moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Badimir NS

Ići dole 
+25
Srba bgd
atos
Gogili
Boss
Max
Capo UE
Andrijana
Monika
mini
Vasica T
Lea2006
Lino
Dolly
LuSho
Niva
Aćim
falkfoto
Rona
Bunny's Nightmare
Dika
Ksenija
jok.mi
luce
Medena
Tina
29 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Aćim
bigl-manijak
bigl-manijak
Aćim


Broj poruka : 246
Localisation : Tatooine
Datum upisa : 11.10.2009

Badimir NS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Badimir NS   Badimir NS - Page 4 EmptyPet Dec 03, 2010 7:33 pm

Max ::
Evo Max se pre sat vremena "nasrnuo" na autorku bestselera ( Vesna Radusinovic) Sada je krenuo da cita knjigu od pocetka za razliku od predhodne . Sta reci... confused

to nije nista cudno, koprofagija se cesto javlja kod stenaca
Nazad na vrh Ići dole
http://piratekowalski.tumblr.com/
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Badimir NS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Badimir NS   Badimir NS - Page 4 EmptyPet Dec 03, 2010 8:03 pm

pa morao je, mukica, od pocetka.
tu je radnja slozena, ne moz' tek tako da se ubacis i sve skapiras!
Nazad na vrh Ići dole
Max
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Max


Broj poruka : 79
Datum upisa : 20.10.2010

Badimir NS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Badimir NS   Badimir NS - Page 4 EmptyPet Dec 03, 2010 10:16 pm

Pa neko voli da cita njene knjige, a neko ne. Pozz za Stratus Noa dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
Boss
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Boss


Broj poruka : 200
Godina : 33
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.11.2010

Badimir NS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Badimir NS   Badimir NS - Page 4 EmptyČet Dec 09, 2010 1:24 am

Sta radi Badimir? Imali nekih novosti? Smile Pozz za drugara iz istog kraja fff
Nazad na vrh Ići dole
Tina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Tina


Broj poruka : 87
Godina : 36
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.02.2010

Badimir NS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Badimir NS   Badimir NS - Page 4 EmptyNed Dec 19, 2010 6:47 pm

Poz i vama. Gospodin trenutno spava. Kod nas ima zime i snega, a Badi luduje cim izadjemo vani, a kada izadje na terasu pocne da jede sneg kao ludak. Trenutno praktikujemo setnju uz klizanje, jer gospodinu nista ne pomaze da me ne vuce na povodcu. Jedva cekamo praznike da palimo za Bosnu da se ja ne moram smrzavati na -15 dok on divlja po parku. I najnoviji kompliment sto sam dobio od gazdaricinih drugara s faksa da sam plisana igracka, na sta im je ona rekla: "Nosite ga kuci i stavite u ormar pa da vidite kako je plisan" Smile
Nazad na vrh Ići dole
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Badimir NS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Badimir NS   Badimir NS - Page 4 EmptyNed Dec 19, 2010 7:10 pm

Joj to Leskovacko leglo....i Capo jede sneg,a led obozava(i da ga gricka i da me vuce)...Veterinar nam je rekao da pripazimo jer to moze napraviti ozbiljne probleme...Ali gospodina to ne sprecava...Pozdrav za Badija i vas Wink
Nazad na vrh Ići dole
Tina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Tina


Broj poruka : 87
Godina : 36
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.02.2010

Badimir NS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Badimir NS   Badimir NS - Page 4 EmptyNed Dec 19, 2010 7:20 pm

Hehehe frljamo se s padezi. Badi slusa i trikove radi bez problema dolazi na poziv, jedino je na povodcu nemoguc. Slusa jedino kada se vracamo iz parka, kad nema snage da hoda i tada ga nagradjujem, ali nam bas i ne ide taj povodac. Jedino sto sjedne na semoforu kada mu kazem. Smile Problem je u tome sto prije nas nije nikada bio na povodcu, dobila sam ga sa 7 mjeseci kada je vec mogao da povuce povodac poprilicno. Valjda cemo se izboriti s tim.
Nazad na vrh Ići dole
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Badimir NS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Badimir NS   Badimir NS - Page 4 EmptyNed Dec 19, 2010 7:42 pm

Naravno , sve se da nauciti...pametne su to glave....malo tvrdoglave ali za hranu uradice sve....ljubimo vas cmok
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Badimir NS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Badimir NS   Badimir NS - Page 4 EmptyNed Dec 19, 2010 10:49 pm

Ja mislim da bi bilo od kafanče poljanče, kad bi ga neko stavio u orman
Nazad na vrh Ići dole
mini
bigl-manijak
bigl-manijak
mini


Broj poruka : 246
Godina : 41
Localisation : BGd Dorcol
Datum upisa : 02.03.2010

Badimir NS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Badimir NS   Badimir NS - Page 4 EmptyPon Dec 20, 2010 3:10 am

Paku sam zbog tog navlacenja kupila davilicu...ne metalnu ,dovoljna je i ova ogrlica davilica...vuce i dalje kao manijak.Svi pitaju zasto su mu oci crvene. A padezi ...ludilo...pre neko vece se toliko kenjkao sa mojom kumom ,mislili smo da ce progovoriti.A sneg jede kao lud ...samo lupa u vrata od terase da mu se otvori da bi ocistio terasu jezikom.Smile
Nazad na vrh Ići dole
Tina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Tina


Broj poruka : 87
Godina : 36
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.02.2010

Badimir NS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Badimir NS   Badimir NS - Page 4 EmptyPon Dec 20, 2010 1:02 pm

ahahah znaci krv nije voda Smile
Nazad na vrh Ići dole
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

Badimir NS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Badimir NS   Badimir NS - Page 4 EmptyPon Dec 20, 2010 1:49 pm

Dika ::
Ja mislim da bi bilo od kafanče poljanče, kad bi ga neko stavio u orman

smeh smeh slazem se!
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Badimir NS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Badimir NS   Badimir NS - Page 4 EmptyPon Dec 20, 2010 2:35 pm

Nisam sigurna da se neke stvari mogu ispraviti, kod nas vam je ovako na poziv "dodji" nastavi gde je krenula (ima devojka svoj pravac u zivotu), stvori se kraj mene jedino kad viknem "idemo" (valjda se plasi da je ne ostavim). Uraditi sve za hranu u kuci da, ali kad smo napolju mislim da ni peceno pilence ne bi pogledala, tako je bilo od pocetka, na povodcu pobedi jaci
(ja jacam misice).
Pitanje je ko koga tu seta? Badimir NS - Page 4 2076hz9
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Badimir NS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Badimir NS   Badimir NS - Page 4 EmptyPon Dec 20, 2010 2:37 pm

Ma to je jedna vatrena Nišlijka. I mene je prošetala oko malog prsta.
Nazad na vrh Ići dole
Tina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Tina


Broj poruka : 87
Godina : 36
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.02.2010

Badimir NS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Badimir NS   Badimir NS - Page 4 EmptyPon Dec 20, 2010 3:34 pm

Ahaha pa da. Jos niko nije video da iko seta bigla bez povodca. Smile Boga mi Dika cuvaj se mala je opasna. Mi smo jos balavi pa smo bezbijedni. Smile
Nazad na vrh Ići dole
mini
bigl-manijak
bigl-manijak
mini


Broj poruka : 246
Godina : 41
Localisation : BGd Dorcol
Datum upisa : 02.03.2010

Badimir NS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Badimir NS   Badimir NS - Page 4 EmptyPon Dec 20, 2010 9:19 pm

ja sam videla zenu koja seta muzjaka bigla bez povodca ...nisam mogla da verujem . ima godinu i po ...Smile mislim da se zove Bendzi.
Nazad na vrh Ići dole
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Badimir NS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Badimir NS   Badimir NS - Page 4 EmptyPon Dec 20, 2010 9:33 pm

Ja sam Arija setala po 25. Maju bez povodca, i to samo zato sto mu je valjda nepoznato, pa da ne ostane bez svoje Gorane, hehehe. p.s. I ovaj moj je Leskovcanin Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Tina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Tina


Broj poruka : 87
Godina : 36
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.02.2010

Badimir NS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Badimir NS   Badimir NS - Page 4 EmptyPon Dec 20, 2010 9:44 pm

Setala sam i ja svoga skotskog ovcara, ali ovoga ne vjerujem da cu ikada smjeti. Smile Da je bio skroz mali pa da ga mogu pustiti i da se naucio tada. Ovako se plasim da mi ne zbrise. A Pako i Badi jako lice bas gledam ovu vasu avatra sliku Badiju samo lijeva noga ima malo ove smedjo-zuckaste, a Paku su obe bas bijele. Slatkisi. :*
Nazad na vrh Ići dole
Tina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Tina


Broj poruka : 87
Godina : 36
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.02.2010

Badimir NS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Badimir NS   Badimir NS - Page 4 EmptyPon Dec 20, 2010 9:52 pm

Evo jedna kucna fotka

Badimir NS - Page 4 P1010063rt

Nazad na vrh Ići dole
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Badimir NS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Badimir NS   Badimir NS - Page 4 EmptyPon Dec 20, 2010 9:54 pm

Kako si porastao! Bas je lep!
Nazad na vrh Ići dole
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

Badimir NS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Badimir NS   Badimir NS - Page 4 EmptyPon Dec 20, 2010 11:01 pm

Gogili ::
Ja sam Arija setala po 25. Maju bez povodca, i to samo zato sto mu je valjda nepoznato, pa da ne ostane bez svoje Gorane, hehehe. p.s. I ovaj moj je Leskovcanin Very Happy

Pa setali smo se i po Kalemegdanu bez povoca! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Badimir NS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Badimir NS   Badimir NS - Page 4 EmptyPon Dec 20, 2010 11:25 pm

Capo seta bez povodca do parka (jer zivimo preko puta), po parku i setalistima....samo ako nije prometno sto se automobila tiche...Na poziv dodje sigurno kad mu kazem "cao , budi dobar!!!", valjda jer mu to govorim kad ostaje sam kuci, pa iz straha da ga ne ostavim, a inace sa dozivanjem mislim da sam najglasnija u parku,najpre ce da dodje kada neko drugi zove svog psa, valjda misli da ce on dobiti keksic, pa se sit najede tudjih nagradica gfd

P.S.Pozdrav za familiju Leskovchana!!! cmok
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Badimir NS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Badimir NS   Badimir NS - Page 4 EmptyPon Dec 20, 2010 11:50 pm

Zanimljivo je to da najbolje razumeju to ODOH JA i slično Ovaj naš blenta sluša ok za jednog Bigla ali ako sa pravi lud i neće da dođe Dovoljno je samo ODOH JA ili ĆAO VASO i on trči ,ma leti prema nama .
Nazad na vrh Ići dole
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Badimir NS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Badimir NS   Badimir NS - Page 4 EmptyUto Dec 21, 2010 1:46 am

Rona ::
Pa setali smo se i po Kalemegdanu bez povoca! Very Happy
Da, ali ste bili podrska, a pricam sad za samostalnu setnju Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Badimir NS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Badimir NS   Badimir NS - Page 4 EmptyUto Dec 21, 2010 1:47 am

Capo UE ::
a inace sa dozivanjem mislim da sam najglasnija u parku,najpre ce da dodje kada neko drugi zove svog psa, valjda misli da ce on dobiti keksic, pa se sit najede tudjih nagradica gfd

Hahaha, DA! Ali smiri se vremenom, i ovaj moj je vidno bolji, tako bar kazu komsije Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Badimir NS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Badimir NS   Badimir NS - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Badimir NS
Nazad na vrh 
Strana 4 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: