moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Setnja sa mladim biglom

Ići dole 
+19
Dolly
Snoopy Gang
Tabasko the Dika
Ddans Dream Tim
tedibi
dusan
snoopy
Kaan
mini
Bugi
stefana
Rona
Lino
lili
Nina&Leo<3
Sara <3 Bigl
filip
Ksenija
Vuk
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Setnja sa mladim biglom - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Setnja sa mladim biglom   Setnja sa mladim biglom - Page 3 EmptySub Feb 26, 2011 2:18 am

markooooo0 ::
ja imam jednu nedoumicu, kada se pas prvi put izvodi u setnju? sa koliko meseci? Smile

I mene ovo zanima! I koliko vakcina treba da primi pre prve setnje????
Ostalima hvala na savetima!
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Setnja sa mladim biglom - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Setnja sa mladim biglom   Setnja sa mladim biglom - Page 3 EmptySub Feb 26, 2011 12:18 pm

Posle revakcine smes da izvedes psa napolje. Dotle ne.
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Setnja sa mladim biglom - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Setnja sa mladim biglom   Setnja sa mladim biglom - Page 3 EmptySub Feb 26, 2011 2:15 pm

A kada to treba da primi? Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Setnja sa mladim biglom - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Setnja sa mladim biglom   Setnja sa mladim biglom - Page 3 EmptySub Feb 26, 2011 2:24 pm

Kole je primio negde sa dva meseca otprilike... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Setnja sa mladim biglom - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Setnja sa mladim biglom   Setnja sa mladim biglom - Page 3 EmptySub Feb 26, 2011 5:03 pm

auuu, ja se ovde samo iscudjavam Very Happy mislio sam da je mnogo kasnije Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Setnja sa mladim biglom - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Setnja sa mladim biglom   Setnja sa mladim biglom - Page 3 EmptySub Feb 26, 2011 7:27 pm

Dika je revakcinu primio sa napunjena tri meseca.
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Setnja sa mladim biglom - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Setnja sa mladim biglom   Setnja sa mladim biglom - Page 3 EmptyUto Mar 01, 2011 7:33 pm

Ja njega setam dva puta po sat vremena, i dnevno predjemo nekih 13, 14 km. S obizrom da ima tri meseca, jel mu je to dosta, ili mozda trebam da ga forsiram vise, posto on kad dodje kuci divlja jedno 20 minuta, i tek onda ode da zaspi..?
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Setnja sa mladim biglom - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Setnja sa mladim biglom   Setnja sa mladim biglom - Page 3 EmptyUto Mar 01, 2011 7:55 pm

.Marija. ::
Ja njega setam dva puta po sat vremena, i dnevno predjemo nekih 13, 14 km. S obizrom da ima tri meseca, jel mu je to dosta, ili mozda trebam da ga forsiram vise, posto on kad dodje kuci divlja jedno 20 minuta, i tek onda ode da zaspi..?
I više nego dovoljno, ali bolje je da ga izvodiš bar tri puta i ne moraju sve šetnje toliko da traju. Biće najbolje kad nađe društvo za jurnjavu, ali to divljanje po kući posle večernje šetnje je uobičajeno. Bar je kod nas to potrajalo. Kad se zatekao u kući jedan ćerkin drug, nije mogao da veruje šta radi, pitao je da nije usput progutala ekstazi.


Poslednji put izmenio Dolly dana Uto Mar 01, 2011 8:46 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Setnja sa mladim biglom - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Setnja sa mladim biglom   Setnja sa mladim biglom - Page 3 EmptyUto Mar 01, 2011 8:08 pm

E dobro ako je vise nego dovoljno. Videcu da ga izvodim i tri puta, cim se malo poveca dan pa kad mogu da ga setam i tamo oko 8, 9 uvece. Za sad ugl. prepodne kad sam u skoli moj tata ga pusti da se izjurca po dvoristu, i onda ga ja setam kad se vratim negde od 3 do 4 i od pola 7 do pola 8. Znam da ce biti lakse kad budemo nasli drustvo, tj nasla sam mu ja gomilu, samo da se prolepsa vreme... Very Happy fff
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Setnja sa mladim biglom - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Setnja sa mladim biglom   Setnja sa mladim biglom - Page 3 EmptySre Mar 02, 2011 12:35 pm

Vazno je da ga setas vise od dva puta, a setnje mogu da budu i krace. Na primer, jedna dugacka setnja i dve po pola sata. Ako imas vremena da ga setas svaki put dugo, super, ali bitno je da isprazni besiku vise puta. Oni mogu da trpe, ali bolje je za njihove bubrege da piske vise puta dnevno. Mislim da treba da imaju bar tri setnje.
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Setnja sa mladim biglom - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Setnja sa mladim biglom   Setnja sa mladim biglom - Page 3 EmptyPet Mar 11, 2011 2:10 pm

Snoopy Gang ::
... Dejan Miletić ...

jucer sam procitala njegov prirucnik, dosta mi je logicno sve sto je objasnjavao, svidja mi se njegov opis odnosa majke i stenaca, medjusoban odnos u coporu, stanje uma, sto zapravo oni od nas 'trebaju',... uzela sam u obzir i njegov stav prema povodcima i pretjeranom nagradjivanju.. probat cemo biti dosljedni tome, pa cemo vidjeti kako ce nam ici
svidja mi se i dio prirucnika za rad sa stencima

Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Setnja sa mladim biglom - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Setnja sa mladim biglom   Setnja sa mladim biglom - Page 3 EmptyPet Mar 11, 2011 2:20 pm

Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Snoopy Gang
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy Gang


Broj poruka : 1253
Localisation : Kovin
Datum upisa : 02.02.2011

Setnja sa mladim biglom - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Setnja sa mladim biglom   Setnja sa mladim biglom - Page 3 EmptyPet Mar 11, 2011 8:13 pm

Dejan Miletić ponovo najavljuje seminar o psihologiji pasa za nedelju 27. mart u Hotelu Moskva
https://www.facebook.com/event.php?eid=195866900440450&index=1
Nazad na vrh Ići dole
http://www.snoopygang.com
Sponsored content





Setnja sa mladim biglom - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Setnja sa mladim biglom   Setnja sa mladim biglom - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Setnja sa mladim biglom
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Kako sa biglom na godisnji odmor?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: pitanja-
Skoči na: