moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Monstrum iz Zemuna

Ići dole 
+2
tedibi
Ddans Dream Tim
6 posters
AutorPoruka
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Monstrum iz Zemuna Empty
PočaljiNaslov: Monstrum iz Zemuna   Monstrum iz Zemuna EmptyNed Nov 25, 2012 1:02 pm

http://www.vestinet.rs/drustvo/monstrum-vujica-pobio-pse-pred-20-ljudi

Zemunska policija privela je danas Vujicu K. (43) zbog sumnje da je u Zemunu prekjuče ubio četiri šteneta, potvrđeno je ” u MUP – u Srbije. Nakon saslušanja u policiji i kod istražnog sudije on je pušten da se brani sa slobode.

“Uzeo je lopatu iz čista mira i otišao do tezge gde su u kartonskoj kutiji bili štenci – njih šest. Vadio je jedno po jedno i lopatom tukao po glavi nasred pijace. Niko nije smeo da mu priđe. Krv je pljuštala svuda unaokolo. Monstrum je na kraju četiri šteneta bacio preko ograde van pijace”, objašnjava prodavačica zemunske buvlje pijace koja je gledala kako Vujica K. (43) ubija štenad.

Jedini ko je imao snage da ceo slučaj prijavi policiji i da se suprotstavi monstrumu je Tomislav Krantić iz Zemuna. On je pozvao i veterinare, koji su odneli mrtve životinje.

- Nisam mogao da verujem svojim očima kada sam ih video da leže krvavi. Glave su im bile izlupane. Uzeo sam telefon i sve slikao i kasnije podneo krivični prijavu. Štenad je komšija ubijao naočigled 20 ljudi. Niko ništa nije smeo da kaže, svi su ćutali jer su ga znali kao opasnog čoveka sa navodno kriminalnim dosijeom – objašnjava Krantić.

„Krv je pljuštala svuda unaokolo. Monstrum je mrtvu štenad bacio preko ograde van pijace”, kaže prodavačica

Šestoro štenadi u nedelju po podne na pijacu u Zemunu doneo je S. Č. Jer nema ko da vodi o njima računa. Povremeno dolazi u Srbiju i mislio je da će ih neko uzeti ili bar hraniti. Prema priči njegovog sinovca, pre nekoliko dana se pokajao što ih je odneo i poželeo da ih vrati, ali ipak nije otišao.

Male pse koji su bili pod tezgom i spavali u kutiji hranili su svi zaposleni i prolaznici. Međutim, Vujicu su u četvrtak po podne nečim iziritirali i iz obližnjeg restorana uzeo je lopatu. Rukama je vadio jedno, pa drugo i lopatom lupao po glavi. Cvileli su štenci, ali su samo dva uspela da pobegnu. Zaposleni na pijaci kažu da psići od juče ne izlaze iz zaklona – ne jedu i ne piju, verovatno uplašeni onim što su videli.

Prema rečima naših sagovornika, privedeni Vujica se i posle najmostruoznijeg čina sledećeg jutra pojavio na zemunskoj pijaci. Najnormalnije se ponašao i čak popio rakiju. Oko 13 sati policija ga je privela na informativni razgovor i sa sobom ponela krvavu lopatu kojom su štenad ubijena.

Niko od ljudi koji održavaju pijacu nije uspeo ni juče da spere krv od ubijenih štenadi. Prštala je krv po okolnim tezgama i na monstruma podsećala sve koji su tuda prolazili.

Lopatom ubio bespomoćne pse. Preti mu godinu dana zatvora!

Inače, Vujica K. Je osumnjičen za krivično delo ubijanja i mučenja životinja, koje je prvi put uvedeno u naš pravni sistem 1. Januara 2006, i on može biti osuđen do godinu dana zatvora.

Podsetimo, Apelacioni sud u Beogradu osudio je letos Obrada Pivića iz Veselinovca kod Valjeva na tri meseca zatvora jer je ubio svoja četiri psa koja su mu zaklala jagnje.

Pivić je prvostepenom presudom suda u Valjevu bio osuđen na tri meseca zatvora, uslovno na godinu dana. Iznerviran zbog toga što su mu psi zaklali jagnje, Pivić je motikom ubio tri psa, dok je četvrtog držao za noge i udarao ga o betonske stepenice dok ga nije usmrtio. Potom je pse i zaklano jagnje bacio u Kolubaru.
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Monstrum iz Zemuna Empty
PočaljiNaslov: Re: Monstrum iz Zemuna   Monstrum iz Zemuna EmptyPon Nov 26, 2012 9:23 am

BEOGRAD - Nasilan!
Vujica K. (43) iz Rakovice, s prebivalištem u Zemunu, koji je osumnjičen da je na zemunskoj pijaci na Senjskom trgu lopatom ubio četiri šteneta naočigled brojnih prolaznika, pre 12 godina proveo je tri meseca u zatvoru zbog sumnje da je batinama ubio čoveka, saznaje Kurir!

- Vujica je 2000. godine bio osumnjičen da je nasmrt prebio jednog pijanca, zbog čega je bio uhapšen. Međutim, pošto je obdukcijom utvrđeno da smrt nije nastupila od batina, protiv njega je obustavljen postupak i on nije odgovarao - rekao je izvor Kurira.

Na saslušanju u policiji Vujica K. je pokušao da objasni zašto je ubio pse.
- On je ispričao da je za život zarađivao tako što je čistio zemunsku pijacu, a da je izgubio kontrolu nad svojim postupcima kad je video da štenci neprestano obavljaju malu i veliku nuždu između tezgi - ispričao je izvor Kurira.
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
tedibi
bigl-manijak
bigl-manijak
tedibi


Broj poruka : 366
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 09.04.2007

Monstrum iz Zemuna Empty
PočaljiNaslov: Re: Monstrum iz Zemuna   Monstrum iz Zemuna EmptyPon Nov 26, 2012 1:53 pm

E pa ako su nuzdu vrsili izmedju tezgi,onda je sasvim opravdano ubistvo Shocked

Ja bih njega zaposlila u nekom azilu,uz stalni nadzor,da ceo zivot skuplja pseca govna... To bi po meni bila bas adekvatna kazna za idiota ovog tipa.
Nazad na vrh Ići dole
Aris
i'm bigl
i'm bigl
Aris


Broj poruka : 477
Datum upisa : 23.05.2011

Monstrum iz Zemuna Empty
PočaljiNaslov: Re: Monstrum iz Zemuna   Monstrum iz Zemuna EmptyPon Nov 26, 2012 4:05 pm

E po meni bi bila adekvatna kazna da dobije lopatom po glavi. To samo duboko premecen covek moze da uradi, psihopata, sadista!!! I nije mi jasno kako se takvi ljudi slobodno setaju ulicom????? Njega treba dozivotno zatvoriti.
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy:)
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy:)


Broj poruka : 762
Godina : 25
Localisation : Podgorica
Datum upisa : 07.06.2012

Monstrum iz Zemuna Empty
PočaljiNaslov: Re: Monstrum iz Zemuna   Monstrum iz Zemuna EmptyPon Nov 26, 2012 4:29 pm

Dozivotna robija ili lopatom po glavi,druge nema!!Psihopata Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Monstrum iz Zemuna Empty
PočaljiNaslov: Re: Monstrum iz Zemuna   Monstrum iz Zemuna EmptyPon Nov 26, 2012 5:24 pm

Reči nemam...to nije čovek već pravi monstrum, a sa njima se zna šta se radi!
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Monstrum iz Zemuna Empty
PočaljiNaslov: Re: Monstrum iz Zemuna   Monstrum iz Zemuna EmptyPon Nov 26, 2012 7:50 pm

On je monstrum, tu nema dileme, ali mi nisu jasni posmatrači bez reakcije. Pa rizikovala bih i ja lopatom po mojoj glavi, ali bih pokušala da ga zaustavim.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Sponsored content





Monstrum iz Zemuna Empty
PočaljiNaslov: Re: Monstrum iz Zemuna   Monstrum iz Zemuna Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Monstrum iz Zemuna
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: opšta priča-
Skoči na: