moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Medena iz Subotice

Ići dole 
+25
Ari
Lino
tatjana
Dika
marina
Dolly
elmer fudd
Lilu The Great
batdavaldi
luce
Jasna
dusan
pipi
bambucha
Andrijana
Ksenija
Bunny's Nightmare
Janchee
Jan
Lea2006
w33d4
Zobenica
Admin
nikola2001
Medena
29 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Medena iz Subotice - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 35 EmptyNed Maj 18, 2008 7:55 pm

get well soon, Medo!
nije fun without you!

a sto se terase i kauca tice.... ah...!


nista, sad nam dugujete jedno druzenje
pa vi vidite!
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 35 EmptyNed Maj 18, 2008 8:41 pm

Draga Luce i Masho, hvala na dobrim zeljama. Mi smo danas visestruko otplakali, sto zbog neodlaska na biglijadu, a sto od toga sto smo od veta dobili lose vijesti. Medi otok ne silazi, uz to joj se lijevo oko i zamutilo (vet kaze od mehanickog ostecenja, mozda se ogrebala, a mozda je sama sebe dokacila kada je sapom trljala okice), a treba da ide i na operaciju jer joj se donji kapak na lijevom oku "izvrnuo", sta god da to znaci. Sirotica drzi oci poluotvorene, danas je dobila injekciju i u oko pa je i od toga malo natekla, ma srce mi se steze kad je gledam takvu a ne znam kako da joj pomognem. Koji baksuzluk. Sutra jos idemo na kraci put, i ne mozemo da to otkazemo, ali Meda ce ostati u dobrim rukama. Razmislicemo i o tome gdje da se uradi ta operacija, mozda u BG, dosadilo nam je da nas stalno "lijece" a problem na duge staze ipak ne nestaje. Druzenje sigurno, prvom prilikom, i ko zeli da nas obidje u Subotici dobrodosao je (vrlo smo blizu Ksenije). Jako mi je zao sto smo propustili ovu priliku da vas sve upoznamo. Sad
Nazad na vrh Ići dole
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Medena iz Subotice - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 35 EmptyNed Maj 18, 2008 9:05 pm

jadna Meda! Sad
nadam se da ce joj uskoro biti puno bolje i da nece morat na operaciju.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Medena iz Subotice - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 35 EmptyNed Maj 18, 2008 9:10 pm

Žao mi je Medice, a naravno i vas koji to preživljavate! Mislimo na vas i držimo palčeve da se sve dobro završi, ali ne bi bilo loše da se konsultujete sa još par veterinara pa onda odluka! Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Medena iz Subotice - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 35 EmptyNed Maj 18, 2008 9:22 pm

Lea2006 ::
Žao mi je Medice, a naravno i vas koji to preživljavate! Mislimo na vas i držimo palčeve da se sve dobro završi, ali ne bi bilo loše da se konsultujete sa još par veterinara pa onda odluka! Embarassed


Jadna Meda. Slazem se sa Leom. Polako- smirite se, i pustite da taj prvi sok prodje. A onda stalozeno, konsultujte jos neke veterinare, ukoliko je operacija ne izbezna, onda se hladne glave ( koliko je god to moguce u vasoj situaciji) raspitajte gde je najbolje to uraditi.
Nadam se da ce sve biti na kraju uredu, i da ce se taj problem zauvek resiti!
Medice, ozdravi nam brzo. cmok
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Medena iz Subotice - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 35 EmptyNed Maj 18, 2008 9:34 pm

MEDO OZDRAVI NAM BRZO!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 35 EmptyPon Maj 19, 2008 12:04 am

Hvala vam svima. I love you
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Medena iz Subotice - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 35 EmptyPon Maj 19, 2008 12:16 am

ne daj se, Medo!

ako dolazite u Bg, javite se
ako treba neka pomoc
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Medena iz Subotice - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 35 EmptySre Maj 21, 2008 12:43 pm

MEDO KAKO SI?? Question
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 35 EmptySre Maj 21, 2008 12:56 pm

Mi smo do nocas bili na putu pa se zato nismo javljali. Hvala vam svima na brizi. Kod Mede nema promjena, ni nabolje ni nagore. Nastavlja da dobija injekcije i svakih osam sati joj ubrizgavamo neke kapi. Barem joj kapci vise nisu onako upaljeni i crveni kao prosle nedelje. Taj osteceni dio oka je roznjaca, koja je regenerise tako da ce to tkivo samo od sebe da se obnovi; ovo ostalo je i dalje nepoznanica.
Cim se nekako organizujemo dovescemo Medu u BG na pregled i strucno misljenje, ako uspijemo da uganjamo tog cuvenog veta oftalmologa, za koga smo dobili preporuke sa vise strana.
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Medena iz Subotice - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 35 EmptySre Maj 21, 2008 12:58 pm

Sta vam je rekao veterinar koliko ce to trajati?
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 35 EmptySre Maj 21, 2008 1:02 pm

tatjana ::
Sta vam je rekao veterinar koliko ce to trajati?
Ma nemaju pojma!! Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Medena iz Subotice - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 35 EmptySre Maj 21, 2008 1:04 pm

Medena ::
tatjana ::
Sta vam je rekao veterinar koliko ce to trajati?
Ma nemaju pojma!! Evil or Very Mad

Sramota pa kakvi su oni onda veterinari,ako ne znaju da vam pomognu?? No Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Medena iz Subotice - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 35 EmptySre Maj 21, 2008 1:17 pm

Medena ::
Mi smo do nocas bili na putu pa se zato nismo javljali. Hvala vam svima na brizi. Kod Mede nema promjena, ni nabolje ni nagore. Nastavlja da dobija injekcije i svakih osam sati joj ubrizgavamo neke kapi. Barem joj kapci vise nisu onako upaljeni i crveni kao prosle nedelje. Taj osteceni dio oka je roznjaca, koja je regenerise tako da ce to tkivo samo od sebe da se obnovi; ovo ostalo je i dalje nepoznanica.
Cim se nekako organizujemo dovescemo Medu u BG na pregled i strucno misljenje, ako uspijemo da uganjamo tog cuvenog veta oftalmologa, za koga smo dobili preporuke sa vise strana.

Dobro je da se bar nesto sredilo. Mozda je jaka upala pa zato treba duze vremena... Question Question Question
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Medena iz Subotice - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 35 EmptySre Maj 21, 2008 1:20 pm

Medena ::

Ma nemaju pojma!! Evil or Very Mad

U svakom slucaju kod specijaliste- sigurno da postoji neko resenje koje ce ubrzati i resiti problem!!! On ce sigurno resiti taj problem, da se jadnica ne muci vise, a i vi sa njom!

cmok za Medicu
Nazad na vrh Ići dole
Lilu The Great
bigl-manijak
bigl-manijak
Lilu The Great


Broj poruka : 439
Godina : 36
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 13.09.2007

Medena iz Subotice - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 35 EmptySre Maj 21, 2008 11:41 pm

Medoooooooooooooooooo
tr
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/liluthegreat
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 35 EmptyČet Maj 22, 2008 12:54 am

NEMANJA&CILE ::
Medoooooooooooooooooo
tr
Liluuuuuuuuuuuuu I love you

tatjana ::
Medena ::
tatjana ::
Sta vam je rekao veterinar koliko ce to trajati?
Ma nemaju pojma!! Evil or Very Mad
Sramota pa kakvi su oni onda veterinari,ako ne znaju da vam pomognu?? No Evil or Very Mad
Danas su rekli muzu da ce primati te injekcije dokle god joj se oko ne regenerise.
Da ne grijesim dusu, znam da su i medicina i veterina nezgodne nauke: radite sa zivim bicima, koje neko jako voli, i koji od vas ocekuju cudo. Mozda oni zaista cine sve sto mogu; mozda i ne. Mozda prosto ne znaju sta da rade. To, nazalost, nama ne pomaze a frustracije su strasne. No
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Medena iz Subotice - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 35 EmptyČet Maj 22, 2008 1:06 am

Medo drži se. A i vi ukućani. Mogu samo da zamislim kako vam je...
Mi smo tu da vam budemo podrška!
Biće sve u redu. Jaka je Meda, znamo to svi!
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Medena iz Subotice - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 35 EmptyČet Maj 22, 2008 1:33 pm

Medena ::
Hvala vam svima. I love you

Veliki pozdrav od obožavaoca Dike glumca, uz želju da sve brzo prođe!tr
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 35 EmptyČet Maj 22, 2008 2:15 pm

Medena sljedece srijede dolazi u BG na pregled na Veterinarskom fakultetu kod dr Hadzi Milica, koji je hirurg oftalmolog. Sad sam upravo razgovarala sa njim. On je operisao i malog Taosa, svi ga hvale, i zaista se nadam da ce moci da nas posavjetuje jer mi vise ne znamo sta da radimo! Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Medena iz Subotice - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 35 EmptyČet Maj 22, 2008 3:23 pm

Medena ::
Medena sljedece srijede dolazi u BG na pregled na Veterinarskom fakultetu kod dr Hadzi Milica, koji je hirurg oftalmolog. Sad sam upravo razgovarala sa njim. On je operisao i malog Taosa, svi ga hvale, i zaista se nadam da ce moci da nas posavjetuje jer mi vise ne znamo sta da radimo! Crying or Very sad
Želimo uspešnu dijagnozu i efikasno lečenje i izlečenje, a ako vam bilo šta zatreba dok ste u Beogradu, tu smo da pomognemo! SREĆNO!!! cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 35 EmptyČet Maj 22, 2008 7:20 pm

Hvala! sunny
Nazad na vrh Ići dole
Lilu The Great
bigl-manijak
bigl-manijak
Lilu The Great


Broj poruka : 439
Godina : 36
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 13.09.2007

Medena iz Subotice - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 35 EmptyČet Maj 22, 2008 8:26 pm

Nadamo se da ce sve biti dobro!!! I love you
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/liluthegreat
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Medena iz Subotice - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 35 EmptyČet Maj 22, 2008 8:50 pm

Medena ::
NEMANJA&CILE ::
Medoooooooooooooooooo
tr
Liluuuuuuuuuuuuu I love you

tatjana ::
Medena ::
tatjana ::
Sta vam je rekao veterinar koliko ce to trajati?
Ma nemaju pojma!! Evil or Very Mad
Sramota pa kakvi su oni onda veterinari,ako ne znaju da vam pomognu?? No Evil or Very Mad
Danas su rekli muzu da ce primati te injekcije dokle god joj se oko ne regenerise.
Da ne grijesim dusu, znam da su i medicina i veterina nezgodne nauke: radite sa zivim bicima, koje neko jako voli, i koji od vas ocekuju cudo. Mozda oni zaista cine sve sto mogu; mozda i ne. Mozda prosto ne znaju sta da rade. To, nazalost, nama ne pomaze a frustracije su strasne. No

MEDO NEDAJ SE!!! tr PROCICE TE TO OKO,NEMOJ DA SE BRINES ZNAJ DA SMO SVI SA FORUMA TVOJA PODRSKA U BILO CEMU I DOBRU I U ZLU! cmok
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 35 EmptyČet Maj 22, 2008 8:57 pm

Hvala drugari. Evo, da ne bude da samo pisem o tuznim stvarima: Meda je naucila nesto novo. Kad pravimo kokice, Meda sjedne blizu aparata, pa kad neka kokica iskoci malo jace, preskoci posudu i poleti napolje, Meda je onda uhvati u letu. queen Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Medena iz Subotice - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 35 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Medena iz Subotice
Nazad na vrh 
Strana 35 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Medena sa Zvezdare
» Medena iz Subotice

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: