moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Micka I. Lazović

Ići dole 
+23
Moka
King i Maša
Lino
Medena
Zvoncica
Kaan
Tabasko the Dika
snoopy
Emanuela
Gogili
Niche
Vasica T
Niva
Monika
.Marija.
Nina mandarina
Ksenija
Anja..
Natali
Dolly
Snoopy Gang
Lea2006
Micka Lazović
27 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Micka I. Lazović - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 2 EmptySub Feb 18, 2012 10:05 am

Dobro nam dosli dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Micka I. Lazović - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 2 EmptySub Feb 18, 2012 10:34 am

Kako bi tvojima bili dosadno bez tebe! Kao i nama ostalima bez naših biglića, tako kreativnim, kad smišljaju male pakosti, puni su energije, veseli i beskrajno slatki.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Nina mandarina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Nina mandarina


Broj poruka : 101
Datum upisa : 30.11.2011

Micka I. Lazović - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 2 EmptySub Feb 18, 2012 12:14 pm

Micka, dobrodošla Smile preslatka si, a slike su odlične tr
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Micka I. Lazović - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 2 EmptySub Feb 18, 2012 1:20 pm

Mnogo je lepa, a ova slika na osmatracnici, desno, je divna! I love you
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Micka I. Lazović - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 2 EmptySub Feb 18, 2012 4:00 pm

Dobrodosli!!! cheers
Hahaha jao jadna maca. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Micka Lazović
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Micka Lazović


Broj poruka : 101
Localisation : Beograd, Lion, Zvezdara
Datum upisa : 26.01.2012

Micka I. Lazović - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 2 EmptySub Feb 18, 2012 6:41 pm

Hvala, hvala na lepim rečima. Sada morate malo da nam date vremena da pregledamo po forumu i da se upoznamo i mi sa vama, jer vi ste ovde odavno i otprilike ste sve vec pohvatali, a mi moramo malo da kombinujemo i sa fb-om i sa onima koje poznajemo uživo...trebaće malo vremena.

Inače, Micka je, kao što smo rekli, rođena 16. aprila 2011. god. Po rodoslovu se zove Draga. Njena mama je Milica (Joka od Progara), a tata je čuveni Bili Džambo. Tatu viđamo, a mamu smo locirali i nadamo se da ćemo i sa njom biti u životu u kontaktu...
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Micka I. Lazović - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 2 EmptySub Feb 18, 2012 9:45 pm

Dobrodošlica i od tetka Nive (Milica i Niva su sestre po ocu) cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Micka I. Lazović - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 2 EmptySub Feb 18, 2012 10:32 pm

Pozdrav za Micku! I love you
Nazad na vrh Ići dole
Micka Lazović
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Micka Lazović


Broj poruka : 101
Localisation : Beograd, Lion, Zvezdara
Datum upisa : 26.01.2012

Micka I. Lazović - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 2 EmptySub Feb 18, 2012 11:51 pm

sunny Hvala, hvala.
Nazad na vrh Ići dole
Niche
bigl-manijak
bigl-manijak
Niche


Broj poruka : 442
Datum upisa : 08.09.2010

Micka I. Lazović - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 2 EmptyNed Feb 19, 2012 5:24 pm

tr
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Micka I. Lazović - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 2 EmptyNed Feb 19, 2012 7:06 pm

Niva ::
Dobrodošlica i od tetka Nive (Milica i Niva su sestre po ocu) cmok
Znaci Felixu dodje neka polu rodjaka? Hahha Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Micka Lazović
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Micka Lazović


Broj poruka : 101
Localisation : Beograd, Lion, Zvezdara
Datum upisa : 26.01.2012

Micka I. Lazović - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 2 EmptyNed Feb 19, 2012 9:19 pm

tr He, koliko će ovde biti rodbine! Baš lepo.
Nazad na vrh Ići dole
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Micka I. Lazović - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 2 EmptyNed Feb 19, 2012 9:51 pm

Pozdrav i od nas. Nisam sigurna da smo se videli uzivo, ali nadam se da hocemo uskoro!
Ari & co
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Micka I. Lazović - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 2 EmptyNed Feb 19, 2012 10:02 pm

Gogili ::
Pozdrav i od nas. Nisam sigurna da smo se videli uzivo, ali nadam se da hocemo uskoro!
Ari & co
Mislim da jeste, na Tašu. To je ona devojčica što se plaši tramvaja i podvija rep.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Micka Lazović
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Micka Lazović


Broj poruka : 101
Localisation : Beograd, Lion, Zvezdara
Datum upisa : 26.01.2012

Micka I. Lazović - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 2 EmptyNed Feb 19, 2012 10:03 pm

He, he, to je ta, BIGL BEZ REPA. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Micka Lazović
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Micka Lazović


Broj poruka : 101
Localisation : Beograd, Lion, Zvezdara
Datum upisa : 26.01.2012

Micka I. Lazović - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 2 EmptyNed Feb 19, 2012 10:08 pm

Inače, da, podsetila me Ivana. Micka se strašno plaši kamiona uopšte, a najviše đubretara. Zatim tramvaja i svih dizel motora. Sada je malo bolja što se tiče šetnje po kraju, ali podjednako se plaši saobraćaja. Ono što je za ovo našeg lovca interesantno je da se ne plaši petardi i praskova bilo koje vrste. Baš kad joj pukne negde blizu, ona se trgne, ali mirno nastavlja da ide. Prosto me fascinira njen izbor čega će se plašiti, a čega ne... Blesa moja. Zrela je za jednu obuku, mislim da bi to moglo da joj malo skrene pažnju sa tih ometajućih zvukova i mašina affraid .
Nazad na vrh Ići dole
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Micka I. Lazović - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 2 EmptyNed Feb 19, 2012 11:16 pm

Ali zato sam cula da Micka je pravi zver ako dodje neki pas u njenu kucu Smile Odmah se pretvara u jednu hrabru biglicu koja cuva kucu cheers
P.S.: Danas smo bili na Tasu i se druzili sa Mickinim komsijom Gasom (nadam se da mu nisam pogresila ime- rec je o Askiju od oko 10 mes)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Niche
bigl-manijak
bigl-manijak
Niche


Broj poruka : 442
Datum upisa : 08.09.2010

Micka I. Lazović - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 2 EmptyNed Feb 19, 2012 11:28 pm

Bolje sto se plasi automobila. Onda ce moci bez povodnika da ide.
Nazad na vrh Ići dole
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Micka I. Lazović - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 2 EmptyPon Feb 20, 2012 12:34 am

Poznato mi je Very Happy Evo i nas na Tasu, samo da se sredi vreme.
Nazad na vrh Ići dole
Micka Lazović
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Micka Lazović


Broj poruka : 101
Localisation : Beograd, Lion, Zvezdara
Datum upisa : 26.01.2012

Micka I. Lazović - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 2 EmptyPon Feb 20, 2012 1:16 am

Natali ::
Ali zato sam cula da Micka je pravi zver ako dodje neki pas u njenu kucu Smile Odmah se pretvara u jednu hrabru biglicu koja cuva kucu cheers
P.S.: Danas smo bili na Tasu i se druzili sa Mickinim komsijom Gasom (nadam se da mu nisam pogresila ime- rec je o Askiju od oko 10 mes)

Čekaj, čekaj, jel Gari možda? Haski? Au, mogle smo i mi da navratimo. Sledeće nedelje ćemo. Nego bezobrazna je, gnjavila je jednu malu gošću patuljastog šnaucera, doduše samo pri prvom susretu...
Nazad na vrh Ići dole
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Micka I. Lazović - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 2 EmptyPon Feb 20, 2012 1:29 am

Micka Lazović ::
Natali ::
Ali zato sam cula da Micka je pravi zver ako dodje neki pas u njenu kucu Smile Odmah se pretvara u jednu hrabru biglicu koja cuva kucu cheers
P.S.: Danas smo bili na Tasu i se druzili sa Mickinim komsijom Gasom (nadam se da mu nisam pogresila ime- rec je o Askiju od oko 10 mes)

Čekaj, čekaj, jel Gari možda? Haski? Au, mogle smo i mi da navratimo. Sledeće nedelje ćemo. Nego bezobrazna je, gnjavila je jednu malu gošću patuljastog šnaucera, doduše samo pri prvom susretu...
jeste, Gari ali cini mi se da su ga zvali i "Gaša" bounce
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Micka Lazović
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Micka Lazović


Broj poruka : 101
Localisation : Beograd, Lion, Zvezdara
Datum upisa : 26.01.2012

Micka I. Lazović - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 2 EmptyPon Feb 20, 2012 1:38 am

E pa, slušaj, načini tepanja su neiscpni. On je tako drag, onako veliki, a još praktično štene. Meda. Uživao je sad na ovom minusu, to je njegovih 5 minuta....
Što se tepanja tiče, Micka je pas sa najviše imena u kraju, moja bratanica je zove Mija-Struja, a onda skrati pa je zove samo Struja. Ja je zovem Lija, a svi ostali je redovno zovu Milica, jer smo imali kucu Milicu koja je uginula godinu dana pre nego što se Micka rodila. Toliko smo bili vezani za nju da ja mislim da bi nam uvek pobeglo to Milice! Ali ne ljuti se Micka.
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Micka I. Lazović - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 2 EmptyPon Feb 20, 2012 1:20 pm

joooj napokon nam i micka dosla na forum.. nasa mala hrabrica Very Happy
meni je ona preslatka!

jedva cekam da se proljepsa vrijeme pa da na tasu vjezbamo hrabrost na tramvajima!!
ja svojoj laiki cesto tepam 'micika' pa se uvijek sjetim ovog slatkisa Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Micka I. Lazović - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 2 EmptyPon Feb 20, 2012 1:52 pm

Micka Lazović ::
Natali ::
Ali zato sam cula da Micka je pravi zver ako dodje neki pas u njenu kucu Smile Odmah se pretvara u jednu hrabru biglicu koja cuva kucu cheers
P.S.: Danas smo bili na Tasu i se druzili sa Mickinim komsijom Gasom (nadam se da mu nisam pogresila ime- rec je o Askiju od oko 10 mes)

Čekaj, čekaj, jel Gari možda? Haski? Au, mogle smo i mi da navratimo. Sledeće nedelje ćemo. Nego bezobrazna je, gnjavila je jednu malu gošću patuljastog šnaucera, doduše samo pri prvom susretu...
Sledeće nedelje će, verovatno, biti blata do kolena.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Micka Lazović
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Micka Lazović


Broj poruka : 101
Localisation : Beograd, Lion, Zvezdara
Datum upisa : 26.01.2012

Micka I. Lazović - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 2 EmptyPon Feb 20, 2012 1:56 pm

Ups, Micka i ja propustile sneg na Tašu, ja bila bolesna a Micka ne ume da vozi... Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Micka I. Lazović - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Micka I. Lazović   Micka I. Lazović - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Micka I. Lazović
Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: