moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 rep

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
svrco75
novajlija
novajlija



Broj poruka : 11
Datum upisa : 23.06.2012

rep Empty
PočaljiNaslov: rep   rep EmptySub Jun 23, 2012 1:05 pm

Nova sam na forumu i imam veliki problem......Imam biglicu staru 5 mjeseci,razigranu,tvrdoglavu..Obožava se motat oko nogu...No to je sad postao problem.....Kako je nebi ugazila odgurnula sam je i to u stražnjicu u predjelu repa...Zacvilila je,i o tada je rep spušten..To traje evo nepunih dan..i dalje se igra i vesela je i sa drugim psima ali rep neda....Nedozvoljava da se u njega dirne,zacvili,a mene grize savjest do bola Embarassed ...Veterinar nam radi tek u utorak kad je moram i čipirat..Jer itko imao ovakav problem?
Nazad na vrh Ići dole
Aris
i'm bigl
i'm bigl
Aris


Broj poruka : 477
Datum upisa : 23.05.2011

rep Empty
PočaljiNaslov: Re: rep   rep EmptySub Jun 23, 2012 1:11 pm

Nismo, ali cim je tako zacvilela znaci da je boli, e sad je pitanje koliko je ozbiljna povreda. Zar vas vet ne ide u kucne posete ako je u pitanju hitan slucaj?
Nazad na vrh Ići dole
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

rep Empty
PočaljiNaslov: Re: rep   rep EmptySub Jun 23, 2012 8:39 pm

najbolje da pitate veterinara. ako nije nista ozljedeno bude joj rep bio super nakon par inekcija anelgetika i nakon cca tjedan dana.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
svrco75
novajlija
novajlija



Broj poruka : 11
Datum upisa : 23.06.2012

rep Empty
PočaljiNaslov: Re: rep   rep EmptyNed Jun 24, 2012 7:35 pm

Ma idemo u utorak kod nas su sad praznici a dežurna koja radi naplačuje sve što se može a već sam se na nju i opekla.....Vesela mi je i zaigrana , kad je zaigrana podigne rep malo podigne.....ali samo malo i to u korjenu.....Kolko mogu primjetit nije slomljen jer je malo uštipnem za vrh i osjeća ga...polako ga i hvata..Cim dobijem kakav savjet javim se....Veliki pozzz....
Nazad na vrh Ići dole
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

rep Empty
PočaljiNaslov: Re: rep   rep EmptyNed Jun 24, 2012 7:44 pm

drago mi je da se oporavlja. moguce da ga je sam ukljestila. Lino je znao od kupanja u hladnom moru prehladit zivac pa drzat rep dolje. nakon tjedan dana mu je proslo.
Kad malena ozdravi otvorite joj temu na snoopy odjeljku! dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
svrco75
novajlija
novajlija



Broj poruka : 11
Datum upisa : 23.06.2012

rep Empty
PočaljiNaslov: Re: rep   rep EmptySre Jun 27, 2012 7:30 pm

Evo bili jutros u veterinara...rep mu se polako oporavlja,nema potrebe za inekcijama protiv bolova..kaže da je to mala ozljeda i da može nastati i ako se kupa u prehladnoj vodi,ili ako je cijeli dan u šetnji i lovu pa mu se upali taj živac u repu i da nediramo rep da ga dica ne vuku dok se neoporavi..sve u svemu meni pao kamen sa srca....sad smo riješili i čipiranje i parazite i cjepivo za bjesnoću i idemo uživati u ljetu...Hvala svima.....
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

rep Empty
PočaljiNaslov: Re: rep   rep EmptySre Jun 27, 2012 8:03 pm

Lepo je cuti da nije nista ozbiljno
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy:)
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy:)


Broj poruka : 762
Godina : 25
Localisation : Podgorica
Datum upisa : 07.06.2012

rep Empty
PočaljiNaslov: Re: rep   rep EmptySre Jun 27, 2012 10:19 pm

Bas mi je drago Very Happy !
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





rep Empty
PočaljiNaslov: Re: rep   rep Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
rep
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: zdravlje biglova-
Skoči na: