moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet)

Ići dole 
+11
King i Maša
Emanuela
Ddans Dream Tim
.Marija.
Tabasko the Dika
Dolly
Monika
Medena
Bunny's Nightmare
luce
SavaNS
15 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
SavaNS
pronadjen
pronadjen



Broj poruka : 2
Datum upisa : 04.02.2009

Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) Empty
PočaljiNaslov: Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet)   Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) EmptySre Feb 04, 2009 3:02 am

Pozdrav svima...
Trenutno sam u traganju za rasom koja bi najbolje odgovarala mojoj porodici.Skoro da sam se odlucio za jednu ali to je propalo..pa rekoh sada da se raspitam i o ovoj rasi.
Zanima me da li je bigl pas vise za drzanje u stanu/kuci ili mu pogoduje drzanje u dvoristu.Odnosno kako podnosi uslove spoljne sredine (hladno/toplo vreme itd.).Jos me zanima kakv je cuvar i kakav je u odnosu sa decom.
Hvala u napred i ne zamerite ako sam postavio vec postavljana pitanja.Obecavam da cu detaljnije prelistati forum study gfd
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet)   Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) EmptySre Feb 04, 2009 1:03 pm

dobro nam dosli. ne brinite, ovaj forum i sluzi za postavljanje pitanja i razgovor

sto se drzanja biglova tice, ne zahtevaju nikakve posebne uslove. mislim da cak i vise uzivaju u dvoristu, mada se moja ne buni kada spava u mom krevetu Smile

veoma su razdragani i energicni, treba im puno fizicke aktivnosti i drusta (ljudskog i pseceg), tako da se sa decom odlicno slazu.

sto se treceg pitanja tice - tu bih vam pre odgovorila negativno, nego pozitivno, mada sam sigurna da ima primera dobrog bigla cuvara.
za pocetak, njihova velicina i izgled ne deluju preventivno na nepozeljne posetioce. drugo, lako ih je zavarati nekom poslasticom, jer su veoma alavi. medjutim, veoma rado laju i glasni su, i to bi bila jedina preporuka, ukoliko vam je samo potreban sistem za uzbunjivanje. (nas "sistem" radi besprekorno i u svako doba i to nam vec ide na zivce Smile )
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet)   Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) EmptySre Feb 04, 2009 2:13 pm

Dobro dosli na forum Very Happy

Evo da kazem i ja nesto iz licnog iskustva. Bigl ce odbraniti svoju teritoriju,ali samo od drugih zivotinja,mada ni to bas uvek,ali od ljudi je nece braniti. Biglovi su jako druzeljubivi i raduju se svima.
Drzati bigla u dvoristu je dobra solucija samo ako je dvoriste mnogo dobro ogradjeno,nemozete ni poverovati kroz kolicku rupu se provuku.
Ako planirate da ga drzite iskljucivo u dvoristu odmah mu nabavite druga inace problemima nikad kraja.
Inace po mom misljenju,odlicno podnose sve temperature,barem ovi moji. U stanju su da i na 40 stepeni po ceo dan jurcaju po dvoristu,isto rade i na minus 10.

Za decu su savrseni,jedni od najboljih. Kao sto Andrijana vec negde rece,detinjstvo bi mi bilo idealno da sam imala bigla dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
SavaNS
pronadjen
pronadjen



Broj poruka : 2
Datum upisa : 04.02.2009

Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet)   Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) EmptySre Feb 04, 2009 2:53 pm

Hvala na dobrodoslici i pomoci.
Znacajna mi je informacija da mogu da se lako provuku..Dovriste je dosta dobro ogradjeno,mada svaki pas nadje mesto kuda ce da smugne...
U svakom slucaju cu jos malo razisliti,hvala jos jednom...
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet)   Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) EmptySre Feb 04, 2009 7:12 pm

luce ::
medjutim, veoma rado laju i glasni su, i to bi bila jedina preporuka, ukoliko vam je samo potreban sistem za uzbunjivanje. (nas "sistem" radi besprekorno i u svako doba i to nam vec ide na zivce Smile )
Slazem se. Nasa Meda laje kao blesava kad neko zazvoni na vrata, i mada ona laje od uzbudjenja i dragosti, oni sa druge strane to ne znaju. Smile
A da mi ne bi smugnula napolje dok ja uzimam postu i slicno, ja otvorim samo prozor na vratima, koji je visoko pa neznanci ne mogu da vide Medu nego samo da cuju njen "strasni" lavez. Preventiva, nema sta. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet)   Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) EmptyPon Avg 22, 2011 1:14 pm

Felix je ok cuvar. Smile Nekad laje od uzbudjenja, ali nekad laje i skace oko nepoznatog gosta pokusavajuci da odbrani teritotiju. Pogotovu kad smo u prirodi, bilo ko da naidje on ce lajati i juriti oko te osobe. Onda ta osoba npr. spusti ruku da mu da da onjusi. On onjusi onda se kao da ga je udarila struja odmakne u naazad i nastavi nekontrolisano da laje. Par puta se desilo da pitaju "Jel' ujeda?" posto stvarno izgleda kao opasan pas kada tako pocne. Ne bi on nikad ujeo, ali zna da otera ljude. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet)   Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) EmptyPon Avg 22, 2011 2:20 pm

Doli uopšte ne laje kad neko dolazi, zvonio, ne zvonio. Samo dođe do vrata i njuška i poludi od radosti kad otvorim vrata. A nema ni želju da beži. Često moja ćera ostavi otvorena vrata da se mace šetaju, pa Doli eventualno izađe na stepenice da osmotri situaciju, pa se vrati. Nikakav čuvar, velika dobrica!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet)   Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) EmptyUto Avg 23, 2011 10:31 am

Dika je inace Tihomir, ali na zvono i interfon burno reaguje, a nedaj Boze da u kucu udje nepoznat muskarac! Laje kao lud i ne odstupa. Na placu seta u neogradjenom dvoristu, ali pod nasim budnim okom, i, isto tako - nedaj Boze da neko nepoznat dodje. Odmah trci i tera. Tako da je odlican cuvar, s obzirom na velicinu i imidz plisane igracke. Ljudi uglavnom ustuknu, ne znaju sta da ocekuju...
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet)   Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) EmptyUto Avg 23, 2011 11:54 am

Dika i Felix na isti fazon. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet)   Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) EmptyUto Avg 23, 2011 2:40 pm

Ovaj moj je do skora bio Tihomir, al' sad vise nije u tom fazonu. Obicno u setnji na ljude koji iznenada iskrsnu pred nama, tipa iza nekog auta, drveta itd , sad ja znam da ne bi nikad ujeo, ali nekoliko puta su mi ljudi drzali 'predavanja' kako ce nekog da ujede i to. kad je u kuci onda je smoren i ne reaguje na zvono, a obraduje se svakom ko udje u kucu, od ljudi barem. U dvoristu isto, mada mu nekad zasmeta kad neka lutalica prodje pored kapije pa krene da laje, ali koliko puta su bili drugi psi u dvoristu i lepo ih je docekao...
Nazad na vrh Ići dole
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 47
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet)   Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) EmptyUto Avg 23, 2011 7:22 pm

Kaja ne reaguje ko dolazi na kapiju zatrcise i mase repom,ko prolazi pored dvorista samo pogleda,ali ima cetri pet osoba na koje laje najverovatnije i ona oseca ko su baksuzi,i na pse sa ulie laje obavezno,ali ima po nekada neku svoju tacku u koju se zagleda i u stanju je da laje po sat vremena na tamo nesto samo njoj vidljivo
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet)   Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) EmptyUto Avg 23, 2011 7:30 pm

laika jedino laje i cuva kucu kad je na selu Shocked .. cuva pazljivo dvoriste do te mjere da laje na komsije koji su dvije kuce od nas u svom vlastitom dvoristu smeh



ugrinovacki klan ::
ali ima po nekada neku svoju tacku u koju se zagleda i u stanju je da laje po sat vremena na tamo nesto samo njoj vidljivo
vidjela vlastitim ocima Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet)   Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) EmptySre Avg 24, 2011 11:08 am

Evo, sad mi ćerka ponosno javlja da je neko malopre legao na zvono i dok je ona stigla do vrata, Dika je već lajao najjače što može, pritom je skočio na vrata prednjim šapama. Kad je Marija pogledala kroz špijunku, videla je jednu ženu sa onim spiskom (prevaranti tipa... da date prilog za našeg malog komšiju koji je bolestan od tog i tog, dobićete i priznanicu...) kako juri niz stepenište na treći sprat dasd
Nazad na vrh Ići dole
King i Maša
i'm bigl
i'm bigl
King i Maša


Broj poruka : 1137
Localisation : Kać
Datum upisa : 03.01.2011

Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet)   Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) EmptySre Avg 24, 2011 11:09 am

Tabasko the Dika ::
Evo, sad mi ćerka ponosno javlja da je neko malopre legao na zvono i dok je ona stigla do vrata, Dika je već lajao najjače što može, pritom je skočio na vrata prednjim šapama. Kad je Marija pogledala kroz špijunku, videla je jednu ženu sa onim spiskom (prevaranti tipa... da date prilog za našeg malog komšiju koji je bolestan od tog i tog, dobićete i priznanicu...) kako juri niz stepenište na treći sprat dasd

smeh smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
http://kingimasa.weebly.com/index.html
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet)   Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) EmptySre Avg 24, 2011 1:14 pm

smeh smeh Go, Diko!
Nazad na vrh Ići dole
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet)   Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) EmptyNed Avg 28, 2011 5:18 pm

Bigl kao cuvar?- odlican!
Lino svaki put javi kad netko dode, ako smo na selu onda laje kad netko ude u dvoriste, dode ponjuska i ode, al uvijek znam da je netko dosao.
Jedine osobe na koje nikako ne prestaje lajat su pijanci, jednom nam je jedan takav usao u dvoriste i bas sam se prepala jer je vec bila noc,pa sam pustila lina i on je lajao i tjerao ga van iz dvorista i onda kad ga je otjerao veselo je doskakutao meni. Very Happy
... Posto zivimo u stanu, ne laje toliko, ali tocno zna kad u koje vrijeme ukucani dolaze i tad ne laje, ako netko pozvoni u neko drugo vrijeme ili ako netko nepoznat dode isto laje, i onda ponjuska i prestane lajat i ceka keks ili ide spavat. jednom prilikom nam je spasio bicikle koji stoje u ulazu od provalnika, u 2 ujutro su krenuli neki glasovi oko vrata, lino je skuzio da je nesto neobicno i krenuo lajat, ja sam se digla i cula sam ih kako su rekli "imaju, psa! idemo!" i kad su otisli sam vidjela da nisu nista ukrali.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet)   Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) EmptyNed Avg 28, 2011 5:49 pm

Nema pravila! Kada bi mene pitali, slatko bih se nasmejala. Doli nikada ni na koga nije zalajala (osim na nepoznate mačke). Naprotiv, svakom majstoru koji je ulazio da nešto radi, dosađivala je vrteći se oko njega i skoro da im je ulazila u torbe sa alatom. Moj bigl kao čuvar - nikakav!


Poslednji izmenio Dolly dana Ned Avg 28, 2011 8:49 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet)   Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) EmptyNed Avg 28, 2011 6:24 pm

ma sve ovisi o psu...ima dobermana koji su losi cuvari, a i biglova koji su dobri Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet)   Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) EmptyPon Avg 29, 2011 12:24 pm

Lino ::
jednom prilikom nam je spasio bicikle koji stoje u ulazu od provalnika, u 2 ujutro su krenuli neki glasovi oko vrata, lino je skuzio da je nesto neobicno i krenuo lajat, ja sam se digla i cula sam ih kako su rekli "imaju, psa! idemo!" i kad su otisli sam vidjela da nisu nista ukrali.
Bravo Lino! A meni nekad dodje nabaviti nekog psa cuvara... Nama su nedavno isvrljali fasadu od kuce glupavim fudbalskim grafitima, sljedece noci nam krali daske sa skele (renovacija u toku), malo prije toga mi mamu opljackali pred nasim vratima usred dana na prometnoj ulici... No
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet)   Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) EmptyPon Avg 29, 2011 2:08 pm

Bravo, Lino! HAhahah mozda bi se manje uplaili da su videli koji je pas u pitanju. Very Happy Fekija svi cuju iza vrata, a pojma nemaju kakav je. Veliki lavez manji pas. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet)   Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) EmptyNed Okt 09, 2011 12:30 pm

Ma kakvi..Klea nije ama bas nikakav cuvar,doduse jos je i mala Very Happy al kad neko ulazi u dvoriste ona ni ne skonta,ako skonta,onda skace na tu osobu i od srece se upiski Laughing
Laje sad cesto,ne na ljude,nego na macku i hrcka i kad se svadja sa nekim predmetom Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sima
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Sima


Broj poruka : 87
Datum upisa : 12.02.2013

Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet)   Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) EmptyNed Maj 19, 2013 9:51 pm

SIma ima sad nekih 5 i po meseci i laje samo kad napravi neko sra.. Smile,tipa iskopa rupu ili kad mi je bas super i sve potaman. Bas me zanima da li ce poceti da laje i kad ?
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet)   Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) EmptyPon Maj 20, 2013 10:45 am

Sima ::
SIma ima sad nekih 5 i po meseci i laje samo kad napravi neko sra.. Smile,tipa iskopa rupu ili kad mi je bas super i sve potaman. Bas me zanima da li ce poceti da laje i kad ?
Kad bude imao primedbi! Very Happy Lajaće kad za nekim juri (npr. mačkom, vrapcima I sl.) I budite srećni što nije lajav u kući. Znam neke koji neprestano laju.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Konan
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Konan


Broj poruka : 223
Localisation : Bulbuder.. Zvezdara...
Datum upisa : 05.11.2011

Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet)   Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) EmptyPon Maj 20, 2013 5:14 pm

Ni kod nas nema pravila... Ako nam neko pokuca i udje, Konan iskulira (jedino ako mu je bas neko nepoznat), al kad neko zazvoni.. Tad nastaje haos... Kao da imamo pit bula u kuci... Tad laje kao nenormalan...
Nazad na vrh Ići dole
Sima
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Sima


Broj poruka : 87
Datum upisa : 12.02.2013

Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet)   Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) EmptyPon Maj 20, 2013 10:31 pm

Simica je u dvoristu,otvorena mu je letnja kuhinja i tu mu je kucica i tu spava,tako smo ga navikli,ode na spavanje oko 9 Very Happy.Ocekujem tamo oko 11,12 meseci da ce poceti kao i svaki pas da cuva teritoriju posto kontam jos uvek ne zna ni sta je to
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet)   Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Djura i Stella iz Beograda
» Frontline ili nesto slicno
» mali biglic treba dom
» Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence
» Bigl i deca

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: pitanja-
Skoči na: