moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Dika iz Beograda

Ići dole 
+32
Mirka
Meda
Niva
jok.mi
elmer fudd
Lino
Zvoncica
coka_lena
Lilu The Great
Bigl Bole
Ivana
Joker_Poker
Luna
Vera
tatjana
milena
sasa
vanvuk
Nepoznata obozavateljka
marina
Jasna
Lea2006
Jan
Andrijana
Janchee
pipi
Dolly
Ksenija
luce
Medena
Bunny's Nightmare
Dika
36 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 20 ... 38  Sledeći
AutorPoruka
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Dika iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 2 EmptyPon Dec 24, 2007 3:57 pm

Na Imageshacku, kada uploadujete sliku, otvori vam se stranica sa gomilom linkova. Treba da iskopirate adresu linka "Direct link to image", ili tako nesto, na samom dnu stranice, pa onda taj link stavite izmedju Dika iz Beograda - Page 2  i ovde na forumu

PS: Diksi je meden!! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Dika iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 2 EmptyPon Dec 24, 2007 4:00 pm

Ne mogu a da ne primetim da su mi sve bebe beskrajno razmazene!
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 2 EmptyPon Dec 24, 2007 4:14 pm

Posto nisam mogao da ih sprecim da ga razvlace po rukama (interesantno, jedino tada je potpuno miran), navodno sam uveo "strogo pravilo" da ne sme da se penje na krevete i fotelje, vec samo moze da sedi "kod nekog" u krilu (ili da lezi na vec uspavanom clanu porodice). Mislim stvarno sam mu zapretio! dasdas
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Dika iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 2 EmptyPon Dec 24, 2007 4:16 pm

Ma samo ostro!
Pazite samo da ne preterate sa tako strogim pravilima da vam pas ne bude istraumiran.
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Dika iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 2 EmptyPon Dec 24, 2007 4:22 pm

pa da
i moj tata je isto ostar
al sad je zima, a mi nismo kupili drva
tako da Luca ima ogroman koalicioni kapacitet
svi se otimamo za grejno telo kad idemo na spavanje Smile

ma nema nista lepse nego hrkanje u duetu sa biglom!

a Dika je odlican partner kako vidim Smile
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Dika iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 2 EmptyPon Dec 24, 2007 4:36 pm

Stvarno je prelep!
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Dika iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 2 EmptyPon Dec 24, 2007 5:43 pm

Neverovatno koliko Dolly i Dika liče! Samo im je raspored belog na njuškici kao slika u ogledalu. Kada sam išla da ih vidim, ja sam ustvari htela muško štene, a od muških Tabasko mi je bio najslađi. Međutim, pošto su on i Dolly skoro isti odozgo, kad god sam se saginjala da ga uzmem, ja sam ne znajući, uzimala nju i posle nekoliko pokušaja, rešila sam da uzmem nju. I još kada se ona kada sam polazila, izdvojila iz čopora i jedina krenula za mnom, više nije bilo dileme - ona mi je suđena!!!
Dika iz Beograda - Page 2 Img_0210

Dika iz Beograda - Page 2 Img_0211

Dika iz Beograda - Page 2 Img_0310
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Dika iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 2 EmptyUto Dec 25, 2007 1:30 am

ccc, kao mala zecica za mesec decembar

preslatka je
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Dika iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 2 EmptyUto Dec 25, 2007 2:38 am

Jao, ova srednja slika - kakva princezica! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Dika iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 2 EmptyUto Dec 25, 2007 3:38 am

Ona što je starija, sve je lepša i lepša! prava je devojčica!
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 2 EmptyUto Dec 25, 2007 1:18 pm

Lice se k'o da su blizanci. bounce
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Dika iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 2 EmptyUto Dec 25, 2007 2:51 pm

hehe hehe hehe
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Dika iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 2 EmptySre Dec 26, 2007 2:24 pm

Dolly ::
Neverovatno koliko Dolly i Dika liče! Samo im je raspored belog na njuškici kao slika u ogledalu. Kada sam išla da ih vidim, ja sam ustvari htela muško štene, a od muških Tabasko mi je bio najslađi. Međutim, pošto su on i Dolly skoro isti odozgo, kad god sam se saginjala da ga uzmem, ja sam ne znajući, uzimala nju i posle nekoliko pokušaja, rešila sam da uzmem nju. I još kada se ona kada sam polazila, izdvojila iz čopora i jedina krenula za mnom, više nije bilo dileme - ona mi je suđena!!!
Dika iz Beograda - Page 2 Img_0210

Dika iz Beograda - Page 2 Img_0211

Dika iz Beograda - Page 2 Img_0310

Dolly je izabrala vas a ne vi nju!
I dalje ne mogu da se opasuljim. Vas susret je bio nesto najlepse sto sam videla.
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Dika iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 2 EmptySre Dec 26, 2007 2:27 pm

Kada su dosli Dikini vlasnici po kucu bili su baceni na teske muke.
Hteli su muzijaka i svakom se svideo drugi,tako reci bili su u trilemi,ali je mama-Verin glas ipak bio presudan.

Veliki pozdrav za vas
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Dika iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 2 EmptySre Dec 26, 2007 3:43 pm

Ko god da je birao, naši mali biglovi su se lepo udomili i pripitomili nas!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 2 EmptySre Dec 26, 2007 5:10 pm

Ajmo, "porodicno" (i sire) okupljanje !!!
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 2 EmptySre Dec 26, 2007 5:11 pm

bili 2 ::
Kada su dosli Dikini vlasnici po kucu bili su baceni na teske muke.
Hteli su muzijaka i svakom se svideo drugi,tako reci bili su u trilemi,ali je mama-Verin glas ipak bio presudan.

Ne znam, ja bih rekao da je izbor bio pun pogodak sto se nas tice!
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 2 EmptySre Dec 26, 2007 5:27 pm

Imam dva pitanja:

Da li neko moze da preporuci dobru ogrlicu i da li i gde moze da se uradi plocica (ili sta god) sa podacima o psu i vlasnicima? (posto Dikson jos uvek nosi neku bezveze bebechu koju smo kupili prvi dan kad smo ga uzeli)

Cipovanje: Vet nam je rekao da ce on to da organizuje, ali ja cujem da akcija "100 dinara" traje do kraja godine ? Sta raditi po tom pitanju?

Hvala
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Dika iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 2 EmptySre Dec 26, 2007 6:34 pm

Što se tiče ogrlice to sve zavisi od psa, i šta vi želite. Ogi npr ima davilicu, zato što je bio nemoguć. A sada smo se navikli na nju i ne menjamo je.
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Dika iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 2 EmptySre Dec 26, 2007 8:41 pm

Dika ::
Imam dva pitanja:

Da li neko moze da preporuci dobru ogrlicu i da li i gde moze da se uradi plocica (ili sta god) sa podacima o psu i vlasnicima? (posto Dikson jos uvek nosi neku bezveze bebechu koju smo kupili prvi dan kad smo ga uzeli)

Cipovanje: Vet nam je rekao da ce on to da organizuje, ali ja cujem da akcija "100 dinara" traje do kraja godine ? Sta raditi po tom pitanju?

Hvala
Ogrlica je samo stvar izbora kada su tako mali, mi smo prvih meseci imali ceo onaj pojas koji ide preko grudi i to je bilo super /3 veličine/!
Iskoristite akciju koja traje što se tiče čipovanja!
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Dika iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 2 EmptyPet Dec 28, 2007 4:20 pm

Ja sam dugo vremena - do prosle nedelje - odbijala da Medi stavljam davilicu, to mi se nekako cini okrutno. Ivan je jedino tako vodio napolje, a ja sa "klasicnim" povocem, i tako je njemo setnja bila uzivanje a meni mucenje jer me je stalno vukla i cimala kao sumanuta. I tako sam prosle nedelje i ja prvi put izvela Medu u setnju sa davilicom, i razlika je (za mene barem) bila ogromna! Puno mi je lakse bilo ovako.
Sto se akcije tice, recimo kod nas u Subotici nismo mogli da to uradimo jer "nije bilo knjizica". Ista stvar kao i sa vakcinisanjem protiv bjesnila, "nema vakcine". Kao i sve sto kod nas radi drzava, ide polovicno i neorganizovano. Bas im hvala na akciji... (a zaista hvala Kseniji sto nam je javila, inace ne bi ni znali).
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 2 EmptyPet Dec 28, 2007 4:47 pm

Hvala na sugestijama.

Inace, juce smo u Bloku 45 upoznali Cicu, biglicu od 18 meseci. Kaze da je na forumu, ali ja je ne vidim. Da li neko zna o kome se radi?
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Dika iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 2 EmptyPet Dec 28, 2007 4:50 pm

Pa da, to je naša Cica! Ima je na forumu. Baš je skoro pisala, tako da je negde na početku liste. Pogledajte njene strane.
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Dika iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 2 EmptyPet Dec 28, 2007 6:00 pm

Medena ::
Ja sam dugo vremena - do prosle nedelje - odbijala da Medi stavljam davilicu, to mi se nekako cini okrutno. Ivan je jedino tako vodio napolje, a ja sa "klasicnim" povocem, i tako je njemo setnja bila uzivanje a meni mucenje jer me je stalno vukla i cimala kao sumanuta. I tako sam prosle nedelje i ja prvi put izvela Medu u setnju sa davilicom, i razlika je (za mene barem) bila ogromna! Puno mi je lakse bilo ovako.
Sto se akcije tice, recimo kod nas u Subotici nismo mogli da to uradimo jer "nije bilo knjizica". Ista stvar kao i sa vakcinisanjem protiv bjesnila, "nema vakcine". Kao i sve sto kod nas radi drzava, ide polovicno i neorganizovano. Bas im hvala na akciji... (a zaista hvala Kseniji sto nam je javila, inace ne bi ni znali).

e nismo ni mi uspeli da odemo a rekli su da ce mozda produziti akciju
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Dika iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 2 EmptyPet Dec 28, 2007 10:27 pm

pa Cica je nasa seka!
mislim Lucina i Leina!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dika iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dika iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 2 od 38Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 20 ... 38  Sledeći
 Similar topics
-
» Tabasko the Dika
» Ari iz Beograda
» Ema iz Beograda
» Eli iz Beograda
» Rio iz Beograda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: