moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd)

Ići dole 
+35
Natali
tedibi
Simply Royal
Anja..
Milos1984
nani_nani
Joske
Cofilence
AAleksa
jovan07
Lea2006
Medena
Nina mandarina
Gogili
Capo UE
dusan
Vasica T
vladan74
BojanaD
snoopy
misakg
Niva
Lino
Rona
antmari
Emanuela
Kaan
Tabasko the Dika
Snoopy Gang
Boss
.Marija.
Žaklina
Dolly
Ddans Dream Tim
- Vito -
39 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorPoruka
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd)   Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 6 EmptyPon Mar 18, 2013 7:05 pm

Pa, po mom misljenju, ako se plasite da ce vam unistiti namestaj, onda je bolje da je drzite u nekom hodniku ,prostoriji koja je zagradjena. Npr,moja Klea zivi na terasi, koja je doduse veca nego terase u stanovima, ima i kucicu i dovoljno prostora da slobodno seta. A sto se terasa u stanovima tice, jedan labrador ostaje sam na terasi dok je gazda na poslu. Posle posla , obavezna je setnja po sat-dva i uvece se ponavlja isto. Medjutim,posto je bigl u pitanju, ipak je drustven pas i mrzi kad ostaje sam, pa vam preporucujem da ga ostavljate unutra, jer ce na terasi napraviti haos, a i postoji mogucnost da ,ne daj Boze,preskoci... bigl je to.
Nazad na vrh Ići dole
lakii011
novajlija
novajlija



Broj poruka : 11
Datum upisa : 27.03.2013

Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Tražim bigla hitno!!!   Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 6 EmptySre Mar 27, 2013 11:45 am

Evo napisacu i ovde isto sto u temi Usvojite bigla

E pa drugari evo zadnjih nekoliko dana zvrckam SMSujem razna legla i ono sto dobijam kao povratnu informaciju je za mene dosta skupo.

Moja situacija je sledeca, imam psa sa jako lošom lekarskom prognozom i hocu da nabavim Bigla zato sto moj pas sad lici na bigla.
Pristajem da vlasnicima stenaca nadomestim troskove (hrana, vakcinacije, paraziti...) i to je moj maksimum.
Ukoliko ima neko stene, koje bi da kažem neko, polu-poklonio neka se javi. Moj maksimalni budžet je 60-70€

Unapred hvala biglovcima dobre volje
0608126922
Ratomir
Nazad na vrh Ići dole
 
Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd)
Nazad na vrh 
Strana 6 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Tina iz Uzica
» Beagle-Serbia
» Beagle in the house

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: oglasi-
Skoči na: