moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke

Ići dole 
+30
Aga Aron
LuSho
falkfoto
MarijaRio
Bunny's Nightmare
Bugi
Meda
Marli
Sara <3 Bigl
jok.mi
Vuk
olja76
Boky&Tanja
Ksenija
Andrijana
Luna
FLAFI
Joker_Poker
Dika
luce
Niva
Mirka
Zvoncica
Dolly
Lino
Bigl Bole
Medena
Lea2006
dusan
Teodor-Tedi iz S.Palanke
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Teodor-Tedi iz S.Palanke
bigl-manijak
bigl-manijak
Teodor-Tedi iz S.Palanke


Broj poruka : 285
Datum upisa : 24.12.2008

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 EmptyPet Apr 16, 2010 11:40 am

Dragi moji imamo lepu vest skituljko Tedi se vratio jutros svojoj porodici.Zvala me je zena i obavestila da je pas koji lici na Tedija krenuo za njom kada se vracala iz prodavnice.Bio je blizu kuce pretpostavljam da se vracao posto smo mi to poljance prosli sest sedam puta i nismo ga videli.Dobili smo sivo crnog bigla.Jako je iscrpljen,izgreban i u soku je.Nije mogao ni da jede.Cak mu ni ogrlice nema.Ko zna kroz sta je sve prosao jadnicak.Sada nas skituljko spava.Hvala jos jenom svima. Vase iskustvo nam je puno pomoglo i vasa podrska je meni mnogo znacila.Slike naseg sivog bigla stavicemo veceras. fff
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 EmptyPet Apr 16, 2010 11:51 am

Divna vest. Presrecni smo. Ja sam sa zebnjom danas otvarala forum i prvo pogledala da li ima neka vest o Tediju. Ljubite ga takvog sivog i verovatno vise nece pokusavati nove begove.
Ljubac Tediju od Luce i nas koji smo zajedno sa vama brinuli dasdas bounce Very Happy cmok cmok
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 EmptyPet Apr 16, 2010 12:03 pm

Veeeeliki ljubac i uzdah olakšanja! cmok fff
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 EmptyPet Apr 16, 2010 12:05 pm

Dobro je, sudeći po opisu to je bilo bežanje zbog ženke, taj šok koji opisujete je karakterističan kada su pod utiskom ženke u teranju!!!!!!!!! Kad se skupe Leini udvarači kad ima teranje, svi imaju taj "ludački" pogled i deluju kao u transu...a i medjusobna tuča je prisutna često!
Nazad na vrh Ići dole
FLAFI
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
FLAFI


Broj poruka : 83
Godina : 39
Localisation : Banja Luka
Datum upisa : 14.10.2008

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 EmptyPet Apr 16, 2010 12:09 pm

Supeeeerrr, divna vijest, ma znali smo mi da ce sve biti ok. Najveci poljubac na svijetu od Flafija za njegovog batu!
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 EmptyPet Apr 16, 2010 12:19 pm

Tek sam sad videla. Dobrodosao kuci, Tedi, skitnice nijedna!
Nazad na vrh Ići dole
falkfoto
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
falkfoto


Broj poruka : 208
Godina : 56
Localisation : Kikinda u ravnom Banatu
Datum upisa : 05.10.2009

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 EmptyPet Apr 16, 2010 12:59 pm

sunny Da li ste sigurni da se zove Tedi. Lesi mi zvuči poznato!! Ali nema veze, samo nek se VRAĆA KUĆI!!! sunny
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/home.php?#!/pages/Kikinda-Serbia/Bigl-ho
Teodor-Tedi iz S.Palanke
bigl-manijak
bigl-manijak
Teodor-Tedi iz S.Palanke


Broj poruka : 285
Datum upisa : 24.12.2008

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 EmptyPet Apr 16, 2010 1:22 pm

Evo novih informacija.Tedi je sve ovo vreme bio na tom poljancetu sa sarplaninkom.Ona je ostavljena tu tako da je hrane ljudi iz zgrade.Ja sam sumnjala da je otisao za njom ali nisam mogla da ih nadjem jer su se golupcici skrivali i samo su izlazili ujutru valjda na dorucak.To je od naseg dvorista otprilike trista metra nije otisao daleko.Jos su juce bas na tom mestu sintari skupljali pse.Ja sam sem sto sam trazila ludaka jurila i sintare. No I sta da mu radim sada da se odljubi?Da ga polijem hladnom vodom? Very Happy A sta ako dobije bebe pa mi na grbacu padne i snajka i sva ta silna deca. affraid Nije meni lako sa svim tim muskima.Sve ih hvata naizmenicno.Ali hvala bogu da se ovako zavrsilo sad sto mi se snajka ne svidja to je najmanji problem.
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 EmptyPet Apr 16, 2010 1:31 pm

Sjajna vest cheers

Ne verujem bas da ce postati tata jer je snajka ipak mnogo veca od njega,tesko da je mogao da dohvati Laughing
Nazad na vrh Ići dole
MarijaRio
bigl-manijak
bigl-manijak
MarijaRio


Broj poruka : 393
Datum upisa : 18.11.2009

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 EmptyPet Apr 16, 2010 1:41 pm

Hahaha, skituljko se zaljubiskao bas bas! Super da se sve tako zavrsilo, mada ne znam sta cete sa snajkom..... Ma da vi i nju prisvojite Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 EmptyPet Apr 16, 2010 2:14 pm

Rio ::
Hahaha, skituljko se zaljubiskao bas bas! Super da se sve tako zavrsilo, mada ne znam sta cete sa snajkom..... Ma da vi i nju prisvojite Smile

Ima neka tajna veza izmedju biglova i sarplaninki. Dika je nekada bio smrtno zaljubljen u sarplaninku Malenu.
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 EmptyPet Apr 16, 2010 3:38 pm

Divno. Drago nam je da se Tedi vratio kuci. bounce
Misa je predlozio da mu ustirkate usi pa ce biti manje aerodinamican i nece moci da preskace ograde, bezi kroz noge i sl. egzibicije Suspect
Vazno je da se on vratio, da je dobro a sad mora da istrpi sve vase i nase sale na njegov racun. Poljubac iz Kovina za sivog skituljka cmok
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 EmptyPet Apr 16, 2010 4:13 pm

Sjajna vest bas mi je drago sto ste ga nasli
Nazad na vrh Ići dole
Aga Aron
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Aga Aron


Broj poruka : 150
Localisation : Beograd - Dadov
Datum upisa : 15.11.2009

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 EmptyPet Apr 16, 2010 6:13 pm

Dika ::
Rio ::
Hahaha, skituljko se zaljubiskao bas bas! Super da se sve tako zavrsilo, mada ne znam sta cete sa snajkom..... Ma da vi i nju prisvojite Smile

Ima neka tajna veza izmedju biglova i sarplaninki. Dika je nekada bio smrtno zaljubljen u sarplaninku Malenu.

E Diko, Diko uaua
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 EmptyPet Apr 16, 2010 7:16 pm

Jeeeee!! Bas se radujem da ste nasli Tedu i da je sve ok. sunny sunny sunny
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 EmptyPet Apr 16, 2010 10:52 pm

Kao sto rekoh,da ce se brzo vratiti,mora da je ogladneo.
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 EmptyPet Apr 16, 2010 11:30 pm

Srecni smo sto se momcina vratio kuci i kazite mu neka malo bira devojke a ne tako bilo koja cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 EmptyPet Apr 16, 2010 11:32 pm

a pa nije bilo koja! nego NAJVECA Smile

bravo Tedo, hrabro si se borio, ljubimo te Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 EmptySub Apr 17, 2010 12:09 am

luce ::
a pa nije bilo koja! nego NAJVECA Smile

bravo Tedo, hrabro si se borio, ljubimo te Smile

lol!
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 EmptyNed Apr 18, 2010 4:39 pm

Biglovi su srcani momci. Neka se niko ne zacudi ako Vam se u kraju pojave dzinovski rundavi biglovi za nekoliko meseci - lepi na tatu, veliki na mamu Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Teodor-Tedi iz S.Palanke
bigl-manijak
bigl-manijak
Teodor-Tedi iz S.Palanke


Broj poruka : 285
Datum upisa : 24.12.2008

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 EmptyNed Apr 18, 2010 7:28 pm

Blago meni. ee Tedi se bas cudno ponasa ide po kuci i po dvoristu kao zombi.Nije vise onako blesav.Sav je ozbiljan i tuzan.Ide sam u boks i samo spava.Slabo jede bas sam zabrinuta.Ili jednostavno to svi momci pregrme.Sutra da mogu i da imam uslova uzela bi mu jednu devojcicu. drunken
Nazad na vrh Ići dole
Aga Aron
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Aga Aron


Broj poruka : 150
Localisation : Beograd - Dadov
Datum upisa : 15.11.2009

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 EmptyNed Apr 18, 2010 8:50 pm

Teodor-Tedi iz S.Palanke ::
Blago meni. ee Tedi se bas cudno ponasa ide po kuci i po dvoristu kao zombi.Nije vise onako blesav.Sav je ozbiljan i tuzan.Ide sam u boks i samo spava.Slabo jede bas sam zabrinuta.Ili jednostavno to svi momci pregrme.Sutra da mogu i da imam uslova uzela bi mu jednu devojcicu. drunken

scratch Kako je tuzan, mozda i dve smeh
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 EmptyNed Apr 18, 2010 8:57 pm

Aga Aron ::


scratch Kako je tuzan, mozda i dve smeh
Ma šta jednu odma' dve, ako Nando! rok
Nazad na vrh Ići dole
Teodor-Tedi iz S.Palanke
bigl-manijak
bigl-manijak
Teodor-Tedi iz S.Palanke


Broj poruka : 285
Datum upisa : 24.12.2008

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 EmptySre Apr 28, 2010 11:55 pm

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 Rqx8pd

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 6tij4h

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 2e57axe

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 245mr0p

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 Wladdf

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 2rennkz

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 5lc2up

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 2r6fvxh

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 152faf5

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 2iue59f

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 29w3bex

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 2n0prg1

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 2ijsu3t
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 EmptyČet Apr 29, 2010 12:36 am

Da li se lepotan odljubio?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Sponsored content





Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 9 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke
Nazad na vrh 
Strana 9 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: