moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Okupljanje novosadskih Biglova!

Ići dole 
+3
Anja..
Tabasko the Dika
Smoky
7 posters
AutorPoruka
Smoky
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Smoky


Broj poruka : 107
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2011

Okupljanje novosadskih Biglova! Empty
PočaljiNaslov: Okupljanje novosadskih Biglova!   Okupljanje novosadskih Biglova! EmptySre Jun 08, 2011 1:57 pm

Pošto smo novi u svetu Biglova voleo bih da znam ima li okupljanja u Novom Sadu, kao što ih ima u BG-u?!
Jer ako nema bilo bi lepo da se i mi u NS-u okupljamo jednom nedeljno npr. i da puštamo naše mališane da rade ono u čemu su bez premca, samo u društvu svojih...! Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://smokythedog.wordpress.com/
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Okupljanje novosadskih Biglova! Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje novosadskih Biglova!   Okupljanje novosadskih Biglova! EmptySre Jun 08, 2011 4:24 pm

To bi bilo lepo
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Okupljanje novosadskih Biglova! Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje novosadskih Biglova!   Okupljanje novosadskih Biglova! EmptySre Jun 08, 2011 5:35 pm

Mozeee ! I love you To bi bilo jako lepo da i u nasem divnom Novom Sadu bude okupljanja. Ja sam naravno ZA ! Samo recite vreme i datum fff
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Okupljanje novosadskih Biglova! Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje novosadskih Biglova!   Okupljanje novosadskih Biglova! EmptySre Jun 08, 2011 5:59 pm

Anja, kojeg si ti bigla bese uzela?
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Okupljanje novosadskih Biglova! Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje novosadskih Biglova!   Okupljanje novosadskih Biglova! EmptySre Jun 08, 2011 6:05 pm

Od Dejana iz Coke,stize 1. jula hehe
Nazad na vrh Ići dole
Smoky
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Smoky


Broj poruka : 107
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2011

Okupljanje novosadskih Biglova! Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje novosadskih Biglova!   Okupljanje novosadskih Biglova! EmptySre Jun 08, 2011 8:06 pm

Ne znam da li smemo da ih puštamo na tvrđavi ali kontam kada bi ih odveli tamo gde je Dance Arena da bi se izjurili samo tako a nikome ne bi smetali...! Razz
Ukoliko neko smisli bolje mesto neka da predlog!
Nazad na vrh Ići dole
http://smokythedog.wordpress.com/
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Okupljanje novosadskih Biglova! Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje novosadskih Biglova!   Okupljanje novosadskih Biglova! EmptySre Jun 08, 2011 8:35 pm

Po meni je najlepse u Limanskom parku.Za djavu nisam sigurna da smeju Embarassed Mozda u onaj park kod Keja,tamo kod fakulteta nije lose mesto..
Nazad na vrh Ići dole
Smoky
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Smoky


Broj poruka : 107
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2011

Okupljanje novosadskih Biglova! Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje novosadskih Biglova!   Okupljanje novosadskih Biglova! EmptySre Jun 08, 2011 8:51 pm

Limanski jeste najlepsi, a taj kod Keja je super zato što je velik ali mi je Djava pala na pamet zato što bi tamo bili izolovani od ostalih pasa i spoljašnih uticaja. Ovde si opet okružen putevima, automobilima, ljudima, drugim psima... Ja sam mislio da se oformi čopor Biglova pa neka se jure, njuškaju ili šta već vole da rade... Mislim da Biglove samo Bigl može da razume i isprati. Smile
Ali na kraju krajeva idemo gde god samo da se njuške upoznaju... Smile Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://smokythedog.wordpress.com/
Boss
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Boss


Broj poruka : 200
Godina : 33
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.11.2010

Okupljanje novosadskih Biglova! Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje novosadskih Biglova!   Okupljanje novosadskih Biglova! EmptySre Jun 08, 2011 11:53 pm

I mi smo ZA, mi to odavno zelimo...Samo javite kada i gde i tamo smo Very Happy Mnogo se radujemo okupljanju! kolo
Nazad na vrh Ići dole
Tina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Tina


Broj poruka : 87
Godina : 36
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.02.2010

Okupljanje novosadskih Biglova! Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje novosadskih Biglova!   Okupljanje novosadskih Biglova! EmptyPon Nov 14, 2011 4:49 pm

Naravno i mi smo za i slazem se za limanski.
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Okupljanje novosadskih Biglova! Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje novosadskih Biglova!   Okupljanje novosadskih Biglova! EmptyPon Nov 14, 2011 7:23 pm

Mi smo sutra oko 5 u limanskom! I love you
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy Gang
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy Gang


Broj poruka : 1253
Localisation : Kovin
Datum upisa : 02.02.2011

Okupljanje novosadskih Biglova! Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje novosadskih Biglova!   Okupljanje novosadskih Biglova! EmptyPon Nov 14, 2011 8:20 pm

Baš bi bilo lepo da se Novosađani okupe.
Uostalom, i ovaj naš forum i Klub je nastao zahvaljujući Novosađanima.
Ljube vas Banditi
Nazad na vrh Ići dole
http://www.snoopygang.com
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Okupljanje novosadskih Biglova! Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje novosadskih Biglova!   Okupljanje novosadskih Biglova! EmptyPon Dec 05, 2011 11:07 pm

Posaljite nam slike.
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Okupljanje novosadskih Biglova! Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje novosadskih Biglova!   Okupljanje novosadskih Biglova! EmptyPon Okt 29, 2012 10:06 pm

Stvarno bi bio red da se organizuje druzenje Novosadjana, eto ja bas sa Kleom otisla prosle nedelje u limanski park, bio je od biglova samo Monty Smile Javljajte se, bar oni koji su na forumu, vreme kada ste u limanskom ili gde vec, i tamo na keju, kod fakulteta je dobro mesto, mada tamo nisam videla nijednog bigla Smile pa da se svi okupimo...
I sto je najcudnije, jeste primetili da biglovi najvise vole svoju rasu? Klea se pored 15ak ostalih rasa , i 1 bigla igrala najvise sa biglom Very Happy
To mi je bas simpaticno Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Okupljanje novosadskih Biglova! Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje novosadskih Biglova!   Okupljanje novosadskih Biglova! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Okupljanje novosadskih Biglova!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Oggy iz Beograda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: klub-
Skoči na: