moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Laka iz Beograda

Ići dole 
+44
Moka
.Marija.
tedibi
Tabasko the Dika
Aćim
Monika
Vasica T
Ddans Dream Tim
MarijaRio
marina
mknaumoski
LuSho
Rona
Sara <3 Bigl
tara
jok.mi
Dani
olja76
Teodor-Tedi iz S.Palanke
DP
Luna
Shiloh
luce
Zvoncica
elmer fudd
Niva
Dolly
dusan
Meda
Lea2006
bambucha
Bunny's Nightmare
Ksenija
Ivana
Lino
Lilu The Great
milena
Dika
Joker_Poker
tatjana
Janchee
Andrijana
Medena
Mirka
48 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 31  Sledeći
AutorPoruka
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Laka iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 14 EmptyPet Mar 13, 2009 2:49 pm

Dolly ::
Stavite mu granule u cipele, možda pojede sve zajedno! smeh smeh smeh

smeh smeh smeh smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Laka iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 14 EmptyPet Mar 13, 2009 2:51 pm

Crni Lako, s tobom zabava bez prestanka! Nije on jedini ljubitelj novih cipela. Onaj adv. Vukasović što je uzeo Bartona raportira nam stalno njihovo ludilo sa njim i to izgleda ovako:nove cipele pojedene za 5 minuta, ostale samo pete, knjige jede do beskonačnosti, babu koja živi sa njima vode stalno na previjanje od njegovih ugriza i takve dogodovštine! Ali oni njega obožavaju i na sve to kažu pa neka ga, uzeli smo ga jer nam je u kući bio parastos od kada su nam deca otišla-a sada nam je cirkus smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Laka iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 14 EmptyPet Mar 13, 2009 2:53 pm

...Ali oni njega obožavaju i na sve to kažu pa neka ga, uzeli smo ga jer nam je u kući bio parastos od kada su nam deca otišla-a sada nam je cirkus...

Davno nisam čula lepše sročeno objašnjenje zašto kupiti bigla...
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Laka iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 14 EmptyPet Mar 13, 2009 5:22 pm

Mirka ::
Ja kupila cerki cipele prekjuce i juce ostavim Laku samog dok sam bacila djubre , dakle ne duze od 5 min, i cipele su Sad pojedeneeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

E pa kad se nisam srušila.
Niko ne zna gde su bile Rolling Eyes niko nezna kako ih je pronasao Rolling Eyes al se svi slazu da su bas brzo stradale Evil or Very Mad Mad
Kad me video , podvio je rep i utrcao u box mislim da je mogao sam bi se i zatvriso i zakljucao i kljuc progutao koliko sam ja besnela.

Sedi u boxu gleda na drugu stranu , samo što ne zvizduće Evil or Very Mad Konjina biglovska . Evil or Very Mad Kad ga juce nisam ubila necu nikad.

I ne nija se još navikao na box. Taj pas je u stanju da laje 4 h ako je 4 u boxu. Toliko laje da promukne. Rolling Eyes Ond je naučio da laje sa pola glasa Rolling Eyes štedi se mangup. Rolling Eyes Evil or Very Mad

Ja sam resila da vidim koliko je moj pas veliki kreten pa sam mu kupila neko minijaturno pakovanje Friskis granula i dala mu da proba. To eje cini mi se četvrti tip granula koje proba ....

I situacija je sledeca : Nece , nece pa pojede . Rolling Eyes
Pitam se koliko ce ta dobra volja da traje.
Konzerve su igrale 24 h .

Mukama nikad kraja.

Sta da ti kazem Mirka,ipak je Laka Bilijevo dete.

Evo sad jednog predloga za sve koji misle da je njihov pas unistitelj,neka dodju kod nas u stan,sigurna sam da ce pevajuci otici kuci i biti ponosni na svog biglica jer i nije toliko zao.

Inace,Bili vise nema problem sa stomakom,sad jede normalno kao i pre onog prezderavanja,a sam je pojeo 3 kg hrane,sasvim sam ee
Nazad na vrh Ići dole
Luna
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Luna


Broj poruka : 222
Godina : 47
Datum upisa : 12.02.2008

Laka iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 14 EmptyPet Mar 13, 2009 7:14 pm

Mirka ::
Ja kupila cerki cipele prekjuce i juce ostavim Laku samog dok sam bacila djubre , dakle ne duze od 5 min, i cipele su Sad pojedeneeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

.
Ima da se kupi sprej koji odbija pse pa probajte to da prskate po stvarima koje su Laki posebno interesantne...
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 14 EmptyNed Mar 15, 2009 12:26 am

Lea2006 ::
Crni Lako, s tobom zabava bez prestanka! Nije on jedini ljubitelj novih cipela. Onaj adv. Vukasović što je uzeo Bartona raportira nam stalno njihovo ludilo sa njim i to izgleda ovako:nove cipele pojedene za 5 minuta, ostale samo pete, knjige jede do beskonačnosti, babu koja živi sa njima vode stalno na previjanje od njegovih ugriza i takve dogodovštine! Ali oni njega obožavaju i na sve to kažu pa neka ga, uzeli smo ga jer nam je u kući bio parastos od kada su nam deca otišla-a sada nam je cirkus smeh smeh

Skoro sam bila u drustvu sa sinom njihovim.
I zajednicki prijatelji nas upoznaju i kazu mi za Bartona Smile
A onda me decko pita tuzno : "Jel i tvoj bigl tako lud "
KAd sam mu rekla da jeste pita me "A jel to prestaje ikad " Very Happy

Posle mi je objasnio da je od vas uzeo kucu i da oni nisu ni znali nista o biglovima pre kupovine i da su bili šokirani sta su kupili , al kaze sad su vec navikli.

Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 14 EmptyNed Mar 15, 2009 12:28 am

Luna ::
Mirka ::
Ja kupila cerki cipele prekjuce i juce ostavim Laku samog dok sam bacila djubre , dakle ne duze od 5 min, i cipele su Sad pojedeneeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

.
Ima da se kupi sprej koji odbija pse pa probajte to da prskate po stvarima koje su Laki posebno interesantne...

Koliko tog spreja mi treba za ceo stan ???? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Laka iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 14 EmptyNed Mar 15, 2009 1:08 pm

Ja sam skepticna u vezi tog spreja, jer stvarno ne moze citava kuca da se isprska... a i oni su inovativni, pogotovo u tom periodu kad su maleni: kada smo od male Mede sklonili sve moguce papuce, cipele, knjige itd. onda nam je oglodala cosak od vitrine i jednu stolicu! No
Nazad na vrh Ići dole
DP
bigl-manijak
bigl-manijak
DP


Broj poruka : 309
Godina : 36
Datum upisa : 24.03.2008

Laka iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 14 EmptyNed Mar 15, 2009 9:16 pm

pozdrav za sklempu...evo ja mogu da vam dam informacije iz prve ruke,u vezi sa sprejom...ima da se kupi u pet centru i nije vise od 4 din,i jana ne reaguje na njega ali uopsteeeee....tako da smo dzabe dali pare...sprej je sarena laza...
Nazad na vrh Ići dole
Luna
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Luna


Broj poruka : 222
Godina : 47
Datum upisa : 12.02.2008

Laka iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 14 EmptyNed Mar 15, 2009 10:22 pm

Na Lunu je sprej sasvim fino delovao. Jedino sto izvetri pa smo ga stavljali onda kad krene da se mota oko zabranjenih stvari. Posle nekog vremena ona odustane od grickanja. Ali treba biti uporan.
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 14 EmptyPon Mar 16, 2009 1:32 am

Ovog časa :

Laka iz Beograda - Page 14 21_slika042


Laka iz Beograda - Page 14 21_slika043


I kako da ih ne voliš ????Smile
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Laka iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 14 EmptyPon Mar 16, 2009 12:42 pm

hehe, kako se fino uzljebio! Smile
Nazad na vrh Ići dole
DP
bigl-manijak
bigl-manijak
DP


Broj poruka : 309
Godina : 36
Datum upisa : 24.03.2008

Laka iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 14 EmptyPon Mar 16, 2009 3:41 pm

onda je ipak individualno,sto se tice spreja... top gun
da niste vi negde u brace jerkovic...moja drugarica zivi u naselju kod okretnice 26ice i kaze da tu ima jedan bigl,i cini mi se da je bas rekla da se zove laka ...?
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Laka iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 14 EmptyPon Mar 16, 2009 6:34 pm

Medena ::
Ja sam skepticna u vezi tog spreja, jer stvarno ne moze citava kuca da se isprska... a i oni su inovativni, pogotovo u tom periodu kad su maleni: kada smo od male Mede sklonili sve moguce papuce, cipele, knjige itd. onda nam je oglodala cosak od vitrine i jednu stolicu! No

Nama je Dika kad je bio mali oglodao tri coska od dva cipelara. Ali cipelari su bili ruzni, tako da se nismo ljutili... Sto se tice cipela, sklanjam, nista ne prepustam slucaju. Nedavno su ostale u hodniku nove Marijine lakovane cizme i momentalno su ostale bez kaisa... Ali kad vidim ovu Lakinu sliku kako spava, sve im je oprosteno...

Dika ima novu foru: kad me cuje da kucam, dodje do radnog stola, prvo mi stavi sapice na nogu i ceka da prestanem. Ako ga ignorisem i nastavim da kucam, stavi mi sapu na ruku i ne da mi da je pomeram... a intenzivnim pogledom me fiksira pravo u oci... to mi je toooolikooo slatkooooo I love you
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 14 EmptySre Mar 18, 2009 5:35 pm

Laka iz Beograda - Page 14 2hh0fpd
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Laka iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 14 EmptySre Mar 18, 2009 5:44 pm

Da li se meni čini ili je Laka veliki momak? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 14 EmptySre Mar 18, 2009 11:12 pm

Ja nemam osecaj koliko je on veliki, valjda sto ga vidim svaki dan.
A i ne znam kako izgleda odrastao muzjak, sve mislim da ce još da raste.
Dobro bi mi dosao susret sa nekim ko zna Smile

Al sreli smo Odija pre neki dan, Laka je samo 2 cm nizi.
I malo tanji , kao da se nije još zaokruglio u potpunosti Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Laka iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 14 EmptySre Mar 18, 2009 11:30 pm

Gde ste sreli Odija?????
Odi je inače od onih "manjih" biglova, mi smo ga zato i izabrali za Leu!
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Laka iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 14 EmptyČet Mar 19, 2009 12:23 pm

Laka izgleda kao dzin na ovoj slici!
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 14 EmptyČet Mar 19, 2009 7:41 pm

Bili smo na Adi za vikend i natrcali na Odija.
Laka i on su kao sto sam vam rekla po visini skoro isti.

Do kad pas raste ...tj kad se smatra da nece vise rasti ?
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Laka iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 14 EmptyČet Mar 19, 2009 8:32 pm

Do nekih godinu ipo dana.
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Laka iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 14 EmptyPet Mar 20, 2009 11:37 am

Nas veterinar kaze da sa 2 godine dobije svoj pun oblik, grudi i to. A sto se tice visine, nas Dika je prestao da raste sa godinu dana, ili se meni tako cini.

I ne treba zaboraviti da je i Bili dzin.
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Laka iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 14 EmptyPon Mar 23, 2009 1:24 am

Koliko sam čitala unazad Laka ručka cipelice, pa ne sekirajte se nije jedini, neka je on živ i zdrav biće još cipela.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 14 EmptyPet Apr 03, 2009 11:48 am

Ivana je trazila lakinu sliku kad stoji a ja nemam ....nesto sam na frku u parku slikala pa evo Smile

Laka iz Beograda - Page 14 Jj36aa
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Laka iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 14 EmptyPet Apr 03, 2009 3:56 pm

Laka porastao - veliki momak!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Laka iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 14 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Laka iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 14 od 31Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 31  Sledeći
 Similar topics
-
» Ema iz Beograda
» Eli iz Beograda
» Ema iz Beograda
» Rio iz Beograda
» Lea iz Beograda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: