moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Immunoboost i Floryboost

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
batdavaldi
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
batdavaldi


Broj poruka : 74
Godina : 46
Datum upisa : 15.09.2007

Immunoboost i Floryboost Empty
PočaljiNaslov: Immunoboost i Floryboost   Immunoboost i Floryboost EmptySre Sep 19, 2007 10:44 am

Immunoboost- pasta, bogat, gotov hranidbeni dodatak, za peroralnu primjenu kod:
- novorođenih
- avitalnih mladih i pothranjenih životinja
- rekonvalescentnih, bolesnih i stresu izloženih životinja
- preventive prije i nakon vakcinacije
U svrhu dobivanja dodatne pojačane energije i potpore imunitetu.
-odmah djeluje
-potiče ravnotežu crijevne flore i sprječava pojavu proljeva
- poboljšava opće tjelesno stanje mlade životinje i potiče nagon za sisanjem
- sprječava pojavu stresa
- stimulira pokretljivost, živahnost mladih životinja i sprječava podložnost mortalitetu.
Na bazi je kolostruma!

Floryboost- pasta, jedinstvena za peroralnu primjenu koja regulira probavne smetnje, brzo oblaže cijeli probavni trakt kod problema sa proljevom i probavnih smetnji
- sadržava posebni mineralni prah drevnog vulkanskog pepela iz Francuske
- apsorbira agresivne agense i toksine
- uspostavlja elektolitsku ravnotežu
- brzo dostupan izvor energije, nadoknađuje energiju kod životinja slabog apetita kod probavnih smetnji
- stimulira stvaranje pozitivne crijevne flore
- sadrži ekstrakte majčine dušice, ružmarina i kajeputa koji imaju značajan antibakterijski učinak za vrijeme probavnih smetnji.

Proizvođač ovih pasti je Agrifa, Lamaballe Francuska, a uvoznik je Arnika veterina gdje ih se može nabaviti, kao i u Pet centru (u Hr) koliko mi je poznato.

Od srca ih preporučam jer ih koristim za novorođene štence, ali i za ostale pse, u svrhu prevencije i dizanja imuniteta koristim Immunoboost, a kod probavnih problema Floryboost.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.est-batdavaldi.com
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Immunoboost i Floryboost Empty
PočaljiNaslov: Re: Immunoboost i Floryboost   Immunoboost i Floryboost EmptySre Sep 19, 2007 11:57 am

Hvala Tina na ovom postu! Meni su preporucivali Baypamun, ali je to izgleda Bayer prestao proizvoditi, pa onda Zylexis od Pfizera. Ovdje nicega od toga nema, pa cekamo prvi put u Madjarsku da to tamo uzmemo, no to se oduzilo, vadim novi pasos i novu vizu... Potrazicu Immunoboost.
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Immunoboost i Floryboost Empty
PočaljiNaslov: Re: Immunoboost i Floryboost   Immunoboost i Floryboost EmptyNed Okt 07, 2007 10:07 pm

Takodje da preporucimo Immunovet madjarskog proizvodjaca Biropharma. To je prasak koji se dodaje u jelo ili pice.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Immunoboost i Floryboost Empty
PočaljiNaslov: Re: Immunoboost i Floryboost   Immunoboost i Floryboost Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Immunoboost i Floryboost
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: zdravlje biglova-
Skoči na: