moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Zaljubljivanje - mužjaci

Ići dole 
+4
Flora
Rona
Lea2006
Dika
8 posters
AutorPoruka
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Zaljubljivanje - mužjaci Empty
PočaljiNaslov: Zaljubljivanje - mužjaci   Zaljubljivanje - mužjaci EmptySre Jan 27, 2010 1:25 pm

Od pre par dana, Dika svako veče postane strašno uznemiren, kao da je video nešto sa onog njegovog prozora na kojem provodi sate i sate. Počne da cvili i da trči od prozora do ulaznih vrata kao sumanut. Stane ispred mene i gleda me pravo u oči, prosto moli da ga vodim napolje. Prvo smo mislili da mu se kaki, pa smo ga brže-bolje izvodili, ali on bi napolju samo njušio kao lud i unezvereno se ponašao.

Cviljenje se u navratima ponavlja do kasno u noć.

Da li je Diku pogodila amorova strela i da li je moguće da je parenje pokrenulo mehanizam zaljubljivanja u svaku ženku u teranju?
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Zaljubljivanje - mužjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubljivanje - mužjaci   Zaljubljivanje - mužjaci EmptySre Jan 27, 2010 3:09 pm

Tako reaguju svi mužjaci kada je neka ženka u blizini na teranju!!!
Nazad na vrh Ići dole
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

Zaljubljivanje - mužjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubljivanje - mužjaci   Zaljubljivanje - mužjaci EmptySre Jan 27, 2010 3:58 pm

Ah da, to su te ljubavne jadi! Tedi je znao satima da sedi na terasi iscekujuci zenku, koja obicno zivi negde u komsiluku, da se pojavi. Nista ne bi jeo, samo je tako sedeo na naculjenim usima i posmatrao uz povremeno cvilkanje. A kad je ugleda nastaje ludnica - cvili kao blesav, trci do mene pa do vrata pa do terase, pa kao da hoce da kaze "eno je, ajmo dole brzo", a ja ne smem da ga pustim. Kako mi ga je samo bilo zao. Srecom ti dani su sada iza nas, a i sad ima svoju devojku koja ga obozava, a obozavace i on nju samo da jos malo poraste. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Zaljubljivanje - mužjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubljivanje - mužjaci   Zaljubljivanje - mužjaci EmptySre Jan 27, 2010 5:02 pm

Znaci, to je. Nadam se da nece da utekne Blazi, jer ga on seta bez povoca.
Nazad na vrh Ići dole
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

Zaljubljivanje - mužjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubljivanje - mužjaci   Zaljubljivanje - mužjaci EmptyČet Jan 28, 2010 5:14 pm

Ako je sklon bezanju, mada ne mora da bude, najbolje resenje je plocica sa imenom i telefonom. Cip je ok, ali dok ga odvedu kod veta i uzmu podatke moze dosta vremena da prodje. Ovako je najbrze, recimo ako pobegne kod zenke koja ima vlasnika onda moze odmah da vas zove. Moje komsije imaju bernskog pl. psa koji non stop bezi za zenkama, i nalazili su ga samo zahvaljujuci toj plocici koju uvek ima.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Zaljubljivanje - mužjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubljivanje - mužjaci   Zaljubljivanje - mužjaci EmptyČet Jan 28, 2010 5:17 pm

Do sada nije bezao nijednom, ali za sve ima prvi put. Imamo plocicu sa imenom, ali je ja nosim oko vrata (??? - tezak slucaj zamene identiteta) scratch
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Zaljubljivanje - mužjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubljivanje - mužjaci   Zaljubljivanje - mužjaci EmptyČet Jan 28, 2010 5:31 pm

Ako, nije to lose, ako se izgubite Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Zaljubljivanje - mužjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubljivanje - mužjaci   Zaljubljivanje - mužjaci EmptyČet Jan 28, 2010 6:06 pm

Dika ::
Do sada nije bezao nijednom, ali za sve ima prvi put. Imamo plocicu sa imenom, ali je ja nosim oko vrata (??? - tezak slucaj zamene identiteta) scratch

smeh smeh smeh smeh top gun top gun
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Zaljubljivanje - mužjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubljivanje - mužjaci   Zaljubljivanje - mužjaci EmptyČet Jan 28, 2010 6:25 pm

Flora ::
Ako, nije to lose, ako se izgubite Very Happy

Jos nisam dementna, ali sto je sigurno - sigurno je

smeh smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
Bugi
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Bugi


Broj poruka : 142
Godina : 53
Localisation : Beograd
Datum upisa : 11.07.2009

Zaljubljivanje - mužjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubljivanje - mužjaci   Zaljubljivanje - mužjaci EmptyČet Jan 28, 2010 9:13 pm

Dika ::
Flora ::
Ako, nije to lose, ako se izgubite Very Happy

Jos nisam dementna, ali sto je sigurno - sigurno je

smeh smeh smeh

Mozda i jeste ali ne mozete da se setite Rolling Eyes lol! . Ovaj moj bezi samo u sumu , ko odande da mi telefonira . Ugradicu mu GPS
Nazad na vrh Ići dole
http://leo-bigl.weebly.com/
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Zaljubljivanje - mužjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubljivanje - mužjaci   Zaljubljivanje - mužjaci EmptyPet Jan 29, 2010 11:51 am

Mozda i jeste ali ne mozete da se setite Rolling Eyes lol!

smeh smeh smeh

Ideja sa GPS/om nije losa... mislim, za mene rok
Nazad na vrh Ići dole
mknaumoski
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
mknaumoski


Broj poruka : 172
Godina : 44
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.12.2009

Zaljubljivanje - mužjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubljivanje - mužjaci   Zaljubljivanje - mužjaci EmptyPet Jan 29, 2010 1:55 pm

Gde imaju lepe pločice? A jel posle ugravirate podatke ili kako??

I nije deo teme, ali zanima me koji tip ogrlice je najbolji za bigla?
Nazad na vrh Ići dole
Bugi
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Bugi


Broj poruka : 142
Godina : 53
Localisation : Beograd
Datum upisa : 11.07.2009

Zaljubljivanje - mužjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubljivanje - mužjaci   Zaljubljivanje - mužjaci EmptyPet Jan 29, 2010 2:16 pm

Plocice mogu da se nadju po pet shopovima , konkretno mi smo nasli u Br. Jerkovic . Imaju u obliku koske , okrugle itd . Za graviranje sam pitao u Bulevaru K.Alexa i ime (nase je kratko cheers ) i mob. telefon izadje oko 400 dindzi . Jos samo da odnesemo plocicu da se to odradi Rolling Eyes . A postoje i kao kapsulice koje se okace na ogrlicu a unutra moze da se ubaci papiric sa podacima .
Nazad na vrh Ići dole
http://leo-bigl.weebly.com/
mknaumoski
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
mknaumoski


Broj poruka : 172
Godina : 44
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.12.2009

Zaljubljivanje - mužjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubljivanje - mužjaci   Zaljubljivanje - mužjaci EmptyPet Jan 29, 2010 2:17 pm

Znam za tu varijantu sa papirićem, ali ova sa pločicom je elegantnija..papirić može da se izgubi
Nazad na vrh Ići dole
Bugi
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Bugi


Broj poruka : 142
Godina : 53
Localisation : Beograd
Datum upisa : 11.07.2009

Zaljubljivanje - mužjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubljivanje - mužjaci   Zaljubljivanje - mužjaci EmptyPet Jan 29, 2010 2:22 pm

Bice verovatno svih tih sitnica na izlozbi 14. pa mozete tamo jos da pogledate . Sve na jednom mestu .
(valjda sam potrefio datum)
Nazad na vrh Ići dole
http://leo-bigl.weebly.com/
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Zaljubljivanje - mužjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubljivanje - mužjaci   Zaljubljivanje - mužjaci EmptyPet Jan 29, 2010 4:22 pm

Varijanta sa kapsulom nije ni pouzdana, mi imamo metalnu sa papiricem unutra medjutim vec nekoliko puta se desilo da se sama od sebe odvije i onda donji dio trazimo po dvoristu...
Nazad na vrh Ići dole
mknaumoski
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
mknaumoski


Broj poruka : 172
Godina : 44
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.12.2009

Zaljubljivanje - mužjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubljivanje - mužjaci   Zaljubljivanje - mužjaci EmptyPet Jan 29, 2010 5:48 pm

Tražite burence...a ne psa hahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Ari
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Ari


Broj poruka : 167
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.02.2008

Zaljubljivanje - mužjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubljivanje - mužjaci   Zaljubljivanje - mužjaci EmptyUto Feb 09, 2010 1:49 pm

Ari je dva puta bezao zbog zenke u teranju.
Prvi put je iz Manjeza pretrcao Srpskih Vladara i otisao u park na slaviji,kada sam stigla njusio je izbezumljeno po parku
Na srecu je ulicu pretrcao preko pesackog prelaza,jer ze zapamtio put kojim smo dosli.
Drugi put je sa velikog Tasmajdana odjurio na mali Tasmajdan samo sto ga kola nisu zgazila,i tada je imao ludacku srecu
Od tada kada naletimo na zenku u teranju,kratka setnja i kuci,nema parka nema pustanja sa povodca
E sad nije mi jasno kako i zasto poludi zbog zenke koja je sterilisana,ako neko zna bila bi mu zahvalna da mi objasni
I jos jedna stvar par puta kada naletimo na zenku koja mu se svidi cim dodje drugi muzjak on pocne da se ponasa bezbrazno tera ga od nje a ako drugi muzjak nije naivan on se povuce
Kako da ga odviknem od tog zastitnickog stava koji ima,naravno nije prema svim zenkama takav
Nazad na vrh Ići dole
Ari
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Ari


Broj poruka : 167
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.02.2008

Zaljubljivanje - mužjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubljivanje - mužjaci   Zaljubljivanje - mužjaci EmptyUto Feb 09, 2010 8:13 pm

Jel ima neko neki savet kako da odreagujem sledeci put kada se nadjemo u takvoj situaciji?
Ne znam da li da ga pustim da to radi,da li je to normalno ponasanje za muzjaka ili da reagujem odmah da ga sklonim
Pomagajte ljudi please!
Nazad na vrh Ići dole
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

Zaljubljivanje - mužjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubljivanje - mužjaci   Zaljubljivanje - mužjaci EmptySre Feb 10, 2010 1:16 pm

Mislim da tu nema pomoci, jer svaki muzjak reaguje razlicito, neki nanjuse zenku na kilometar dok drugima mora da vrti repom ispred nosa da bi je primetili. Tu nekog vaspitanja nema, jedino bi mozda sterilizacija pomogla.
Ako je sada u periodu izmedju prve i trece godine onda ce se verovatno malo smiriti kasnije, u tom razdoblju su u "psecem pubertetu" kad se ponasaju skroz blesavo jer hoce da pokazu svima kako su oni sad veliki.
Nazad na vrh Ići dole
Ari
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Ari


Broj poruka : 167
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.02.2008

Zaljubljivanje - mužjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubljivanje - mužjaci   Zaljubljivanje - mužjaci EmptySre Feb 10, 2010 3:50 pm

Da da onda je to tacno pubertet Ari ima 2godine i 4meseca,
do sada je u takvim situacijama imao dobru procenu,povuce se kada dodje opasniji muzjak,samo da ne pogresi u proceni sledeci put ali dobro tu sam ja da odreagujem ionako ne smem pogled da skinem sa njega kada je pusten sa povodca
Hvala puno Rona!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zaljubljivanje - mužjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubljivanje - mužjaci   Zaljubljivanje - mužjaci Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zaljubljivanje - mužjaci
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: opšta priča-
Skoči na: