moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kala iz Novog Sada

Ići dole 
+41
Natali
Kaan
Tabasko the Dika
King i Maša
Dika
Niva
Joker_Poker
Lino
tatjana
Dolly
Lilu The Great
batdavaldi
luce
Modena
nikola2001
Medena
w33d4
Admin
Zobenica
elmer fudd
Ksenija
Jasna
Bunny's Nightmare
bucki_junior
Lea2006
tedibi
Mira
Jan
mici
pipi
chelik
dusan
Sara
Andrijana
Snooopy
jeca
Janchee
bucki
darlingdraga
lina
bambucha
45 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
Jasna
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Jasna


Broj poruka : 150
Godina : 50
Datum upisa : 18.03.2007

Kala iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 6 EmptyPon Maj 07, 2007 10:34 am

Fox terijer?!? Poznati prgavci! Evil or Very Mad
Kako se Kala ponasala, da li se branila?
Cicu zaista (za sada, da ne chuje zlo) niko ne napada a i kada krenu na nju, ona optrci par krugova oko napadaca, preskoci ih par put, lizne po njusci na prepad i onda oni odustanu i uglavnom su zacudjeni...
Nazad na vrh Ići dole
pipi
bigl-manijak
bigl-manijak
pipi


Broj poruka : 307
Godina : 40
Localisation : Beograd (NBG)
Datum upisa : 29.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 6 EmptyPon Maj 07, 2007 12:31 pm

Joj milica, nadam se da je nije ozbiljno capio
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 6 EmptyPon Maj 07, 2007 12:35 pm

Ajaoooj.... Uzas!!!! I Ziggy je juce dobio vaspitnu od vucjaka. Capio ga je za zadnju levu butku, ali ga nije progrizao....
Jeste bili kod veta? Nadam se da nije nista ozbiljno...
Jel' to onaj foxterijer sa kojim se i ranije igrala, tj. ganjala ili je to neki novi u vasem kraju??
Ziggy pozdravlja svoju drugaricu i zeli joj brzi oporavak
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Kala iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 6 EmptyPon Maj 07, 2007 12:38 pm

Jadna Kala, nadamo se brzom oporavku!!!!
Nazad na vrh Ići dole
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 6 EmptyPon Maj 07, 2007 1:18 pm

ma moj pas je muskaraca, tako da je sve opusteno. ni ona , a ni ja nisam skontao da ju je ovaj malo jace capio, jer se su oni igrali i posle toga, tek kad sam je pozvao blize, video sam prvo ledja, pa nogu. naravno onda je bilo pranje, a i danas smo se oprali, jer je jutros bila pustena da se slobodno igra sa sar pejom i nasla je neko meso, piletinu koja je bila skorz raskvasena od juceranje kise, tako ad se sva usvinjila , nisam smeo ni da je pipnem:))))))))))
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 6 EmptyPon Maj 07, 2007 3:09 pm

Laughing, dobro da nije nista ozbiljno
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Kala iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 6 EmptyPon Maj 14, 2007 5:51 pm

Bas mi je zao sto ju je napao terijer.A inace je Kala stvarno lepa , nisam jos videla beagla sa tako puno belog.Ja inace imam fobiju kada brat dodje kod nas sa velikom crnom pudlom a da nam se prethodno nejave da dolaze, ja moje inace zatvorim u svoje bokseve kada je on tu ali po svemu sudeci mislim da bi pudla ovde nastradala.
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Kala iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 6 EmptyPon Maj 28, 2007 11:24 am

Da li čete pariti Kalu u ovom teranju?
Ko je izabrani mladoženja?
Nazad na vrh Ići dole
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 6 EmptyPon Maj 28, 2007 11:31 am

lea2006 ::
Da li čete pariti Kalu u ovom teranju?
Ko je izabrani mladoženja?
da
otelo
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Kala iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 6 EmptyPon Maj 28, 2007 12:41 pm

Super, držimo palčeve!!!
Nazad na vrh Ići dole
elmer fudd
i'm bigl
i'm bigl
elmer fudd


Broj poruka : 586
Datum upisa : 10.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 6 EmptyPon Maj 28, 2007 1:46 pm

Kad je parenje?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.elmerfudds.hr
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 6 EmptyPon Maj 28, 2007 2:48 pm

mislim da negde nedelja-ponedeljak-utorak. traba da uradimo bris , pa cemo videti
Nazad na vrh Ići dole
elmer fudd
i'm bigl
i'm bigl
elmer fudd


Broj poruka : 586
Datum upisa : 10.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 6 EmptyPon Maj 28, 2007 3:14 pm

Obavezno napravite i bakteriološki test pa ako treba da odmah dobije neku terapiju. Ukoliko je mužjak blizu i u mogućnosti ste ponavljati parenje pustite ih da se upoznaju (na njegovom terenu naravno) i oni će se spariti ako je vrijeme. Naravno, test je najpouzdanija metoda, a zahvaljujući njemu može se kasnije točnije odrediti termin okota. Pazite da ne zakasnite sa testom jer su neke kuje plodne 9., a neke 19. dan. Držim fige da sve prođe dobro!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.elmerfudds.hr
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 6 EmptyNed Jun 03, 2007 7:48 pm

danas smo uradili bris rok i jos uvek nije "spremna" Sleep , a kad ce scratch , to samo ona zna hehe , za sada je samo u ovakvom raspolozenju dasdas , a ja df

mislim zanimacija smeh
Nazad na vrh Ići dole
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

Kala iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 6 EmptyPon Jun 04, 2007 2:13 am

Ma dovedi je kod Djure da vidis kako ce odmah da se spremi.
PS. shala
Nazad na vrh Ići dole
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 6 EmptyPon Jun 04, 2007 9:30 pm

sutra opet idemo da vidimo bris, pa se nadam da ce biti spremna za parenje:) mada vec danas je pocela da me sabotira dok smo u izlasku. ide samo sa muzjacima, ja ih teram a ona za njima. mislim postalo je pravo mucenje. moram da se krijem po kvartu sa njom, da bi obavila nuzdu. a iza svakog coska sacekusa:)
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Kala iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 6 EmptyPon Jun 04, 2007 11:37 pm

Izdržaćeš ti to!!! Sada vlasnici mužjaka čupaju kosu jer im beže zbog nje....a ona glavna...!!!
Nazad na vrh Ići dole
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 6 EmptyUto Jun 05, 2007 10:21 am

jutros smo izasli i cekalo nas je 5 muzjaka, i nekako je uspela da obavi malu nuzdu:) morali smo da se vratimo kuci, jer su poceli da se tuku kao nenormalni. mislim ovo je do sada najgore teranje, nijednom nismo imali ovakvu situaciju. moracu da je stavljam u kola i da je vodim na neko novo mesto da se malo istrci:)
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Kala iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 6 EmptyUto Jun 05, 2007 11:25 am

gde god je odvedes bice isto,muzijaci osete miris zenke u teranju i do 15km. ako je tvoj plac ogradjen vodi je tamo.
Nazad na vrh Ići dole
Zobenica
novajlija
novajlija
Zobenica


Broj poruka : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.05.2007

Kala iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 6 EmptyUto Jun 05, 2007 11:27 am

Sta da ti kazem,Mazu isprad vrata od stana ceka udvarac.Kampuje u ulazu.
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Kala iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 6 EmptyUto Jun 05, 2007 11:31 am

pa to je sasvim normalno za njih.
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 6 EmptyUto Jun 05, 2007 4:00 pm

Jaoooj, stvarno su velike muke kada dodje teranje!!!! I za jedne i za druge, tj. i za njih i za nas Laughing!!!! Ne znam, pokusaj da je vodis u neki kraj gde nema puno pasa lutalica (kod nas, na potezu prema Gerontoloskom na N.Naselju nema, onuda gde smo se jednom setali, tj. uglavnom ljudi setaju vezane pse)!!!
Meni je najgore bilo kada je zenka iz zgrade bila u teranju!!!!! Mislila sam da cu odlepiti skroz od njegovog arlaukanja. A poznanica koja ima psa, isto muzjaka, daje mu bensedin kada nanjusi zenku u teranju
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Kala iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 6 EmptyUto Jun 05, 2007 4:53 pm

E, mi smo baš zato uzeli ženku, lakše je dva puta godišnje sa njima! Ponesi neku motku da ih teraš od nje!
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Kala iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 6 EmptyUto Jun 05, 2007 5:04 pm

pa stvarno je lakse sa curama,jer mi prezivljavamo teranja svih kuja iz kraja i sire,a vi samo 2x godisnje.
Nazad na vrh Ići dole
elmer fudd
i'm bigl
i'm bigl
elmer fudd


Broj poruka : 586
Datum upisa : 10.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 6 EmptyUto Jun 05, 2007 7:04 pm

Ili rjeđe. Britta se tjera svakih 7 i pol, 8 mjeseci. Kali će čak i rjeđe, a znam neke biglice koje se tjeraju samo jednom godišnje. Dobra je stvar što se kuje koje žive zajedno obično tjeraju u isto vrijeme. To je spas za vlasnike Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.elmerfudds.hr
Sponsored content





Kala iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kala iz Novog Sada
Nazad na vrh 
Strana 6 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» Ema iz Novog Sada
» ~Klea iz Novog Sada~
» Braca iz Novog Sada
» Sparki iz Novog Sada
» SMOKY iz Novog Sada

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: