moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Lusi iz Novog Sada

Ići dole 
+13
Niva
King i Maša
Monika
snoopy
Ceda - Charlie
Tabasko the Dika
Snoopy Gang
Natali
Dolly
Ddans Dream Tim
Vasica T
Ksenija
Kathy
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Kathy
novajlija
novajlija
Kathy


Broj poruka : 13
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.10.2011

Lusi iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lusi iz Novog Sada   Lusi iz Novog Sada - Page 2 EmptyČet Nov 03, 2011 9:14 pm

Ljudi, treba mi vasa iskusna pomoc.. Lusi dosta cesto u poslednje vreme povraca rano ujutro, oko 5,6 sati. Poslednji obrok dobije uvece oko 7, posle u toku noci kaki, tako da ujutro povraca samo zutu tecnost (pretpostavljam da je to zuc)?
Da li se nekom desilo ovako nesto i da li treba da se brinem ?!
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Lusi iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lusi iz Novog Sada   Lusi iz Novog Sada - Page 2 EmptyČet Nov 03, 2011 9:37 pm

Klea je isto to povracala u tom periodu,mi smo joj samo skuvali caj od nane,samo od sebe je prestalo.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Lusi iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lusi iz Novog Sada   Lusi iz Novog Sada - Page 2 EmptyČet Nov 03, 2011 9:38 pm

Kathy ::
Ljudi, treba mi vasa iskusna pomoc.. Lusi dosta cesto u poslednje vreme povraca rano ujutro, oko 5,6 sati. Poslednji obrok dobije uvece oko 7, posle u toku noci kaki, tako da ujutro povraca samo zutu tecnost (pretpostavljam da je to zuc)?
Da li se nekom desilo ovako nesto i da li treba da se brinem ?!
Možda treba da joj promenite hranu, ako joj ova stvara kiselinu. Možda ima osetljiv želudac, pa mora da jede samo određenu, medicinsku hranu za takve smetnje. Ipak je najbolje pitati veterinara. Nekad samo neka boca, ili delić Ranisana pomognu i to prođe.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Ceda - Charlie
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Ceda - Charlie


Broj poruka : 73
Datum upisa : 17.09.2011

Lusi iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lusi iz Novog Sada   Lusi iz Novog Sada - Page 2 EmptyČet Nov 03, 2011 9:51 pm

Ja sam imao problem sa Charliem i i povracanjem ... Desavalo se da ujutru iz cista mira povrati pre jela ... Meni su rekli da vrlo lako moze da bude od gladi ... Charli dobija svoj poslednji obrok oko 9 uvece a prvi dobija oko 8 ujutru.

Povracanje mu se desavalo kada ne dobije prvi obrok na vreme vec zakasnim pola sata ... Sad

Nadam se da ce malu Lusi to brzo proci Smile
Nazad na vrh Ići dole
Kathy
novajlija
novajlija
Kathy


Broj poruka : 13
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.10.2011

Lusi iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lusi iz Novog Sada   Lusi iz Novog Sada - Page 2 EmptyČet Nov 03, 2011 9:58 pm

I ja se nadam, pretpostavila sam da je osetljiv zeludac + glad, nista, pomericu veceru za malo kasnije pa cemo videti sta ce se desiti.
Dolly, menjali smo hranu dva-tri puta (da vidimo koja joj vise odgovara), sa svakom smo imali isti slucaj.
Ne povraca svako jutro, ali desi se ponekad. Sad se bas zaredjalo pa sam se malo zabrinula.

Inace, Novosadjani, mi smo cesto u Futuskom parku, pa se nadam da se vidimo nekad Smile
Vec smo upoznali Astora i Tonija, oboje se seckaju oko tog parka Smile
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Lusi iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lusi iz Novog Sada   Lusi iz Novog Sada - Page 2 EmptyČet Nov 03, 2011 10:29 pm

I mi smo upoznali Tonija. Dodjite u Limanski,tamo ima jos biglova a i mozete nas upoznati Smile
Nazad na vrh Ići dole
Atos-BOBI
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Atos-BOBI


Broj poruka : 69
Localisation : 29.04
Datum upisa : 25.08.2011

Lusi iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lusi iz Novog Sada   Lusi iz Novog Sada - Page 2 EmptySub Nov 05, 2011 4:33 pm

Bas si medena !!
Nazad na vrh Ići dole
Aloha Lusi
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Aloha Lusi


Broj poruka : 113
Localisation : Zemun, kej kod Juge
Datum upisa : 31.03.2010

Lusi iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lusi iz Novog Sada   Lusi iz Novog Sada - Page 2 EmptyČet Nov 10, 2011 12:04 am

Dobro došla imenjakinjo! Preslatka si! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Lusi iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lusi iz Novog Sada   Lusi iz Novog Sada - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Lusi iz Novog Sada
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Ema iz Novog Sada
» Tony iz Novog Sada
» Bigi iz Novog Sada
» Miki iz Novog Sada
» VITO iz Novog Sada

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: