moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Micka I. Lazović

Ići dole 
+23
Moka
King i Maša
Lino
Medena
Zvoncica
Kaan
Tabasko the Dika
snoopy
Emanuela
Gogili
Niche
Vasica T
Niva
Monika
.Marija.
Nina mandarina
Ksenija
Anja..
Natali
Dolly
Snoopy Gang
Lea2006
Micka Lazović
27 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Micka Lazović
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Micka Lazović


Broj poruka : 101
Localisation : Beograd, Lion, Zvezdara
Datum upisa : 26.01.2012

Micka I. Lazović - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 3 EmptyPon Feb 20, 2012 2:14 pm

Zaboravila sam da kažem još jedan mali deo iz Mickine biografije, naime kako je ona svoju gazdaricu naučila da baca lopticu.
Čim je stigla kod nas, već drugi-treći dan Micka je grickala svoje igračke, a kad joj bacim lopticu, ona meni lepo donese i gura me da joj opet bacim. Tako smo mi i bez neke posebne dresure (jer gazdarica to ne bi ni umela) naučile da bacamo predmete i da ih donosimo. Tako da i kad joj kažem da mi nešto donese što se nalazi u njenoj blizini, ona lepo uzme i donese mi. Tako na primer kad joj je ispala bila ogrlica protiv buva u dvorištu, a bilo je blato i meni se nije išlo u papučama po nju, ja onako bez veze kažem da mi donese ogrlicu i ona lepo pokupi i donese. Mnogo je smešna.
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Micka I. Lazović - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 3 EmptyPon Feb 20, 2012 6:50 pm

i laika obozava sve donositi, super je ta navika jer je njoj zabavno, a natrci se i po stanu kad se tako dobacujemo Smile
Nazad na vrh Ići dole
Nina mandarina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Nina mandarina


Broj poruka : 101
Datum upisa : 30.11.2011

Micka I. Lazović - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 3 EmptyUto Feb 21, 2012 1:18 pm

Izgleda im je to donošenje loptice urođeno Very Happy Maša već odavno donosi kad joj bacimo, mada je nismo učili, i meni je to stvarno neverovatno, jer naša prošla kuca, rotvajlerka, koja je znala sve komande i odlično slušala, nikada nije htela da donese loptu Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Micka I. Lazović - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 3 EmptyUto Feb 21, 2012 2:30 pm

Doli donosi igraćke po stanu, neće loptu, a napolju je ništa od toga ne zanima, jedino kestenje i neka grana.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Micka Lazović
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Micka Lazović


Broj poruka : 101
Localisation : Beograd, Lion, Zvezdara
Datum upisa : 26.01.2012

Micka I. Lazović - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 3 EmptyUto Feb 21, 2012 3:00 pm

Koliko su smešni. Ja sam isto zaključila da su programirani za donošenje, jer je ona mene bukvalno to naučila, ja se ne bih ni setila da joj bacam, jer moje 3 kuce mešančice koje sam u životu imala, ne da nisu donosile, nego su i igračke ignorisale, ali zato im je dobra kost bila najdraži prijatelj. A pojedinima i uvaljavanje u kaku ee Micka za sada ne pokazuje tu tendenciju, ali nkad ne reci nikad, lovci su to.
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Micka I. Lazović - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 3 EmptyUto Feb 21, 2012 3:04 pm

Ja mislim da im aportiranje nije urođeno, nego navlačenje i jurnjava. Limbo hoće da donese određene stvari, ali ne pušta baš dobrovoljno, nego traži da mu se otme , tj. obožava da se nateže ili začikava da ga jurimo. Ko ima vremena i volje, sigurno može da iskoristi ovu činjenicu i dogovori se sa svojim ljubimcem da aportira Smile
Nazad na vrh Ići dole
Micka Lazović
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Micka Lazović


Broj poruka : 101
Localisation : Beograd, Lion, Zvezdara
Datum upisa : 26.01.2012

Micka I. Lazović - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 3 EmptyUto Feb 21, 2012 3:10 pm

A da, ona isto ima trenutke kad zaziva da se jurimo, ja joj kažem da se juri sa kucama po Tašu, a ne da broji tramvaje, ali ne, ona misli da sam i ja jedna veeeeelika kuca i da sam baš stvorena za jurnjvu i navlačenje. Inače joj je omiljeno da, dok hodam, da me uhvati za ruku i onda se onako sfulja niz ruku sa svojim zubićima. Pokušava da bude nežna, ali to ume da boli....
Nazad na vrh Ići dole
Micka Lazović
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Micka Lazović


Broj poruka : 101
Localisation : Beograd, Lion, Zvezdara
Datum upisa : 26.01.2012

Micka I. Lazović - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 3 EmptyNed Feb 26, 2012 1:00 pm

Juče smo se družile da Garijem haskijem i kad smo došle kući zaspala je u već viđenoj pozi. Nije se pomerila do jutra, šlogirala se...
Micka I. Lazović - Page 3 Mickaspava

Nazad na vrh Ići dole
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Micka I. Lazović - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 3 EmptyNed Feb 26, 2012 1:29 pm

snoopy ::
Ja mislim da im aportiranje nije urođeno, nego navlačenje i jurnjava. Limbo hoće da donese određene stvari, ali ne pušta baš dobrovoljno, nego traži da mu se otme , tj. obožava da se nateže ili začikava da ga jurimo
Isto i ovde!
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Micka I. Lazović - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 3 EmptyNed Feb 26, 2012 10:10 pm

Gogili ::
snoopy ::
Ja mislim da im aportiranje nije urođeno, nego navlačenje i jurnjava. Limbo hoće da donese određene stvari, ali ne pušta baš dobrovoljno, nego traži da mu se otme , tj. obožava da se nateže ili začikava da ga jurimo
Isto i ovde!

E to! Isto skroz i kod nas. Tako mi je drago jer uvek donese loptu,al nece da da scratch

PS: Kako svi imaju iste poze ,neverovatno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Micka I. Lazović - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 3 EmptyPon Feb 27, 2012 12:46 am

Biglovi mogu da patentiraju ovu pozu df
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Micka I. Lazović - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 3 EmptyPon Feb 27, 2012 10:52 am

Vec sam negde pisala u vezi aportiranja, ali ne boli da kazem jos jednom: Dika obozava da mu se baca loptica. To izgleda ovako. Ja bacim lopticu, on potrci kao oparen za njom i onda, kad dodje do loptice, on jednostavno nastavi da trci... zaboravio i zasto je potrcao i gde je posao... nos ga odvukao u sekundi:)

Kad dodjemo sa posla, obavezno zgrabi papuce. Nekad ih donese na komandu, a nekad hoce da se navlaci i onda ih ne da. Svi su isti.
Nazad na vrh Ići dole
Micka Lazović
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Micka Lazović


Broj poruka : 101
Localisation : Beograd, Lion, Zvezdara
Datum upisa : 26.01.2012

Micka I. Lazović - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 3 EmptyPon Feb 27, 2012 12:43 pm

Onda mi imamo potencijal, jer ona zaista donosi baceno, doduse zna i da protrci par puta na pocetku igre dok je odmorna i dok joj se trci, ali kad ja cucnem, ona se smiluje i donosi mi. Cak i pusti. Makar omiljeno joj je da ja uhvatim loptu dok ona prolece pored mene. To sto me zubima malo poktaci, to je kolateralna steta.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Micka I. Lazović - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 3 EmptyPon Feb 27, 2012 1:03 pm

Pošto su loptice male i ne možemo da se nadvlačimo, Doli donosi plišanu kucu, ili onaj konopac sa čvorovima i onda se otimamo. Naravno, kod kuće...napolju grančice, kad je raspoložena.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Micka Lazović
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Micka Lazović


Broj poruka : 101
Localisation : Beograd, Lion, Zvezdara
Datum upisa : 26.01.2012

Micka I. Lazović - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 3 EmptyPon Feb 27, 2012 1:14 pm

Dolica mala slatka bombonica. Jel malo i zarezi kada se otima? To mi je tako slatko.
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Micka I. Lazović - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 3 EmptyPon Feb 27, 2012 9:27 pm

Blanka bas nije zainteresovan za lopticu kada joj bacim posto uvek gleda na 100 strana odjednom ni ne vidi gde sam bacila ili reaguje sa zakasnjenjem ali ako Serena potrci za lopticom evo i nje....
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Micka I. Lazović - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 3 EmptyPon Feb 27, 2012 11:26 pm

Micka Lazović ::
Dolica mala slatka bombonica. Jel malo i zarezi kada se otima? To mi je tako slatko.
Da, da. onako kobajagi! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Micka I. Lazović - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 3 EmptyPon Apr 16, 2012 4:30 pm

Draga Micka,

Micka I. Lazović - Page 3 35hmntg
Nazad na vrh Ići dole
Micka Lazović
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Micka Lazović


Broj poruka : 101
Localisation : Beograd, Lion, Zvezdara
Datum upisa : 26.01.2012

Micka I. Lazović - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 3 EmptyPon Apr 16, 2012 4:32 pm

Hvala puuuuno, divna čestitka! AV
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Micka I. Lazović - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 3 EmptyPon Apr 16, 2012 5:54 pm

srecan rodjendan i ovde cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Micka I. Lazović - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 3 EmptyPon Apr 16, 2012 9:24 pm

Srećan rođendan dragoj drugarici Micki želi Limbo sa familijom Smile
trgtr
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Micka I. Lazović - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 3 EmptyPon Apr 16, 2012 9:34 pm

Srecan rodjendan tr
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Micka I. Lazović - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 3 EmptyPon Apr 16, 2012 10:24 pm

Sretan rodjendan Micki i od nas! tr
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Micka I. Lazović - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 3 EmptyPon Apr 16, 2012 11:57 pm

Srećan rođendan žele ti Niva i Rea
Micka I. Lazović - Page 3 Sfus83
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Micka Lazović
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Micka Lazović


Broj poruka : 101
Localisation : Beograd, Lion, Zvezdara
Datum upisa : 26.01.2012

Micka I. Lazović - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 3 EmptyUto Apr 17, 2012 12:12 am

Hvala vam svima! dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Micka I. Lazović - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Micka I. Lazović
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: