moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Štenad i hladnoća

Ići dole 
+15
Rona
elmer fudd
Zvoncica
Boky&Tanja
Flora
Lea2006
mknaumoski
Medena
Janchee
luce
Dika
dusan
Dolly
Bunny's Nightmare
Ivana
19 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Ivana
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Ivana


Broj poruka : 190
Godina : 38
Datum upisa : 07.02.2008

Štenad i hladnoća Empty
PočaljiNaslov: Štenad i hladnoća   Štenad i hladnoća EmptyČet Sep 18, 2008 11:53 am

Kako vas bebe podnose ovu iznenadnu hladnoc?
Ja sam negde cula da se njima do godinu dana ne razvije termoregulacioni sistem. Da li je to istina?
Ema se nocu trese kao da ima groznicu, pa mi onda uskoci pod pokrivac.
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Štenad i hladnoća Empty
PočaljiNaslov: Re: Štenad i hladnoća   Štenad i hladnoća EmptyČet Sep 18, 2008 11:58 am

Termoregulacioni sistem im se razvija vec sa 2 nedelja starosti.
Nemoguce je da se trese od hladnoce,jer joj sigurno nije hladno.

Ove moje beke se ludo zabavljaju i ako je hladno,njima nije i mnogo su ljute jer ih ne pustam iz boxa
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Štenad i hladnoća Empty
PočaljiNaslov: Re: Štenad i hladnoća   Štenad i hladnoća EmptyČet Sep 18, 2008 4:58 pm

Doli je na ovoj jutarnjoj hladnoći dobila inspiraciju da uđe u fontanu, pa to, na moj užas i učinila, ali srećom, nije ni zadrhtala, ni kinula!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

Štenad i hladnoća Empty
PočaljiNaslov: Re: Štenad i hladnoća   Štenad i hladnoća EmptyČet Sep 18, 2008 5:02 pm

I Djura se jutros tresao kad smo izasli napolje, valjda promena temperature iz toplog kreveta na nekih 8 stepeni koliko je jutros bilo napolju
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Štenad i hladnoća Empty
PočaljiNaslov: Re: Štenad i hladnoća   Štenad i hladnoća EmptyPet Sep 19, 2008 11:00 am

I ja sam primetila da se Dika trese od promene vremena. To izgleda kao da mu je zima, ali pošto je to nemoguće, ja sam našla objašnjenje u promeni vremena.
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Štenad i hladnoća Empty
PočaljiNaslov: Re: Štenad i hladnoća   Štenad i hladnoća EmptyPet Sep 19, 2008 11:13 am

Malo je off t,ali moja Dica se trese i u sled leta da bi usla u kucu. Provalila je da se sazalim kad je vidim da se trese i sad to koristi maksimalno. Mad
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Štenad i hladnoća Empty
PočaljiNaslov: Re: Štenad i hladnoća   Štenad i hladnoća EmptyPet Sep 19, 2008 11:22 am

ja sam juce uvece dosla kuci i zatekla Luce u fotelji umotanu u cebe!
kazu - tresla se...
odmah znam da je dosla zima - stalno hoce da spava na nama, a ne sama Smile
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Štenad i hladnoća Empty
PočaljiNaslov: Re: Štenad i hladnoća   Štenad i hladnoća EmptyPet Sep 19, 2008 3:12 pm

bili 2 ::
Malo je off t,ali moja Dica se trese i u sled leta da bi usla u kucu. Provalila je da se sazalim kad je vidim da se trese i sad to koristi maksimalno. Mad

I Ziggy je primenjivao taktiku "treskavica" za izazivanje sažaljenja, ali kad je provaljen, prestali smo da reagujemo i ne radi to vise... A znao je da se trese u trenucima kada želi neku klopicu sa stola, kada mu je rečeno da uradi nešto što ne želi u datom trenutku ("Lezi" i "Mesto"), itd.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Štenad i hladnoća Empty
PočaljiNaslov: Re: Štenad i hladnoća   Štenad i hladnoća EmptyPet Jan 16, 2009 11:14 pm

Evo jednog clanka o psima i hladnoci, i video klipa sa malo vise informacija:

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=01&dd=16&nav_category=15&nav_id=339576
Nazad na vrh Ići dole
mknaumoski
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
mknaumoski


Broj poruka : 172
Godina : 44
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.12.2009

Štenad i hladnoća Empty
PočaljiNaslov: Re: Štenad i hladnoća   Štenad i hladnoća EmptySub Jan 09, 2010 3:19 pm

Mene zanima da li je ok da nase stene od 2 meseca od starta ucimo napolju da vrsi nuzdu iako je napolju dosta hadno...pogotovo nocu?!?
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Štenad i hladnoća Empty
PočaljiNaslov: Re: Štenad i hladnoća   Štenad i hladnoća EmptySub Jan 09, 2010 7:21 pm

mknaumoski ::
Mene zanima da li je ok da nase stene od 2 meseca od starta ucimo napolju da vrsi nuzdu iako je napolju dosta hadno...pogotovo nocu?!?

Ne bi smeo napolje pre vakcina! Prvo ga učite na odredjeno mesto na novinama u kući, pa ćete, kada bude smeo napolje u šetnju savladati i to, ali postepeno!
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Štenad i hladnoća Empty
PočaljiNaslov: Re: Štenad i hladnoća   Štenad i hladnoća EmptyNed Jan 10, 2010 3:24 am

Mi smo se izglupirali...do 4og meseca ja mislim smo je pustili po kuci na novinama, sve kao, nema sanse da nauci... za nedelju dana uz malo cesce izvodjenje i davanje nagradice, nauci ga ona.

Tema hladnoca, pa da se na nju vratim.

Mi smo joj kupili suskavac, i stavimo ga uvek kad je niza temperatura, sneg, ili kisa.

Nocu je ja izvedem ponekad, ali retko, uglavnom sve zavrsi do 10 uvece, i do ujutru oko 9 smo mirni...
Nazad na vrh Ići dole
Boky&Tanja
bigl-manijak
bigl-manijak



Broj poruka : 337
Localisation : Ruma
Datum upisa : 07.09.2008

Štenad i hladnoća Empty
PočaljiNaslov: Re: Štenad i hladnoća   Štenad i hladnoća EmptyPon Jan 11, 2010 3:05 am

Ida BEZ IKAKVI PROBLEMA spava u svojoj kucici (imali ste priliku da je vidite na slikama u nasoj temi), naravno uz dodatak slame od nekih 40-ak cm debljine, tako da kada je napolju hladno prosto moram da podignem krov i poteram je malo da bi je videli ! Kada sam par puta posle njenog ustajanja pipnuo to mesto na kom je lezala, necete mi verovati koliko je bilo toplo ! Uostalom svako ko je imao priliku da proba spavanje u slami moze isto da potvrdi ! Sto se tice drhtanja o tome nema ni govora, pa ni posle ronjenja po snegu ! Malo je problem samo to cesto menjanje slame, jer se ona posle nekih 10-ak dana usitni ! Mi smo medjutim i tome doskocili, jer imamo tu srecu da Tanjini zive na selu, tako da slame imamo i za izvoz ! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Štenad i hladnoća Empty
PočaljiNaslov: Re: Štenad i hladnoća   Štenad i hladnoća EmptyPon Jan 11, 2010 1:58 pm

Boky&Tanja ::
Ida BEZ IKAKVI PROBLEMA spava u svojoj kucici (imali ste priliku da je vidite na slikama u nasoj temi), naravno uz dodatak slame od nekih 40-ak cm debljine, tako da kada je napolju hladno prosto moram da podignem krov i poteram je malo da bi je videli ! Kada sam par puta posle njenog ustajanja pipnuo to mesto na kom je lezala, necete mi verovati koliko je bilo toplo ! Uostalom svako ko je imao priliku da proba spavanje u slami moze isto da potvrdi ! Sto se tice drhtanja o tome nema ni govora, pa ni posle ronjenja po snegu ! Malo je problem samo to cesto menjanje slame, jer se ona posle nekih 10-ak dana usitni ! Mi smo medjutim i tome doskocili, jer imamo tu srecu da Tanjini zive na selu, tako da slame imamo i za izvoz ! Very Happy
I nije vam žao što je tamo sama?
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Boky&Tanja
bigl-manijak
bigl-manijak



Broj poruka : 337
Localisation : Ruma
Datum upisa : 07.09.2008

Štenad i hladnoća Empty
PočaljiNaslov: Re: Štenad i hladnoća   Štenad i hladnoća EmptyPon Jan 11, 2010 6:33 pm

Dolly ::
Boky&Tanja ::
Ida BEZ IKAKVI PROBLEMA spava u svojoj kucici (imali ste priliku da je vidite na slikama u nasoj temi), naravno uz dodatak slame od nekih 40-ak cm debljine, tako da kada je napolju hladno prosto moram da podignem krov i poteram je malo da bi je videli ! Kada sam par puta posle njenog ustajanja pipnuo to mesto na kom je lezala, necete mi verovati koliko je bilo toplo ! Uostalom svako ko je imao priliku da proba spavanje u slami moze isto da potvrdi ! Sto se tice drhtanja o tome nema ni govora, pa ni posle ronjenja po snegu ! Malo je problem samo to cesto menjanje slame, jer se ona posle nekih 10-ak dana usitni ! Mi smo medjutim i tome doskocili, jer imamo tu srecu da Tanjini zive na selu, tako da slame imamo i za izvoz ! Very Happy
I nije vam žao što je tamo sama?

A jel vama zao ???
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Štenad i hladnoća Empty
PočaljiNaslov: Re: Štenad i hladnoća   Štenad i hladnoća EmptyPon Jan 11, 2010 7:22 pm

Boky&Tanja ::
Dolly ::
Boky&Tanja ::
Ida BEZ IKAKVI PROBLEMA spava u svojoj kucici (imali ste priliku da je vidite na slikama u nasoj temi), naravno uz dodatak slame od nekih 40-ak cm debljine, tako da kada je napolju hladno prosto moram da podignem krov i poteram je malo da bi je videli ! Kada sam par puta posle njenog ustajanja pipnuo to mesto na kom je lezala, necete mi verovati koliko je bilo toplo ! Uostalom svako ko je imao priliku da proba spavanje u slami moze isto da potvrdi ! Sto se tice drhtanja o tome nema ni govora, pa ni posle ronjenja po snegu ! Malo je problem samo to cesto menjanje slame, jer se ona posle nekih 10-ak dana usitni ! Mi smo medjutim i tome doskocili, jer imamo tu srecu da Tanjini zive na selu, tako da slame imamo i za izvoz ! Very Happy
I nije vam žao što je tamo sama?

A jel vama zao ???
Jeste!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Boky&Tanja
bigl-manijak
bigl-manijak



Broj poruka : 337
Localisation : Ruma
Datum upisa : 07.09.2008

Štenad i hladnoća Empty
PočaljiNaslov: Re: Štenad i hladnoća   Štenad i hladnoća EmptyPon Jan 11, 2010 11:18 pm

Dolly ::
Boky&Tanja ::
Dolly ::
Boky&Tanja ::
Ida BEZ IKAKVI PROBLEMA spava u svojoj kucici (imali ste priliku da je vidite na slikama u nasoj temi), naravno uz dodatak slame od nekih 40-ak cm debljine, tako da kada je napolju hladno prosto moram da podignem krov i poteram je malo da bi je videli ! Kada sam par puta posle njenog ustajanja pipnuo to mesto na kom je lezala, necete mi verovati koliko je bilo toplo ! Uostalom svako ko je imao priliku da proba spavanje u slami moze isto da potvrdi ! Sto se tice drhtanja o tome nema ni govora, pa ni posle ronjenja po snegu ! Malo je problem samo to cesto menjanje slame, jer se ona posle nekih 10-ak dana usitni ! Mi smo medjutim i tome doskocili, jer imamo tu srecu da Tanjini zive na selu, tako da slame imamo i za izvoz ! Very Happy
I nije vam žao što je tamo sama?

A jel vama zao ???
Jeste!

Ima mesta velika je kucica, PA IZVOL'TE (licno vi, ne vas pas), necete nam biti na smetnji !!!!

Toliko ima mesta da smo cak razmisljali i AEG-ovu termo akumulacionu pec da ubacimo ! I to 6 kw !

Elem, sada ozbiljno !!!!

Nemam nameru da budem na ovom forumu
a da me bilo ko stavlja na bilo kakav stub srama, zato sto mi pas spava u dvoristu !
PAS JE PAS I TACKA !!!! Kod mene je to tako, a vama se ne mesam u politiku drzanja !
Uostalom nisam jedini ovde na forumu koji svog psa drzi u dvoristu !


Imam 36 godina zenu , dete na putu (u martu cu dobiti sina ako bog da i sreca junacka Very Happy ), zive roditelje (da me savetuju ako mi je savet potreban), posao i LJUBAV PREMA PSIMA KOJA TRAJE VEC PREKO 25 GODINA !! NIKADA NI JEDAN MOJ PAS NIJE OTISAO NA ONAJ SVET ZBOG NE DAJ BOZE LOSIH USLOVA ZIVOTA !!

DAKLE MOJ JE SAVET VAMA Dolly DA SE OSTAVIMO PRAZNIH PRICA I POLEMIKA O TOME STA JE BOLJE ! Cini mi se da ja nikome ovde nisam PAMETOVAO oko nacina drzanja psa i toga da li pas spava na termo peci u krevetu na tepihu ili pak na dvoristu u kucici ! I mi Idu pustamo u kucu, sasvim dovoljno da zna da je i to deo njenog doma, ali isto tako mora da zna i to da je ona PAS !!!!


Ovaj put sam bio uctiv koliko sam mogao, sledeci put to necu ni pokusavati ! Mi nismo ovde da bi se medjusobno optuzivali i osudjivali, nego da bi se druzili i razmenili iskustva !

NEKA TAKO I OSTANE !!!!


Pozdrav i ziveli !
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Štenad i hladnoća Empty
PočaljiNaslov: Re: Štenad i hladnoća   Štenad i hladnoća EmptyPon Jan 11, 2010 11:49 pm

Naljuti se covek...piiii...niko nije nista lose mislio pobogu...
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Štenad i hladnoća Empty
PočaljiNaslov: Re: Štenad i hladnoća   Štenad i hladnoća EmptyUto Jan 12, 2010 1:21 am

Ovo boldovano pa jos i u raznim bojama mnogo bode oci,imam utisak kao da vicete,a to nije lepo.

Forum je otvoren za sve,javno je mesto i kao takav sluzi za razmenu informacija i misljenja,pa ako svako ima prava da svog psa gaji kako hoce,tako i svako ima prava da iznese svoje misljenje o tome.

Ako se na forum iznese neka informacija autor treba da bude spreman da ce neko biti i suprotnih stavova.

Ne moze se svaka prepiska svesti samo na "jao sto je cakan" jer to jednostavno nije prirodno.

Hajmo ljudi,malo vise tolerancije prema neistomisljenicima. Bilo bi jezivo dosadno da svi isto mislimo i da ne govorimo o svojim osecajima.
Nazad na vrh Ići dole
Boky&Tanja
bigl-manijak
bigl-manijak



Broj poruka : 337
Localisation : Ruma
Datum upisa : 07.09.2008

Štenad i hladnoća Empty
PočaljiNaslov: Re: Štenad i hladnoća   Štenad i hladnoća EmptyUto Jan 12, 2010 2:17 am

E ovako, da ne citiram napisacu zaseban post !

Prvo sto se tice Flore da kazem nisam se naljutio, jer da jesam ne bih vise bio ovde ! Very Happy

Drugo sto se tice mog boldovanja i raznobojnih slova EVO SVIMA DA POJASNIM
nisam vikao samo sam hteo neke stvari da NAGLASIM i nista vise !
Kao sto uvek i radim a to se moze lako prepoznati u mojim postovima !
Poznat mi je vrlo dobro i taj forumaski termin da ako neko koristi velika ili boldovana slova,
smatra se da vice, medjutim ovde pola ljudi ne pise po forumaskim pravilima pa sam se tako i ja malo opustio !
ZNACI NAGLASAVAM NISAM VIKAO !!!!

Ivana, ako si pomno pratila i procitala od pocetka,
ja sam lepo rekao da nemam apsolutno nikakav problem sa tim
kako ko i na koji nacin radi odnosno drzi svoje pse !
Ja sam taj koji je na prvi post postavio pitanje da proverim da li se neko samnom sali
ili je ozbiljan u svojoj nameri da mi kaze kako nije dobro to sto ja radim !

Elem, stvarno NISAM OD ONIH KOJI VOLE SVADJE, tako da cu ovde stati !
U pitanju je samo to da ja POSTUJEM i cenim kako svoj tako i tudji rad i trud
i nikada do sada nisam nikoga ni za sta ovde ili bilo gde osudjivao !
Moja reakcija je bila takva, samo zato sto sam se osetio prozvanim i nista vise !
Uostalom niti sam zapoceo ovu temu, niti sam trazio necije misljenje,
samo sam kao i svi koji su pisali u njoj, pisao i ja i izneo svoje licno iskustvo,
po pitanju odnosa mog steneta i ovih niskih temperatura !

Pozdrav svima ! top gun fff
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Štenad i hladnoća Empty
PočaljiNaslov: Re: Štenad i hladnoća   Štenad i hladnoća EmptyUto Jan 12, 2010 10:07 am

[quote="Boky&Tanja"]
Dolly ::
Boky&Tanja ::
Dolly ::
Boky&Tanja ::
Ida BEZ IKAKVI PROBLEMA spava u svojoj kucici (imali ste priliku da je vidite na slikama u nasoj temi), naravno uz dodatak slame od nekih 40-ak cm debljine, tako da kada je napolju hladno prosto moram da podignem krov i poteram je malo da bi je videli ! Kada sam par puta posle njenog ustajanja pipnuo to mesto na kom je lezala, necete mi verovati koliko je bilo toplo ! Uostalom svako ko je imao priliku da proba spavanje u slami moze isto da potvrdi ! Sto se tice drhtanja o tome nema ni govora, pa ni posle ronjenja po snegu ! Malo je problem samo to cesto menjanje slame, jer se ona posle nekih 10-ak dana usitni ! Mi smo medjutim i tome doskocili, jer imamo tu srecu da Tanjini zive na selu, tako da slame imamo i za izvoz ! Very Happy
I nije vam žao što je tamo sama?

A jel vama zao ???
Jeste!

Ima mesta velika je kucica, PA IZVOL'TE (licno vi, ne vas pas), necete nam biti na smetnji !!!!

Toliko ima mesta da smo cak razmisljali i AEG-ovu termo akumulacionu pec da ubacimo ! I to 6 kw !

NO COMMENTS!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Boky&Tanja
bigl-manijak
bigl-manijak



Broj poruka : 337
Localisation : Ruma
Datum upisa : 07.09.2008

Štenad i hladnoća Empty
PočaljiNaslov: Re: Štenad i hladnoća   Štenad i hladnoća EmptyUto Jan 12, 2010 10:51 am

Neka ostane tako ! Ja vas necu citirati po stoti put !

Pozdrav !
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Štenad i hladnoća Empty
PočaljiNaslov: Re: Štenad i hladnoća   Štenad i hladnoća EmptyUto Jan 12, 2010 9:16 pm

Elem,da se vratimo na temu

mknaumoski ::
Mene zanima da li je ok da nase stene od 2 meseca od starta ucimo napolju da vrsi nuzdu iako je napolju dosta hadno...pogotovo nocu?!?

Iskreno vam ne bih preporucila da ga odmah pustate napolje jer je jos jako mali pa moze lako da navuce neku upalu pluca,krajnika i koje cega. Plus sto je jos gore ta nagla promena toplo-hladno.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Štenad i hladnoća Empty
PočaljiNaslov: Re: Štenad i hladnoća   Štenad i hladnoća EmptyNed Jan 17, 2010 3:51 pm

Joj
Nazad na vrh Ići dole
mknaumoski
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
mknaumoski


Broj poruka : 172
Godina : 44
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.12.2009

Štenad i hladnoća Empty
PočaljiNaslov: Re: Štenad i hladnoća   Štenad i hladnoća EmptyNed Jan 17, 2010 4:17 pm

Ionako smo dobili zabranu od veterinara da ima bilo kakav kontakt sa dvoristem...cak ni sa cipelama dok ne primi sve revakcine.. Ipak smo ga uzeli jako malog.
Tako da za sada vrsimo nuzdu unutra. Uzeli smo cak one kapi koje se stave tamo gde hoces da piski. Mada opet se desi ponekad na tepihu.. i negde drugde (Veterinar nam kaze da je premali jos da uci..tek za jedno dve nedelje - sada mu je zadatak samo da jede, spava, kaki i piski). Kako ste vi izlazili na kraj sa tim?

Mada mislim da kada bude poceo napolje da izlazi u redovne setnje da ce lako nauciti? Kakvo je vase iskustvo sa tim?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Štenad i hladnoća Empty
PočaljiNaslov: Re: Štenad i hladnoća   Štenad i hladnoća Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Štenad i hladnoća
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: zdravlje biglova-
Skoči na: