moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 navezanost bigla

Ići dole 
+6
Emanuela
Dolly
Gogili
tedibi
Anja..
kassia
10 posters
AutorPoruka
kassia
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
kassia


Broj poruka : 112
Godina : 35
Localisation : velenje
Datum upisa : 06.12.2012

navezanost bigla Empty
PočaljiNaslov: navezanost bigla   navezanost bigla EmptyPon Maj 06, 2013 2:28 pm

Pozdrav svima!

Evo opet ja imam par glupih pitanja Smile
Zanima me, koliko se bigl naveže na vlasnika? S tim mislim na to, da ja imam ponekad osjećaj, da me Kassia nimalo ne voli Smile Znam glupo Smile Kad smo u društvu, svi je drugi zanimaju osim mene Smile A i kod kuće je stvar takva, da možda u tri dana dođe, da bi se malo mazila, ostalo vrijeme luduje, ili je moram da uhvatim pa da je mazim Smile a i tad misli, da se igram Smile
Dali bigl izabere samo jednog vlasnika kao gazdu ili voli sve podjednako? Kod nas je u većini tako, da ja kažnjavam mog malog vraga kad nešto napravi po zlu. Dali ona to meni zamjeri?
Inače je sladka i sve mi dozvoljava, spava kraj mene i tako ali izgleda nisam tako zanimljiva kao okolina Smile
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

navezanost bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: navezanost bigla   navezanost bigla EmptyPon Maj 06, 2013 2:37 pm

Hehe znam kako Vam je , i ja sam to mislila za moju Kleu. Ali verujte mi,u nekim situacijama primeticete da Vas ona voli najvise na svetu i da je spremna zivot da da zarad Vase srece. Moja Klea je meni to dokazala, da me voli i da je spremna dati zivot za mene, a ja sam joj uzvratila tako sto sam joj pruzila topli dom,hranu ,vodu,sigurnost i sto je najbitnije - LJUBAV. Ona je to osetila,od prvog dana kako je dosla kod nas,nikada nije dobila brutalne batine, nikada nije bila povredjena od strane mene ( ne racunam one male udarce novinama po guzi kad nije dobra) . Oni to sve osete, verujte mi, kad tad ce ona Vama pokazati da ste zasluzili njenu ljubav. Bigl je pas koji voli sve ukucane, oni su drustveni psi i po pravilu ne bi trebalo da izdvajaju najdrazu osobu,ali sve zavisi od karaktera psa Smile
Nista ne brinite, samo budite dobri prema njoj,mazite je ,ljubite a kad nije dobra, naravno blagi 'udarac' po guzi .
Pozdrav! cmok
Nazad na vrh Ići dole
kassia
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
kassia


Broj poruka : 112
Godina : 35
Localisation : velenje
Datum upisa : 06.12.2012

navezanost bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: navezanost bigla   navezanost bigla EmptyPon Maj 06, 2013 3:22 pm

Hvala puno za utjehu Smile Ljepo je pročitati, da nisam jedina, koja se je to pitala Smile Dobro, znam da pretjerujem samo nekad stvarno mislim, da bi joj bilo svejedno, došla ja kući ili ne.. samo da je zdjela puna hrane Smile A naravno znam, da će i vrijeme koje provodimo zajedno napraviti svoje...
Baš sam sinoć bila toooliko sretna da je kad sam pomazila drugog psa odma došla, da preispita teritorij Smile
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

navezanost bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: navezanost bigla   navezanost bigla EmptyPon Maj 06, 2013 3:30 pm

Da , to redovno rade, ja kad god pomazim drugog psa,Klea se odmah oseti zapostavljenom, pa i ona ugura glavicu kod mene da se mazi Very Happy Ljubomorko mali Smile
Nema na cemu, ja sam se ,dok je Klea bila manja,pitala da li ovaj pas ima osecanja,jel me voli,da li cu ikada doziveti isto sto i decaci i njihovi psi u filmovima ( znate one filmove, kad su pas i decak najbolji prijatelji,pa se decak uvali u nevolju i pas mu spasi zivot ), itd...ne brinite, niste jedini, sve ce se to vremenom pokazati Smile
I love you
Nazad na vrh Ići dole
tedibi
bigl-manijak
bigl-manijak
tedibi


Broj poruka : 366
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 09.04.2007

navezanost bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: navezanost bigla   navezanost bigla EmptyPon Maj 06, 2013 4:19 pm

Ja i dalje,nakon 7 godina suzivota sa biglovima, mislim da ih bas boli uvo za mene Laughing
Ali meni je to na neki nacin super,jer znam da ako se meni nesto desi ili ja moram da odem negde oni nece patiti i da ce neko moci baz problema da brine o njima Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
kassia
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
kassia


Broj poruka : 112
Godina : 35
Localisation : velenje
Datum upisa : 06.12.2012

navezanost bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: navezanost bigla   navezanost bigla EmptyUto Maj 07, 2013 1:40 pm

tedibi ::
Ja i dalje,nakon 7 godina suzivota sa biglovima, mislim da ih bas boli uvo za mene Laughing
Ali meni je to na neki nacin super,jer znam da ako se meni nesto desi ili ja moram da odem negde oni nece patiti i da ce neko moci baz problema da brine o njima Very Happy

Ajoj pa nemojte tako Smile Vole oni vas Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

navezanost bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: navezanost bigla   navezanost bigla EmptyUto Maj 07, 2013 3:42 pm

Ja i sada imam momente kada mu kazem da je stoka oportunistička koja me voli kad njemu dodje. Jeste da su oni blentavi i deluju nezainteresovano, ali, interesantno je kako se na nekim sitnicama pokaže da si baš ti ta posebna osoba, tj vi koji živite sa njim, u odnosu na sve ostale. I mene odusevljava svaki put iznova kako ume da bude poslusan ,kako se odazove posle prvog poziva, kako gleda gde smo.. Tako da, ne ocajavaj, oni su samo mali bezobraznici koji se nesvesno (ili svesno) igraju "hard to get" Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

navezanost bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: navezanost bigla   navezanost bigla EmptySre Maj 08, 2013 10:24 am

Doli voli sve ukućane, nekim gostima se, takođe, jako obraduje, ali je vezana za mene i voli da se mazi i ne mogu nigde da je ostavim, jer, čim vidi da imam nameru da odem, trči da me stigne. Ako je ostavim samu ispred prodavnice da me sačeka, to je OK, ali, ako nekom dam povodac da mi je pridrži, koliko god dobro poznavala tu osobu, dere se k'o magare. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 47
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

navezanost bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: navezanost bigla   navezanost bigla EmptySre Maj 08, 2013 11:12 am

laika je u prvih godinu dana bila luda kao struja, nema sanse da je pomazis, samo je divljala.. a sada je narasla bas u veliku mazu top gun
Nazad na vrh Ići dole
kassia
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
kassia


Broj poruka : 112
Godina : 35
Localisation : velenje
Datum upisa : 06.12.2012

navezanost bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: navezanost bigla   navezanost bigla EmptySre Maj 08, 2013 12:07 pm

Jutros me je probudio mokar jezik na mom nosu Smile Tako, da ne znam jeli to znak da me voli ali uspjela me je probuditi, da stignem na vrijeme na posao Smile
Nazad na vrh Ići dole
kassia
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
kassia


Broj poruka : 112
Godina : 35
Localisation : velenje
Datum upisa : 06.12.2012

navezanost bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: navezanost bigla   navezanost bigla EmptySre Maj 08, 2013 2:13 pm

Gogili ::
Ja i sada imam momente kada mu kazem da je stoka oportunistička koja me voli kad njemu dodje. Jeste da su oni blentavi i deluju nezainteresovano, ali, interesantno je kako se na nekim sitnicama pokaže da si baš ti ta posebna osoba, tj vi koji živite sa njim, u odnosu na sve ostale. I mene odusevljava svaki put iznova kako ume da bude poslusan ,kako se odazove posle prvog poziva, kako gleda gde smo.. Tako da, ne ocajavaj, oni su samo mali bezobraznici koji se nesvesno (ili svesno) igraju "hard to get" Smile

Odlično napisano Smile Kassia se prvi puta odozove samo kad vidi, da imam nešto za pojest Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sima
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Sima


Broj poruka : 87
Datum upisa : 12.02.2013

navezanost bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: navezanost bigla   navezanost bigla EmptyČet Maj 09, 2013 11:18 am

Sima ima 5 meseci sada i kontao sam da su drustveni ,vole sve ljude,ne vezu se za jednu osobu itd... Imao sam skoro jednu situaciju gde sam Simu odveo kod devojke u dvoriste i pustio ga da se igra sa njenim psom.Sedelo je nas 5 napolju jedno 15 m od njih Sima mu je nesto cackao po HRANI i ovaj mu je dao vaspitnu meru,samo ga je malo gricnuo i legao na njega da uspostavi dominaciju a Simica je kukao i nekako se oslobodio i odmah pobegao. Sta mislite kome je dosao i izmedju cijih nogu je seo ? Smile Tada sam skapirao i porastao do neba Smile
Nazad na vrh Ići dole
Konan
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Konan


Broj poruka : 223
Localisation : Bulbuder.. Zvezdara...
Datum upisa : 05.11.2011

navezanost bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: navezanost bigla   navezanost bigla EmptyČet Maj 09, 2013 2:50 pm

Mi imamo problem kad smo u parku,tad nas ne ferma ni 2% , medjutim kad smo kuci,tj ako je Neca pored mene i ja pocnem da vicem iz bilo kog razloga, Konan dotrcava,skace na mene kao nenormalan i krece akcija lizanja, a Necu pocne da gricka i neda mu da mi pridje,kao da me cuva... Tad narastem kao da sam pojela kilo kvasca... hehe hehe hehe
Nazad na vrh Ići dole
Konan
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Konan


Broj poruka : 223
Localisation : Bulbuder.. Zvezdara...
Datum upisa : 05.11.2011

navezanost bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: navezanost bigla   navezanost bigla EmptyČet Maj 09, 2013 2:53 pm

A sto se tice mazenja... Ta rec nije postojala u njegovom recniku... Sad mu pridjem i kazem mu "Ajde da se ljubimo" i onda on odmah legne na ledja i ceka da se ceska i ljubi...
Nazad na vrh Ići dole
NađaNS
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
NađaNS


Broj poruka : 115
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 27.11.2012

navezanost bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: navezanost bigla   navezanost bigla EmptyČet Maj 09, 2013 3:17 pm

Gogili ::
Ja i sada imam momente kada mu kazem da je stoka oportunistička koja me voli kad njemu dodje.
smeh lol! Bravo! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

navezanost bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: navezanost bigla   navezanost bigla EmptyČet Maj 09, 2013 7:12 pm

Kole isto nije prvih godinu dana bio nesto preterano vezan za mene, ali tokom poslednjih godinu i po je to doslo do toga da kad odem negde za raspust, ili prespavam kod drugarice, on tacno oseti, slabo jede, krije se ispod kola i cvili. Sve bi to bilo u redu da ne moram za godinu dana na faks da odem, tako da me bas brine kako ce to da podnese...
Nazad na vrh Ići dole
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

navezanost bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: navezanost bigla   navezanost bigla EmptyPet Maj 10, 2013 12:50 pm

Podnece lako, nista se ne brini. On ti se jako obraduje i isto mu je da li si bila odsutna mesec dana ili dva dana, nemaju pojam o vremenu kao mi. Nece umreti od gladi svakako, bigl je to Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





navezanost bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: navezanost bigla   navezanost bigla Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
navezanost bigla
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Box za bigla
» Boks za Bigla
» Usvojio bih bigla
» Usvajam bigla :)
» Kupujem bigla

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: pitanja-
Skoči na: