moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Pranje zuba psu...

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
King i Maša
i'm bigl
i'm bigl
King i Maša


Broj poruka : 1137
Localisation : Kać
Datum upisa : 03.01.2011

Pranje zuba psu... Empty
PočaljiNaslov: Pranje zuba psu...   Pranje zuba psu... EmptySre Apr 13, 2011 12:00 pm

Viđao sam u pet šopovima paste za zube ( za pse ) pa me zanima da li je to uopšte potrebno, tj da li se psu trebju prati zubi i koliko često??
Nazad na vrh Ići dole
http://kingimasa.weebly.com/index.html
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Pranje zuba psu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pranje zuba psu...   Pranje zuba psu... EmptySre Apr 13, 2011 1:31 pm

*beagle* ::
Viđao sam u pet šopovima paste za zube ( za pse ) pa me zanima da li je to uopšte potrebno, tj da li se psu trebju prati zubi i koliko često??

od malih nogu navikavanje na četkicu jednom dnevno, a kada se navikne uključuje se pasta. svakako da je potrebno u smislu prevencije!
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Pranje zuba psu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pranje zuba psu...   Pranje zuba psu... EmptyČet Apr 14, 2011 12:15 pm

Apsolutno je potrebno! Ja svom psu nisam prala zube, osim ponekad, iz fazona, verujuci da je dovoljno davati koske i one dental stikove. Dika sad ima tri ipo godine i vec primecujem da ima malo zutog na ocnjacima... to znaci da je krenuo kamenac, a to je moglo da se izbegne... bas me grize savest zbog toga. Da sad dobijem stene, redovno bih mu prala zube od pocetka.

I Diki sam pocela, da makar usporimo gomilanje kamenca u buducnosti.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pranje zuba psu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pranje zuba psu...   Pranje zuba psu... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pranje zuba psu...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zubi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: pitanja-
Skoči na: