moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Slike

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

Slike Empty
PočaljiNaslov: Slike   Slike EmptySub Maj 31, 2008 3:31 pm

Molim vas da ne citirate slike , ugusicemo forum skroz, dovoljno je samo da date svoj komentar znamo svi na koju se sliku odnosi.
Hvala.
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike   Slike EmptyNed Jun 01, 2008 7:15 pm

Koliko vidim svi postuju ovo za slike!! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike   Slike EmptyPon Jun 16, 2008 7:09 pm

Imam ja jedan predlog: Da li moze u okviru foruma da se otvori Galerija ili slicno gde bi se automatski ili rucno prebacivale sve ili odabrane slike. Mozda da se mogu da se postavljaju i na stranice na forumu (mozda u nekom smanjenom formatu), ali da se konacno salju u Galeriju i da se tamo sortiraju po temama, dogadjajima, datumima.......
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike   Slike EmptyUto Jun 17, 2008 10:55 am

Kao sto sam rekla dobra ideja,ali kada i kako cemo to da uradimo?Jedino u okviru neke teme.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike   Slike EmptyUto Jun 17, 2008 1:26 pm

tatjana ::
Kao sto sam rekla dobra ideja,ali kada i kako cemo to da uradimo?Jedino u okviru neke teme.

To bi trebalo da bude van tema, u okviru gornjeg menija (home, FAQ, trazi, lista clanova...). Treba napraviti jednostavno uputstvo tako da svako od nas moze vise slika da postavlja u galreriju, a slike se sortiraju po "albumima". Ja ne znam to da napravim, inace znam samo da ukljucim kompjuter, ali mozete pogledati kako radi Galerija na forumu www.skimanijaci.com
Nazad na vrh Ići dole
Bigl Bole
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Bigl Bole


Broj poruka : 91
Localisation : Beograd
Datum upisa : 14.10.2007

Slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike   Slike EmptySre Jun 18, 2008 2:55 am

Ne moze to ovde skoro sigurno jer je ovaj forum na free serveru pa imas samo ono sto ti oni daju, a to je 'cist' forum bez dodataka!

Ono sto je na tim manijacima je placeni zakup prostora i tvoj licni forum koji si postavio i odrzavas, pa samim tim mozes da dodajes razne komponente, programe i skripte u okviru osnovnog softvera u kome radi forum.
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike   Slike EmptyPet Avg 22, 2008 11:32 pm

Dika ::
Imam ja jedan predlog: Da li moze u okviru foruma da se otvori Galerija ili slicno gde bi se automatski ili rucno prebacivale sve ili odabrane slike. Mozda da se mogu da se postavljaju i na stranice na forumu (mozda u nekom smanjenom formatu), ali da se konacno salju u Galeriju i da se tamo sortiraju po temama, dogadjajima, datumima.......

Ja sam nasla na jednom forumu gde ima galerija ustvari je foto konkurs ali su svi sa foruma postavili slike njihovih kuca!Evo na ovom forumu moze da se vidi udjite u foto konkurs! http://retrieverlovers.niceboard.org/
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Slike   Slike Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Slike
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kala iz Novog Sada
» ubacivanje slike
» Ziggy iz Novog Sada
» Lora Iz Beograda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: forum :: uputstva za korišćenje foruma-
Skoči na: