moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Pucnjava, petarde, rakete, i slicno

Ići dole 
+19
Moka
Lea2006
.Marija.
tedibi
snoopy
Emanuela
Vasica T
stefani
Niva
lili
Monika
Dika
Luna
Dolly
Janchee
luce
Ksenija
Andrijana
Medena
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Pucnjava, petarde, rakete, i slicno - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pucnjava, petarde, rakete, i slicno   Pucnjava, petarde, rakete, i slicno - Page 2 EmptyNed Dec 11, 2011 1:49 am

Ma kakvi...Ne boji se ova moja nicega... Kad cuje petardu poludi od srece i trci prema mestu na kom je petarda eksplodirala. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Pucnjava, petarde, rakete, i slicno - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pucnjava, petarde, rakete, i slicno   Pucnjava, petarde, rakete, i slicno - Page 2 EmptyPon Dec 12, 2011 1:48 pm

Dika ne reaguje na petarde. Ali i dalje nam je lavor za pranje sapa izvor velike brige i bojazni... moram to da snimim da vam pokazem...
Nazad na vrh Ići dole
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Pucnjava, petarde, rakete, i slicno - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pucnjava, petarde, rakete, i slicno   Pucnjava, petarde, rakete, i slicno - Page 2 EmptyPon Dec 12, 2011 2:01 pm

Tabasko the Dika ::
Dika ne reaguje na petarde. Ali i dalje nam je lavor za pranje sapa izvor velike brige i bojazni... moram to da snimim da vam pokazem...
a ja brisem sa vlaznom magicnom krpom Wink Bas bi htela da vidim video Smile kafa
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Pucnjava, petarde, rakete, i slicno - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pucnjava, petarde, rakete, i slicno   Pucnjava, petarde, rakete, i slicno - Page 2 EmptyPon Dec 12, 2011 2:37 pm

I ja brisem vlaznom magicnom krpom kad nije mnogo prljav. Ali kad donese kilo blata na sapama, mora kupanje u lavoru, a u slucajevima teske blatnjavosti, mora u kadu. Mrzi i jedno i drugo, ali kad vidi lavor, odmah polako krene u rikverc Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Konan
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Konan


Broj poruka : 223
Localisation : Bulbuder.. Zvezdara...
Datum upisa : 05.11.2011

Pucnjava, petarde, rakete, i slicno - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pucnjava, petarde, rakete, i slicno   Pucnjava, petarde, rakete, i slicno - Page 2 EmptyPon Dec 12, 2011 2:48 pm

Mi tih problema nemamo... Ivana i Misa su nam rekli da ga ODMAH navikavamo na brisanje sapa kad dodje iz setnje,bez obzira da li su mu sape "ciste" il se zablatnjavio do guse Smile u pocetku je bila jurnjava po kuci (jer mu uglavnom "na vratima" brisemo sapice) al vec je naucio cim dodjemo on stane,ja uzmem njegovu krpicu i kazem mu daj jednu sapu i on polako je digne... Tako da sad zna... A sto se tice kupanja Pucnjava, petarde, rakete, i slicno - Page 2 Bathtime nemamo nesto problema... Sipam vodu,cep sirceta,pokvasim krpu i sa tim ga obrisem...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pucnjava, petarde, rakete, i slicno - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pucnjava, petarde, rakete, i slicno   Pucnjava, petarde, rakete, i slicno - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pucnjava, petarde, rakete, i slicno
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Frontline ili nesto slicno

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: pitanja-
Skoči na: