moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine

Ići dole 
+13
Lea2006
Emanuela
Rona
Vasica T
Dolly
Anja..
tedibi
Aris
Natali
Ddans Dream Tim
Niva
snoopy
Tabasko the Dika
17 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine Empty
PočaljiNaslov: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine EmptyUto Okt 11, 2011 10:05 pm

Evo nama jos jedne grozne vesti. Sad sam cula na vestima. Strasno.
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine EmptyUto Okt 11, 2011 10:42 pm

Mi smo se sinoć jurili sa pit bulom, totalno je opičen pas, kad dođe na igralište, gazda ga pusti sa povoca, on nađe neki kamen i juri okolo bez prestanka. Limbo juri za njim, a ovaj ga ne konstatuje.
Ipak mislim da je vlasnik krivac za lošu narav i ponašanje psa. Vlasnik treba da proceni kakvog psa ima i da se prema tome i vlada, ali nažalost ima svakakvih ljudi Sad
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine EmptyUto Okt 11, 2011 11:44 pm

Strasno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine EmptySre Okt 12, 2011 12:18 am

Nema loseg psa ni jedan pas nije los,,,,,,los moze da bude samo gazda
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine EmptySre Okt 12, 2011 10:48 am

Naravno, ali sad smo svi nagrabusili. Moracemo biglove da vodimo sa brnjicom zbog ovakvih slucajeva. Sad ce svi kerofobi da se obruse na sve vlasnike pasa i njihove pse.

...

Hvala Bogu da je dete dobro. Ne mogu ni da zamislim horor kroz koji su prosle ona i njena baba. Jedan takav kreten od psa napao je Diku u Slankamenu proslo leto - isto je izleteo kao furija iz jedne otvorene kapije i pravo Diki za vrat. Srecom, radilo se o malom psu - o nemackom lovnom terijeru. Jedva smo ga skinuli sa Dike. Zgrabio ga je otpozadi, nije mogao ni da se brani.
Nazad na vrh Ići dole
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine EmptySre Okt 12, 2011 11:01 am

ugrinovacki klan ::
Nema loseg psa ni jedan pas nije los,,,,,,los moze da bude samo gazda
100% se slazem
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Aris
i'm bigl
i'm bigl
Aris


Broj poruka : 477
Datum upisa : 23.05.2011

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine EmptySre Okt 12, 2011 12:30 pm

Uzas... Mi smo pre neko vece bili svedoci primera kako se od steneta pravi uplasen, istaumiran i agresivan pas. Mala crna pudla od sest meseci... Vlasnik je nikako ne pusta sa drugim psima, a to vece je doveo u parkic gde su se igrali Aris i Kasper. Nazalost vlasnikov drug je setao pudlu, a vlasnik je isao pored njih. On je otkaci sa povoca, Kasper i Aris je pojure da bi se igrali, pudla izbezumljeno krene da bezi, i jedan od njih je sapicama uhvati za guzu da bi je zaustavili, a ona zacvili. U tom trenutku se cuje gazdin krik koji odmah hvata svog psa i krene da vristi na druga koji ga je pustio sa povoca, pa ga je neki od ove dvojce UJEO i to dobro... Very Happy Naravno, pudlici muzjaku nije bilo nista, ali ga je gazda odmah odveo kuci da ga pregleda... Very Happy Sreca da nije pit bul u pitanju, inace bismo ukoro imali cudoviste u kraju.
A sto se ove price tice, meni je jedino cudna izjava vlasnika koji kaze da ne moze da veruje sta se desilo s obzirom na to da je njegov pas prava MAZA i da nikog ne bi napao. Ili laze ili.... ne znam...
Nazad na vrh Ići dole
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine EmptySre Okt 12, 2011 12:38 pm

Nije pit bul za svakoga... Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
tedibi
bigl-manijak
bigl-manijak
tedibi


Broj poruka : 366
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 09.04.2007

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine EmptySre Okt 12, 2011 12:46 pm

Natali ::
Nije pit bul za svakoga... Evil or Very Mad

Ni jedan pas nije za svakoga. Kako od pita tako i od bigla budala moze napraviti zver i to vrlo lako.
Naravno,desava se da pas po prirodi bude agresivniji,ali onda on zahteva posebnu brigu i savesne vlasnike koji ce agresiju sputavati a ne podrzavati.

Meni samo nije jasno kako je stenac od 9 meseci stekao tu dozu agresivnosti???
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine EmptySre Okt 12, 2011 1:01 pm

Ja sam za ovo cula juce,od tetke. Strasno! Po stoti put kazem,i opet cu,nisu psi krivi. Krivi su vlasnici. Pit bul je rasa koja izgleda agresivno,a ustvari su oni velike dobrice. Moze i bigl postati agresivan,ako se tako vaspita. Tuca,maltretiranje,izgladnjavanje,.. upravo dovodi do ovakvih slucajeva. Nikada mi nece biti jasno zasto se ljudi toliko izivljavaju na zivotinjama,a sto je jos gore,zivotinje se zatim izivljavaju na drugim bicima. Ovaj pas je verovatno cuvao teritoriju,sto je i normalno,svaki pas treba to da radi,ali da izleti iz dvorista i napadne nekog,e to je vec stvar vaspitanja i treninga,koje ovaj pas,ocigledno nema.. Ili ima,ali vlasnici to rade i vise nego na pogresan nacin! Sramota!!!
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine EmptySre Okt 12, 2011 1:58 pm

Blagi uzas
Nazad na vrh Ići dole
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine EmptyČet Okt 13, 2011 11:52 pm

TATA, PAS JE HTEO DA MI OTKINE GLAVU!
(86) Četvrtak, 13. Oktobar, 2011.| Autor: Miloš Ž. Lazić
Larine sestre ne prestaju da plaču, kaže Nemanja P., otac trogodišnjakinje kojoj je pas odgrizao uvo! Staford Goldi i ranije napadao prolaznike

BEOGRAD - Ona je hrabra devojčica!
Lara je dobro. Ona je hrabra devojčica, iako ima samo tri godine. Operisana je, a koliko će trajati oporavak, to ne znamo. Larine dve starije sestre plaču od prekjuče jer shvataju da su mogle da ostanu bez sestrice.

Ovako je prekjučerašnju dramu na Karaburmi prokomentarisao Nemanja P., otac trogodišnje Lare, kojoj je stafordski terijer Goldi odgrizao uvo!

- Supruga i ja smo bili uz njen krevet kad se probudila iz anestezije. Prvo je rekla: „Tata, onaj pas je hteo glavu da mi otkine“. Gde je to čula i od koga, ne znamo. Nije ni bitno, važno je samo da se Lara što brže oporavi - kaže vidno šokirani Nemanja za Kurir.

U šoku su i rođaci povređene devojčice.

- Strašno je to što se dogodilo. Dete treba da raste s tim ožiljcima i sa strahom. Mala je, oporaviće se od rana, ali kako će da se oporavi od užasa kroz koji je prošla? Kako ponovo da prođe tom ulicom - pitaju se rođaci.

Miroljub Lešo, penzionisani glumac koji živi nedaleko od mesta na kojem je pas napao Laru, kaže da ovo nije prvi napad istog staforda.

- Dan-dva pre nego što je napao devojčicu, nasrnuo je na psa kojeg je žena šetala na povocu. Jedva su ih razdvojili. Vriska i dreka već je postala uobičajena ispred te kapije, bilo je samo pitanje vremena kada će ta životinja nasrnuti na čoveka - kaže Lešo.

Sedmomesečni pas napao je u utorak trogodišnju Laru P. dok se s bakom vraćala iz obdaništa. Posle tog napada policija je privela Đorđa M. (57), vlasnika životinje.
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine EmptyPet Okt 14, 2011 1:02 am

Nikada necu razumeti te vlasnike!!!! Po meni bi svaka osoba trebala da se testira,da li je za psa ili ne!
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine EmptyPet Okt 14, 2011 9:48 am

I zivotinje su razlicite. Kao sto ima agresivnih ljudi, verujem da ima i agresivnih zivotinja. Ali ovaj je stvarno mnogo mlad da bi se tako ponasao... nista mi nije jasno.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine EmptyPet Okt 14, 2011 10:39 am

Moj komšija je prvo nabavio pita mužjaka i to je od malena bio veseo, razigran, dobronameran pas, kakav je i ostao. Kad je on imao oko godinu dana, uzeli su i žensko štene, koje je vrlo kratko bilo normalno. Ukačila je nešto da ona treba da čuva i brani tog dobricu i uskoro je bilo ni manjeg psa, ni veće zveri. Jednom smo i mi i oni krenuli u šetnju po nekom zelenom pojasu između zgrada, ali sa suprotne strane. Kada je ugledala Doli sa pedesetak metara rastojanja, stuštila se na nju brzinom munje i pravo za vrat. Srećom, momak je pritrčao i pošto je još uvek bila mala, možda 4-5 meseci, uspeo je da je odvoji. Posle ju je sterilisao...nije pomoglo! Sad je šeta samu, na kratkom povocu, u noćnim satima, kad nikog nema.
Hoću da kažem, nije baš uvek skroz vlasnik kriv. Onaj prvi pas, iako iste rase, ostao je maza.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine EmptyPet Okt 14, 2011 12:39 pm

Prvo nisu ove rase za svakoga
Nebi trebalo da ih uzimaju ljudi bez iskustva sa drzanjem tzv "sluzbenih " rasa .Traze dosta rada ali mogu da budu savršeno poslušni i socijalizovani
Isto tako nebi trebalo da ih uzimaju ljudi slabog karaktera (osobe sklone popuštanju) .
Ljudi se i ne raspitaju pre nabavke " pas ko pas" pa posle kad nabavi problem "neznam šta mu je bilo ????"
Zoko kod tog konkretnog primera postoji jedno pravilo koje skoro niko ne ispoštuje. Mora se znati da se ti psi uzgajaju prevashodno za borbe ( svidelo se to nama ili ne ali tako je ). Pas koji potiče iz takve krvne linije ( čiji se predci nekoliko generacija unazad bore) Ima 90% više šanse da pokaže agresivnost prema drugim psima u ranom periodu " da rano proradi " kako oni to zovu , nego pas koji je iz legla gde se psi drže kao kućni ljubimci. Šta radi prosečni vlasnik otvori oglase ,vidi štence na prodaju i ako mu cena odgovara ode i kupi bez bilo kakvog raspitivanja o tome od koga kupuje itd..
Ja sam i dalje sklon da tvrdim da je 98% KRIVICA VLASNIKA . Propust da se uoči problem ,uradi korekcija na vreme ,pravilno socijalizuje pas ....
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine EmptyPet Okt 14, 2011 1:03 pm

Da, ti psi mogu da budu maze u porodici, ali da "prorade" na muzjake. Mi smo imali staforda 13 godina, moj brat ga je svojevremeno samo doneo u kucu. Mnogo smo ga voleli, on nas je obozavao i bio maza na kvadrat. Ali, mila majko, kad prodje pored muzjaka napolju... srecom, te smo mi normalni ljudi, odmah smo shvatili sta imamo u kuci i napravili smo mu po meri metalnu korpu, bez koje nije izlazio, osim u prvoj godini i u dubokoj starosti. Nikad nismo imali nijedan problem, osim sto su njega par puta izujedale lutalice, jer nije mogao da se brani... i onda kupimo bigla, racunam, sad cu na miru da setam psa... sipak. I ovaj se kostresi na muzjake na svojoj teritoriji, tako da i sad moram dobro da pazim. Nece da se tuce, ali nikad se ne zna. Sa svakim psom se mora biti na oprezu.
Nazad na vrh Ići dole
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine EmptyPet Okt 14, 2011 5:33 pm

Dolly ::

Hoću da kažem, nije baš uvek skroz vlasnik kriv. Onaj prvi pas, iako iste rase, ostao je maza.

Slazem se. Imamo u kraju zenku, isto pit, ima pet godina, uzeta je iz direktno borbene linije. Devojka koja ju je uzela nije imala nameru da je vodi u bilo kakve borbe, cak ju je vrlo dobro vaspitala, gledajuci Cezara i njegove tehnike. Pas nije agresivan, medjutim, kada zapocne igru, sa kojim god psom, nakon odredjenog vremena pocne da ga davi. I to ne u igri nego bas ozbiljno. Tada odmah zavrsi na povocu, ali jednostavno ne ume drugacije.
Mislim da izmedju ostalog treba zaista paziti i na gene roditelja steneta koje se uzima.
Meni je kod ovakvih prica uvek zao neduznih bica, u ovom slucaju devojcica, koja nastradaju ni kriva ni duzna.

Inace kad se vec spominju agresivni psi, Rona je ostala bez dva milimetra uvceta, jer je na nju, vezanu, izletela zenka mesanac pekinezera, i iz cista mira je ujela za uvo i rascepila, na kraju smo zavrsili na usivanju. Vlasnici su naravno bili neprijatno iznenadjeni kad sam im podnela veterinarski racun, ali mi svejedno ne ulazi u glavu kako ljudi mogu tako da pustaju pse za koje znaju da napadaju (ova zenka ima oko 4-5 godina, i nije prvi put da je napala), i da ih apsolutno nije briga.
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine EmptyPet Okt 14, 2011 5:55 pm

Nažalost biće ih briga kad naleti na na nekog Rota Stafa Cane Corso itd i tu završi svoju karijeru. Šta da se radi neki ljudi se neće nikada opametiti (ili ne žele ).
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine EmptySub Okt 15, 2011 12:32 pm

Sinoć je i Limbo imao lekciju "ko je jači" od pit-a Cezara kojeg sam pominjao u ovoj temi, kako je dobar i otkačen,... Dotrčao Cezar do nas i ponjušio Limba, a ovaj mali kreten zareži jer ga je ovaj valjda malo prepao. Cezar počne da reži i poklopi Limba , prosto ga je opkoračio, a ovaj prdavac i dalje reži affraid Cezar ga gurne njuškom onako odozgo u fazonu, mali smiri se dobićeš batine, a Limbo se okrene na leđa ali se i dalje kezi i još malo gunđa, ccc. To je trajalo 2 sekunde jer je došao Cezarov vlasnik i sklonio ga (uz takve batine da je meni bilo strašno da gledam). Limbo je sve vreme bio na povocu, a ja sam stigao samo jednom da viknem NE, Cezare. Na kraju, Limbo se protrese kao da ništa nije bilo, i odosmo dalje svako na svoju stranu.
Pitanje šta bi bilo, da je vlasnik bio još 100 metara dalje (ili 10 sekundi dalje)....
mislim da bi Limbo bio povređen, a u takvoj situaciji ne garantujem šta bi se desilo Cezaru bez obzira što sam ljubitelj životinja Evil or Very Mad
Kako se ponašati u ovakvim situacijama, a ne završiti kod vet-a?
Nazad na vrh Ići dole
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine EmptyNed Okt 16, 2011 12:53 am

To sve zavisi od situacije. Ako je tvoj pas napadnut i ne zeli da uzvrati, najbolje je onda drugog psa uhvatiti za ogrlicu (ako je naravno to moguce), a svog psa pustiti, i sacekati da dodje vlasnik drugog i veze ga. To je naravno najbezbolnija opcija, ali u vecini slucajeva ljudi svog psa drze uz sebe a nogom resavaju problem psa koji napada.
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine EmptyPon Okt 17, 2011 10:50 am

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine Dscf5709w



Rasa igra malu ulogu .Ovo preslatko štana Bigla je napao i ozbiljno povredio Zlatni retriver. Ta činjenica je i nama zvučala neverovatno ali lošim vaspitanjem može se "upropastiti" pas bilo koje rase .
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine EmptyPon Okt 17, 2011 11:45 am

za mene je uvijek kriv vlasnik!!
.. svatko jako dobro zna kakvog psa ima

trenutno je situacija kod nas u setnji ovakva.. kad nam u kraj dodje nova lutalica, malo promotrim ponasanje i dozvolim lajki da se upoznaju.. nema prevelikog druzenja, ali svi je prihvate i sljedeci put lijepo prolazimo kraj svih njih bez problema uz pozdrav s kim zeli (ukupno u uzem kraju ih je oko 15-tak).. samo se s jednim bas ne voli, pa se zaobilazimo na metar do dva

ali kad vidim vlasnike sa pustenim psima (koje ne znam), ne prilazim.. napala ju je vucjakica prije tjedan dana koja je kao socijalizirana i vlasnik se igra s njom na livadi.. ja sam sa sobom imala dugacki stap pa sam je zvekla posred tintare.. isprika vlasnika poslije mi nista nije znacila.. svaki dan ako je na nasoj livadi, mi odlazimo na drugu, on je i dalje ne veze..
Nazad na vrh Ići dole
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine EmptyPon Okt 17, 2011 12:26 pm

Gde je dozvoljeno šetati psa bez povoca Opština Ulica/blok (samo za BG):

Novina 24 sata
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine EmptyPon Okt 17, 2011 4:45 pm

Diku je napao vucjak kad je imao samo 3,5 meseca, vlasnik se ni osvrnuo nije. Srecom, nije ga ujeo.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: opšta priča-
Skoči na: