke prekrivace, sto mogu i u masinu, pa peri i tresi Sad

Najvise me nervira sto kad izvadim majice i pantalone iz masine one i dalje imaju dlake po sebi. Pretpostavljam da mi je i masina puna dlaka i da ce uskoro da crkne Sad A da ne spominjem koliko kaputa ne mogu vise da nosim - dlake su se zavukle pa me jesramota da idem takva, kao da spavam u stenari. Razmisljali smo se da je oblepimo selotejpom da se ne linja vise lol!
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Lady iz Novog Sada - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 13 EmptyPet Okt 30, 2009 2:03 pm

Lady ::
jao.. dlake.. uzas... kada smo se raspitivali o ovoj rasi - svi su pricali da se linja malo, kao nije strasno. Nije strasno, sipak Sad Ja sam sad trudna i ocekujemo bebicu krajem jauara, pa se bas brinem zbog dlaka, narocito kad krene da puzi. Moji roditelji size i gledaju kome da je poklone, a mi ne damo Sad i stalno se svadjamo zbog tih dlaka. Pa redovno pokusavam pre negos to moj dodju kod nas, da usisam setaljno i da se pravim kako kao nema dlaka. Sta bi tek bilo da mam vidi koliko ih je Shocked

Cini mi se da se Lady konstantno linja - da to bas i ne zavisi od godisnjeg doba.. ne znam... mozda zato sto je zimi jako toplo u stanu.. kad god me neko na ulici pita da li se linjaju, uvek kazem STRASNO!! da znaju ljudi sta ih ceka, a ne ovako da se nadaju da ce nekad prestati. Odustali smo i od cetkanja. Samo nekad... Samo mi jos to fali, pored svakodnevnog ciscenja posle posla. A tepihe nemamo od samog starta... niti cemo ih ikad imati. Najgore mi je bilo sad za kupovinu uaone garniture za novi stan. Na kraju smo odlucili -eko koza, to bar moze da se obrise. A stavicu neke prekrivace, sto mogu i u masinu, pa peri i tresi Sad

Najvise me nervira sto kad izvadim majice i pantalone iz masine one i dalje imaju dlake po sebi. Pretpostavljam da mi je i masina puna dlaka i da ce uskoro da crkne Sad A da ne spominjem koliko kaputa ne mogu vise da nosim - dlake su se zavukle pa me jesramota da idem takva, kao da spavam u stenari. Razmisljali smo se da je oblepimo selotejpom da se ne linja vise lol!
Kad perete prekrivače, stavite ih u one mrežice za pranje veša, što mogu da se nađu u radnjama " sve za 95" i neće ih biti po drugom vešu!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Lady iz Novog Sada - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 13 EmptyPet Okt 30, 2009 3:36 pm

Da, dlake su im jedina losa osobina. Ali, niko nije savrsen dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
leo-kosutnjak
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
leo-kosutnjak


Broj poruka : 174
Localisation : kosutnjak
Datum upisa : 19.10.2009

Lady iz Novog Sada - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 13 EmptyPet Okt 30, 2009 3:50 pm

Znači,stvarno krv nije voda!!!istovetne probleme imam.kad sam pitala-rekose da se ne linja,kad ono-hooooror!!isti problem imam sa majkom i sestrom.moji zive u Aranđelovcu,tamo mi je i sestra koja ima kćerkicu od dve i malo vise godinice. oni su navikli na psa u dvorištu(jeli,imaju kuće),tako da za nase potrebe za ovom vrstom ljubavi nemaju razumevanja.zaboga:kako možeš jadnu životinju u stanu,a o dlakama da ti ne pričam-džigericu mi pojedose,(veš-horor)! u jednom trenutku presinga sam bila na ivici da ga dam.
bile su mi u poseti,ja ga jadnika zatvorim u kupatilo ceo dan,(da im ne smeta),kad on progrize komad vrata da bi izašao!!!!mukica,obožava društvo(kod nas ga je u kući vazda)i moji to shvate kao tragediju!!

toga dana sam,kada su otišli,dobila takvu aritmiju i napad plača,a on(koji nema mira na jednom mestu)kao da zna šta razmišljam,pa duša moja legao mi na noge i nije se pomerio četiri sata,sve me gledajući pravo u oči.KAD TO VIDEH,REŠIH DA GA NE DAM DOK NAS SUDBINA NE RASTAVI!!presudan je bio moj sin koji ima 15 godina i koga u pubertetu ništa ne interesuje.Suznih očiju kaže:mama,a sta ćemo mi bez njega?
to beše kraj!
ne damo ga!!!(biće sve lakše kad kupim auto,pa se nećemo razdvajati kad krenemo na put,ju-hu!!
Sto se tiče bebice,uvek se radujem kad čujem takve novosti,biće vodolijica?moj sin je rođen 26.januara!biće ti teško,jer ćeš češće ribati,ali...ma,videćeš sama.Samo pozitivno!moj drug doktor mi je rekao da bojazni nema ,jer mi to i ako progutamo-izbacimo! sunny sunny :sunny:uh,kraj expozea hehe hehe hehe
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Lady iz Novog Sada - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 13 EmptyPet Okt 30, 2009 4:49 pm

Ne brinite ništa za kombinaciju beba-pas u kući! Ako je redovno vakcinisan i čišćen od parazita, nema problema! Mi smo 10 godina imali vučjaka u stanu /uzet pred moj porodjaj/ i sve je funkcionisalo super, a da znate da se on linjao duplo više nego Lea! Naravno, svaki pas koji živi u stanu se linja, neki manje, neki više, ali ako ne možete da se izborite sa dlakama uvedite pravila tipa da ne sme na krevete i rešavate stvar samo čišćenjem poda /džoger je spas/! E sad, što bi svi da se igraju sa biglovima po krevetima i foteljama,a da nema dlaka-to je naučna fantastika!
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Lady iz Novog Sada - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 13 EmptyPet Okt 30, 2009 11:32 pm

Samo da dodam jos nesto na sve ovo sto je rekla Leina vlasnica... Svako ima svoje standarde cistoce, meni npr. dlake ne smetaju.
Ali, nevezano za dlake i cistocu, deca koja odrastaju uz psa imaju manje sanse da razviju alergije, imunitet im je jaci, itd, da ne pricam o raznoraznim psiholoskim benefitima od kontakta bebe/deteta i psa. To su sva istrazivanja pokazala... Tako da, beba+pas=superishka!!! I, naravno, cestitke!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Lady
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Lady


Broj poruka : 171
Godina : 39
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 07.10.2008

Lady iz Novog Sada - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 13 EmptyPon Nov 02, 2009 12:21 pm

Slazem se ja sa svim tim. Ne smatram dlake pljavstinom. Ali, da li bi neko mogao mojoj mami to da objasni Laughing Ona je zena kojoj je vek sve pod konac u stanu i nema ni grmaa prasine. Nije joj tesko da kad doje sa posla sprema i sredjuje stan. I njoj su dlake koje se skupe u mom stanu za par dana - horor, pa stalno dobijam kritike.
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Lady iz Novog Sada - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 13 EmptyPon Nov 02, 2009 2:33 pm

Mi recimo imamo garderobu za "po kuci" i u njoj se ne izlazi napolje, da ne bi dlakama ugrozavali covjecanstvo. Vec smo se pomirili da su te kucne trenerke i majice vec nekoliko sati po oblacenju musave i dlakave!b:)
Dalje, po trosjedu i foteljama imamo prekrivace, u zgodnoj boji hehe pa se dlake ne isticu, i koji se lako istresaju i peru. Kad dolaze gosti samo skinemo prekrivace, usisamo pod, i sve je super. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Lady iz Novog Sada - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 13 EmptyPon Nov 02, 2009 10:18 pm

moj je savjet da je redovito iscetkavate, ako se sad uzasno jako linja onda je odvedite u neki salon za uljepsavanje ljubimaca i recite im da je detaljno iscetkaju i da joj skinu sto vise podlake, nakon jednog takvog tretmana zna proc i po 2-3 tjedna a da ne padne niti jedna dlaka (nas je nas kostao oko 600 dinara). nakon takvog tretmana bit ce je puno lakse iscetkat, a i ako se jako linja kupite furminator, odlican je skine apsolutno svu dlaku. puno se lakse dise bez svih tih dlaka Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Lady iz Novog Sada - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 13 EmptyPon Nov 02, 2009 10:30 pm

Ja cetkam Zigija sa onom gumenom cetkom sto se navuce na ruku, ali nisam zadovoljna - ne skine dovoljno dlake. Sta je furminator?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Lady iz Novog Sada - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 13 EmptyPon Nov 02, 2009 10:44 pm

nesto ala trimer, samo bolje, jednostavnije se koristi.
http://www.furminator.com/
mislim da ga se moze kupit u pet centru ili ga se moze narucit preko interneta.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Lady iz Novog Sada - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 13 EmptyPon Nov 02, 2009 10:51 pm

Potrazicu i kupiti, hvala za link i preporuku
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Aćim
bigl-manijak
bigl-manijak
Aćim


Broj poruka : 246
Localisation : Tatooine
Datum upisa : 11.10.2009

Lady iz Novog Sada - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 13 EmptyPon Nov 02, 2009 11:28 pm

ja se secam samo stomak eliminatora lol!

Lady iz Novog Sada - Page 13 5982
Nazad na vrh Ići dole
http://piratekowalski.tumblr.com/
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Lady iz Novog Sada - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 13 EmptyUto Nov 03, 2009 1:31 am

Mi imamo furminator i mogu vam reci da je sjajan. Nema ga u Srbiji,ali za 60 e ga neki ljudi donose iz inostranstva. Ima da se kupi u Zagrebu za manje od 60 eura http://mambo.hr/pribor_za_uredjivanje_furminator.html
Nazad na vrh Ići dole
Lady
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Lady


Broj poruka : 171
Godina : 39
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 07.10.2008

Lady iz Novog Sada - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 13 EmptyUto Nov 03, 2009 10:17 am

Hvala puno!
Ivana, jel postoji neka sansa da se skupe ljudi na forumu koji zeli taj furminator, pa da onda narucimo preko nekog da nam donese, ako znas zekog ko bi moga to da donese?
Nazad na vrh Ići dole
leo-kosutnjak
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
leo-kosutnjak


Broj poruka : 174
Localisation : kosutnjak
Datum upisa : 19.10.2009

Lady iz Novog Sada - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 13 EmptyUto Nov 03, 2009 4:08 pm

Extra je ideja i mi bismo hteli!ja sam potpuni izludela od dlaka No
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Lady iz Novog Sada - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 13 EmptySre Nov 04, 2009 1:57 pm

I kod nas dlake na sve strane
Nazad na vrh Ići dole
leo-kosutnjak
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
leo-kosutnjak


Broj poruka : 174
Localisation : kosutnjak
Datum upisa : 19.10.2009

Lady iz Novog Sada - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 13 EmptyČet Nov 05, 2009 11:31 am

Deco,hajde da se organizujemo za ovaj trimer!Ima li neko ideju kako to da izvedemo?Ko ce da napravi kontakt-da pita za cenu i način isporuke,a mi ćemo se onda lako organizovati.
Ili da li šalju putem pouzeća?
hajde neka se neko rasita,neko ko ima malo više informacija... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Lady iz Novog Sada - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 13 EmptyČet Nov 05, 2009 5:50 pm

Mi smo juce bili u osijeckom Pet centru ali oni ga nisu imali.


Poslednji izmenio Medena dana Pon Nov 09, 2009 4:56 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
leo-kosutnjak
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
leo-kosutnjak


Broj poruka : 174
Localisation : kosutnjak
Datum upisa : 19.10.2009

Lady iz Novog Sada - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 13 EmptyPon Nov 09, 2009 4:50 pm

Ja sam malo pretrazivala i nasla na sajtovima razne cene.ne znam da li ga ima kod nas i koliko je,ali sam nasla u Sloveniji(www.grooming-products.com) za 40 evra ,ne znam koliko je postarina,i na e-bay-u iz Amerike direkt oko 12 dolara!!!!nisam sigurna koliko je postarina,pa ako neko od vas ima malko vremena neka sve prostudira ,pa neka nam svima javi tacne cene i proceduru!
Nazad na vrh Ići dole
leo-kosutnjak
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
leo-kosutnjak


Broj poruka : 174
Localisation : kosutnjak
Datum upisa : 19.10.2009

Lady iz Novog Sada - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 13 EmptyPon Nov 09, 2009 4:53 pm

usput,sve su ocene da je fantastičan,kod biglova ima extra efekat,(tako kazu) do 90% skida,pa nema pomahnitalog čišćenja dlaka po stanu.ja bih probala,jer sam na kraju snage od ribanja dlaka(o garderobi da ne pričam)!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Lady iz Novog Sada - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 13 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Lady iz Novog Sada
Nazad na vrh 
Strana 13 od 17Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sledeći
 Similar topics
-
» Ema iz Novog Sada
» ~Klea iz Novog Sada~
» Kala iz Novog Sada
» Braca iz Novog Sada
» Sparki iz Novog Sada

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: