moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Lady iz Novog Sada

Ići dole 
+33
Anja..
DP
LuSho
mknaumoski
filip
jok.mi
leo-kosutnjak
Boky&Tanja
Teodor-Tedi iz S.Palanke
Aćim
Luna
LADY 2
Zvoncica
Marli
Shiloh
Joker_Poker
luce
Ivana
Dolly
Mirka
Niva
Dika
tatjana
Janchee
Meda
Lilu The Great
Medena
Lino
Lea2006
Ksenija
Bunny's Nightmare
Andrijana
Lady
37 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Sledeći
AutorPoruka
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Lady iz Novog Sada - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 8 EmptySre Dec 17, 2008 7:37 pm

Jao, kakva je ona slatka mala lopovica! aa

Neki dan sam sebi skuvala virsle i taman pocela da jedem, a Meda spava na jastucetu, kad zvoni telefon. Dok sam se ja vratila u trpezariju bukvalno nekoliko sekundi kasnije misteriozno su nestale i vecera i Meda. affraid
Provela je jedno pola sata sakrivajuci se u dvoristu, pa se valjda smrzla i pokajnicki dosla u kucu ali nije ulazila dalje od vrata - zna i sama da ne smije, ali to je jace od nje!
Medjutim, ima i razlike - kada je sama sa Ivanom, on smije da izadje iz trpezarije sa hranom na stolu, njemu nece nista maznuti, dokazano vise puta.
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Lady iz Novog Sada - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 8 EmptySre Dec 17, 2008 7:42 pm

I Ogi je pravi lopov.
Jednom prilikom mi je uzeo sendvič iz RUKE. Ja jela i okrenula glavu na sekund da kažem nešto mami, a on ga je u deliću sekunde dovatio i proždro. I mama i ja ostale u šoku, a onda počele da se smejemo.
I da, jednom je, dok je bio mali, devojci u parku iz usta izvuko sendvič. Živ blam me pojeo... Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Lady iz Novog Sada - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 8 EmptySre Dec 17, 2008 7:45 pm

Andrijana ::
I da, jednom je, dok je bio mali, devojci u parku iz usta izvuko sendvič. Živ blam me pojeo... Embarassed
smeh smeh smeh smeh
E pa umalo da padnem sa stolice! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Lady iz Novog Sada - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 8 EmptySre Dec 17, 2008 9:01 pm

Da, sad je smešno, ali meni u tom trenutku ni malo nije bilo smešno... Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Lady iz Novog Sada - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 8 EmptySre Dec 17, 2008 9:22 pm

aaaa znam! Luca je u parku toliko obletala oko nekog prosjaka koji je sedeo na travi i jeo suv lebac... sta da vam kazem, covek odlomi parce i baci joj... sta reci a ne zaplakati...
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Lady iz Novog Sada - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 8 EmptySre Dec 17, 2008 9:30 pm

luce ::
aaaa znam! Luca je u parku toliko obletala oko nekog prosjaka koji je sedeo na travi i jeo suv lebac... sta da vam kazem, covek odlomi parce i baci joj... sta reci a ne zaplakati...
To rade i napasnici u mom parku, a znam i mastifa koji trči poput bigla kad vidi grupu golubova i onda im otima hleb, a Doli je detetu koje je nosilo flašicu, pila mleko iz iste. ( srećom je to detetovoj mami bilo simpatično)
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Lady iz Novog Sada - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 8 EmptySre Dec 17, 2008 10:46 pm

Jaooj kako se slatko smejem nasim malim lopovima. Ziggy je nasoj spremacici krao iz torbe sendvic koji je donosila ne bi li imala sta da prezalogaji dok radi Embarassed O kradjama sa stola da ne govorim. Vrlo je slicna situacija kao sto je Masha opisala za Luce.... Stavi glavu na sto i zazmuri ali ne odstupa.... Jednom je u liftu toliko gledao u kiflu sto je komsinica kupila da mu je bacila da pojede.... Jezivi su Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Lady iz Novog Sada - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 8 EmptySre Dec 17, 2008 11:29 pm

Janchee ::
Jaooj kako se slatko smejem nasim malim lopovima. Ziggy je nasoj spremacici krao iz torbe sendvic koji je donosila ne bi li imala sta da prezalogaji dok radi Embarassed O kradjama sa stola da ne govorim. Vrlo je slicna situacija kao sto je Masha opisala za Luce.... Stavi glavu na sto i zazmuri ali ne odstupa.... Jednom je u liftu toliko gledao u kiflu sto je komsinica kupila da mu je bacila da pojede.... Jezivi su Laughing
Meni je najgore kada dosađuje nekom ko jede i kad joj on (ona) na kraju bace, ona onjuši i ode!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Lady iz Novog Sada - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 8 EmptyČet Dec 18, 2008 1:37 am

O boze, kakva KOLEKCIJA uspomena! cheers lol!
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Lady iz Novog Sada - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 8 EmptyČet Dec 18, 2008 1:16 pm

Lady, ne brini za kilažu, kad sam juče čula da ti braca Barton ima preko 9 kila-pa ti si ko perce za njega cheers
Nazad na vrh Ići dole
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Lady iz Novog Sada - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 8 EmptyČet Dec 18, 2008 5:31 pm

ma ti kraljivci Laughing
Lino je jednom jednoj zeli u parku uzeo oteo torbu i manijacki poceo trcati po livadi s njom (nije ju htio vratit). dok nam je bjezao je prosuo sadrzaj torbe po cijelom parku. kad sam ga ulovila zavezala sam ga za drvo i slijedecih 10-20 min sam zeni pomagala pronaci sve stvari. Evil or Very Mad dobro da zena ima psa, pa je sve donekle razumjela, ali je svejedno bila ljuta na nas. kako i nece nakon sto joj je Lino priredio. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Lady
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Lady


Broj poruka : 171
Godina : 39
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 07.10.2008

Lady iz Novog Sada - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 8 EmptyČet Dec 18, 2008 5:33 pm

Lino ::
ma ti kraljivci Laughing
Lino je jednom jednoj zeli u parku uzeo oteo torbu i manijacki poceo trcati po livadi s njom (nije ju htio vratit). dok nam je bjezao je prosuo sadrzaj torbe po cijelom parku. kad sam ga ulovila zavezala sam ga za drvo i slijedecih 10-20 min sam zeni pomagala pronaci sve stvari. Evil or Very Mad dobro da zena ima psa, pa je sve donekle razumjela, ali je svejedno bila ljuta na nas. kako i nece nakon sto joj je Lino priredio. Rolling Eyes

Auuu, vec vidim da bi to i nama moglo da se dogodi Very Happy Bas bi bilo veselo!


Poslednji izmenio Lady dana Čet Dec 18, 2008 5:43 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Lady iz Novog Sada - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 8 EmptyČet Dec 18, 2008 5:36 pm

fantasticno! stvarno su nevidjeni!
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Lady iz Novog Sada - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 8 EmptyPon Dec 22, 2008 3:24 pm

Kako nam je Lady prošla sa vakcinom i čišćenjem????
Nazad na vrh Ići dole
Lady
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Lady


Broj poruka : 171
Godina : 39
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 07.10.2008

Lady iz Novog Sada - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 8 EmptyPon Dec 22, 2008 3:36 pm

Cistili smo je u subotu i nismo imali ni jednu glistu dasdas dasdas A sad je posle posla vodimo na vakcinu... Nadam se da se nece istraumirati Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lady
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Lady


Broj poruka : 171
Godina : 39
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 07.10.2008

Lady iz Novog Sada - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 8 EmptyPon Dec 22, 2008 5:34 pm

Odlucili smo da ostavimo Lady na par dana u pansion, sad za novu odinu, posto mi necemo biti tu, a smatramo da je premala za sneg od pola metra. Izabrali smo jedan pansion u Kamenici (neko je ostavio na forumu br tel, pa sam tako nasla). Otisli smo da ga vidimo. Najbitnije je sto se vidi da ta zena bas voli pse, Lady ce biti unutra sa bolonjezerom i 2 pudle Smile Malo se plasim da je ostavim samu tamo, al valjda ce sve biti ok.
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Lady iz Novog Sada - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 8 EmptyPon Dec 22, 2008 5:58 pm

Ma ne brinite se, bice sve u redu!
Nazad na vrh Ići dole
Lady
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Lady


Broj poruka : 171
Godina : 39
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 07.10.2008

Lady iz Novog Sada - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 8 EmptyUto Dec 23, 2008 12:24 pm

Bili smo juce na vakcini i Lady je bila pravi heroj I love you Ni glasa nije pustila, samo smo imali problema da je umirimo da dobije vakcinu, posto je njoj bilo mnogo zanimljivo da trckara po ordinaciji i njuska sve. Sad vec imamo 7 kg, tako da mi se cini da cemo biti bas velika kuca Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Lady iz Novog Sada - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 8 EmptyUto Dec 23, 2008 12:33 pm

bravo tr
Nazad na vrh Ići dole
Lilu The Great
bigl-manijak
bigl-manijak
Lilu The Great


Broj poruka : 439
Godina : 36
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 13.09.2007

Lady iz Novog Sada - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 8 EmptyUto Dec 23, 2008 1:36 pm

Lady,svaka cast!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/liluthegreat
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Lady iz Novog Sada - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 8 EmptyUto Dec 23, 2008 3:56 pm

Bravo za malu veliku kucu:grret:
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Lady
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Lady


Broj poruka : 171
Godina : 39
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 07.10.2008

Lady iz Novog Sada - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 8 EmptyPet Dec 26, 2008 10:42 am

SVE NAJLEPSE ZA OVE NOVOGODISNJE PRAZNIKE ZELI VAM NASA MALA TROCLANA PORODICA, NA CELU SA LADY Very Happy


Lady iz Novog Sada - Page 8 Snoopy10
Nazad na vrh Ići dole
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Lady iz Novog Sada - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 8 EmptyPet Dec 26, 2008 11:14 am

Hvala, također. rendeer
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Lady iz Novog Sada - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 8 EmptyPet Dec 26, 2008 11:54 am

Lady, bebice, i mi tebi i tvojima sve najbolje zelimo
Nazad na vrh Ići dole
Joker_Poker
i'm bigl
i'm bigl
Joker_Poker


Broj poruka : 732
Datum upisa : 05.06.2008

Lady iz Novog Sada - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 8 EmptyPet Dec 26, 2008 9:05 pm

Hvala i mi vama želimo sve najbolje Very Happy .
cmok maloj ljepotici
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Lady iz Novog Sada - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 8 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Lady iz Novog Sada
Nazad na vrh 
Strana 8 od 17Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Sledeći
 Similar topics
-
» Ema iz Novog Sada
» ~Klea iz Novog Sada~
» Kala iz Novog Sada
» Braca iz Novog Sada
» Sparki iz Novog Sada

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: