moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Dika iz Beograda

Ići dole 
+32
Mirka
Meda
Niva
jok.mi
elmer fudd
Lino
Zvoncica
coka_lena
Lilu The Great
Bigl Bole
Ivana
Joker_Poker
Luna
Vera
tatjana
milena
sasa
vanvuk
Nepoznata obozavateljka
marina
Jasna
Lea2006
Jan
Andrijana
Janchee
pipi
Dolly
Ksenija
luce
Medena
Bunny's Nightmare
Dika
36 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 30 ... 38  Sledeći
AutorPoruka
Joker_Poker
i'm bigl
i'm bigl
Joker_Poker


Broj poruka : 732
Datum upisa : 05.06.2008

Dika iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 23 EmptySre Avg 06, 2008 12:33 pm

Dika ti si king df

Sretan ti rođendan i da i dalje budeš tako pametan i lijep aa .

Dika iz Beograda - Page 23 Happy_birthday_paw_print_blue
Nazad na vrh Ići dole
Lilu The Great
bigl-manijak
bigl-manijak
Lilu The Great


Broj poruka : 439
Godina : 36
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 13.09.2007

Dika iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 23 EmptySre Avg 06, 2008 1:09 pm

Srecan rodjendan
bounce tr
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/liluthegreat
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Dika iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 23 EmptySre Avg 06, 2008 1:17 pm

srećan prvi rodjendan kolo
Nazad na vrh Ići dole
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Dika iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 23 EmptySre Avg 06, 2008 1:34 pm

Sretan rodendan glumcu!! cheers
cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 23 EmptySre Avg 06, 2008 1:34 pm

luce ::
srecan rodjendanac! zelimo ti da osvojis jednog kOskara!

Luce, pa ja sanjam kOskara otkad sam počeo da se bavim ovim poslom!

HVALA NA LEPIM ŽELJAMA!
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Dika iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 23 EmptySre Avg 06, 2008 6:21 pm

SRETAN RODJENDAN TI ZELIMO MI dasd
Nazad na vrh Ići dole
elmer fudd
i'm bigl
i'm bigl
elmer fudd


Broj poruka : 586
Datum upisa : 10.12.2006

Dika iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 23 EmptySre Avg 06, 2008 9:25 pm

SRETAN ROĐENDAN filmskoj zvijezdi dasdas ! U posljednjem filmu, svojom si ulogom zaslužio psećeg oskara lol! !
Nazad na vrh Ići dole
http://www.elmerfudds.hr
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 23 EmptyČet Avg 07, 2008 10:26 am

Veliki cmok svima!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Dika iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 23 EmptyČet Avg 07, 2008 11:09 am

Dika ::
Ali, ljudi.....drugovi, prijatelji, ....kolege..... Niti je to tesko niti su Biglovi "tvrdoglavi" da ne kazem nesto drugo, niti smo mi neki experti dresure. Dika je ovo naucio za 2 vikenda, bukvalno. Na internetu smo nasli osnovna pravila za ucenje trikova, i uz malo strpljenja i puno keksa nista nije problem.

Kad nauci da sedne, ili kad sam sedne, samo mu uzmes sapu i tutnes mu poslasticu u usta. Posle 10 puta, pruzis ruku i sacekas mozda ce ti sam dati sapu (sve bez ikakve komande). Ako se prevari i sam stavi sapu u tvoju ruku a ti mu opet daj keks. Vrlo brzo ce ukaprati da svaki put kad stavi sapu u tvoju ruku dobice nesto slasno. U principu glasovna komanda se uvodi na kraju kad je vec naucio trik, jer oni bolje reaguju na odredjeni pokret ili znak.
Hvala na savjetu, i da znate da cu da isprobam! Za vikend sam u Subotici, u subotu smo Meda i ja citav dan same, i ima da vjezbamo. Smile Mada moj muz tvrdi da je Dika poslusni labrador koga ste preobukli u bigla, samo da bi nasekirali nas vlasnike "neradnih" biglova. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Dika iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 23 EmptyČet Avg 07, 2008 11:18 am

Medena ::
Mada moj muz tvrdi da je Dika poslusni labrador koga ste preobukli u bigla, samo da bi nasekirali nas vlasnike "neradnih" biglova. Very Happy

to uopste nije tako suluda pretpostavka kao sto izgleda!!

ne znam samo kako se uvukao u te uske trobojne stramplice, ali...
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 23 EmptyČet Avg 07, 2008 12:21 pm

Citat :

Hvala na savjetu, i da znate da cu da isprobam! Za vikend sam u Subotici, u subotu smo Meda i ja citav dan same, i ima da vjezbamo. Smile Very Happy

Ali imajte u vidu da je njima koncentracija na nivou sestogodisnjaka. Znaci 10 minuta vezbe pa pola sata igre. I radite samo jednu jednostavnu stvar dok dobro ne nauci, pa tek onda predjite na drugo. Neki kazu tek kad 10 puta bez greske uradi, onda prelazite na novo.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 23 EmptyČet Avg 07, 2008 1:07 pm

Medena ::
Dika ::
Ali, ljudi.....drugovi, prijatelji, ....kolege..... Niti je to tesko niti su Biglovi "tvrdoglavi" da ne kazem nesto drugo, niti smo mi neki experti dresure. Dika je ovo naucio za 2 vikenda, bukvalno. Na internetu smo nasli osnovna pravila za ucenje trikova, i uz malo strpljenja i puno keksa nista nije problem.

Kad nauci da sedne, ili kad sam sedne, samo mu uzmes sapu i tutnes mu poslasticu u usta. Posle 10 puta, pruzis ruku i sacekas mozda ce ti sam dati sapu (sve bez ikakve komande). Ako se prevari i sam stavi sapu u tvoju ruku a ti mu opet daj keks. Vrlo brzo ce ukaprati da svaki put kad stavi sapu u tvoju ruku dobice nesto slasno. U principu glasovna komanda se uvodi na kraju kad je vec naucio trik, jer oni bolje reaguju na odredjeni pokret ili znak.
Hvala na savjetu, i da znate da cu da isprobam! Za vikend sam u Subotici, u subotu smo Meda i ja citav dan same, i ima da vjezbamo. Smile Mada moj muz tvrdi da je Dika poslusni labrador koga ste preobukli u bigla, samo da bi nasekirali nas vlasnike "neradnih" biglova. Very Happy


Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 23 EmptyČet Avg 07, 2008 1:08 pm

luce ::
Medena ::
Mada moj muz tvrdi da je Dika poslusni labrador koga ste preobukli u bigla, samo da bi nasekirali nas vlasnike "neradnih" biglova. Very Happy

to uopste nije tako suluda pretpostavka kao sto izgleda!!

ne znam samo kako se uvukao u te uske trobojne stramplice, ali...


Isto kao što i ja ulazim u svoje farmerke. Dobro uvuče stomak i .....
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Dika iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 23 EmptyČet Avg 07, 2008 2:43 pm

smeh smeh smeh smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 23 EmptyČet Avg 07, 2008 3:20 pm

Dika je snimio novi film, "Danas nam je divan dan". Radi se o maloj digresiji od (akcionog)žanra - o porodičnoj komediji.

Premijera ovih dana na Youtube-u!

U kOskara za glavnu ulogu ne sumnjamo, a neće nas iznenaditi ni nominacija za originalan muzički skor!
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Dika iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 23 EmptyČet Avg 07, 2008 4:11 pm

o pa to je sjajno!
Mamma Mia ode u zaborav!

gde mozemo da rezervisemo karte za premijeru
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 23 EmptyČet Avg 07, 2008 4:14 pm

luce ::
o pa to je sjajno!
Mamma Mia ode u zaborav!

gde mozemo da rezervisemo karte za premijeru

Svi drugari sa foruma imaju besplatne karte, čekaju vas na ulazu!
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Dika iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 23 EmptyČet Avg 07, 2008 9:29 pm

srecan rodjendan!!!! rok
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Dika iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 23 EmptyČet Avg 07, 2008 9:30 pm

Dika ::
Dika je snimio novi film, "Danas nam je divan dan". Radi se o maloj digresiji od (akcionog)žanra - o porodičnoj komediji.

Premijera ovih dana na Youtube-u!

U kOskara za glavnu ulogu ne sumnjamo, a neće nas iznenaditi ni nominacija za originalan muzički skor!


SVAKA CAST DIKO!!!!!!Moze autogram,ipak ti si naj poznatiji kucov??!!
cmok diki naj glumcu!!
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Dika iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 23 EmptyČet Avg 07, 2008 9:50 pm

Diko lepi, sarmantni i talentovani glumce....
SRECAN RODJENDAN!!!!

Dika iz Beograda - Page 23 86398110Dika iz Beograda - Page 23 86398110 Dika iz Beograda - Page 23 86398110
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Dika iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 23 EmptyPet Avg 08, 2008 1:11 am

Čestitamo i mi rođendan, valjda nismo puno zakasnili! I želimo vam još više uspeha u javnom životu. cheers
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 23 EmptyPet Avg 08, 2008 10:42 am

Pa ovo su bile čestitke dostojne svakog holivudskog glumca! Hvala drugari!
Nazad na vrh Ići dole
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Dika iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 23 EmptySub Avg 09, 2008 5:43 pm

Dika ::
Medena ::
Dika ::
Ali, ljudi.....drugovi, prijatelji, ....kolege..... Niti je to tesko niti su Biglovi "tvrdoglavi" da ne kazem nesto drugo, niti smo mi neki experti dresure. Dika je ovo naucio za 2 vikenda, bukvalno. Na internetu smo nasli osnovna pravila za ucenje trikova, i uz malo strpljenja i puno keksa nista nije problem.

Kad nauci da sedne, ili kad sam sedne, samo mu uzmes sapu i tutnes mu poslasticu u usta. Posle 10 puta, pruzis ruku i sacekas mozda ce ti sam dati sapu (sve bez ikakve komande). Ako se prevari i sam stavi sapu u tvoju ruku a ti mu opet daj keks. Vrlo brzo ce ukaprati da svaki put kad stavi sapu u tvoju ruku dobice nesto slasno. U principu glasovna komanda se uvodi na kraju kad je vec naucio trik, jer oni bolje reaguju na odredjeni pokret ili znak.
Hvala na savjetu, i da znate da cu da isprobam! Za vikend sam u Subotici, u subotu smo Meda i ja citav dan same, i ima da vjezbamo. Smile Mada moj muz tvrdi da je Dika poslusni labrador koga ste preobukli u bigla, samo da bi nasekirali nas vlasnike "neradnih" biglova. Very Happy


Very Happy
ima i puno brzi nacim da se nauci "daj sapu", samo sto ne upali svaki put. Kad pas sjedne u ruku stavis nesto jako smrdnjivo sto vole (njima mirisljavo), zatvoris saku i stavis je pred njega/nju i kazes daj sapu, on ce prvo njuskat ruku i pokusavat je otvorit da se domogne hrane, prvo njuskom a onda ce probat s sapom, kad dotakne sapom ruku otvoris ruku i pustis da pojede slasticu. pas vec nakon dva- tri puta skuzi o cem se radi i pocne davat sapu. u 90% slucajeva upali, ne upali jedino ako pas izgubi interes za hranu prije nego sto se sjeti zagrebat ruku. pa ako vam se da isprobajte i ovaj nacin. Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Dika iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 23 EmptySub Avg 09, 2008 7:31 pm

ovo ce kod nas definitivno upaliti, jer Luca to stalno radi
i sva sam izgrebana!
hvala puno na savetu, jedva cekam da probamo Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 23 EmptyPon Avg 11, 2008 4:04 pm

Juce je Dika bio na decijem rodjendanu kod kumova u Jajincima i evo kako se proveo:

Dika iz Beograda - Page 23 Jocaidika1vw0

Dika iz Beograda - Page 23 Jocaidika3py9

Dika iz Beograda - Page 23 Jocaidika2dr9
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dika iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 23 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dika iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 23 od 38Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 30 ... 38  Sledeći
 Similar topics
-
» Tabasko the Dika
» Ari iz Beograda
» Ema iz Beograda
» Eli iz Beograda
» Rio iz Beograda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: