moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Brisanje komentara

Ići dole 
+17
Ksenija
snoopy
Lino
King i Maša
pedjaklj
Dolly
Ddans Dream Tim
hilltop
Aris
Niva
tedibi
jovo
Gogili
Lea2006
dusan
Vasica T
stefani
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

Brisanje komentara - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje komentara   Brisanje komentara - Page 3 EmptyNed Jun 24, 2012 1:47 am

Ako nisam ljubitelj biglova bar mogu da zaradim na njima. Hahahaha
Od mene toliko.
Nazad na vrh Ići dole
hilltop
novajlija
novajlija
hilltop


Broj poruka : 17
Datum upisa : 05.02.2011

Brisanje komentara - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje komentara   Brisanje komentara - Page 3 EmptyNed Jun 24, 2012 4:37 am

interesantno...
posto pomno pratim sta se desava,ne mogu a da se ne oglasim opet u ove sitne sate,eto mene je zanimalo a odgovor nisam dobio zasto su neki moji postovi izbrisani kada nikoga nisam vredjao niti prozivao.Prosle godine posle CACIB Subotica pocelo je odredjeno prozivanje psa Party Boy Randavica nakon cega sam prvi put reagovao,neki clanovi ovog foruma su to shvatili kao provokaciju i napali me i trazili da se "identifikujem" sto opet nije neophodno na forumina,ali posto ja imam ime prezime i rec iza koje stojim ja sam to i uradio,tada su se strasti malo smirile i kako bih pokazao da nisam dosao da provociram vec da branim psa kojeg napadaju bez ikakvog razloga ja sam otvorio jednu temu koja je lepo isla i cini mi se bila pracena i nadam se korisna.
Godinu dana kasnije opet posle CACIB Subotica desava se isto,neko ko nema elementarno znaje o izlozbama pasa jer po sopstvenim izjavama se vidi da ne zna ni kad ni za sta treba da bude prozvana i sta treba i moze da dobije proziva psa,odnosno tvrdi da se pre izlozbe znalo ko ce biti BOB(Best of Breed) ja na to reagujem argumentovano i bivam obrisan.Doduse biva obrisan i taj deo recenice u kome ista tvrdi da se znalo ko ce biti BoB,elem i znalo se naravno jer nije bilo tesko videti to...osim ako ne misli da njen pas moze da se nosi sa Pepijem .
Cini mi se da sam vec rekao da je OK imati psa kao kucnog ljubimca i da je to super,i da je svaki pas svom vlasniku i najlepsi i najdrazi is sve to,ali ima i nas koji smo iz te price prerasli u odgajivace,izlagace koji na to gledamo drugim ocima,neki to rewde zbog novca sto je sasvim legitimno i ne znaci da manje vole pse od ovih prvih a neki iz ljubavi.E sad neke stvari ne treba brkati a vrlos e cesto ovde brkaju,to sto je nekom kod kuce njegov pas najlepsi,najsladji i sta ja znam uopste ne mora da znaci da je taj pas Show pas a biti Show pas nije nimalo lako iziskuje previse napora,truda rada i odricanja,daleko vise nego oko kucnog ljubimca.I sad znate kako vas zaboli kad vam neko dirne psa?e pa mene zaboli 3 puta vise kad meni neko dirne psa i mislim da imam pravo da reagujem na takve prozivke i mislim da ukoliko je post kulturan i argumentovan ne treba brisati nego ostaviti da i ostali vide i prosude o cemu se radi...ali nepristrasnosti ovde nema,isuvise je subjektvno rasudjivanje moderatora.Ako nekog sad i zanima zasto branim pse koji nisu moji na tu temu sam vec pisao da ne oduzimam vreme.Nisam agresivan sa svakim mogu da pricam ,bilo ovde bilo live,bez tenzije u to su se neki ljudi i uverili i zato bih voleo da ubuduce ne uklanjate moje postove,a ja vas necu zamarati i javljace se islkjucivo kao i do sad sa dobrim razlogom.
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Brisanje komentara - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje komentara   Brisanje komentara - Page 3 EmptyNed Jun 24, 2012 7:50 am

Ako neko 100 % ne zna sta se i kako radi na izlozbama i nije profesionalac NAUCITE NAS,menii je ovo samo hobi , ja samo krivim sudiju ni vas ni psa (koji je zaista mnogo lep)ne krivim koji se tako ponasao da se znalo ko ce dobiti BOB kao i vecina oko ringa sto posmatraci sto ucesnici su to primetili, a moje pse ne pljujte nikada se nece nositi sa vasima, mozda nekad, ali su moji samo moji ako su vama moji psi najruzniji meni su moji NAJBOLJI I NAJLEPSI

A obrisah komentare u mojoj temi bas iz ovih razloga da ne dodje do ovakvih negativnih stvari,i da se ne pise u mojoj temi sami otvorite temu CACIB Subotica i tamo sve napisete

NISAM LJUBOMORNA NI NA VAS I VASEG PSA ZAPAMTITE TO (ILI BILO KOJEG DRUGOG PSA)

imate iskustva ...lepo ste otvorili temu ...hendlovanje pasa i to je pomoglo mnogima

Ako se vecini nas ucinilo za sudiju ko ce dobiti BOB izvinjavamo se na tome.

PS Meni je drago kada procitam u novinama ZOV ili bilo na FB kada vas pas ili bilo koji drugi pas predstavlja nasu biglovsku rasu dobija tako lepa priznanja.
Niko nije komentarisao da je vas pas ruzan nego samo na sudiju koji je isuvise brzo doneo odluku ko ce dobiti BOB a da pritom nije objasnio (oni koji su usli u izbor za BOB)zasto je koji bolji,mozda mi nismo culi ali treba da je glasan i jasan da mi svi to cujemo
a verovatno ni za ovo nemam pojma ja tupsonka plavusa

Ovo je moja poslednja izjava ovde a vi me ogovarajte koliko god zelite i kako ja ni o cemu nemam pojma


Poslednji put izmenio Ksenija dana Ned Jun 24, 2012 11:52 am, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
Nestor
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Nestor


Broj poruka : 230
Localisation : Beograd,Brace Jerkovic
Datum upisa : 22.08.2010

Brisanje komentara - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje komentara   Brisanje komentara - Page 3 EmptyNed Jun 24, 2012 10:02 am

pedjaklj ::
ovde sam dve godine jer zelim puno puno zelim bigla, ali svaki put kada se posle nekoliko dana ili nedelja ulogujem, SMUCI MI SE ZIVOT i pomislim da nikada ne dodjem vise ovde, jer sve je vise jasno da je ovde gomila ISFRUSTRIRANIH ljudi koji nemaju pojma o rasi, ali daju sebi za pravo da sprovode neki red. osim tih iz rume nisam video psa koji lici na pravog bigla ovde, ali ni njih nevidjam ovde, a vidim samo da nisu omiljeni. sto se mene tice puno sam vasih slika pregledao i uglavnom to i radim, ali citam i GOMILU NEBULOZA koje ovde pisete i kazem samo me svaki put sve vise terate odavde Sad Sad Sad kada vidim vase slike imam komentar na sve ali ga zadrzim za sebe i nepisem ga ovde i nisam kao vi da komentarisem tudje a svoje nevidim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i sta onda ako je covek slikao parenje to je njegova stvar problem njegov zivot ko ne voli ne mora da gleda uostalom neka se zgrazava kod svoje kuce. ne ulazim u to koga je on prevario i dali je prevario nekoga, opet to je njegova stvar njegov problem njegov zivot STO GA DIRATE TOLIKO????????????? meni izgleda da dok vam je bio dobar vi ste ga koristili a sada vam ne treba vise!!!!!!!!!!!!!!!!!! a da neko ne pomisli da branim tog Dejana evo i njemu mogu da porucim da pre nego sto nesto uradi razmisli i da procita sve sta je napisao pre nego sto objasni jer ja se svaki put namucim da ga DESIFRUJEM!!!!!!!!!!!!! SVE SE OVDE VIDI I SVE SE ZNA A TO JE DA STE ISFRUSTRIRANA DRUZINA od koje mnei ne pada napamet da kupim psa i dovidjenja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ti prijatelju izgleda hoces da kupis psa radi drugih a ne radi sebe,a ako je tako bolje je onda ni da ga ne uzimas....srecan ti put,putuj igumane i ne brini za parohiju
Nazad na vrh Ići dole
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Brisanje komentara - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje komentara   Brisanje komentara - Page 3 EmptyNed Jun 24, 2012 11:08 am

hilltop ::

Cini mi se da sam vec rekao da je OK imati psa kao kucnog ljubimca i da je to super,i da je svaki pas svom vlasniku i najlepsi i najdrazi is sve to,ali ima i nas koji smo iz te price prerasli u odgajivace,izlagace koji na to gledamo drugim ocima,neki to rewde zbog novca sto je sasvim legitimno i ne znaci da manje vole pse od ovih prvih a neki iz ljubavi.E sad neke stvari ne treba brkati a vrlos e cesto ovde brkaju,to sto je nekom kod kuce njegov pas najlepsi,najsladji i sta ja znam uopste ne mora da znaci da je taj pas Show pas a biti Show pas nije nimalo lako iziskuje previse napora,truda rada i odricanja,daleko vise nego oko kucnog ljubimca.I sad znate kako vas zaboli kad vam neko dirne psa?e pa mene zaboli 3 puta vise kad meni neko dirne psa i mislim da imam pravo da reagujem na takve prozivke i mislim da ukoliko je post kulturan i argumentovan ne treba brisati nego ostaviti da i ostali vide i prosude o cemu se radi...ali nepristrasnosti ovde nema,isuvise je subjektvno rasudjivanje moderatora.Ako nekog sad i zanima zasto branim pse koji nisu moji na tu temu sam vec pisao da ne oduzimam vreme.
Ljudski jezici uvijek rade. Pa nije da prvi put pohodite izlozbe. Ne kazem da je to ok, al ne bi trebali uzimat toliko k srcu sto ljudi pricaju. Idem po izlozbama redovito zadnjih 6 godina, ne vodim svog psa jer je osvojio sve sto je trebao za sampionat, a izlozbe mu nisu drage pa eto..ostane doma i cuva kucu dok ja vodim tude pse...Jedan pas koji mi je iznimno drag, kojeg sam cesto znala vodit po izlozbama, je jedan od najboljih primjeraka svoje pasmine, ima sampionate Njemacke, Italije, Slovenije, Hrvatske, Austrije, na Cruftsu je bio 2. u svom razredu u opakoj konkurenciji i time zaradio dozivotnu kvalifikaciju za Crufts....a znate sto o njemu pricaju? Da je gori nego kljuse, pa laziraju price o ovom, onom...a njegova vlasnica i ja se samo tome svemu nasmijemo. Nema smisla se raspravljati s nekim ko izmislja gluposti...uostalom znate kako kazu? za dobrim konjem se prasina dize Wink
...i to sto mi vlasnici kucnih ljubimaca smatramo da je nas pas najbolji na svijetu spada u jednu posve drugu kategooriju, koja nema veze sa standardom ili karakterom ili poslusnosti, to je jedna subjektivna kategorija, to je kategorija koju bi mogla nazvat Moj cetveronozni prijatelj, gdje je zaradio tu titulu Najboljeg bigla na svijetu samo zato sto svaki put kad dodem doma mase repom i skvici od srece kad me vidi, ljuto protestira ako se ne igram s njim, i sto me svakog dana uveseljava svojim nestaslucima. Tako da to sto ja imam kucnog ljubimca ne znaci da njega ne mogu gledati objektivno (ili barem sto objektivnije, obicno sam prema onom sto je moje prekriticna) kako se on uklapa u standard. Mogu bez problema, savrseno sam svjesna njegovih mana, ali i vrlina. Jedini razlog zasto nisam uzgajivac je taj, sto za onaj plan uzgoja koji imam u glavi treba puno previse novaca, a i jedna velika kuca s okucnicom, koju trenutno nemam. Mozda jednog dana... Very Happy
A da za show doga treba puno vise odricanja i ulozenog vremena nego u kucnog ljubimca, s tim se ne bi slozila. Ovdje cu napisat ono sto sam imala prilike vidjet, a to je da show psi ne znaju apsolutno nista osim stajat u stavu i trcat u ringu, sto svakog psa koji vlasniku iz bilo kojeg razloga ne odgovara poklanjaju, i tako si ostavljaju samo savrseno zdrave pse i lijepe pse...nije to lose, al ljudi koje vidam nemaju apsolutno nikakvog posla oko tih pasa, osim odvest ih na izlozbu i izlozit pred sucem, ili dat nekom drugom da ih izlozi.
A posla oko kucnog ljubimca na tone...ti unistavaju sve po kuci, pa se ulaze u njihov, odgoj, socijalizaciju, dresuru, izlaze 3 put dnevno u setnje, istrcavanja, da ne pricam ako neki, nedaj Boze, imaju neke ozbiljne zdravstvene probleme koliko onda vremena i novaca odlazi...
Ima i onih izlagaca i uzgajivaca koji se bave psima i izvan izlozbe i rade na njihovom odgoju i socijalizaciji i takvi bi svi trebali bit. Jer pas koji je dobar za uzgoj ne smije bit samo eksterijerno lijep, treba imat i neke karkterne odlike, koje znaju isplivat na povrsinu tek radom sa psom. Ali nazalost u 90% slucajeva nije tako.
Pozdrav i sretno na predstojecim izlozbama! dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
hilltop
novajlija
novajlija
hilltop


Broj poruka : 17
Datum upisa : 05.02.2011

Brisanje komentara - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje komentara   Brisanje komentara - Page 3 EmptyNed Jun 24, 2012 12:13 pm

Ksenija ::
Ako neko 100 % ne zna sta se i kako radi na izlozbama i nije profesionalac NAUCITE NAS,menii je ovo samo hobi , ja samo krivim sudiju ni vas ni psa (koji je zaista mnogo lep)ne krivim koji se tako ponasao da se znalo ko ce dobiti BOB kao i vecina oko ringa sto posmatraci sto ucesnici su to primetili, a moje pse ne pljujte nikada se nece nositi sa vasima, mozda nekad, ali su moji samo moji ako su vama moji psi najruzniji meni su moji NAJBOLJI I NAJLEPSI

A obrisah komentare u mojoj temi bas iz ovih razloga da ne dodje do ovakvih negativnih stvari,i da se ne pise u mojoj temi sami otvorite temu CACIB Subotica i tamo sve napisete

NISAM LJUBOMORNA NI NA VAS I VASEG PSA ZAPAMTITE TO (ILI BILO KOJEG DRUGOG PSA)

imate iskustva ...lepo ste otvorili temu ...hendlovanje pasa i to je pomoglo mnogima

Ako se vecini nas ucinilo za sudiju ko ce dobiti BOB izvinjavamo se na tome.

PS Meni je drago kada procitam u novinama ZOV ili bilo na FB kada vas pas ili bilo koji drugi pas predstavlja nasu biglovsku rasu dobija tako lepa priznanja.
Niko nije komentarisao da je vas pas ruzan nego samo na sudiju koji je isuvise brzo doneo odluku ko ce dobiti BOB a da pritom nije objasnio (oni koji su usli u izbor za BOB)zasto je koji bolji,mozda mi nismo culi ali treba da je glasan i jasan da mi svi to cujemo
a verovatno ni za ovo nemam pojma ja tupsonka plavusa

Ovo je moja poslednja izjava ovde a vi me ogovarajte koliko god zelite i kako ja ni o cemu nemam pojma
Da ste lepo pratili videli bi ste da pas nije moj(al' kao da jeste Smile )ako krivite sudiju onda ste tako trebali i napisati da ne dodje do zabune,ja sam u tom momentu handlovao 2 amstaffa i bigla je izveo vlasnik,dok sam ga ja vodio za grupu,ceo izbor za BOG je trajao toliko da ja nisam stigao da namestim psa a vec sam bio na III mestu,jel to razlog da ja napisem da je izbor za BOG namesten jer je trajao 25 sekundi?Vec sam rekao da je normalno da vama vas pas bude najbolji i najlepsi ali da to nije nuzno i realno stanje stvari kad su izlozbe u pitanju.Ja nisam rekao niti da ste tupsonska plavusa niti vas ogovaram,zamenili ste teze ili ste me pomesali s' nekim...
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Brisanje komentara - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje komentara   Brisanje komentara - Page 3 EmptyNed Jun 24, 2012 12:19 pm

Znam ja ciji je pas ali opet kazem nisam htela da dodje do nekih negativnih komentara pa da me neko okrivi sto ja imam kritike za sudiju
Ja ni u jednom trenutku nisam rekla da je nesto namesteno



Poslednji izmenio Ksenija dana Ned Jun 24, 2012 12:23 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Brisanje komentara - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje komentara   Brisanje komentara - Page 3 EmptyNed Jun 24, 2012 12:20 pm

Sve teme se obidjose neki i rekose na kraju sto su nesto brisali i zasto
ali odgovor zasto je brisana moja tema PANSION ZA PSE sa prelepim slikama PASA koji su bili kod nas JOS NE DOBIH.Poslao sam poruke svim Urednicima sa istim pitanjem ko je i zasto za sada sam dobio nekoliko odgovora cekam ostale da odgovore,za sada nema odgovora ni ko je ni zasto izbrisao temu
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
hilltop
novajlija
novajlija
hilltop


Broj poruka : 17
Datum upisa : 05.02.2011

Brisanje komentara - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje komentara   Brisanje komentara - Page 3 EmptyNed Jun 24, 2012 12:23 pm

Lino ::

Ljudski jezici uvijek rade. Pa nije da prvi put pohodite izlozbe. Ne kazem da je to ok, al ne bi trebali uzimat toliko k srcu sto ljudi pricaju. Idem po izlozbama redovito zadnjih 6 godina, ne vodim svog psa jer je osvojio sve sto je trebao za sampionat, a izlozbe mu nisu drage pa eto..ostane doma i cuva kucu dok ja vodim tude pse...Jedan pas koji mi je iznimno drag, kojeg sam cesto znala vodit po izlozbama, je jedan od najboljih primjeraka svoje pasmine, ima sampionate Njemacke, Italije, Slovenije, Hrvatske, Austrije, na Cruftsu je bio 2. u svom razredu u opakoj konkurenciji i time zaradio dozivotnu kvalifikaciju za Crufts....a znate sto o njemu pricaju? Da je gori nego kljuse, pa laziraju price o ovom, onom...a njegova vlasnica i ja se samo tome svemu nasmijemo. Nema smisla se raspravljati s nekim ko izmislja gluposti...uostalom znate kako kazu? za dobrim konjem se prasina dize Wink
Nazalost ima ovde malo vise od toga i zato to uzimam k' srcu ali necu daviti jer nije tema...
.
Lino ::
..i to sto mi vlasnici kucnih ljubimaca smatramo da je nas pas najbolji na svijetu spada u jednu posve drugu kategooriju, koja nema veze sa standardom ili karakterom ili poslusnosti, to je jedna subjektivna kategorija, to je kategorija koju bi mogla nazvat Moj cetveronozni prijatelj, gdje je zaradio tu titulu Najboljeg bigla na svijetu samo zato sto svaki put kad dodem doma mase repom i skvici od srece kad me vidi, ljuto protestira ako se ne igram s njim, i sto me svakog dana uveseljava svojim nestaslucima. Tako da to sto ja imam kucnog ljubimca ne znaci da njega ne mogu gledati objektivno (ili barem sto objektivnije, obicno sam prema onom sto je moje prekriticna) kako se on uklapa u standard. Mogu bez problema, savrseno sam svjesna njegovih mana, ali i vrlina. Jedini razlog zasto nisam uzgajivac je taj, sto za onaj plan uzgoja koji imam u glavi treba puno previse novaca, a i jedna velika kuca s okucnicom, koju trenutno nemam. Mozda jednog dana... Very Happy
Mislite da psi s kojima ja radim nisu niciji ljubimci,mislite li da su to lutke koje se setaju na relaciji box,auto,show,auto,box..trebalo bi da ih upoznate pa bi ste videli da gresite.Tako je ne znaci da vaseg kucnog ljubimca ne mozete sagledati objektivno ili sto objektivnije,ali iz prilozenog se vidi da vecina ucesnika diskusije to ne radi,rekoh vec najbolji kucni ljubimac je najbolji jer je moj ne mora nuzno znaciti da je najbolji show dog.Cenim vase vidjenje odgoja i ideju oko toga
Lino ::
A da za show doga treba puno vise odricanja i ulozenog vremena nego u kucnog ljubimca, s tim se ne bi slozila. Ovdje cu napisat ono sto sam imala prilike vidjet, a to je da show psi ne znaju apsolutno nista osim stajat u stavu i trcat u ringu, sto svakog psa koji vlasniku iz bilo kojeg razloga ne odgovara poklanjaju, i tako si ostavljaju samo savrseno zdrave pse i lijepe pse...nije to lose, al ljudi koje vidam nemaju apsolutno nikakvog posla oko tih pasa, osim odvest ih na izlozbu i izlozit pred sucem, ili dat nekom drugom da ih izlozi.
A posla oko kucnog ljubimca na tone...ti unistavaju sve po kuci, pa se ulaze u njihov, odgoj, socijalizaciju, dresuru, izlaze 3 put dnevno u setnje, istrcavanja, da ne pricam ako neki, nedaj Boze, imaju neke ozbiljne zdravstvene probleme koliko onda vremena i novaca odlazi...
Ima i onih izlagaca i uzgajivaca koji se bave psima i izvan izlozbe i rade na njihovom odgoju i socijalizaciji i takvi bi svi trebali bit. Jer pas koji je dobar za uzgoj ne smije bit samo eksterijerno lijep, treba imat i neke karkterne odlike, koje znaju isplivat na povrsinu tek radom sa psom. Ali nazalost u 90% slucajeva nije tako.
Pozdrav i sretno na predstojecim izlozbama! dobar dan
Ako show psi ne znaju apsolutno nista osim stajati u stavu onda ste zaista radili i bili sa pogresnim psima,sa lutkama i marionetama,nema nista lose u ostavljanju zdravih i lepih pasa,posla oko kucnog ljubimca i show doga ima skoro isto,plus rad sa show dogom i sva moguca odricanja od vremena pa do finansija...znaci u ovom se delu ne slazemo nikako al' i to je normaln zar ne?ne mozemo svi imati isto vidjenje stvari...
Nazad na vrh Ići dole
hilltop
novajlija
novajlija
hilltop


Broj poruka : 17
Datum upisa : 05.02.2011

Brisanje komentara - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje komentara   Brisanje komentara - Page 3 EmptyNed Jun 24, 2012 12:25 pm

Ksenija ::
Znam ja ciji je pas ali opet kazem nisam htela da dodje do nekih negativnih komentara pa da me neko okrivi sto ja imam kritike za sudiju
Ja ni u jednom trenutku nisam rekla da je nesto namesteno


Ok nek bude onda da ste se pogresno izrazili...
Nazad na vrh Ići dole
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Brisanje komentara - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje komentara   Brisanje komentara - Page 3 EmptyNed Jun 24, 2012 12:33 pm

Circulus vitiosus.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Brisanje komentara - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje komentara   Brisanje komentara - Page 3 EmptyNed Jun 24, 2012 12:52 pm

Gogili ::
Circulus vitiosus.
Kome ti to? smeh lol! smeh
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Brisanje komentara - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje komentara   Brisanje komentara - Page 3 EmptyNed Jun 24, 2012 2:10 pm

ovo je sada stvarno previse, dosadili ste i bogu i narodu
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Aris
i'm bigl
i'm bigl
Aris


Broj poruka : 477
Datum upisa : 23.05.2011

Brisanje komentara - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje komentara   Brisanje komentara - Page 3 EmptyNed Jun 24, 2012 2:15 pm

Kaan ::
ovo je sada stvarno previse, dosadili ste i bogu i narodu
Zaista, postaje vrlo ruzno...
Nazad na vrh Ići dole
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

Brisanje komentara - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje komentara   Brisanje komentara - Page 3 EmptyNed Jun 24, 2012 2:18 pm

Sad sam ti ja obrisao poruku zato sto psujes.
Nazad na vrh Ići dole
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Brisanje komentara - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje komentara   Brisanje komentara - Page 3 EmptyNed Jun 24, 2012 2:21 pm

Aris ::
Kaan ::
ovo je sada stvarno previse, dosadili ste i bogu i narodu
Zaista, postaje vrlo ruzno...
top gun
nisam htela do sada da komentarisem .... ali stvarno vise nema smisla.... No
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Brisanje komentara - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje komentara   Brisanje komentara - Page 3 EmptyNed Jun 24, 2012 2:26 pm

dusan ::
Sad sam ti ja obrisao poruku zato sto psujes.
znao sam da ce neko da je obrise,e tako kao sto si ti sada rekao ja sam obrisao zbog toga i toga neka ta ..... napise ovako isto kao i ti sada,ja sam obrisao temu zbog toga i toga,izvinjavam se svima kojima sam dosadio i kome cu jos da dosadim zelim razlog brisanja,nije ovo nicije vlasnistvo nicija licna imovina,ili izvoli taj sto je to brisao neka me i banuje ima i to pravo
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Brisanje komentara - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje komentara   Brisanje komentara - Page 3 EmptyNed Jun 24, 2012 3:12 pm

BiglKlub Srbija ::
bas zanimljiva rasprava na forumu
bigl-srbija u temi DEJAN GOJKOVIC !!!!
ZAVESE SU POCELE DA PADAJU !!!!
sta cemo jos saznati, pitanje je sada ???
ljudi pa ovo je BOLJE od Sulejmana !!!! Very Happy Very Happy Very Happy
.....
iskreno se nadam da necemo cekati na nastavak
do jeseni kao sa Sulejmanijem !!!!
DAJTEEEE NE RADITE NAM TOOOOOO !!!! Very Happy Very Happy Very Happy
MI VOLIMO DA GLEDAMO
KADA NEKO PROSTIRE SVOJ PRLJAV VES !!!! Very Happy Very Happy Very Happy
evo obecavam da cu primiti i debelu babu kod nas,
samo nastavite PLJIIIIIIIIIIIIIIIZ !!!! Very Happy Very Happy Very Happy
......
‎"ljubitelji rase" REZE, kako jedni na druge,
tako i na sve ostale...

Dejan Gojkovic ::
nista bez glavnog glumca,ja obezbedjujem hranu imam visak

no coment......
mislim da je sada stvarno dosta, pustite ih nek traze "hranu"na drugom mestu.....

P.S. u ovoj temi vise necu da pisem, ali samo da se zna ja jesam za brisanje i banovanje ako ne moze na drugi nacin....

Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Brisanje komentara - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje komentara   Brisanje komentara - Page 3 EmptyNed Jun 24, 2012 3:17 pm

Natali ::
BiglKlub Srbija ::
bas zanimljiva rasprava na forumu
bigl-srbija u temi DEJAN GOJKOVIC !!!!
ZAVESE SU POCELE DA PADAJU !!!!
sta cemo jos saznati, pitanje je sada ???
ljudi pa ovo je BOLJE od Sulejmana !!!! Very Happy Very Happy Very Happy
.....
iskreno se nadam da necemo cekati na nastavak
do jeseni kao sa Sulejmanijem !!!!
DAJTEEEE NE RADITE NAM TOOOOOO !!!! Very Happy Very Happy Very Happy
MI VOLIMO DA GLEDAMO
KADA NEKO PROSTIRE SVOJ PRLJAV VES !!!! Very Happy Very Happy Very Happy
evo obecavam da cu primiti i debelu babu kod nas,
samo nastavite PLJIIIIIIIIIIIIIIIZ !!!! Very Happy Very Happy Very Happy
......
‎"ljubitelji rase" REZE, kako jedni na druge,
tako i na sve ostale...

Dejan Gojkovic ::
nista bez glavnog glumca,ja obezbedjujem hranu imam visak

no coment......
mislim da je sada stvarno dosta, pustite ih nek traze "hranu"na drugom mestu.....

P.S. u ovoj temi vise necu da pisem, ali samo da se zna ja jesam za brisanje i banovanje ako ne moze na drugi nacin....


i sta sam ja ovde strasno prokomentarisao nego istnu da sam ja glavni glumac i hrana za sva usta,
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Brisanje komentara - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje komentara   Brisanje komentara - Page 3 EmptyNed Jun 24, 2012 4:19 pm

@hilltop- ma krivo ste me shvatili, nisam ja rekla da ja tako radim sa izlozbenim psima niti da vi tako radite, napisala sam ono sto vidim kod 90% izlagaca koji se pojavljuju na izlozbama
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Brisanje komentara - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje komentara   Brisanje komentara - Page 3 EmptyNed Jun 24, 2012 4:33 pm

Natali ::
BiglKlub Srbija ::
bas zanimljiva rasprava na forumu
bigl-srbija u temi DEJAN GOJKOVIC !!!!
ZAVESE SU POCELE DA PADAJU !!!!
sta cemo jos saznati, pitanje je sada ???
ljudi pa ovo je BOLJE od Sulejmana !!!! Very Happy Very Happy Very Happy
.....
iskreno se nadam da necemo cekati na nastavak
do jeseni kao sa Sulejmanijem !!!!
DAJTEEEE NE RADITE NAM TOOOOOO !!!! Very Happy Very Happy Very Happy
MI VOLIMO DA GLEDAMO
KADA NEKO PROSTIRE SVOJ PRLJAV VES !!!! Very Happy Very Happy Very Happy
evo obecavam da cu primiti i debelu babu kod nas,
samo nastavite PLJIIIIIIIIIIIIIIIZ !!!! Very Happy Very Happy Very Happy
......
‎"ljubitelji rase" REZE, kako jedni na druge,
tako i na sve ostale...

Dejan Gojkovic ::
nista bez glavnog glumca,ja obezbedjujem hranu imam visak

no coment......
mislim da je sada stvarno dosta, pustite ih nek traze "hranu"na drugom mestu.....

P.S. u ovoj temi vise necu da pisem, ali samo da se zna ja jesam za brisanje i banovanje ako ne moze na drugi nacin....

ne znam sta reci. tuzno je to da se jedan pasminski klub hrani ovakvim glupostima. stvarno jako zrelo Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Brisanje komentara - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje komentara   Brisanje komentara - Page 3 EmptyNed Jun 24, 2012 6:10 pm

Kao što znate, ja odavno nisam aktivna na forumu, ali sam danas slučajno videla ovu temu, i kao jedan od prvih moderatora ovog foruma, imam potrebu da se obratm.

Na forumu postoj "Pravilnih foruma," po kome treba svi moderatori da se vode kada su u nedoumici šta da rade sa "problematičnim" postovima.

Moje lično mišljenje je da svako u svojoj temi ima prava da piše i stavlja slike kakve želi. A drugi mogu i ne moraju da prate temu ako im se ne sviđa . Ako i ima nečeg spornog, to ide na čast autoru. Tako da nemamo mi šta tu da se mešamo.

A ako i postoji nešto što moderator želi da ukoni, treba prvo da se konsultuje sa ostalim moderatorima, i obavezno obavesti autora spornog posta.

Pravilnik foruma je ovde: https://bigl-srbija.editboard.com/t736-pravilnik-foruma
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
hilltop
novajlija
novajlija
hilltop


Broj poruka : 17
Datum upisa : 05.02.2011

Brisanje komentara - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje komentara   Brisanje komentara - Page 3 EmptyNed Jun 24, 2012 8:28 pm

Lino ::
@hilltop- ma krivo ste me shvatili, nisam ja rekla da ja tako radim sa izlozbenim psima niti da vi tako radite, napisala sam ono sto vidim kod 90% izlagaca koji se pojavljuju na izlozbama
Moguce je i ako je tako ja se izvinjavam,sa vama je uvek zadovoljstvo razgovarati.
Srdacan pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Brisanje komentara - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje komentara   Brisanje komentara - Page 3 EmptyPon Jun 25, 2012 11:41 am

ova tema je sazrela da ode pod KLJUČ.
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Brisanje komentara - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje komentara   Brisanje komentara - Page 3 EmptyUto Jun 26, 2012 9:45 pm

U pripremi je novi Pravilnik Foruma našeg kluba i uz saglasnost uredništva biće objavljen na sajtu. Suštinski je isti kao i svi ozbiljni forumski pravilnici koji regulišu ponašanje na forumu i ovlašćenja moderatora!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Brisanje komentara - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje komentara   Brisanje komentara - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Brisanje komentara
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: opšta priča-
Skoči na: