moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Atos iz Beograda (NBG)

Ići dole 
+16
Medena
Bunny's Nightmare
Mira
Jasna
Lea2006
Sara
bucki_junior
dusan
lina
Andrijana
jeca
Janchee
Admin
bucki
bambucha
pipi
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 241
Datum upisa : 04.12.2006

Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atos iz Beograda (NBG)   Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 EmptySub Mar 24, 2007 8:51 pm

dog with a mission
Nazad na vrh Ići dole
https://bigl-srbija.editboard.com
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atos iz Beograda (NBG)   Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 EmptySub Mar 24, 2007 10:10 pm

Ogi kada dobije koskicu, obaveyno se krije. Kada mu pridjemo, beyi, da mu ne ukrademo slucajno! Mada, par puta smo mi prisli, otvorili usta i iyvadili. Nije se bunio!
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
pipi
bigl-manijak
bigl-manijak
pipi


Broj poruka : 307
Godina : 40
Localisation : Beograd (NBG)
Datum upisa : 29.12.2006

Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atos iz Beograda (NBG)   Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 EmptyNed Mar 25, 2007 1:11 am

Ovom ako pridjes na pola metra pocinje da rezi, a neki put jede pored tebe.
Lepo tata kaze nije to pas, to je dilea Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atos iz Beograda (NBG)   Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 EmptyNed Mar 25, 2007 1:15 am

tako se i moj cale ponasa prema kali, samo malo drugim recnikom, tipa dzukelo, mrcino, budalo,.................
Nazad na vrh Ići dole
pipi
bigl-manijak
bigl-manijak
pipi


Broj poruka : 307
Godina : 40
Localisation : Beograd (NBG)
Datum upisa : 29.12.2006

Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atos iz Beograda (NBG)   Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 EmptyNed Mar 25, 2007 1:20 am

Ne misli on to zlonamerno.
Mada je bio protiv toga da se pas dovede, sad je super, to je njegov malac, coka, izidor... svaki dan novi nadimak. Kad zgresi nesto on ga uvek brani i nas dve smo sada dilee (mama i ja) jer vicemo na njegovog coku.
Obrt za 180 stepeni Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atos iz Beograda (NBG)   Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 EmptyNed Mar 25, 2007 1:24 am

naravno, ista prica
Nazad na vrh Ići dole
pipi
bigl-manijak
bigl-manijak
pipi


Broj poruka : 307
Godina : 40
Localisation : Beograd (NBG)
Datum upisa : 29.12.2006

Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atos iz Beograda (NBG)   Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 EmptyNed Mar 25, 2007 1:29 am

Znas sta mi je najace

Pre godinu dana: "Ja necu da ga setam, ne dolazi u obzir da mi ga uvalite"

Sada (neki put): "Malac 'oces da ides sa Zocom u kladionicu?"
Nazad na vrh Ići dole
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atos iz Beograda (NBG)   Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 EmptyNed Mar 25, 2007 1:35 am

hahahha, ma isto sve, isto, samo kod mene ide se na plac, i igranje po stanu kao kad detetu das igracku. a neverovatno je samo koliko ga put smiri, kada on popi.di, nasmeje ga milijardu puta. ja se ne secam da se on uopste smejao.
Nazad na vrh Ići dole
bucki_junior
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bucki_junior


Broj poruka : 85
Godina : 36
Localisation : Novi Beograd
Datum upisa : 26.03.2007

Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atos iz Beograda (NBG)   Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 EmptyUto Mar 27, 2007 12:55 am

Hahaha ... neverovatno ... i mi kada smo hteli da uzimemo Archija , mama je bila u fazonu , aaaaaaa ... necu psa ... i onda joj je nesto puklo i uzeli smo ga , a sada on spava sa njom, kada god ona uzme da gleda TV , i to je neverovatno , koliko ga je tesko odvojiti od nje ... uvek cvili kada ona izadje iz qce ... a inace sto se tice kostiju ... jao , Boze me sacuvaj , to ne smes da mu pridjes na 5 metara , odmah pocne da rezi i priprema se za beg ... isto kao i Atos ... ipak krv nije voda Smile , mada je jednom bilo jako cupavo , kada mu je Saki(brat) vadio kosq iz usta .... probusio mu je trenerq , by the way moju Smile , ali bitno da ga nije dokacio ... ali posle toga je pala terapijica ... na terasi , SAM Rolling Eyes pa se smirio , i naravno da nije zaboravio na kosq ... ali nije bilo ni pomena da mu se ponovo da ... tako da sta god vuce na pasulj ili bilo sta onako da zamirise ... pa to ... ne mozes mu izvaditi iz usta .. pomirili smo se sa tim ...
Nazad na vrh Ići dole
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atos iz Beograda (NBG)   Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 EmptyUto Mar 27, 2007 1:00 am

i ja sm kali vadio iz usta kost, pa me je mi e probusila kozu, isto se desilo i caletu , i to dva puta, a od tada je druga takktika, nema vise nista na silu, samo joj kazem, fuj, ili kazem Gde Je SHEK (najbolji drug( i baca sve iz usta. i to funkcionise
Nazad na vrh Ići dole
pipi
bigl-manijak
bigl-manijak
pipi


Broj poruka : 307
Godina : 40
Localisation : Beograd (NBG)
Datum upisa : 29.12.2006

Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atos iz Beograda (NBG)   Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 EmptyUto Mar 27, 2007 1:01 am

Uvek je tako, ko se najvise protivi na kraju ih i najvise zavoli.

Mi smo odustali od pokusaja da mu otimamo hranu, tad se pretvori u zver, ne da svoju lovinu Smile
Racunam ako ih je Bog stvorio tako alave valjda imaju dobar stomak pa se nece otrovati od svega sto skupljaju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
pipi
bigl-manijak
bigl-manijak
pipi


Broj poruka : 307
Godina : 40
Localisation : Beograd (NBG)
Datum upisa : 29.12.2006

Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atos iz Beograda (NBG)   Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 EmptyUto Mar 27, 2007 1:03 am

Mi primenjujemo sistem "da bacim grickalicu da atos trazi"
Tada pusta
Nazad na vrh Ići dole
bucki_junior
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bucki_junior


Broj poruka : 85
Godina : 36
Localisation : Novi Beograd
Datum upisa : 26.03.2007

Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atos iz Beograda (NBG)   Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 EmptyUto Mar 27, 2007 1:07 am

Ali stvarno je lep Atos ... i bas bih voleo da vidim kako bi se on i Archie igrali , evo mali mi je sada usao u sobu i prdnuo je Very Happy i upravo je izasao , ko veli odradio sam ono sto sam hteo lol!
Nazad na vrh Ići dole
pipi
bigl-manijak
bigl-manijak
pipi


Broj poruka : 307
Godina : 40
Localisation : Beograd (NBG)
Datum upisa : 29.12.2006

Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atos iz Beograda (NBG)   Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 EmptyUto Mar 27, 2007 1:10 am

Kako ti prdezi smrde to je uzas. Danas smo promenili hranu i ovaj mali prdi ceo dan UZAS

Videcemo da dodjemo na okuoljanje na Adi.

Jel znas da li radi prevoz za Adu, blize mi je iz blokova nego iz grada
Nazad na vrh Ići dole
bucki_junior
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bucki_junior


Broj poruka : 85
Godina : 36
Localisation : Novi Beograd
Datum upisa : 26.03.2007

Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atos iz Beograda (NBG)   Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 EmptyUto Mar 27, 2007 1:15 am

Pa ja sam mislio da idemo camcem , znam da plavi sigurno radi , to je jedini camac kojim ja idem , posto sam cuo da su se ovi ostali prevrtali Very Happy , ali ne znam da li dozvoljavaju da se prevoze psi ... , pa mogli bi smo da se nadjemo , tamo za vikend pa da idemo zajedno , na Adu , taman cu da nagovorim Sakija Smile ... dogovoricemo se jos ...
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atos iz Beograda (NBG)   Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 EmptyUto Mar 27, 2007 2:05 pm

Moram samo da kazem, sto se tice kostiju, mi Ogiju opusteno0 vadimo iz usta. Ali se zato sada redovno krije kada dobije, da mu ne ukrademo! Very Happy Sada ga vezujemo u dvoriste kada jede koske, posto najvise voli da jede na krevetu i sve umaze, ili krije iza jastuka. E, tada niko ne moze da udje u dvoriste. Odma laje, rezi i skace. Ali mi mu opusteno otvorimo usta i izvadimo.
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
pipi
bigl-manijak
bigl-manijak
pipi


Broj poruka : 307
Godina : 40
Localisation : Beograd (NBG)
Datum upisa : 29.12.2006

Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atos iz Beograda (NBG)   Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 EmptyUto Mar 27, 2007 2:30 pm

Otvaranje usta je moglo do cetvrtog meseca, sad nema sanse.
Stegne vilicu ni sa polugom je ne bi otvorila, nakostresi se i rezi.
I ako pusti jednom u sto godina posle je opet pokupi, tako da sam digla ruke.

Imamo zanimljiv razvoj dogadjaja sa kradjom stvari.
Par dana smo sve sklanjali osim novina koje je vukao ispod stola, to su bile gomile. I onda je prestao da uzima novine.
Pre neki dan mazne krpu, mi ga ignorisemo, uzme drugu i trecu i spava na njima ispod stola. Ako neko pokusa da mu pridje, rezi.
Ostavimo tako, i ono sinoc mladi gospodin skoci u moj krevet sa sve krpom, legne na nju i drema. Ode ostavi, posle se vreti po nju i odnese je natrag ispod stola. Jutros ga zatekne sa krpom u hodniku.
Uopste ne razumem koji mu je to fazon.
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atos iz Beograda (NBG)   Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 EmptyUto Mar 27, 2007 2:58 pm

Da, i ovaj moj ima te fore. Sad se popeo na krevet, uzeo sestrinu majicu za spavanje, stavio je pod glavu i zaspao. ali najvise voli da ukrade nesto sto zna da ne sme, onda stane ispred mene i mase repom. Ceka da ga pojurim. Cim se malo pomerim, krece u beg! Very Happy

Mi mu opusteno otvorimo usta. Jeste melo teze, stegne vilicu, ali na kraju se preda. Uglavnom mu otvaramo kada ne znamo sta jede. Ili kada je kod Zulua. Posto Zulu po celom dvoristu ostavlja koske, i onda Ogi kada dodje kod njega iskusno overi sva mesta na kojima zna da moze da ih nadje. Kada nadje, zabode se i glodje, a Zulu hoce da se igra, pa skace i laje oko njega. Jedino tada imamo problem. Onda rezi i laje na njega, jer mu ovaj predstavlja pretnju. Tada jedino moram da intervenisem, otvorim mu usta, uzmem kosku i bacim je.
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
bucki_junior
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bucki_junior


Broj poruka : 85
Godina : 36
Localisation : Novi Beograd
Datum upisa : 26.03.2007

Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atos iz Beograda (NBG)   Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 EmptyUto Mar 27, 2007 8:59 pm

Znaci bigl-lopov Smile , neverovatno , mislio sam da samo Archie radi to ... ima tripova ... najsladji mi je kada viknem "LOPOV" a on odmah pocne da bezi , i sakrije se ispod stola ... i onda mu jedva izvadis iz usta to sto je strpao , danas sam morao da intervenisem cetiri puta ... STRASNO !!! A u poslednje vreme je poceo da jace grize te stvari , pa je malo teze izvaditi , ali mama uvek ide na 4u , "Archie KEKS !!!" i on se kao pravi da ne cuje , i cim ona donese keks on pljuje i pocinje da trci Smile , mada mislim da je poceo da krade namerno kako bi dobio keks Smile a sve se pravi mutav i Rolling Eyes ocima Smile
Nazad na vrh Ići dole
pipi
bigl-manijak
bigl-manijak
pipi


Broj poruka : 307
Godina : 40
Localisation : Beograd (NBG)
Datum upisa : 29.12.2006

Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atos iz Beograda (NBG)   Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 EmptySre Mar 28, 2007 1:07 am

Biglovi su idealni za ljude koji nisu preterano uredni. Smile
Kupis bigla i stan ti je uvek sredjen, nista ne smes da ostavis
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 241
Datum upisa : 04.12.2006

Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atos iz Beograda (NBG)   Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 EmptySre Mar 28, 2007 1:17 am

hahahah , odlicna fora
imam jos jednu za biglove : stara poslovica kaze, covek zivi da bi jeo, a zivotinje (psi) jedu da bi zivele. bigl se u to ne uklapa, slicnije je coveku
Nazad na vrh Ići dole
https://bigl-srbija.editboard.com
Sara
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Sara


Broj poruka : 144
Godina : 35
Datum upisa : 02.02.2007

Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atos iz Beograda (NBG)   Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 EmptySre Mar 28, 2007 11:05 am

suzy tako krade tatine charape, odnese ih moju sobu, prvo se igra sa njima pa onda legne preko njih... a kad mama il ja pripremamo chiste stvari koje cemo obuci taj dan (poshto ih uvek stavimo na krevet) dok se okrenemo da uzmemo josh neshto iz plakara ona legnem celom duzinom i shirinom preko njih! to joj je omiljeno! Ili kad se stavlja chista posteljina na krevet, skache na njega pre nego shto uspemo da namestimo!

a shto se tiche koski, nikad nismo imali problema sa vadjenjem iz usta, ne rezi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/breskvice
jeca
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac



Broj poruka : 171
Datum upisa : 05.12.2006

Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atos iz Beograda (NBG)   Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 EmptySre Mar 28, 2007 1:29 pm

Sve mi je to poznato, samo smo mi ukinuli prilaz carapama. Trenutno se selimo u drugi stan - mozete da zamislite kad ga povedem da spremamo, srece njegove sa krpama!!!
Nazad na vrh Ići dole
jeca
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac



Broj poruka : 171
Datum upisa : 05.12.2006

Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atos iz Beograda (NBG)   Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 EmptySre Mar 28, 2007 1:30 pm

Zaboravih, slazem se sa Pipi, nikad nisam bila urednija nego od kad imam dzukca, sve mora da bude na svom mestu, onda je i on dobar, tacnije kad nema sta da ukrade on je jedan dosadan pas!
Nazad na vrh Ići dole
pipi
bigl-manijak
bigl-manijak
pipi


Broj poruka : 307
Godina : 40
Localisation : Beograd (NBG)
Datum upisa : 29.12.2006

Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atos iz Beograda (NBG)   Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 EmptySre Mar 28, 2007 2:23 pm

Tati najteze pada sklanjanje stvari, pa se zezamo da ce mo da napravim visece police gde cemo moci da odlazemo stvari, nesto po principu liftova u americkim plakarima, povuces, odlozis, i vratis policu gore. Laughing
Sada nam je glavno mesto hauba akvarijuma, tu nema sanse da ista dohvati top gun
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Atos iz Beograda (NBG)   Atos iz Beograda (NBG) - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Atos iz Beograda (NBG)
Nazad na vrh 
Strana 4 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» Ema iz Beograda
» Eli iz Beograda
» Rio iz Beograda
» Ema iz Beograda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: