moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Bradavice <papilomi>

Ići dole 
+14
Tabasko the Dika
Capo UE
snoopy
Aris
Rona
Gogili
mini
Vasica T
Srba bgd
Monika
Dika
Lea2006
Dolly
DP
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Aris
i'm bigl
i'm bigl
Aris


Broj poruka : 477
Datum upisa : 23.05.2011

Bradavice <papilomi> - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bradavice <papilomi>   Bradavice <papilomi> - Page 2 EmptyPet Sep 30, 2011 1:24 pm

Daj boze da se povuku. Probacu i da mu stavljam supenu kasiku sirceta u vodu, ako bude hteo da pije, mozda i to pomogne. Meni je cudno sto kad sam pitala veta da li nakon operacije trebam da mu cistim usta i ranice necim, rekao je da nista ne treba, da sve to samo zarasta, a u clanku pise drugacije... Odlucila sam da ga u svakom slucaju nece operisati, trudicemo se da same nestanu...
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Bradavice <papilomi> - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bradavice <papilomi>   Bradavice <papilomi> - Page 2 EmptyPet Sep 30, 2011 2:06 pm

Daj jabukovo sirce
Nazad na vrh Ići dole
Ari
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Ari


Broj poruka : 167
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.02.2008

Bradavice <papilomi> - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bradavice <papilomi>   Bradavice <papilomi> - Page 2 EmptyPet Sep 30, 2011 11:55 pm

Evo da napisem Arijevo iskustvo sa papilomima iako je davno bilo, pre 3god.Pojavila se jedna,rekli su mi da ako se ta jedna se ne povuce pojavice se jos.Nije se povukla i pojavilo se jos dosta.Otisli smo u Novak http://www.vetnovak.com/
skinuli su mu papilome i od klica napravili vakcinu koju je primio i vise nikada nismo imali problema sa tim.
U novaku su mi dali ovu tecnost koja se rastvara u vodi http://www.virbac-dentals.com/p-dentalspuben/display.aspx?srv=p-dentals&typ=pub&lang=en&cmd=view&style=styles/specie.xsl&select=PRODUCT[@ID$eq$PRODUCT_9]
i to je pio narednih nekoliko dana i to je to Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Aris
i'm bigl
i'm bigl
Aris


Broj poruka : 477
Datum upisa : 23.05.2011

Bradavice <papilomi> - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bradavice <papilomi>   Bradavice <papilomi> - Page 2 EmptySub Okt 01, 2011 5:12 pm

Vakcina je odlicna stvar, Torlak je ranije radio vakcine (vet im posalje uzorak i oni mu od toga naprave vakcinu), tako mi je vet rekao, ali vise ne pravi nazalost,i kaze da ono sto bi on smuckao ili neko drugi nije isto delotvorno, sto se kvaliteta tice.
Nazad na vrh Ići dole
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Bradavice <papilomi> - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bradavice <papilomi>   Bradavice <papilomi> - Page 2 EmptySub Okt 01, 2011 6:06 pm

Izvini, ali ja sam se iznervirala procitavsi komentar tvog veta. I Ari je imao papilome, od toga jedan bas veliki, i od mometa kad sam mu dala prvu tabletu vitamina, do momenta kad su nestali SVI, ukljucijuci i taj najveci, proslo je 2 nedelje!
Nazad na vrh Ići dole
GWEN
novajlija
novajlija
GWEN


Broj poruka : 20
Datum upisa : 31.07.2011

Bradavice <papilomi> - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bradavice <papilomi>   Bradavice <papilomi> - Page 2 EmptySre Jan 04, 2012 7:57 pm

Zanimljivo... Gwen je pre godinu dana imao jednu malecku bradavicu na njusci koja je sama od sebe nestala. Medjutim sada dok je bio u bolnici mu se na donjoj usni pojavila jedna nova i ona je otprilike velicine graska. Lekar mi je rekao da te bradavice nastaju kod mladih pasa i da je to normalna pojava (navodno, virus (zaboravih kako se zove) koji svaki pas nosi u sebi (nesto slicno kao herpes kod ljudi), ali ne znaci da mora da proradi ali ako proradi, onda zna da se s vremena na vreme pojavljuje i pre svega prosiri tj. da izadje vise tih bradavica i to na vise mesta). Navodno te bradavice same po sebi nestaju (sto je i kod prve bio slucaj) i da ne treba da se intervenise. Ja imam osecaj, da se bradavice vec pocela susiti, mada, mozda i umisljam.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Bradavice <papilomi> - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bradavice <papilomi>   Bradavice <papilomi> - Page 2 EmptySre Jan 04, 2012 8:18 pm

Oslabio mu je imunitet, pa se zato pojavila. Neka mu da Vitoligan (vitaminski koktel) i povući će se.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
GWEN
novajlija
novajlija
GWEN


Broj poruka : 20
Datum upisa : 31.07.2011

Bradavice <papilomi> - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bradavice <papilomi>   Bradavice <papilomi> - Page 2 EmptySre Jan 04, 2012 8:23 pm

Za dve nedelje idemo na kontrolu i ukoliko ne bude promene, pitacu u vezi vitaminskog koktela.
Nazad na vrh Ići dole
tedibi
bigl-manijak
bigl-manijak
tedibi


Broj poruka : 366
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 09.04.2007

Bradavice <papilomi> - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bradavice <papilomi>   Bradavice <papilomi> - Page 2 EmptyČet Jan 05, 2012 1:45 pm

Dolly ::
Oslabio mu je imunitet, pa se zato pojavila. Neka mu da Vitoligan (vitaminski koktel) i povući će se.

Vitolign se vise ne proizvodi Sad
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Bradavice <papilomi> - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bradavice <papilomi>   Bradavice <papilomi> - Page 2 EmptyNed Sep 23, 2012 5:33 pm

Ne znam da li je ovo ta tema, ali Klei je nesto nalik na bradavicu izaslo ispod glave, tj u grudnom delu tela. Roze je boje. Sta mislite sta je to , ili da je vodim vet-u? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bradavice <papilomi> - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bradavice <papilomi>   Bradavice <papilomi> - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bradavice <papilomi>
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: zdravlje biglova-
Skoči na: