moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Srba iz Beograda :)

Ići dole 
+43
Maks(a)
Snoopy Gang
snoopy
LolaM
Anja..
tedibi
.Marija.
ARI Bgd
Lino
dusan
Emanuela
Ddans Dream Tim
Tabasko the Dika
Ari
poshtica
atos
Hektor
Boss
Rona
Bole sa Dorcola
Max
Uros
MarijaRio
Aćim
jok.mi
Andrijana
Tina
Bella
LuSho
Monika
luce
Capo UE
Dika
falkfoto
Niva
soffijov
mini
Lea2006
Dolly
Ksenija
Gogili
Vasica T
Srba bgd
47 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Sledeći
AutorPoruka
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Srba iz Beograda :) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 12 EmptyČet Dec 16, 2010 2:22 am


Primio je vakcinu...sad karantin...pa se nadam da ce vet dozvoliti posle ovog karantina da ga izvodim Sad da mozemo da jurcamo da pravimo sneska i da se druzimo Smile



Stratus Noa ::
Srba bgd ::


13. kilograma

on ima 13 kg?

da 13kg i 650 gr danas merio vet.

evo da vidite kako sam trenutno tuzan Sad ali ipak gledam tv Smile))

Srba iz Beograda :) - Page 12 35i62pj

Nazad na vrh Ići dole
Aćim
bigl-manijak
bigl-manijak
Aćim


Broj poruka : 246
Localisation : Tatooine
Datum upisa : 11.10.2009

Srba iz Beograda :) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 12 EmptyČet Dec 16, 2010 2:28 am

ima i 650 jos kusur?

ma salis se, pa kad je on rodjen?
Nazad na vrh Ići dole
http://piratekowalski.tumblr.com/
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Srba iz Beograda :) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 12 EmptyČet Dec 16, 2010 2:33 am

pa evo pise - pre cetiri i po meseca! veliki deckonja!
mi iz Cvarak partije sa cetiri godine imamo 11-12kg Wink
Nazad na vrh Ići dole
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Srba iz Beograda :) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 12 EmptyČet Dec 16, 2010 2:35 am

23.jula...Ne deluje da je debeo...ne znam da li je od surutke koju dobija uz hranu...
Nazad na vrh Ići dole
Aćim
bigl-manijak
bigl-manijak
Aćim


Broj poruka : 246
Localisation : Tatooine
Datum upisa : 11.10.2009

Srba iz Beograda :) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 12 EmptyČet Dec 16, 2010 2:43 am

luce ::

mi iz Cvarak partije sa cetiri godine imamo 11-12kg Wink

vi ste zeMske, mi smo momci Razz


moj pas ima 7 meseci i 10 i po kila

tags: eritreja, somalija, etiopija
Nazad na vrh Ići dole
http://piratekowalski.tumblr.com/
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Srba iz Beograda :) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 12 EmptyČet Dec 16, 2010 2:49 am

Pa nemam pojma danas je bio neki dreser u ordinaciji koji je kako rece skoro nekom nidzi ,mislim da se tako zove taj neki taksista, dresirao psa za neku izlozbu...Kaze da se zbog njega dosta informisao o biglovima i da smatra ja da je srba jako lep primerak.kad ga je uzeo u ruke i on se zacudio koliko je tezak inace visina grebena mu je 28cm trenutno...Mozda je malo buca,ali to je zato sto nije u kondiciji...sedi jadnicko u novom karantinu dok mu se ne ponove sve vakcine...
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Srba iz Beograda :) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 12 EmptyČet Dec 16, 2010 4:48 am

Srba će biti veliki dečkonja, kao moj Ogi. Smile
Više neće biti jedini džin među bglovima! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Srba iz Beograda :) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 12 EmptyČet Dec 16, 2010 1:04 pm

Stratus Noa (Čet Dec 16, 2010 12:43 am) ::
luce ::

mi iz Cvarak partije sa cetiri godine imamo 11-12kg Wink

vi ste zeMske, mi smo momci Razz


moj pas ima 7 meseci i 10 i po kila

tags: eritreja, somalija, etiopija

Moj ima 3 ipo godine i nikad nije presao 15kg... isti tagovi kao za Nou
Nazad na vrh Ići dole
MarijaRio
bigl-manijak
bigl-manijak
MarijaRio


Broj poruka : 393
Datum upisa : 18.11.2009

Srba iz Beograda :) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 12 EmptyČet Dec 16, 2010 4:12 pm

Nije debeljuca bas je sladak!!! Ima teske kosti :p
Rio ima 17-18kg i jos se siri...
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Srba iz Beograda :) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 12 EmptyČet Dec 16, 2010 8:09 pm

Stratus Noa ::
luce ::

mi iz Cvarak partije sa cetiri godine imamo 11-12kg Wink

vi ste zeMske, mi smo momci Razz


moj pas ima 7 meseci i 10 i po kila

tags: eritreja, somalija, etiopija
Brat mu Vasa 11kg i 500-700 gr (zavisi od trenutka merenja)
Nazad na vrh Ići dole
Max
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Max


Broj poruka : 79
Datum upisa : 20.10.2010

Srba iz Beograda :) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 12 EmptyPet Dec 17, 2010 2:48 pm

Ja sam odmah pitala naseg veta da li treba da prima ponovo vakcine, medjutim odgovor je bio negativan.Pratili smo instrukcije od naseg odgajivaca... Ne znam ni sama sta da kazem i sta da mislim.Max-i lepo napreduje medjutim ne smem da mu dajem nista od hrane osim njegovih granulica. Npr. spremila sam mu jaje,pavlaku i hlebic i on je to povratio, zatim jedno vece sam mu dala samo jedan listic pecenice i on je vec ujutro povracao. O cemu se radi?Bas se plasim i onda sam najsigurnija kada mu dajem samo granulice.Vidim da Srbica "mlati" sve redom. rok
Nazad na vrh Ići dole
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Srba iz Beograda :) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 12 EmptyPet Dec 17, 2010 3:06 pm

Ne znam o cemu se radi,moguce d aje od promene hrane...
Srba je bio 3 dana na nekoj isharni koja se sastojala od 2/3 pirinca i 1/3 teletine (ne junetine) i dobijao 5 obroka, da to je bilo malo redje imalo je 2 prsta pirincane vode...onako retko je bilo i posle toga je bez problema presao na kuvanu hranu koja se sprema za njega...Koliko sam ja skapirala to je kao neka dijeta koja se daje i kada se npr primeti u stolici sveze krvi (sto se desava kad proguta npr nesto pa povredi creva) ta pirincana voda oblozi creva i sve brzo zaraste za 3-5 dana...Ova kuvana hrana nije neka filozofija 60% mlevenog mesa ( mi dajemo cisto od buta) i 40% povrca (mahunarke ne nikako,a ni krompir) pored te kuvane hrane dajemo mu sveze voce,banane,jabuke,kruske...svako jutro dajemo i svezu kozju surutku mi je kupujemo u zatiborcu i stavrno nema nikakvih problema sa digestivnim traktom...ad kapi,vitamini,kalcijum i vitamin c 1000mg takodje svaki dan...hvala bogu lepo napreduje...
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Srba iz Beograda :) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 12 EmptyPet Dec 17, 2010 4:00 pm

Jel pije čistu surutku ili je mešate s nečim?
I koja je cena te surutke? Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Srba iz Beograda :) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 12 EmptyPet Dec 17, 2010 6:10 pm

Pije cistu posle dorucka oko 2dl, kupujemo je u zatiborcu cena je ja mislim 70din litar...litar je za nedelju dana,mada i njoj nije predug rok trajanja 7-9 dana cini mi se.Gde god da kupujete nemojte kupovati u prahu vec svezu i obavezno da bude kozja posto je mnogo bolja od kravlje...
Nazad na vrh Ići dole
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Srba iz Beograda :) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 12 EmptyPet Dec 17, 2010 6:15 pm

a evo i nesto o surutki :

Surutka, „nusproizvod” sirenja sira, korisna za organizam jer sadrži minerale: natrijum, kalijum, fosfor, magnezijum, gvožde, cink, bakar, kobalt, mangan, molibden, vitamine, aminokiseline i belancevine, nemajuci, pri tom, mnogo kalorija. Stoga, kao i zato što brzo stiže do svih organa, nadoknaduje organizmu mnoge deficite. Surutkini proteini idealan su izbor kada se organizam suocava sa specificnim medicinskim izazovima. Na primer, imaju potencijalno pozitivno dejstvo kod smanjenog apetita, povišenog holesterola, cak i zubnih naslaga i karijesa. Osim toga, potpomažu regeneraciju jetre, . . Surutka je izvanredan izvor proteina i za trudnice, kod kojih je za trecinu povecana potreba za belancevinama. Ona sadrži kompletne proteine i obezbeduje organizmu sve esencijalne aminokiseline koje su neophodne za dobro zdravlje. preraduju direktno u mišicnom tkivu, za razliku od drugih belancevina koje se preraduju u jetri, pa omogucavaju brz oporavak mišica posle treninga.
P. Osim što obezbeduju energiju za organizam, oni i podižu imunitet. Na njihov blag ukus lako se može navici, a lako ga je i prilagoditi licnom ukusu u razlicitim proizvodima. . Inace, surutkini proteini sastoje se iz citavog lanca belancevina. Medu njima su beta-laktoglobulin, alfa-laktalbumin, imunoglobulini, glikomakropeptid, laktoferin, laktoperoksidaza, lizosomi i BSA (govedi serum albumin).
Beta-laktoglobulin ima korisnu osobinu da vezuje vitamine rastvorljive u masti, pomažuci organizmu da ih lakše iskoristi. Alfa-laktalbumin je prvo pronaden u majcinom mleku. Sadrži mnogo triptofana, esencijalne aminokiseline koja ima potencijalnu dobrobit za osobe s nesanicom i pod stresom. Imunoglobulini, kao što je poznato, obezbeduju imunitet i deci i odraslima, a pronadeni su kao dominirajuci protein u kolostrumu, mleku koje se luci nekoliko dana posle porodaja. Jedini su u stanju da vezuju kalcijum. Glukomakropeptid pomaže kontrolu i sprecava stvaranje naslaga na zubima i njihovo kvarenje. Laktoferin, osim sposobnosti da vezuje gvožde i pomaže njegovu iskoristljivost, sprecava rast bakterija, ukljucujuci i patogene, istovremeno pomažuci razvoj korisnih, poput bifidusa, cime se uspostavlja dobra crevna flora. Može da pomogne i kod upala. Sprecava i rast gljivica. Laktoperoksidaza sprecava razvoj bakterija zavisnih od gvožda.
Zanimljivo je da surutkini proteini mogu pomoci kod mršavljenja pošto pomažu povecanje mišicne mase. Pored toga, pomažu da se osecamo sitima jer uticu na povecanje nivoa hormona koji smanjuje apetit.
Ipak da bi se izbegao proliv, ne treba preterivati s kolicinom.

sa nekog drugog linka:

Proteini iz kozije surutke su poznati kao brzi proteini jer se brzo apsorbuju i direktno snabdevaju mišićne ćelije energijom i neophodnim aminokiselinama. Onima koji vode aktivan život potreban je tokom dana visok nivo energije, koje im ovi proteini mogu obezbediti. Važni su atleticarima i rekreativcima jer obezbeđuju brz oporavak mišića posle treninga .



Pošto kozija surutka sadrži vecinu proteina kao majčino mleko, hrana za bebe koja je pravljena s njima je, posle dojenja (kad ono nije moguće), drugi najbolji način hranjenja novorođenčadi.



Kozija surutka je izvanredan izvor proteina i za trudnice, kod kojih je za trecinu povecana potreba za belancevinama. Ona sadrži kompletne proteine i obezbeduje sve aminokiseline koje su potrebne za dobro zdravlje.



Kozja surutka je prirodno bogata esencijalnom aminokiselinom- triptofan (prirodni sedativ) koja stimuliše lučenje serotonina - neurotransmitera koji je najpoznatiji za stvaranje osećaja relaksiranosti i pospanosti. Najvažnije svojstvo serotonina jeste njegovo antidepresivno dejstvo. Serotonin, konačno, reguliše raspoloženje i stvara osećanje sreće. Još jedno dejstvo serotonina, iskazuje se gubljenjem težine.



Ima pozitivno dejstvo kod smanjenog apetita, povišenog holesterola, cak i zubnih naslaga i karijesa.


Potpomažu regeneraciju jetre, pa je kod problema s jetrom kao i posle svih praznika i većih obroka dobro uzeti „staru dobru surutku” kako bi se jetra kao najveca fabrika u organizmu, oporavila i osposobila za normalan rad.



Proteini iz kozije surutke idealan su izbor i za starije osobe, pogotovo one sa smanjenim apetitom. Osim što obezbeduju energiju za organizam, oni i podižu imunitet. Na njihov blag ukus lako se može navici, a lako ga je i prilagoditi licnom ukusu u razlicitim proizvodima. Druga velika dobrobit ovih proteina za starije zasniva se na njihovoj sposobnosti da spreče osteoporozu – razređenost kostiju karakteristicnu za to životno doba. Poznato je da nedovoljan unos belancevina u starijim godinama dovodi do znacajnog razredenja kostiju, posebno bedrene i kicme, pa surutka može da ih nadoknadi, cak i osobama koje su alergicne na laktozu.



Inace, surutkini proteini sastoje se iz citavog lanca belancevina. Medu njima su beta-laktoglobulin, alfa-laktalbumin, imunoglobulini, glikomakropeptid, laktoferin, laktoperoksidaza.....


Beta-laktoglobulin ima korisnu osobinu da vezuje vitamine rastvorljive u masti, pomažuci organizmu da ih lakše iskoristi. Alfa-laktalbumin je prvo pronaden u majcinom mleku. Sadrži mnogo triptofana, esencijalne aminokiseline koja ima potencijalnu dobrobit za osobe s nesanicom i pod stresom. Imunoglobulini, kao što je poznato, obezbeduju imunitet i deci i odraslima.Jedini su u stanju da vezuju kalcijum. Glukomakropeptid pomaže kontrolu i sprecava stvaranje naslaga na zubima i njihovo kvarenje. Laktoferin, osim sposobnosti da vezuje gvožde i pomaže njegovu iskoristljivost, sprecava rast bakterija, ukljucujuci i patogene, istovremeno pomažuci razvoj korisnih, poput bifidusa, cime se uspostavlja dobra crevna flora. Može da pomogne i kod upala. Sprecava i rast gljivica. Laktoperoksidaza sprecava razvoj bakterija zavisnih od gvožda.Zanimljivo je da surutkini proteini mogu pomoci kod mršavljenja pošto pomažu povecanje mišicne mase. Pored toga, pomažu da se osecamo sitima jer uticu na povecanje nivoa hormona koji smanjuje apetit.



Proteini kozije surutke poseduju antikancerogena svojstva zahvaljujući prisustvu aminokiselina sa sumporom.
Osigurava optimalan nivo magnezijuma u organizmu.



Izuzetno veliki značaj u našem proizvodu ima inulin. Inulina je smeša oligo- i polifruktozana koji se dobijaju ekstrakcijom vrućom vodom iz čičoke ili cikorije te sušenjem raspršivanjem, pri čemu ne dolazi do razgradnje i promene osobina inulina.



Inulin je prebiotik koji pozitivno deluje na čoveka, selektivno stimuliše razvoj i/ili aktivnost probiotskih bakterija, tj. imulin je hrana za mikroorganizme crevne flore koji pozitivno deluju na zdravlje.



Probiotske bakterije fermentišu inulin u kiseline koje povećavaju kiselost medija u crevima čime se smanjuje apsorpcija jetrenih toksina i povećava apsorpcija minerala za 20% (posebno Ca, Mg i Fe). Poboljšana apsorpcija kalcijuma može sprečiti ili odgoditi osteoporozu.



Kombinacija probiotskih bakterija i inulina značajno sprečava nastajanje prekancerogenih lezija debelog creva koje su indikacija za razvoj kancera debelog creva.



Inulin je pogodan za dijabetičare. Snizuje šećer u krvi, a budući da ne stimuliše rad pankreasa, ne dovodi ni do porasta nivoa inulina u krvi. Uključen u dnevnu ishranu, inulin je dobra prevencija dijabetesa tip II.



Inulin reguliše nivo triglicerida i holesterola u krvi. Kod osoba s povišenim masnoćama u krvi, snizuju nivo serumskih triglicerida, LDL-holesterola i smanjuju odnos „lošeg“ LDL i „dobrog“ HDL-holesterola.
Nazad na vrh Ići dole
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Srba iz Beograda :) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 12 EmptyPet Dec 17, 2010 11:38 pm

srbica dobio funkciju htedoh reci fotelju Smile

ne mirise lose...
Srba iz Beograda :) - Page 12 162653_1774798371910_1297830792_32016141_1652551_n

...a i ne stoji mi tako lose Smile
Srba iz Beograda :) - Page 12 162653_1774798411911_1297830792_32016142_3113717_n

...mada trosed je udobniji Smile
Srba iz Beograda :) - Page 12 162653_1774798451912_1297830792_32016143_2579822_n

...ona fotelja kad je ovako bolje pogledam i nije tako losa,kad se gleda iz troseda naravno Smile))
Srba iz Beograda :) - Page 12 162653_1774798491913_1297830792_32016144_4369116_n
Nazad na vrh Ići dole
LuSho
bigl-manijak
bigl-manijak
LuSho


Broj poruka : 362
Godina : 27
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 14.10.2009

Srba iz Beograda :) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 12 EmptyPet Dec 17, 2010 11:43 pm

Presladak je! hehe
Nazad na vrh Ići dole
http://julesrules.weebly.com/
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Srba iz Beograda :) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 12 EmptyPet Dec 17, 2010 11:48 pm

hvala hvala Srba iz Beograda :) - Page 12 305
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Srba iz Beograda :) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 12 EmptySub Dec 18, 2010 2:47 am

Hvala puno na informacijama o surutki! Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Srba iz Beograda :) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 12 EmptySub Dec 18, 2010 3:06 am

Srba postaje pravi momak, bas se lepo razvija!
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Srba iz Beograda :) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 12 EmptyNed Dec 19, 2010 4:11 pm

Sto ima lepu fotelju, pravu biglovsku
Nazad na vrh Ići dole
Tina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Tina


Broj poruka : 87
Godina : 36
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.02.2010

Srba iz Beograda :) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 12 EmptyNed Dec 19, 2010 6:51 pm

Joj slatki su, a najjace je kada ne znaju na koji krevet da legnu pa onda isprobavaju pa po 3 kruga naprave dok se ne sklupcaju. Ljubimo slatkisa :*
Nazad na vrh Ići dole
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Srba iz Beograda :) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 12 EmptyNed Dec 19, 2010 7:11 pm

Srbice fotelja ti odlichno stoji !!!!Ljubimo te cmok
Nazad na vrh Ići dole
Boss
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Boss


Broj poruka : 200
Godina : 33
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.11.2010

Srba iz Beograda :) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 12 EmptyPon Dec 27, 2010 12:52 am

Ma nek si se ti nama uvalio u novi namestaj,samo se nadam da ga nije "overio" Laughing
Veliki pozdrav za drugara od Boss-a cmok fff
Nazad na vrh Ići dole
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Srba iz Beograda :) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 12 EmptyPon Dec 27, 2010 4:01 pm

evo jos koje slike,cisto da nas ne zaboravite Smile

Srba iz Beograda :) - Page 12 165511_1789760625957_1297830792_32050010_7554709_n[img]

Srba iz Beograda :) - Page 12 156913_1790153235772_1297830792_32051303_3564761_n

Srba iz Beograda :) - Page 12 34817_1790167556130_1297830792_32051338_2143278_n

Srba iz Beograda :) - Page 12 166559_1790975656332_1297830792_32053475_3940831_n

pozzz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Srba iz Beograda :) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srba iz Beograda :)   Srba iz Beograda :) - Page 12 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Srba iz Beograda :)
Nazad na vrh 
Strana 12 od 23Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Sledeći
 Similar topics
-
» Ema iz Beograda
» Eli iz Beograda
» Ema iz Beograda
» Rio iz Beograda
» Lea iz Beograda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: