moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ari iz Beograda

Ići dole 
+35
Ddans Dream Tim
Tabasko the Dika
Vasica T
Monika
lili
Srba bgd
Adi
jok.mi
Gogili
Shiloh
Rona
Sara <3 Bigl
DP
Joker_Poker
Bigl Bole
Luna
Zvoncica
Meda
Mirka
Lino
tatjana
Niva
luce
Lea2006
Andrijana
LORA
Medena
Ksenija
Dolly
Dika
Lilu The Great
Bunny's Nightmare
dusan
Janchee
Ari
39 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Ari iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ari iz Beograda   Ari iz Beograda - Page 4 EmptySre Okt 15, 2008 11:49 am

Sretan rodendan! dasdas
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Ari iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ari iz Beograda   Ari iz Beograda - Page 4 EmptyNed Nov 30, 2008 2:13 pm

Ari nam se dugo ne javlja, nedostaje nam društvo i naravno slike, fff i cmok od Nive.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Ari iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ari iz Beograda   Ari iz Beograda - Page 4 EmptySre Apr 08, 2009 11:30 pm

Ari, kako tvoje uvce? Danas su jutarnji šetači, u Vukovom parku, izgrdili Neovog gazdu zbog agresivnosti njegovog psa i nepažnje. Ariju želimo da rana brzo zaraste i da ga više niko ne napada, pošto je pravi dobrica! Pozdrav i obradujte nas nekom novijom slikom! fff
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Ari
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Ari


Broj poruka : 167
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.02.2008

Ari iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ari iz Beograda   Ari iz Beograda - Page 4 EmptySre Apr 08, 2009 11:58 pm

Ari je dobro,zarasta mu rana,ne prima vise antibiotike,mazemo mu jod,dobrica je on svrbi ga uvce pa krene da se cesa,ali na prvo ne odmah prestane kao da zna da je to za njegovo dobro!
Jos je i super prosao ,to vece tek kada smo dosli sebi, shvatili smo sta je moglo sve da se desi,mogao je celo parce uveta da mu otkine i sta bi onda radili da trazim po travi ili u haskijevim ustima parce uveta!
Nemojte me shvatiti pogresno samo da je on ziv i zdrav ne mora nikada da ide na izlozbe i osvaja titule,nama je on lep i da ima jedno uvo kao vucjak,nije to uopste bitno,samo mi je zao sto je dobio batine bez ikakvog razloga,ni kriv ni duzan!
Sada smo dosli iz setnje njuskaju mu psi to uvce,on se sklanja, opet ce da mi se ugoji svi mu tutkaju da klopa od kada je ranjen!Sada cu da prokopam neke fotografije.
Nazad na vrh Ići dole
Ari
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Ari


Broj poruka : 167
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.02.2008

Ari iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ari iz Beograda   Ari iz Beograda - Page 4 EmptyČet Apr 09, 2009 12:48 am

Sve ovo se toliko proculo i po tasmajdanu i vukovom parku,prilaze mi ljudi sa psima koje ne znam pitaju sta se desilo ,uopste ne znam ni kako su saznali posto nas je to vece u parku bilo samo par ,ne mogu da verujem koliko se losa vest brzo siri!svi su besni na Nea valjda je ovo kap koja je prelila casu!Neki su culi da se na nekom forumu biglovi dogovaraju da se udruze i prebiju ga !komedija!

u svakom slucaju meni je neova vlasnica posle svega indirektno zamerila sto se po forumu spominje njegovo ime,ocigledno dolaze na forum ili im je neko rekao.
citava prica je spomenuta iz razloga zasto ne mozemo da dojemo na okupljanje za vikend,znate da nismo redovno na forumu,tek kada me je dolly pitala da li je neo taj haski,odgovor je bio da jeste,zasto bi lagali!
Nemam nameru da isterujem pravdu da smo to hteli podneli bi krivicnu prijavu,trazili troskove lecenja ili sta vec!ali mi ne pada napamet!
Znam kako je to kada imas nepredvidivog i agresivnog psa,taj agresivan pas kakav takav mi je ulepsavao zivot 18godina.Ali onda odgovornost i opreznost mora biti veca
Pas nije kriv krivi su vlasnici koji se iz nekih razloga nisu snasli u njegovom vaspitavanju,samo se bojim da ce sledeci put naici na nekog ko nema razumevanja a to bi moglo da dovede do tragedije!
Nazad na vrh Ići dole
Ari
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Ari


Broj poruka : 167
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.02.2008

Ari iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ari iz Beograda   Ari iz Beograda - Page 4 EmptyČet Apr 09, 2009 1:50 am

Dolly hvala sto mislis na arija! Evo par fotki!
Ari iz Beograda - Page 4 Dsc_0110
Nazad na vrh Ići dole
Ari
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Ari


Broj poruka : 167
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.02.2008

Ari iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ari iz Beograda   Ari iz Beograda - Page 4 EmptyČet Apr 09, 2009 1:52 am

Ari iz Beograda - Page 4 Dsc_0010
Nazad na vrh Ići dole
Ari
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Ari


Broj poruka : 167
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.02.2008

Ari iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ari iz Beograda   Ari iz Beograda - Page 4 EmptyČet Apr 09, 2009 1:54 am

Ari iz Beograda - Page 4 Dsc_0011
Nazad na vrh Ići dole
Ari
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Ari


Broj poruka : 167
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.02.2008

Ari iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ari iz Beograda   Ari iz Beograda - Page 4 EmptyČet Apr 09, 2009 1:57 am

Ari iz Beograda - Page 4 Dsc_0012
Nazad na vrh Ići dole
Ari
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Ari


Broj poruka : 167
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.02.2008

Ari iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ari iz Beograda   Ari iz Beograda - Page 4 EmptyČet Apr 09, 2009 1:59 am

Ari iz Beograda - Page 4 Dsc_0013
Nazad na vrh Ići dole
Ari
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Ari


Broj poruka : 167
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.02.2008

Ari iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ari iz Beograda   Ari iz Beograda - Page 4 EmptyČet Apr 09, 2009 2:01 am

Ari iz Beograda - Page 4 Dsc_0014
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Ari iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ari iz Beograda   Ari iz Beograda - Page 4 EmptyČet Apr 09, 2009 2:03 am

Ari stari Ogijev pulen! Very Happy
On je stvarno dobrica, u to sam se uverila više puta.
Da se malo više družio sa Ogijem, naučio bi on kako da izađe na kraj sa velikim psima. Very Happy Šalim se. Ma samo da je on dobro.
Veliki poljubac Ariju i Ivi.
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Ari iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ari iz Beograda   Ari iz Beograda - Page 4 EmptyČet Apr 09, 2009 2:04 am

Koji je ovo kafić???? Deluje divno!
Pretpostavljam da je na Vračaru jer su svi najlepši kafići tamo.
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Ari
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Ari


Broj poruka : 167
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.02.2008

Ari iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ari iz Beograda   Ari iz Beograda - Page 4 EmptyČet Apr 09, 2009 2:15 am

Moracemo na par treninga kod Ogija!Ma kakvih par treninga Ariju treba cela obuka!
Neki Pub u Kosovskoj ulici,ovaj grafit obecava!
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Ari iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ari iz Beograda   Ari iz Beograda - Page 4 EmptyČet Apr 09, 2009 10:25 am

Ari, želimo ti brz oporavak, a ako ti treba ekipa za "obračun" Lea će se zdušno pridružiti lol!
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Ari iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ari iz Beograda   Ari iz Beograda - Page 4 EmptyČet Apr 09, 2009 11:07 am

Ari ::
Neki su culi da se na nekom forumu biglovi dogovaraju da se udruze i prebiju ga !komedija!
smeh smeh smeh

Ari ::
u svakom slucaju meni je neova vlasnica posle svega indirektno zamerila sto se po forumu spominje njegovo ime,ocigledno dolaze na forum ili im je neko rekao.
Ne mogu da povjerujem!! Mad
E svasta... Znaci nije kriva ona sto neodgovorno dopusta da dodje do situacija u kojima drugi psi mogu biti opasno povrijedjeni, nego su krivi oni koji to pominju na forumu! ee aaa
Ari, super su ti slike! Postavljaj ih cesce. Zelim ti da brzo ozdravis i nadam se zaista da se neces istraumirati!
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Ari iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ari iz Beograda   Ari iz Beograda - Page 4 EmptyČet Apr 09, 2009 12:13 pm

Joj ljudi imam kuce i volim pse i stvarno uzivam u tome al kučkari ....pa o je sekta ..Rolling Eyes
Nekad izvedem Laku u park na Banovom Brdu , tu se okupljaju samo oni okoreli kučkari , i onda stanem sa njima i slušam ih .
Pa ni majke sa bebama ne pričaju tako i toliko o svojoj deci kao ti ljudi o psima.
Volim Laku najvise i ne bi ga dala nema para al ne mogu da pričam sa ljudima u parku o njemu vise od 3 min .

I pogotovo me nervira kad se desi tako neki fajt medju psima sto se onda i ljudi posvadjaju onako ciganski , kao bez razuma. Cini mi se da tad niko ne rasudjuje valjano nego rade zivotinski instikti i kod ljudi. Zato me i ne cudi to sto citam ovde o gazdarici tog psa koja se ponasa tako al to ne treba vas tangira.

Vazno je da je Ari dobro i da mu sve to brzo zaraste a na tudje price se ne obazirite.
Nazad na vrh Ići dole
Ari
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Ari


Broj poruka : 167
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.02.2008

Ari iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ari iz Beograda   Ari iz Beograda - Page 4 EmptyČet Apr 09, 2009 5:48 pm

U pravu si Mirka cega sam se samo nagledala i naslusala od kada imam Arija,posto Barnija predhodnog psa nisam smela u park da dovodim,to je strasno
Kakvih sve vlasnika ima!!
Definitivno nije pas za svakoga tj.nije svako za psa!
Divim se ljudima koji pazljvo biraju vlasnike za bebce kada im se zenka okoti,kakva li je to tek muka ne smem ni da zamislim!

Mi smo osudjeni na taj park,i to uvece jer je preko dana pun dece i penzionera.
u centru grada smo,svuda okolo je beton, sva pristojna okolna dvorista su pretvorena u privatna parking mesta.Vikendicu van grada nemam!
Jedino tu mogu da ga pustim da se izigra i istrci !
Muka mi je od ljudi!
ozbiljno se razmisljam da uzmem jos jednog psa ,da Ari ima drustvo i da dodjem u neko gluvo doba u park kada nema nigde nikoga,pusti ih da se istrce i nazad kuci!
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Ari iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ari iz Beograda   Ari iz Beograda - Page 4 EmptyČet Apr 09, 2009 7:09 pm

Pozdravljam predlog da Ari dobije drugara ili jos bolje drugaricu za igru.
Nazad na vrh Ići dole
Ari
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Ari


Broj poruka : 167
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.02.2008

Ari iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ari iz Beograda   Ari iz Beograda - Page 4 EmptySub Apr 11, 2009 8:49 pm

Evo par fotki sa Usca!
Ari iz Beograda - Page 4 110
Nazad na vrh Ići dole
Ari
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Ari


Broj poruka : 167
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.02.2008

Ari iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ari iz Beograda   Ari iz Beograda - Page 4 EmptySub Apr 11, 2009 8:52 pm

LUNA
Ari iz Beograda - Page 4 210
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Ari iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ari iz Beograda   Ari iz Beograda - Page 4 EmptySub Apr 11, 2009 9:03 pm

Vidi Lune sto je porasla, prava cura!
Nazad na vrh Ići dole
Ari
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Ari


Broj poruka : 167
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.02.2008

Ari iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ari iz Beograda   Ari iz Beograda - Page 4 EmptySub Apr 11, 2009 9:07 pm

Ari iz Beograda - Page 4 410
Nazad na vrh Ići dole
Ari
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Ari


Broj poruka : 167
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.02.2008

Ari iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ari iz Beograda   Ari iz Beograda - Page 4 EmptySub Apr 11, 2009 9:11 pm

BOLE
Ari iz Beograda - Page 4 310
Nazad na vrh Ići dole
Ari
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Ari


Broj poruka : 167
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.02.2008

Ari iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ari iz Beograda   Ari iz Beograda - Page 4 EmptySub Apr 11, 2009 9:18 pm

LUNA i ARI
Ari iz Beograda - Page 4 510
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ari iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ari iz Beograda   Ari iz Beograda - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ari iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 4 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Sledeći
 Similar topics
-
» Eli iz Beograda
» Ema iz Beograda
» Rio iz Beograda
» Lea iz Beograda
» Nando, Oksa i Stella iz Kovina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: