moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Bigi ili Sima

Ići dole 
+23
lili
filip
Lino
olja76
anncica
Andrijana
Niva
Dolly
luce
Teodor-Tedi iz S.Palanke
Zvoncica
jok.mi
Boky&Tanja
mknaumoski
MarijaRio
Lea2006
Dika
Vuk
Ksenija
Shiloh
LuSho
Medena
stefana
27 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Aga Aron
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Aga Aron


Broj poruka : 150
Localisation : Beograd - Dadov
Datum upisa : 15.11.2009

Bigi ili Sima - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigi ili Sima   Bigi ili Sima - Page 9 EmptyPon Mar 22, 2010 3:47 pm

luce ::
saksija - 100
tacna -60
bigl-botanicar - neprocenjivo Smile))

smeh smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Bigi ili Sima - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigi ili Sima   Bigi ili Sima - Page 9 EmptyPon Mar 22, 2010 6:04 pm

stefana ::
Počelo je veliko prolećno preuredjivanje dvorista, vadili smo saksije iz podruma i moram reći da mi je Bigi mnogo pomogao, nisu mi bile potrebne makaze, sve sto je bilo suvo za rezanje Bigi je to orezao na svoj način i nikad nije bio srećniji!!! Bigi ili Sima - Page 9 Icon_biggrin Potpuno su ga fascinirale tacne od saksija, moze da se kopa po njima, pogu da se žvaću a i prave dobar zvuk kad se voze po betonu!!! Bigi ili Sima - Page 9 Icon_bounce Bigi ili Sima - Page 9 Icon_bounce Bigi ili Sima - Page 9 Icon_bounce
A tek što ruže dobro orezuju, kao da se slade onim trnjem! smeh
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
stefana
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
stefana


Broj poruka : 197
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.01.2010

Bigi ili Sima - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigi ili Sima   Bigi ili Sima - Page 9 EmptyPon Mar 22, 2010 6:25 pm

Nemamo ruze, ali sto voli ove mladice sto su pocele da izbijaju, taman se obradujem, vidim krenula biljka koja prosle godine nije htela da raste kad ono nema vise mladica!!! Bigi ili Sima - Page 9 Icon_biggrin
Morace neke mini ogradice da padnu oko nekih biljaka, valjda cu uspeti da ga zaznem! Bigi ili Sima - Page 9 Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Bigi ili Sima - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigi ili Sima   Bigi ili Sima - Page 9 EmptyPon Mar 22, 2010 8:36 pm

Bolje odmah-maxi ogradice lol!
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Bigi ili Sima - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigi ili Sima   Bigi ili Sima - Page 9 EmptyUto Mar 23, 2010 9:39 am

Lea2006 ::
Bolje odmah-maxi ogradice lol!
Ne slažem se baš u potpšunosti, jer je Bigi iz naših krajeva. Da je došao iz EU onda bi morala što veća ograda. Mada i za to nađu rešenje. ff


Poslednji izmenio jok.mi dana Sre Mar 24, 2010 1:25 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Bigi ili Sima - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigi ili Sima   Bigi ili Sima - Page 9 EmptyUto Mar 23, 2010 9:50 am

Napred Bigi,Bigi ili Sima - Page 9 2mg2t7b ceka te tu jos mnogo posla top gun
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
stefana
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
stefana


Broj poruka : 197
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.01.2010

Bigi ili Sima - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigi ili Sima   Bigi ili Sima - Page 9 EmptyUto Mar 23, 2010 1:30 pm

Da, biće još puno posla za Bigicu kad Ana počne da sadi cveće, ima sve da mi okopava, da mi pomaže! Bigi ili Sima - Page 9 Icon_bounce
Bigi ili Sima - Page 9 Lol
Nego provalio je česmu i kantu za zalivanje, obožava da pije vodu sa česme. Bigi ili Sima - Page 9 Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
falkfoto
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
falkfoto


Broj poruka : 208
Godina : 56
Localisation : Kikinda u ravnom Banatu
Datum upisa : 05.10.2009

Bigi ili Sima - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigi ili Sima   Bigi ili Sima - Page 9 EmptySre Mar 24, 2010 1:12 am

sunny Kakvi ste vi vlasnici biglova, a jos imate cveca u dvoristima. (da vam pozajmim Leu) sunny
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/home.php?#!/pages/Kikinda-Serbia/Bigl-ho
stefana
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
stefana


Broj poruka : 197
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.01.2010

Bigi ili Sima - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigi ili Sima   Bigi ili Sima - Page 9 EmptySre Mar 24, 2010 1:28 am

E pa mi smo veceras imali jedan neprijatan dogadjaj, ne mogu jos uvek da verujem sta se desilo. Bigi je uleteo u kucu, nije bio tu i na podu je bio keksic koji je ispao a posto je pojeo dosta danas nisam htela da mu dam vise i krenula sam da mu uzmem sasvim normalno kao i do sada sto mu vadim sve zivo iz usta, medjutim on je poceo da rezi i da mi pokazuje zube, nisam mogla da verujem, htela sam da ga udarima medjutim nisam mogla jer je bio ispod stola i gutao onaj keks kao da nikada nije jeo i da ga pojede sto pre, otisla sam od njega i naravno raspala se od plakanja. Stvarno mi nije jasno, dok jede sam probala hiljadu puta da mu vadim hranu iz usta, da muljam po porciji, bas zbog toga i nista nikada nije odreagovao, naravno posle toga je odmah krenuo da mase repom i da skace kao da nista nije bilo. I sta sad da radim, jel moguce da je samo moj Bigi takav, da su svi ostali biglici divni, sta da radim, jel mora na dresuru, ako je ovo uradio sa 4 meseca sta ce biti kad poraste? Izvinjavam se na ovom dugom izlaganju ali sam stvarno ocajna a volim ga mnogo mnogo!
Nazad na vrh Ići dole
Boky&Tanja
bigl-manijak
bigl-manijak



Broj poruka : 337
Localisation : Ruma
Datum upisa : 07.09.2008

Bigi ili Sima - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigi ili Sima   Bigi ili Sima - Page 9 EmptySre Mar 24, 2010 2:10 am

To sto ga vi volite je sasvim normalno,
mada nema veze sa ovim !!!!

DOBRO je sto je to uradio sa 4 meseca !
To znaci da JOS NIJE KASNO !!!!

Da ne duzim, zakljucak je sledeci :

NOVINE I LUPAJTE GA PO GUZI SVE DA PUCA !!!! Very Happy
Cim majstor pokaze zube a vi imate spremne novine !
I NEMA MILOSTI I SENTIMENTALNOSTI !
Jednostavno on proba dokle moze,
a pitanje je ko ce biti od vas dvoje
biti dosledniji u nameri da PREVLADA !


Mozda zvucim surovo, ali verujte,
nece to njega boleti toliko, koliki ce efekat imati !!!!

Pozzzz !
Nazad na vrh Ići dole
stefana
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
stefana


Broj poruka : 197
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.01.2010

Bigi ili Sima - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigi ili Sima   Bigi ili Sima - Page 9 EmptySre Mar 24, 2010 11:11 am

Boky&Tanja ::
To sto ga vi volite je sasvim normalno,
mada nema veze sa ovim !!!!

DOBRO je sto je to uradio sa 4 meseca !
To znaci da JOS NIJE KASNO !!!!

Da ne duzim, zakljucak je sledeci :

NOVINE I LUPAJTE GA PO GUZI SVE DA PUCA !!!! Very Happy
Cim majstor pokaze zube a vi imate spremne novine !
I NEMA MILOSTI I SENTIMENTALNOSTI !
Jednostavno on proba dokle moze,
a pitanje je ko ce biti od vas dvoje
biti dosledniji u nameri da PREVLADA !


Mozda zvucim surovo, ali verujte,
nece to njega boleti toliko, koliki ce efekat imati !!!!

Pozzzz !

Joj koliko sam bila ljuta i besna, nisam mogla da ga udarim jer je bio zavucen ispod stola i ocigledno je znao da tu niko ne moze da ga dohvati. N e znam da li sa da pravim neke situacije pa da isprobavam, da slucajno ostavljam hranu, posto kad mu je ja dam mogu da mu vadim iz usta koliko hocu, problem je izgleda kad je on nadje!
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Bigi ili Sima - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigi ili Sima   Bigi ili Sima - Page 9 EmptySre Mar 24, 2010 12:01 pm

To moraš odmah da lečiš inače imaćeš velikih problema kad krenete u šetnju van dvorišta. Na ulici može naći svašta i mališa mora da ti dozvoli da mu iz usta vadiš svakakve gluposti. fff
Nazad na vrh Ići dole
stefana
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
stefana


Broj poruka : 197
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.01.2010

Bigi ili Sima - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigi ili Sima   Bigi ili Sima - Page 9 EmptySre Mar 24, 2010 12:29 pm

jok.mi ::
To moraš odmah da lečiš inače imaćeš velikih problema kad krenete u šetnju van dvorišta. Na ulici može naći svašta i mališa mora da ti dozvoli da mu iz usta vadiš svakakve gluposti. fff

To me najvise i brine, odmah mi je to palo na pamet, moze da ga kosta zivota.
Pa sta da radim, da ga tucem kad to uradi? Jel imao neko takvih situacija sa biglovima? Bigi ili Sima - Page 9 459756
Nazad na vrh Ići dole
mini
bigl-manijak
bigl-manijak
mini


Broj poruka : 246
Godina : 41
Localisation : BGd Dorcol
Datum upisa : 02.03.2010

Bigi ili Sima - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigi ili Sima   Bigi ili Sima - Page 9 EmptySre Mar 24, 2010 1:02 pm

Moj Pako to radi kad otme neku carapu ili neku krpu ,pa nece da mi vrati ,stegne zube i rezi. A to su trenuci kad on nije u centru paznje.Onda dobije novinom po guzi, njih vise plasi pucanje novina nego sam udarac ,koji ne moze da bude tako jak .Vidim da Bigi ima skoro cetirimeseca ,kao i Pako .Da nisam pocela da ga treskam novinom na vreme ,do sada bi bio nemoguc .Tako da moras da pozuris sa vaspitnim merama.Evo upravo sada dira stvari koje ne sme jer ja pisem,trazi paznju ,pa makar to bio udarac novinom po guzi . fff
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Bigi ili Sima - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigi ili Sima   Bigi ili Sima - Page 9 EmptySre Mar 24, 2010 1:17 pm

stefana ::
jok.mi ::
To moraš odmah da lečiš inače imaćeš velikih problema kad krenete u šetnju van dvorišta. Na ulici može naći svašta i mališa mora da ti dozvoli da mu iz usta vadiš svakakve gluposti. fff

To me najvise i brine, odmah mi je to palo na pamet, moze da ga kosta zivota.
Pa sta da radim, da ga tucem kad to uradi? Jel imao neko takvih situacija sa biglovima? Bigi ili Sima - Page 9 459756
Nemojte se mnogo brinuti, možda je to samo igra! Kaznite ga novinama, ali ne grubo, jer ćete samo da podstičete agresivnost. Najgori u parku su psi koji su dobijali najviše batina! Ako vam je zgodno, probajte ovo http://www.vetnovak.com/skola_za_stence.asp
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
stefana
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
stefana


Broj poruka : 197
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.01.2010

Bigi ili Sima - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigi ili Sima   Bigi ili Sima - Page 9 EmptySre Mar 24, 2010 1:49 pm

]Nemojte se mnogo brinuti, možda je to samo igra! Kaznite ga novinama, ali ne grubo, jer ćete samo da podstičete agresivnost. Najgori u parku su psi koji su dobijali najviše batina! Ako vam je zgodno, probajte ovo http://www.vetnovak.com/skola_za_stence.asp[/quote]

Nije to bas njegova igra, drugaciji je skroz kad se igra, evo jutros je ukrao iz podruma parce krpe i krenuo da bezi, moze da se udavi i tata ga uhvatio i pusti Bigi i pusti, nema sanse, stisnuo zube, nema sile da ih pomeri i on mu nekako otvori ostu, jedva i posle toga ga pritisnuo za gornju njusku i u sekundi se smirio. Ne znam sta mu je od juce! Ovako je totalna maza i blenta ali eto tada poludi kad ukrade nesto.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Bigi ili Sima - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigi ili Sima   Bigi ili Sima - Page 9 EmptySre Mar 24, 2010 3:27 pm

stefana ::
]Nemojte se mnogo brinuti, možda je to samo igra! Kaznite ga novinama, ali ne grubo, jer ćete samo da podstičete agresivnost. Najgori u parku su psi koji su dobijali najviše batina! Ako vam je zgodno, probajte ovo http://www.vetnovak.com/skola_za_stence.asp

Nije to bas njegova igra, drugaciji je skroz kad se igra, evo jutros je ukrao iz podruma parce krpe i krenuo da bezi, moze da se udavi i tata ga uhvatio i pusti Bigi i pusti, nema sanse, stisnuo zube, nema sile da ih pomeri i on mu nekako otvori ostu, jedva i posle toga ga pritisnuo za gornju njusku i u sekundi se smirio. Ne znam sta mu je od juce! Ovako je totalna maza i blenta ali eto tada poludi kad ukrade nesto.[/quote]Kada sam išla po malu Doli u Titel, 5 mališana se igralo baš tako što se svi uhvate za istu granu i vuku i reže, nadvlače se! Doli se tako igra, što mi donese igračku, ili štap, gura mi u ruku, a kad pokušam da joj uzmem, ona reži i otima, bez namere da ujede!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
stefana
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
stefana


Broj poruka : 197
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.01.2010

Bigi ili Sima - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigi ili Sima   Bigi ili Sima - Page 9 EmptySre Mar 24, 2010 3:50 pm

Kada sam išla po malu Doli u Titel, 5 mališana se igralo baš tako što se svi uhvate za istu granu i vuku i reže, nadvlače se! Doli se tako igra, što mi donese igračku, ili štap, gura mi u ruku, a kad pokušam da joj uzmem, ona reži i otima, bez namere da ujede![/quote]

A kako se ponasa kada isto to pokusate da joj uzmete?
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Bigi ili Sima - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigi ili Sima   Bigi ili Sima - Page 9 EmptySre Mar 24, 2010 4:56 pm

stefana ::
Kada sam išla po malu Doli u Titel, 5 mališana se igralo baš tako što se svi uhvate za istu granu i vuku i reže, nadvlače se! Doli se tako igra, što mi donese igračku, ili štap, gura mi u ruku, a kad pokušam da joj uzmem, ona reži i otima, bez namere da ujede!

A kako se ponasa kada isto to pokusate da joj uzmete?[/quote]

Otimamo se, nekad pusti ona, nekad ja, ali to je stvarno igra. Ako ja odustanem, ona mi opet donosi i gura u ruku. A, kad je bila mala, zabranjene stvari je uvek nalazila kad je puštena s povoca i onda beži dok ne pojede. Koliko vidim, tako se ponašaju svi psi, dok ne porastu i nauče da pljunu iz usta na komandu "fuj to". Doli više ne uzima ništa od hrane sa zemlje!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
stefana
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
stefana


Broj poruka : 197
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.01.2010

Bigi ili Sima - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigi ili Sima   Bigi ili Sima - Page 9 EmptySre Mar 24, 2010 5:54 pm

Hvala puno, pokusacu sve! Ja sam se bas rastuzila, jako se vezujem za zivotinje, i ovakvo njegovo ponasanje mi je bas tesko palo, kako da me je najbolji prijatelj izneverio, mozda zvuci smesno! Valjda ce se smiriti kad poraste a kako cu da mu vadim stvari iz usta sad kad krenemo u setnju ne znam.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Bigi ili Sima - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigi ili Sima   Bigi ili Sima - Page 9 EmptySre Mar 24, 2010 6:57 pm

Dolly ::
stefana ::
Kada sam išla po malu Doli u Titel, 5 mališana se igralo baš tako što se svi uhvate za istu granu i vuku i reže, nadvlače se! Doli se tako igra, što mi donese igračku, ili štap, gura mi u ruku, a kad pokušam da joj uzmem, ona reži i otima, bez namere da ujede!

A kako se ponasa kada isto to pokusate da joj uzmete?

Otimamo se, nekad pusti ona, nekad ja, ali to je stvarno igra. Ako ja odustanem, ona mi opet donosi i gura u ruku. A, kad je bila mala, zabranjene stvari je uvek nalazila kad je puštena s povoca i onda beži dok ne pojede. Koliko vidim, tako se ponašaju svi psi, dok ne porastu i nauče da pljunu iz usta na komandu "fuj to". Doli više ne uzima ništa od hrane sa zemlje![/quote]

Potpuno se slazem sa Dolinom gazdaricom. Kad se natezem sa Dikom za konopac, on isto rezi i ne bi pustio ni za zivu glavu, ali to je samo igra. Ko ne zna o cemu se radi, pomislio bi da ispred sebe ima jednog krvozednog psa koji samo ceka da odgrize gazdi ruku.

Ako se bas ponavlja takvo ponasanje i to u razlicitim situacijama, onda treba da radi novina ili nesto slicno.
Nazad na vrh Ići dole
stefana
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
stefana


Broj poruka : 197
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.01.2010

Bigi ili Sima - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigi ili Sima   Bigi ili Sima - Page 9 EmptySre Mar 24, 2010 7:01 pm

Potpuno se slazem sa Dolinom gazdaricom. Kad se natezem sa Dikom za konopac, on isto rezi i ne bi pustio ni za zivu glavu, ali to je samo igra. Naravno, ukoliko se ne radi o igri, treba da radi novina.[/quote]

Mislim da nije bas igra Bigi ili Sima - Page 9 Icon_sad, igramo se mi tako i natezemo ali nije to isto.
Ali kad dobija batine pocinje da laje i cini mi se da je jos gori, ne trpi autoritet!
Hoce li moj biglic biti nekad dobar kao od svih vas?
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Bigi ili Sima - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigi ili Sima   Bigi ili Sima - Page 9 EmptySre Mar 24, 2010 7:04 pm

stefana ::
Potpuno se slazem sa Dolinom gazdaricom. Kad se natezem sa Dikom za konopac, on isto rezi i ne bi pustio ni za zivu glavu, ali to je samo igra. Naravno, ukoliko se ne radi o igri, treba da radi novina.

Mislim da nije bas igra Bigi ili Sima - Page 9 Icon_sad, igramo se mi tako i natezemo ali nije to isto.
Ali kad dobija batine pocinje da laje i cini mi se da je jos gori, ne trpi autoritet!
Hoce li moj biglic biti nekad dobar kao od svih vas?[/quote]

Ja sam sto posto sigurna da hoce! Samo se malo docepao snage, pa se pravi vazan fff
Nazad na vrh Ići dole
stefana
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
stefana


Broj poruka : 197
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.01.2010

Bigi ili Sima - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigi ili Sima   Bigi ili Sima - Page 9 EmptySre Mar 24, 2010 7:09 pm

Hvala puno! Bigi ili Sima - Page 9 499586
Nazad na vrh Ići dole
Shiloh
i'm bigl
i'm bigl
Shiloh


Broj poruka : 579
Datum upisa : 21.11.2008

Bigi ili Sima - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigi ili Sima   Bigi ili Sima - Page 9 EmptyUto Apr 27, 2010 5:24 pm

Anci pozdrav od nas. Presladak ti je novi avatar hehe cmok
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bigi ili Sima - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigi ili Sima   Bigi ili Sima - Page 9 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bigi ili Sima
Nazad na vrh 
Strana 9 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» Sima Bg
» Bigi
» BIGI IZ BEOGRADA
» Bigi iz Novog Sada

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: