moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Sajt

Ići dole 
+38
Ddans Dream Tim
MarijaRio
Monika
Gogili
Aćim
Dolly
BiglKlubSrbije
lucija
Tabasko the Dika
marina
Snoopy Gang
ARI Bgd
Niva
Ari
tedibi
Dika
jok.mi
Lino
Vasica T
Srba bgd
ForumotionMod
Ksenija
Bunny's Nightmare
Lilu The Great
Medena
luce
Zuma
pipi
dusan
Lea2006
Andrijana
Sara
Janchee
bucki
jeca
Boda Tajson
bambucha
Admin
42 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Sajt - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt   Sajt - Page 6 EmptySre Feb 02, 2011 7:19 pm

Srba bgd ::
Ljudi i ja mislim da ovaj covek iskreno prica. Napravila sam klona nik je wakazvaka pass je zvakica probajte da se ulogujete na onaj blablabla.tk tamo su stvarno preseljene sve nase slike price i sve i sve ovo sto sada kucamo ovde nalazi se i tamo. Moguce je da se stvarno radi o poruci moderatora free foruma koji je verovatno pokusao da stupi u kontakt sa administratorom foruma moj bigl ali nije uspeo pa se obrati javno.Ja mislim da treba da stupimo u kontakt sa tim moderatorom i zmaolimo ga da admin ulogu ovog foruma dodeli Milanu npr. on je decko koji je od inicijative i sto se vidjanja i svega tice...
Ako bi to bilo tačno, zašto koristi tuđe naloge, šalje u tuđe ime privatne poruke, kad je mogao jednom porukom, upućenoj svim članovima foruma, da uputi poziv da se pređe na onaj sajt, jer ovaj više neće biti u funkciji?!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Sajt - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt   Sajt - Page 6 EmptySre Feb 02, 2011 7:21 pm

ARI Bgd ::
meni je nesto sumnjivo,na profilu su mi promenili email adresu ,i sifru,vise ne mogu da se ulogujem na stari nalog
bilo je moje ime i prezime @gmail.com a promenili su mi na jebacnevinih3@live.com mislim da je live,
mislim izvinite sto pisem ovo ali stvarno su takav mail stavili,na sta to lici
ok otvorili smo nas par nove naloge nije problem,mene bas briga nisam ni imala kontakta puno ali ostali mozda su u porukama imali neke bitne informacije,kontakte sta vec

e onda ovo stvarno nije odgovor moda sa free hostinga! Ljudi ja ne verujem da neko ovo radi! Da li si se mozda logovala svojim nalogom na onaj forum biglforumtema.tk?
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Sajt - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt   Sajt - Page 6 EmptySre Feb 02, 2011 7:22 pm

Dolly ::
Srba bgd ::
Ljudi i ja mislim da ovaj covek iskreno prica. Napravila sam klona nik je wakazvaka pass je zvakica probajte da se ulogujete na onaj blablabla.tk tamo su stvarno preseljene sve nase slike price i sve i sve ovo sto sada kucamo ovde nalazi se i tamo. Moguce je da se stvarno radi o poruci moderatora free foruma koji je verovatno pokusao da stupi u kontakt sa administratorom foruma moj bigl ali nije uspeo pa se obrati javno.Ja mislim da treba da stupimo u kontakt sa tim moderatorom i zmaolimo ga da admin ulogu ovog foruma dodeli Milanu npr. on je decko koji je od inicijative i sto se vidjanja i svega tice...
Ako bi to bilo tačno, zašto koristi tuđe naloge, šalje u tuđe ime privatne poruke, kad je mogao jednom porukom, upućenoj svim članovima foruma, da uputi poziv da se pređe na onaj sajt, jer ovaj više neće biti u funkciji?!

A i ne bi sigurno to na ovaj način. Poslali bi poruku adminu ili moderatorima, sigurno ne bi o tome pisali u već postojećoj temi.
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
tedibi
bigl-manijak
bigl-manijak
tedibi


Broj poruka : 366
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 09.04.2007

Sajt - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt   Sajt - Page 6 EmptySre Feb 02, 2011 7:22 pm

Andrijana ::
Neko se lepo sprda s nama... Idea

Pa ono,nije da im nije zanimljivo. Rolling Eyes

Tamo sam u pp imala gomilu kontakata koje nisam obrisala a ni bilo gde drugde zapisala,pa ce biti ebeno ako i to zloupotrebe.

Da li vi kao moderatori mozete da banujete nase naloge koji su hakovani ili makar da obrisete pp?
Nazad na vrh Ići dole
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Sajt - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt   Sajt - Page 6 EmptySre Feb 02, 2011 7:23 pm

Srba bgd ::
ARI Bgd ::
meni je nesto sumnjivo,na profilu su mi promenili email adresu ,i sifru,vise ne mogu da se ulogujem na stari nalog
bilo je moje ime i prezime @gmail.com a promenili su mi na jebacnevinih3@live.com mislim da je live,
mislim izvinite sto pisem ovo ali stvarno su takav mail stavili,na sta to lici
ok otvorili smo nas par nove naloge nije problem,mene bas briga nisam ni imala kontakta puno ali ostali mozda su u porukama imali neke bitne informacije,kontakte sta vec

e onda ovo stvarno nije odgovor moda sa free hostinga! Ljudi ja ne verujem da neko ovo radi! Da li si se mozda logovala svojim nalogom na onaj forum biglforumtema.tk?


Dolly ::
Srba bgd ::
Ljudi i ja mislim da ovaj covek iskreno prica. Napravila sam klona nik je wakazvaka pass je zvakica probajte da se ulogujete na onaj blablabla.tk tamo su stvarno preseljene sve nase slike price i sve i sve ovo sto sada kucamo ovde nalazi se i tamo. Moguce je da se stvarno radi o poruci moderatora free foruma koji je verovatno pokusao da stupi u kontakt sa administratorom foruma moj bigl ali nije uspeo pa se obrati javno.Ja mislim da treba da stupimo u kontakt sa tim moderatorom i zmaolimo ga da admin ulogu ovog foruma dodeli Milanu npr. on je decko koji je od inicijative i sto se vidjanja i svega tice...
Ako bi to bilo tačno, zašto koristi tuđe naloge, šalje u tuđe ime privatne poruke, kad je mogao jednom porukom, upućenoj svim članovima foruma, da uputi poziv da se pređe na onaj sajt, jer ovaj više neće biti u funkciji?!

nisam zanla da se ovo desilo, samo sam rekal da sam napravila klona dala vam svim sifru i pass da vidite,ali se nisma logovala preko srbe.Verovatno da su uzeli pasworde svima koji jesu.Definitivno nisu cista posla ako je neko menjao mailove!
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Sajt - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt   Sajt - Page 6 EmptySre Feb 02, 2011 7:24 pm

bili ::
Andrijana ::
Neko se lepo sprda s nama... Idea

Pa ono,nije da im nije zanimljivo. Rolling Eyes

Tamo sam u pp imala gomilu kontakata koje nisam obrisala a ni bilo gde drugde zapisala,pa ce biti ebeno ako i to zloupotrebe.

Da li vi kao moderatori mozete da banujete nase naloge koji su hakovani ili makar da obrisete pp?

Na žalost ne! Mad
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
tedibi
bigl-manijak
bigl-manijak
tedibi


Broj poruka : 366
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 09.04.2007

Sajt - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt   Sajt - Page 6 EmptySre Feb 02, 2011 7:25 pm

I ako neki nalog bude banovan moze li se njemu pristupiti?
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Sajt - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt   Sajt - Page 6 EmptySre Feb 02, 2011 7:25 pm

bili ::
ARI Bgd ::
slazem se u potpunosti sa Ivanom

E a kako si uopste i videla koji je mail,ja mom nalogu ne mogu ni da pridjem scratch
Ja mogu da otvorim tvoj stari nalog. U profilu ti je e,mail adresa tedibi@live.com
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
tedibi
bigl-manijak
bigl-manijak
tedibi


Broj poruka : 366
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 09.04.2007

Sajt - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt   Sajt - Page 6 EmptySre Feb 02, 2011 7:27 pm

Dolly ::
bili ::
ARI Bgd ::
slazem se u potpunosti sa Ivanom

E a kako si uopste i videla koji je mail,ja mom nalogu ne mogu ni da pridjem scratch
Ja mogu da otvorim tvoj stari nalog. U profilu ti je e-mail adresa tedibi@live.com

To onda znaci da mi nisu menjali adresu
Nazad na vrh Ići dole
Aćim
bigl-manijak
bigl-manijak
Aćim


Broj poruka : 246
Localisation : Tatooine
Datum upisa : 11.10.2009

Sajt - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt   Sajt - Page 6 EmptySre Feb 02, 2011 7:28 pm

domen tk je skracenica nekog banana ostrva u pacifiku, koje dozvoljava besplatnu registraciju sajtova, i najvise na svetu se koristi za kradju podataka. nemojte odlaziti tamo.


a ti iz rume, slazem se da nisi kadar da ovo uradis sam, ali neko ti je verovatno pomogao, tebi ili tvom ortaku sverceru. nece me mrzeti, da kao i do sada, svakome koga sretnem kazem ko ste vi i vas klub. svakako ocekuj poziv od nadleznih za istragu uskoro, i zbog ovog, i zbog pretnji koje ste mi slali privatnim porukama.


edit na molbu, ruzne reci iskljucene...


Poslednji izmenio Aćim dana Sre Feb 02, 2011 8:31 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://piratekowalski.tumblr.com/
ARI Bgd
novajlija
novajlija
ARI Bgd


Broj poruka : 6
Datum upisa : 02.02.2011

Sajt - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt   Sajt - Page 6 EmptySre Feb 02, 2011 7:28 pm

ahahahaha da bez 3 nista smeh
komedija
gmail svoj imam i dalje sve je ok,ovde su mi nalog da kazem ukrali,promenili lepo mail i sifru
bili smo u isto vreme na forumu,citala sam sta se desava,skapirala da kad se odlogujem necu vise moci da pristupim forumu,jer sam se ulogovala na taj tema.tk - budala
otisla na profil ima sta da vidim email adresa promenjena ,pobrisala privatne poruke odlogovala se i to je to otvorila novi nalog
Nazad na vrh Ići dole
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Sajt - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt   Sajt - Page 6 EmptySre Feb 02, 2011 7:30 pm

Ne logujet se onda na forumtema.tk nikako preko svog naloga koji koristite ovde! Def nas neko za*ebava, a fora mu je do jajaaaaaaaa! Pretpostavljam i da cita ovo!!! Seljacino mozes nam sjebati forum, mozes da uradis bilo sta napravicemo novi i iskontaktiracemo se medjusobno i opet se svi naci tamo a ti ces posle par dana zabave ostati i dalje jadan!!!!!!!


Poslednji izmenio Srba bgd dana Sre Feb 02, 2011 7:32 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Sajt - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt   Sajt - Page 6 EmptySre Feb 02, 2011 7:32 pm

bar ne sa svojih pravih naloga
Nazad na vrh Ići dole
tedibi
bigl-manijak
bigl-manijak
tedibi


Broj poruka : 366
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 09.04.2007

Sajt - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt   Sajt - Page 6 EmptySre Feb 02, 2011 7:34 pm

Aćim ::
domen tk je skracenica nekog banana ostrva u pacifiku, koje dozvoljava besplatnu registraciju sajtova, i najvise na svetu se koristi za kradju podataka. nemojte odlaziti tamo.


a ti ruralac iz rume, slazem se da si nepismen da ovo uradis sam, ali neko ti je verovatno pomogao, tebi ili tvom ortaku sverceru. nece me mrzeti, da kao i do sada, svakome koga sretnem kazem ko ste vi i vas klub. svakako ocekuj poziv od nadleznih za istragu uskoro, i zbog ovog, i zbog pretnji koje ste mi slali privatnim porukama. sad mi je vec ozbiljno pun qrac vas dripaca.

Kakve pretnje?????
Nazad na vrh Ići dole
Aćim
bigl-manijak
bigl-manijak
Aćim


Broj poruka : 246
Localisation : Tatooine
Datum upisa : 11.10.2009

Sajt - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt   Sajt - Page 6 EmptySre Feb 02, 2011 7:37 pm

Aćim ::


Sajt - Page 6 Untitled_7

pa ono kad sam sverceru rekao da je svercer


za one koji su mozda propustili, ovo je poruka predsednika novog bigl kluba


Poslednji izmenio Aćim dana Sre Feb 02, 2011 7:40 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://piratekowalski.tumblr.com/
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Sajt - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt   Sajt - Page 6 EmptySre Feb 02, 2011 7:39 pm

a mozda da pokusamo kontaktirati forumotion? sigurno su se na nekim drugim forumima dogadale ovakve stvari pa ce znat sto treba ciniti u ovakvim situacijama.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Sajt - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt   Sajt - Page 6 EmptySre Feb 02, 2011 7:40 pm

Strashnooooooooooooo!Acime ja sam uz tebe ma koliko smo se bili kacili oko svakakvih gluposti!
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Sajt - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt   Sajt - Page 6 EmptySre Feb 02, 2011 7:41 pm

Evo kako izgleda tvoj stari profil
Sajt - Page 6 Ivanat

Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Sajt - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt   Sajt - Page 6 EmptySre Feb 02, 2011 7:42 pm

Lino ::
a mozda da pokusamo kontaktirati forumotion? sigurno su se na nekim drugim forumima dogadale ovakve stvari pa ce znat sto treba ciniti u ovakvim situacijama.

Ovo sam i ja bila predlozila,ali ne mozemo nista bez admina Sad tj onoga koji je napravio ovaj forum Sad
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Sajt - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt   Sajt - Page 6 EmptySre Feb 02, 2011 7:44 pm

Ljudi, ja se nisam ulogovala na taj .tk sajt, ali dole na start liniji piše mi da sam na biglforumtema.tk
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
lucija
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
lucija


Broj poruka : 82
Datum upisa : 02.02.2011

Sajt - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt   Sajt - Page 6 EmptySre Feb 02, 2011 8:25 pm

Dolly ::
Dobila sam privatnu poruku od Luce (u šta sumnjam), kojom me poziva da se ulogujem na onaj sajt, jer nedostaje još 2.
Tek sad sam videla poruku Mashine bake da ona ne može da se uloguje, što znači da je i njen profil preuzet.

tako je, nisam slala danas nikakve privatne poruke
hvala bogu, nisam stavila email adresu na taj stari nalog, pa nemam neprijatnosti kao Leini,
ali mi i dalje nije svejedno Evil or Very Mad

andrijana, kako nam se zvao onaj mali "prijatelj" cije smo neprimerene poruke brisale?
Nazad na vrh Ići dole
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Sajt - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt   Sajt - Page 6 EmptySre Feb 02, 2011 8:28 pm

I meni se desilo da nisam mogla automtski, klikom na moj bookmark da se ulogujem. Imam na kompu sacuvanu sifru pa sam uspela. Muka mi je od ovih sto bi da "unapredjuju rasu" i daju kojekave fasisticke izjave. Od ljubavi prema psima i druzenja do ovakvih stvari.
Sto se tice vasim poruka koje dobijate ili "saljete", moguce je da se obracamo nepostojucoj osobi, vec da se sve poruke salju preko botova, tj same se generisu preko sablona.
Nije to tek tako reci "sram vas bilo", sa ovim se treba pozabaviti na visem nivou.


Poslednji izmenio Gogili dana Sre Feb 02, 2011 8:36 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Sajt - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt   Sajt - Page 6 EmptySre Feb 02, 2011 8:29 pm

lucija ::
Dolly ::
Dobila sam privatnu poruku od Luce (u šta sumnjam), kojom me poziva da se ulogujem na onaj sajt, jer nedostaje još 2.
Tek sad sam videla poruku Mashine bake da ona ne može da se uloguje, što znači da je i njen profil preuzet.

tako je, nisam slala danas nikakve privatne poruke
hvala bogu, nisam stavila email adresu na taj stari nalog, pa nemam neprijatnosti kao Leini,
ali mi i dalje nije svejedno Evil or Very Mad

andrijana, kako nam se zvao onaj mali "prijatelj" cije smo neprimerene poruke brisale?
KD Vojvodina (kao na pretnji Aćimu)
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
tedibi
bigl-manijak
bigl-manijak
tedibi


Broj poruka : 366
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 09.04.2007

Sajt - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt   Sajt - Page 6 EmptySre Feb 02, 2011 8:37 pm

Posle svega sto se danas desilo,mogu konstatovati da forim nikad zivlji nije bio.
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Sajt - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt   Sajt - Page 6 EmptySre Feb 02, 2011 8:41 pm

ForumotionMod ::
I tried to write it more like a Serbian, but I have not received a response from any of the moderators, members or an Admin!
According to the rules of the forum (forumotion.com), the forum must have a minimum of graphic changes every 3 years!
Violation of this rule, it is understood that the forum is being hacked, or inactive. Wich leads to permanent liquidation of the forum by the Administrator of www.Forumotion.com
As the moderator in charge of the forums (Serbian, Croatian, Macedonian, Slovenian, Montenegrin, and Bosnian) languages,
my duty is to let you know!
A similar theme this can be viewed at the following site
www.BiglForumTema.tk
(created by graphic designers forumotion.com, most images you won't be able to see if you are not logged in, the same account as on this forum).
If all the moderators click on the apply icon after logging
The theme will be automatically changed, which will prevent the liquidation of forums within 24 hours after the expiry of 7 days.

All best, admin / mod team
www.Forumotion.com

NIKAKO NE KLIKATI NA OVE LINKOVE!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Sponsored content





Sajt - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt   Sajt - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sajt
Nazad na vrh 
Strana 6 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» oboren nam je sajt www.mojbigl.com
» VAZNO VAZNO VAZNO SAJT- http://mojbigl.com

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: opšta priča-
Skoči na: