moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Dika iz Beograda

Ići dole 
+32
Mirka
Meda
Niva
jok.mi
elmer fudd
Lino
Zvoncica
coka_lena
Lilu The Great
Bigl Bole
Ivana
Joker_Poker
Luna
Vera
tatjana
milena
sasa
vanvuk
Nepoznata obozavateljka
marina
Jasna
Lea2006
Jan
Andrijana
Janchee
pipi
Dolly
Ksenija
luce
Medena
Bunny's Nightmare
Dika
36 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 31 ... 38  Sledeći
AutorPoruka
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Dika iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 24 EmptyPon Avg 11, 2008 4:19 pm

Lino ::
ima i puno brzi nacim da se nauci "daj sapu", samo sto ne upali svaki put. Kad pas sjedne u ruku stavis nesto jako smrdnjivo sto vole (njima mirisljavo), zatvoris saku i stavis je pred njega/nju i kazes daj sapu, on ce prvo njuskat ruku i pokusavat je otvorit da se domogne hrane, prvo njuskom a onda ce probat s sapom, kad dotakne sapom ruku otvoris ruku i pustis da pojede slasticu. pas vec nakon dva- tri puta skuzi o cem se radi i pocne davat sapu. u 90% slucajeva upali, ne upali jedino ako pas izgubi interes za hranu prije nego sto se sjeti zagrebat ruku. pa ako vam se da isprobajte i ovaj nacin. Wink
Probali smo! I morali smo preci na ovu metodu posto je Meda ili stajala ili lezala... nikako da sjedne, kod nje nema sredine! Super brzo je ukapirala. Juce sam se u jednom momentu zatekla da sam nesvjesno stisla ruku u pesnicu kad eto ti Mede i lupa me sapom Very Happy
E sad samo jos da vidimo kako da je naucimo da na rijec to isto uradi, posto ona sada to radi kada vidi da stisnem pesnicu, pa pretpostavlja da tu ima necega za nju.
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Dika iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 24 EmptyPon Avg 11, 2008 4:20 pm

Dika ::
Juce je Dika bio na decijem rodjendanu kod kumova u Jajincima i evo kako se proveo:
Joj sto mu je bilo lose! I love you
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Dika iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 24 EmptyPon Avg 11, 2008 4:54 pm

[quote="Dika"]Juce je Dika bio na decijem rodjendanu kod kumova u Jajincima i evo kako se proveo:

Vidim bilo ti je mnogo lepo medju obozavateljima! Very Happy Jel naiso koji paparazo? Cool
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Dika iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 24 EmptyPon Avg 11, 2008 5:17 pm

insistiram da se Diki obezbedi telesna zastita
jer pomahnitali obozavaoci sebi previse dopustaju!
znate li vi koliko je potrebno vremena i truda da bi te usi bas tako izgledale!!!!

Smile
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Dika iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 24 EmptyPon Avg 11, 2008 6:00 pm

nije Dika hteo malom obozavatelju da da autogram,a samo mu je bila bitna grancica grancica i samo grancica ....eh
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 24 EmptyUto Avg 12, 2008 10:58 am

Rot naših domaćina je gore prošao nego Dika: osim što ga ovaj maleni u crvenom odelcu stalno jaše, još ga je i klepao u prolazu reketom za stoni tenis i malom drvenom bejzbol palicom.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 24 EmptyUto Avg 12, 2008 11:00 am

Medena ::
Lino ::
ima i puno brzi nacim da se nauci "daj sapu", samo sto ne upali svaki put. Kad pas sjedne u ruku stavis nesto jako smrdnjivo sto vole (njima mirisljavo), zatvoris saku i stavis je pred njega/nju i kazes daj sapu, on ce prvo njuskat ruku i pokusavat je otvorit da se domogne hrane, prvo njuskom a onda ce probat s sapom, kad dotakne sapom ruku otvoris ruku i pustis da pojede slasticu. pas vec nakon dva- tri puta skuzi o cem se radi i pocne davat sapu. u 90% slucajeva upali, ne upali jedino ako pas izgubi interes za hranu prije nego sto se sjeti zagrebat ruku. pa ako vam se da isprobajte i ovaj nacin. Wink
Probali smo! I morali smo preci na ovu metodu posto je Meda ili stajala ili lezala... nikako da sjedne, kod nje nema sredine! Super brzo je ukapirala. Juce sam se u jednom momentu zatekla da sam nesvjesno stisla ruku u pesnicu kad eto ti Mede i lupa me sapom Very Happy

E sad samo jos da vidimo kako da je naucimo da na rijec to isto uradi, posto ona sada to radi kada vidi da stisnem pesnicu, pa pretpostavlja da tu ima necega za nju.

Bravo!sunny
Nazad na vrh Ići dole
Luna
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Luna


Broj poruka : 222
Godina : 47
Datum upisa : 12.02.2008

Dika iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 24 EmptyUto Avg 12, 2008 12:28 pm

Dika ::
Rot naših domaćina je gore prošao nego Dika: osim što ga ovaj maleni u crvenom odelcu stalno jaše, još ga je i klepao u prolazu reketom za stoni tenis i malom drvenom bejzbol palicom.

Mi smo Lunu vodili kod jednog malise kojem je omiljena igracka jedan plasticni cekic pa vi upotrebite mastu.... :-)
I Diko, srecan rodjendan sa zakasnjenjem zbog naseg opravdanog izostanka!
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Dika iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 24 EmptyUto Avg 12, 2008 1:00 pm

Luna ::
Dika ::
Rot naših domaćina je gore prošao nego Dika: osim što ga ovaj maleni u crvenom odelcu stalno jaše, još ga je i klepao u prolazu reketom za stoni tenis i malom drvenom bejzbol palicom.

Mi smo Lunu vodili kod jednog malise kojem je omiljena igracka jedan plasticni cekic pa vi upotrebite mastu.... :-)
I Diko, srecan rodjendan sa zakasnjenjem zbog naseg opravdanog izostanka!
Jedva sam u parku namolila jednu mladu mamu da svojoj devojčici og oko 2.5 - 3 godine uzme iz ruku mač sa metalnim sečivom, kojim je nespretno mlatarala, pa nisam znala da li će nekom psu da povredi oko, ili će se sama saplesti i pasti na to! Pametna mama se samo smejuljila i nekoliko puta joj ponovo davala.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 24 EmptyUto Avg 12, 2008 1:00 pm

Luna ::
Dika ::
Rot naših domaćina je gore prošao nego Dika: osim što ga ovaj maleni u crvenom odelcu stalno jaše, još ga je i klepao u prolazu reketom za stoni tenis i malom drvenom bejzbol palicom.

Mi smo Lunu vodili kod jednog malise kojem je omiljena igracka jedan plasticni cekic pa vi upotrebite mastu.... :-)
I Diko, srecan rodjendan sa zakasnjenjem zbog naseg opravdanog izostanka!

Hvala najlepše!
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 24 EmptyUto Avg 12, 2008 1:02 pm

Dolly ::
Luna ::
Dika ::
Rot naših domaćina je gore prošao nego Dika: osim što ga ovaj maleni u crvenom odelcu stalno jaše, još ga je i klepao u prolazu reketom za stoni tenis i malom drvenom bejzbol palicom.

Mi smo Lunu vodili kod jednog malise kojem je omiljena igracka jedan plasticni cekic pa vi upotrebite mastu.... :-)
I Diko, srecan rodjendan sa zakasnjenjem zbog naseg opravdanog izostanka!
Jedva sam u parku namolila jednu mladu mamu da svojoj devojčici og oko 2.5 - 3 godine uzme iz ruku mač sa metalnim sečivom, kojim je nespretno mlatarala, pa nisam znala da li će nekom psu da povredi oko, ili će se sama saplesti i pasti na to! Pametna mama se samo smejuljila i nekoliko puta joj ponovo davala.

Da, mala deca mogu biti fatalna po pse! A uvek se misli da je obrnuto. Nije mi bilo milo kad je ovaj mali iz sve snage razvukao Diki uvo. Svaka kumiću čast, ali to je moje uvce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Dika iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 24 EmptyUto Avg 12, 2008 1:11 pm

Sad cu ja biti iskrena pa reci kako su neka od mojih najgorih iskustava sa nekim roditeljima male djece (djecu, naravno, ne mogu kritikovati, oni su takvi kako su vaspitani). Znate ono maleni gosti dodju pa je pocnu cimati, vuci, gurati, itd. Ja to ne mogu smisliti. I onda roditelji, kad vide da sam se iznervirala, kazu kako "psi to vole" - naravno, oni bolje od mene vlasnice znaju sta voli moj pas, da voli ne bi se sakrivala ispod kreveta. Ili, brinem se da Meda ne odreaguje na maltretiranje pa da tek onda nastane cika i vriska. Jednu je Meda tako samo onjusila a ova udri u plac kao da joj je nogu odgrizla, pa smo sirotu Medu morali izbaciti na dvoriste a zao mi je jer znam da nije ona kriva. I jos uz to moram das slusam pridike kako ce sad to dijete "nocas to da sanja i da se nocu budi i place " - kakva trauma, zamislite - grrrr!
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Dika iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 24 EmptyUto Avg 12, 2008 1:40 pm

a sta, kao Meda ne bi sanjala svo to maltretiranje?

ja zato kazem da Luca ne voli decu i kraj.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 24 EmptyUto Avg 12, 2008 1:45 pm

I mi imamo neke Marijine drugarice koje se boje pasa. U početku je bilo vriske, pa kad bi došle, ja bih Diku nešto kao zatvarala u krejt i sl. Onda mi je pukao film, pa sam naredila da u kuću više ne ulazi ko se boji pasa ili ko ih ne voli, jer ja psa više neću da zatvaram u našoj rođenoj kući! Sad lepo čekaju ispred vrata, a jednu smo čak i izlečili od fobije.

A što se tiče tih nasrtljivaca, Dika se od samog početka povlačio u krejt čim krenu da ga razvlače... i to se zavuče u onaj udaljeni deo, da ne mogu nimalo da ga dohvate...
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Dika iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 24 EmptyUto Avg 12, 2008 1:52 pm

a mene od svega najvise nervira ono kada se kaze detetu ako ne budes dobar ugrisce te pas, pa zbog toga se neki i boje Serene i Gileta
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Dika iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 24 EmptyUto Avg 12, 2008 2:29 pm

ksenija ::
a mene od svega najvise nervira ono kada se kaze detetu ako ne budes dobar ugrisce te pas, pa zbog toga se neki i boje Serene i Gileta

a pogledajte avatar! jedva cekaju da dodjes da te ugrizu Laughing Very Happy Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 24 EmptyUto Avg 12, 2008 3:21 pm

luce ::
ksenija ::
a mene od svega najvise nervira ono kada se kaze detetu ako ne budes dobar ugrisce te pas, pa zbog toga se neki i boje Serene i Gileta

a pogledajte avatar! jedva cekaju da dodjes da te ugrizu Laughing Very Happy Laughing

da,da...... Dika Tabasko, a.k.a. "The Krvolocni" Glumac

Dika iz Beograda - Page 24 Copyofpicture097iz9

Dika iz Beograda - Page 24 Picture129hd5
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Dika iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 24 EmptyUto Avg 12, 2008 4:06 pm

kakav je shladak! Smile
vidi se odmah da je opasan!
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 24 EmptyUto Avg 12, 2008 4:11 pm

luce ::
kakav je shladak! Smile
vidi se odmah da je opasan!


Nema laži, nema prevare!
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Dika iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 24 EmptyUto Avg 12, 2008 4:17 pm

Kako bih ga štipnula za nos! cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Dika iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 24 EmptyUto Avg 12, 2008 7:07 pm

Nadovezala bih se na priču o deci... Osećam se poprilično ugroženo kao vlasnica pasa upravo od tih ljudi sa malom decom!!! Naravno, čast izuzecima. Ima roditelja koji ne prave scene i ne govore te užase tipa: Ako ne budeš dobar uješće te kuca i sl.
Jednom prilikom sam toliko bila izvučena iz takta da sam dobacila mami sa detetom da priveže svoje dete na povodac jer je mene i (ni krivog ni dužnog) Zigija napala da nije na "dovoljno" kratkom povodcu. Izvinite molim lepo, ako očekujete od mene da držim psa na extra kratkom povodcu, i vi vaše dete privežite jer mene ono iritira što trčkara i ciči i vrišti oko mene i mog psa....
Toliko o histeričnim roditeljima male dece i našim kucama Bloodseeker-ima.... Baš imaju tako krvožedan pogled i mnogo su opasni
Dakle, Tabasko Dika Glumac The Bloodseeker Eat You Quickly lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Dika iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 24 EmptyUto Avg 12, 2008 8:27 pm

Joj Kakav je meden!!Ali taj krvolocni pogled!!!da se prestravis! affraid
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 24 EmptySre Avg 13, 2008 10:32 am

Janchee ::
Nadovezala bih se na priču o deci... Osećam se poprilično ugroženo kao vlasnica pasa upravo od tih ljudi sa malom decom!!! Naravno, čast izuzecima. Ima roditelja koji ne prave scene i ne govore te užase tipa: Ako ne budeš dobar uješće te kuca i sl.
Jednom prilikom sam toliko bila izvučena iz takta da sam dobacila mami sa detetom da priveže svoje dete na povodac jer je mene i (ni krivog ni dužnog) Zigija napala da nije na "dovoljno" kratkom povodcu. Izvinite molim lepo, ako očekujete od mene da držim psa na extra kratkom povodcu, i vi vaše dete privežite jer mene ono iritira što trčkara i ciči i vrišti oko mene i mog psa....
Toliko o histeričnim roditeljima male dece i našim kucama Bloodseeker-ima.... Baš imaju tako krvožedan pogled i mnogo su opasni
Dakle, Tabasko Dika Glumac The Bloodseeker Eat You Quickly lol!

Ako ikad budemo u prilici da mu menjamo ime, ovako će se zvati!dasdas
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 24 EmptyNed Avg 17, 2008 11:43 pm

Pogledajte gde smo bili danas:

Dika iz Beograda - Page 24 Sdc11853vw2

Dika iz Beograda - Page 24 Sdc11854vb0

Dika iz Beograda - Page 24 Sdc11855ls5

Dika iz Beograda - Page 24 >

Dika iz Beograda - Page 24 Sdc11861lx5

Dika iz Beograda - Page 24 Sdc11864ui7

Dika iz Beograda - Page 24 Sdc11874mm5

Sta reci...
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Dika iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 24 EmptyNed Avg 17, 2008 11:48 pm

o ne. pocelo je
postali su najsladje krofnice na svetu!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dika iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 24 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dika iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 24 od 38Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 31 ... 38  Sledeći
 Similar topics
-
» Tabasko the Dika
» Rio iz Beograda
» Ema iz Beograda
» Lea iz Beograda
» Nando, Oksa i Stella iz Kovina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: