moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kole iz Negotina

Ići dole 
+49
Cofilence
AAleksa
Snoopy:)
Edi Zemunac
Nina mandarina
Konan
vito
BiGi-bigl
Dragiša
veljapac
Kaan
Snoopy Gang
Natali
King i Maša
Žaklina
snoopy
Bella
naca-faca
Ddans Dream Tim
Eli
Zvoncica
Shiloh
jecolinja
tedibi
atos
Anja..
FLAFI
Lino
Emanuela
Tabasko the Dika
luce
Niche
Capo UE
Andrijana
Ksenija
Lea2006
Dolly
Medena
Dika
mini
Srba bgd
Boss
Monika
Gogili
Niva
Hektor
MarijaRio
Vasica T
.Marija.
53 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 34  Sledeći
AutorPoruka
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Kole iz Negotina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 16 EmptySre Avg 10, 2011 10:59 am

Tabasko the Dika ::
Ja te potpuno razumem, kriziram bez Dike sve u 16. Jos 5 dana...
Nemam pojma kako cu da izguram to, pogotovu jer je ovo prvi put da se sad 'rastajemo', a i on i ja se navikli. 15 dana affraid
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Kole iz Negotina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 16 EmptySre Avg 10, 2011 2:48 pm

Najbolje je da i njega povedes da obidje drugare Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Kole iz Negotina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 16 EmptySre Avg 10, 2011 6:45 pm

Eh, ja ga kao ne bi' povela, al' niko tamo od rodjaka nema psa, pa nisu ni navikli, pa Kole ostaje kod kuce...
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Kole iz Negotina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 16 EmptyPon Avg 15, 2011 11:07 pm

nece me biti jendo 10-13 dana, idem kod rodjaka u Bgd. Kole nazalost ostaje kuci, pa nece moci da se izigra sa drugarima ali nadam se da cu ja sresti kojeg biglica aa
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Kole iz Negotina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 16 EmptyPon Avg 15, 2011 11:38 pm

Marija zelim ti lep provod u Bg. a Koletu da sto lakse podnese odvajanje cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Kole iz Negotina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 16 EmptySub Avg 20, 2011 5:13 pm

Jao ja sam jos u Beogradu, poludecu dok ne dodjem kuci u cetvrtak, a Kole uziva sa mojim tatom jer mu onaj sve dozvoljava tako da je njega bas briga, a sto ja kriziram, to nema veze...
Aman gde su ti beogradski biglici, videla sam dosad samo tri, i to sve nekako iz daleka i nikako da nadjem nekog da ga ugnjavim Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Kole iz Negotina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 16 EmptySub Avg 20, 2011 6:01 pm

.Marija. ::
Jao ja sam jos u Beogradu, poludecu dok ne dodjem kuci u cetvrtak, a Kole uziva sa mojim tatom jer mu onaj sve dozvoljava tako da je njega bas briga, a sto ja kriziram, to nema veze...
Aman gde su ti beogradski biglici, videla sam dosad samo tri, i to sve nekako iz daleka i nikako da nadjem nekog da ga ugnjavim Smile
Zato se mi i dogovaramo oko okupljanja, jer teško da bismo se sreli u ovolikom gradu baš u isto vreme na istom mestu.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Kole iz Negotina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 16 EmptyPet Avg 26, 2011 11:20 am

Maro, kako te docekao Kole??? Stavi neke slicice Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Kole iz Negotina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 16 EmptyPet Avg 26, 2011 12:03 pm

Stigla sam sinoc. I taman kad sam krenula prema autobuskoj stanici i bas onako razmisljala kako mi je krivo sto nisam imala prilike da izgnjavim nekog biglica, pojavi se jedan, ko porucen Laughing Cini mi se da zena rece da se zove Bobi, mnoogo je lep I love you
A Koleta je u'vatilo neko ludilo kad sam dosla, sve me je rascerupao, ta ludnica nije mogla da se izdrzi unutra pa smo izasli u dvoriste. A kad je video sta sam mu donela cheers Jao ljudi ne znate koje sam ja pare dala u onom Pet Centru, cela torba posebno za njega xD

Danas je inace napunio 9 meseci top gun Slka ce biti u toku dana, slikacu ga posle kad se probudi. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Kole iz Negotina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 16 EmptyPet Avg 26, 2011 12:14 pm

Srećno za punih 9 meseci! Veliki momak. Jedva čekamo da vidimo i njega i poklone iz magične torbe! cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Kole iz Negotina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 16 EmptyPet Avg 26, 2011 12:19 pm

Pa Kolence, srecan ti mali rodjis!!!! cheers Verujem da si dobio puuuno poklona iz Bg Smile a sigurno dobices i smoki koji toliko volis Very Happy cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Kole iz Negotina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 16 EmptyPet Avg 26, 2011 1:00 pm

Srecan mali rodjendan!
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Kole iz Negotina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 16 EmptyPet Avg 26, 2011 1:09 pm

Kole srecan mali rodjus!
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Kole iz Negotina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 16 EmptyPet Avg 26, 2011 1:39 pm

I od nas sve najbolje veeelikom dečku cheers
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Kole iz Negotina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 16 EmptyPet Avg 26, 2011 11:03 pm

Hvala svima u Koletovo ime! I love you

Evo obecanih slika, ali pre njih novost - Kole se zaljubio cheers ... u pudlicu Rolling Eyes Dje bas nju nadje, meni su one bas nikakve. no, dobro, ovde ni nema neki izbor... Uglavnom, setam ga ja malopre i i idemo u susret toj pudlici, i njena vlasnica se tek tad seti da kaze da je ona u teranju, al' kasno vec, ovaj moj klepa krenuo da vuce, jedva ga zadrzah. A bogme ni Milica (pudlica) nije ostala ravnodusna, krenula i ona prema njemu udavi se jadna... sad ne znam je l' ona inace tako laka ili je rec o carima bigla Question Jedva ga odvukoh posle kuci pored silnog okretanja, zavijanja cvilenja... Sad se smirio, ali i dalje je sav nikakav.


Kole iz Negotina - Page 16 16w-1

Kole iz Negotina - Page 16 Jk-2

Kole iz Negotina - Page 16 Zf9-3

Kole iz Negotina - Page 16 6m2-4

U nedelju je izlozba u Negotinu, pa ce biti jos slika sigurno, samo sto Kole jos nece imati 'vatreno krstenje' jer je izlozba trebala da bude negde u oktobru pa ga ja jos nisam ni spremila najbolje. ici cemo samo da se druzimo. Ali na prvu sledecu koja nam je blizu obavezno ucestvujemo top gun


Poslednji put izmenio .Marija. dana Pet Avg 26, 2011 11:10 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
King i Maša
i'm bigl
i'm bigl
King i Maša


Broj poruka : 1137
Localisation : Kać
Datum upisa : 03.01.2011

Kole iz Negotina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 16 EmptyPet Avg 26, 2011 11:06 pm

Lepotan! tr
Nazad na vrh Ići dole
http://kingimasa.weebly.com/index.html
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Kole iz Negotina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 16 EmptyPet Avg 26, 2011 11:08 pm

hvala Embarassed

Mnogo sam nesto povecala slike, ne znam sta im je, evo smanjih sad Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Kole iz Negotina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 16 EmptyPet Avg 26, 2011 11:23 pm

.Marija. ::
Kole se zaljubio cheers ... u pudlicu Rolling Eyes Dje bas nju nadje...
... sad ne znam je l' ona inace tako laka ili je rec o carima bigla Question
smeh

Kole je mnogo lep biglic, nije ni cudo sto ga gledaju devojke Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Kole iz Negotina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 16 EmptyPet Avg 26, 2011 11:27 pm

Marija pas ti je sve lepši i lepši kako raste
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Kole iz Negotina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 16 EmptySub Avg 27, 2011 12:23 am

Kako je on izrastao Very Happy a Maro sta se cudis za Milicu, morala je da odlepi kad je srela ovakvog lepotana top gun
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Kole iz Negotina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 16 EmptySub Avg 27, 2011 12:51 am

Kako je divan Kole! I love you
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Kole iz Negotina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 16 EmptySub Avg 27, 2011 8:40 am

Zaista je lep naš Kolence, prava momčina hehe
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Kole iz Negotina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 16 EmptySub Avg 27, 2011 9:41 am

Lep biglic
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Kole iz Negotina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 16 EmptySub Avg 27, 2011 4:35 pm

Prelep si, Kole!!! tr
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Kole iz Negotina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 16 EmptyNed Avg 28, 2011 3:20 pm

Vratismo se sa izlozbe, nazalost samo kao posetioci, uopste nisam ni znala da je organizvana, jer je do prosle godine uvek bila negde oktobru pa reko' imam vremena da s Koletom polako radim. No dobro, za jedno mesec i po ce biti u obiznjem selu pa cemo tu obavezno. top gun Nismo se dugo zadrzali jer je Kole bio nesto nervozan, mora da je zato sto je izlozba bila na stadionu a to je Koletova teritorija inace lol! Salim se, nije se on uopste uznemirio al' je bio toliko srecan da je hteo sa svakim psom da se druzi i samo je vukao levo desno umalo mi nije izleteo iz orglice -.- A i ja sam zaboravila aparat ee

Nego, bio je tamo bigl Obiliks kog smo negde pocetkom aprila sreli na izlozbi u Zajecaru, i on je tada bio doosta krupniji od Koleta a razlika izmedju njih je svega nekoliko dana. Sad sam se iznenadila posto ga je Kole prestigao skroz i sem sto je krupniji nego i nekako duzi od njega. I sad sam u tripu da je debeo, mada mu uvek napipavam sva rebra... Je l to normalno u okviru rase sto je malo duzi?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kole iz Negotina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 16 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kole iz Negotina
Nazad na vrh 
Strana 16 od 34Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 34  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: