moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Družina iz Bačkog Gradišta

Ići dole 
+18
Tabasko the Dika
Lea2006
Ddans Dream Tim
Simply Royal
snoopy
.Marija.
Monika
Ksenija
Snoopy:)
Anja..
Gogili
Dolly
King i Maša
Sarah Lee
Snoopy Gang
Niva
Natali
bari91
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
bari91
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bari91


Broj poruka : 59
Localisation : Bačko Gradište
Datum upisa : 24.07.2010

Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Družina iz Bačkog Gradišta   Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 EmptyPon Okt 08, 2012 11:03 pm

Evo i slika preostale Lilikine dece, jedan dečko i dve devojčice, oštenjeni 16.08.2012.
Otac RAS, zvani Malik iz Bečeja
Majka naša Lili

dečko
Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 E88fpl

devojčice
Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 25hipew

Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 2rnfywh


Poslednji put izmenio bari91 dana Čet Jun 27, 2013 11:07 pm, izmenio ukupno 4 puta
Nazad na vrh Ići dole
bari91
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bari91


Broj poruka : 59
Localisation : Bačko Gradište
Datum upisa : 24.07.2010

Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Družina iz Bačkog Gradišta   Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 EmptyPon Okt 08, 2012 11:09 pm

Biglovi iz Kaća ::
Čestitam! Impresivni rezultati! cheers

Hvala Đorđe!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy Gang
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy Gang


Broj poruka : 1253
Localisation : Kovin
Datum upisa : 02.02.2011

Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Družina iz Bačkog Gradišta   Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 EmptyPon Okt 08, 2012 11:15 pm

Bravo! Bravo! To je naša devojčica. Mi smo pokušavali da je sakrijemo od Dejana, a on baš zapeo nju pa nju. Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.snoopygang.com
bari91
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bari91


Broj poruka : 59
Localisation : Bačko Gradište
Datum upisa : 24.07.2010

Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Družina iz Bačkog Gradišta   Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 EmptyPon Okt 08, 2012 11:31 pm

Snoopy Gang ::
Bravo! Bravo! To je naša devojčica. Mi smo pokušavali da je sakrijemo od Dejana, a on baš zapeo nju pa nju. Wink

Hvala,hvala,ali Megi nikako nije mogla da mi promakne!
Nazad na vrh Ići dole
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Družina iz Bačkog Gradišta   Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 EmptyUto Okt 09, 2012 10:43 am

Cestitke! Svaka cast!
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Družina iz Bačkog Gradišta   Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 EmptyUto Okt 09, 2012 11:06 am

Bravo za lepoticu! cheers queen cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Snoopy:)
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy:)


Broj poruka : 762
Godina : 25
Localisation : Podgorica
Datum upisa : 07.06.2012

Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Družina iz Bačkog Gradišta   Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 EmptyUto Okt 09, 2012 3:55 pm

Cestitke cheers !Bravo cheers !
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Družina iz Bačkog Gradišta   Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 EmptyUto Okt 09, 2012 6:27 pm

Cestitamo
Nazad na vrh Ići dole
bari91
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bari91


Broj poruka : 59
Localisation : Bačko Gradište
Datum upisa : 24.07.2010

Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Družina iz Bačkog Gradišta   Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 EmptyUto Okt 09, 2012 7:41 pm

Hvala Vam svima! dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Družina iz Bačkog Gradišta   Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 EmptyČet Okt 11, 2012 10:20 pm

Bravo sekice, samo napred top gun
Nazad na vrh Ići dole
Simply Royal
bigl-manijak
bigl-manijak
Simply Royal


Broj poruka : 269
Localisation : Kać
Datum upisa : 05.10.2012

Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Družina iz Bačkog Gradišta   Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 EmptyNed Okt 14, 2012 11:10 pm

Deki, zasto cutis i ne hvalis se? Mad Čestitam na postignutim rezultatima u S.Mitrovici! cheers Megi je fantasicna! aa
Nazad na vrh Ići dole
http://www.simplyroyalkennel.com
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Družina iz Bačkog Gradišta   Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 EmptyNed Okt 14, 2012 11:27 pm

Dekiiiiiiii javi se,dok ostali piju kafu i cekaju izvestaj mi evo i da cestitamo i ovde mada smo cestitali i na licu mesta i gromoglasno navijali i pomalo glas izgubili,a i obradovali se uspehu isto kao da je bio nas......neces se ljutiti nadam se evo ja cu napisati danasnji rezultat iz sremske mitrovice
Sani-5
Lea iz Surcina-CAC
Megy Member of Snoopy Gang-fantastican rezultat na danasnjoj izlozbi
PRM-BOB-BOG1 i u velikoj konkurenciji u izboru za najlepseg mladog psa izlozbe osvojila je trece mesto
evo nasih slika Deki ovde od danas
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.279728122139081.55692.100003056871797&type=3
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
bari91
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bari91


Broj poruka : 59
Localisation : Bačko Gradište
Datum upisa : 24.07.2010

Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Družina iz Bačkog Gradišta   Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 EmptyUto Okt 16, 2012 1:19 am

ugrinovacki klan ::
Dekiiiiiiii javi se,dok ostali piju kafu i cekaju izvestaj mi evo i da cestitamo i ovde mada smo cestitali i na licu mesta i gromoglasno navijali i pomalo glas izgubili,a i obradovali se uspehu isto kao da je bio nas......neces se ljutiti nadam se evo ja cu napisati danasnji rezultat iz sremske mitrovice
Sani-5
Lea iz Surcina-CAC
Megy Member of Snoopy Gang-fantastican rezultat na danasnjoj izlozbi
PRM-BOB-BOG1 i u velikoj konkurenciji u izboru za najlepseg mladog psa izlozbe osvojila je trece mesto
evo nasih slika Deki ovde od danas
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.279728122139081.55692.100003056871797&type=3


Dejane,hvala na izveštaju i velikoj podršci na izložbi,ja bih samo još dodao da nam je i drugarica Anđela bila na pobedničkom postolju u Junior hendlingu i to u takođe velikoj konkurenciji!

Inače, Megica nas je opet puno obradovala, prosto je milina ići sa njom na izložbe, samo ću definitivno morati da poradim na svojoj kondiniciji, pošto se posle svake izložbe sa njom, osećam kao smožden od pretrčanih krugova i BISeva
Sutra ćemo postaviti i par sličica za arhivu
Nazad na vrh Ići dole
bari91
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bari91


Broj poruka : 59
Localisation : Bačko Gradište
Datum upisa : 24.07.2010

Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Družina iz Bačkog Gradišta   Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 EmptyUto Okt 16, 2012 1:24 am

Very Happy
Biglovi iz Kaća ::
Deki, zasto cutis i ne hvalis se? Mad Čestitam na postignutim rezultatima u S.Mitrovici! cheers Megi je fantasicna! aa

Hvala na čestitkama, ali bili smo poprilično umorni posle izložbe, pa nisam imao snage ni da se pohvalim Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Družina iz Bačkog Gradišta   Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 EmptyUto Okt 16, 2012 5:12 pm

Fantastican rezultat! Sve pohvale! cheers trgtr
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Družina iz Bačkog Gradišta   Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 EmptySre Okt 17, 2012 7:53 pm

Svaka čast!
Nazad na vrh Ići dole
bari91
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bari91


Broj poruka : 59
Localisation : Bačko Gradište
Datum upisa : 24.07.2010

Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Družina iz Bačkog Gradišta   Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 EmptySre Okt 17, 2012 9:27 pm

Evo i malo slika za arhivu iz Sremske Mitrovice,a ujedno bih želeo i da se zahvalim svima koji su nam čestitali tr

Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 1gr7ra

Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 1fxx8n

Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 21bt05c

CAC S.Mitrovica 2012.
Megy Member of Snoopy Gang
PRM,BOB,BOG,Junior BIS 3

Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Družina iz Bačkog Gradišta   Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 EmptyPet Okt 19, 2012 2:50 pm

Divna kuca!
Nazad na vrh Ići dole
bari91
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bari91


Broj poruka : 59
Localisation : Bačko Gradište
Datum upisa : 24.07.2010

Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Družina iz Bačkog Gradišta   Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 EmptyNed Okt 21, 2012 12:11 am

Megica nam je danas u desetom mesecu starosti stigla do uslova za Mladog Sampiona Srbije,na CAC Coka,ali se bojim da cu za ostale slicne izlozbe povesti veterinara i pozvati delegata izlozbe,jer ja ipak nisam kinoloski sudija i veterinar i ne mogu g-dji sudinici parirati kad je Megici prigovorila da je u teranju i da smeta muzjacima i sklonila je iz ringa,a da pritom nema reci o tome,naravno da sam sa vaterinarom popricao....ali ko sam ja...?STRASNO!
Nazad na vrh Ići dole
Simply Royal
bigl-manijak
bigl-manijak
Simply Royal


Broj poruka : 269
Localisation : Kać
Datum upisa : 05.10.2012

Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Družina iz Bačkog Gradišta   Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 EmptyNed Okt 21, 2012 12:24 am

Deki, čestitam na odličnom rezultatu! cheers Megi je divan pas, odlične ring dresure. A sad, pravac da zatvorite i zreli sampionat! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.simplyroyalkennel.com
bari91
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bari91


Broj poruka : 59
Localisation : Bačko Gradište
Datum upisa : 24.07.2010

Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Družina iz Bačkog Gradišta   Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 EmptyNed Okt 21, 2012 12:34 am

Đorđe,idemo zajedno da biramo kod Kovinaca na proleće,roštilj,vino,pivo za mene,i naravno ti prvi biraš ženku,al nema da ti Miša i Ivana pomažu!!!,moja je druga ženka...


Poslednji izmenio bari91 dana Ned Okt 21, 2012 12:42 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Simply Royal
bigl-manijak
bigl-manijak
Simply Royal


Broj poruka : 269
Localisation : Kać
Datum upisa : 05.10.2012

Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Družina iz Bačkog Gradišta   Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 EmptyNed Okt 21, 2012 12:37 am

bari91 ::
Đorđe,idemo zajedno da biramo kod Kovinaca na proleće,roštilj,vino,pivo za mene,i nararavno ti prvi biraš ženku,al nema da ti Miša i Ivana pomažu!!!,moja je druga ženka...

Ja sam već rezervisao i pomoc oko izbora Razz Mada, mogu ja to i sam Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.simplyroyalkennel.com
bari91
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bari91


Broj poruka : 59
Localisation : Bačko Gradište
Datum upisa : 24.07.2010

Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Družina iz Bačkog Gradišta   Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 EmptyNed Okt 21, 2012 12:41 am

Lako ćemo se mi već dogovoriti,ti voliš crne ,a ja plave...
Nazad na vrh Ići dole
Simply Royal
bigl-manijak
bigl-manijak
Simply Royal


Broj poruka : 269
Localisation : Kać
Datum upisa : 05.10.2012

Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Družina iz Bačkog Gradišta   Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 EmptyNed Okt 21, 2012 12:45 am

bari91 ::
Lako ćemo se mi već dogovoriti,ti voliš crne ,a ja plave...


top gun top gun top gun
Nazad na vrh Ići dole
http://www.simplyroyalkennel.com
bari91
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bari91


Broj poruka : 59
Localisation : Bačko Gradište
Datum upisa : 24.07.2010

Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Družina iz Bačkog Gradišta   Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 EmptyPon Nov 05, 2012 10:25 pm

Pošto je za nas sezona bila završena na CAC DERBY izložbi u Debeljači 28.10.2012., a u Beograd iz više nego opravdanih razloga nismo išli, za arhivu bih postavio ovu sliku naše Megice koja je ponovo blistala, iako je bilo prilično loše vreme sa jakim vetrom i kišom.
U katalogu je bilo preko 300 pasa,a Megica je bila:
PRM,DERBY POBEDNIK,BOB,DERBY POBEDNIK VI FCI GRUPE i ukupni POBEDNIK VI FCI GRUPE(BOG) sa nepunih 11 meseci,tako da nam je ova sezona bila više nego uspešna,jer je uslov za Mladog Šampiona Srbije stekla već sa 10 meseci,a ovo je bio samo "šlag na torti".Na proleće,Bože zdravlja,krećemo u nove pohode...

Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 24q8qbk
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Družina iz Bačkog Gradišta   Družina iz Bačkog Gradišta - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Družina iz Bačkog Gradišta
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: