moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine

Ići dole 
+13
Lea2006
Emanuela
Rona
Vasica T
Dolly
Anja..
tedibi
Aris
Natali
Ddans Dream Tim
Niva
snoopy
Tabasko the Dika
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 EmptyPon Okt 17, 2011 5:47 pm

Slažem se sa mišljenjima da je vlasnik uvek najveći krivac! U kraju imamo dve mešanke-majku i ćerku, velikog rasta i oholog izgleda, čiji je vlasnik lokalni narkoman i redovno sedi u parkiću sa ekipom, a ove dve su bez povoca i redom napadaju i ljude i kučiće! Pre mesec dana kada sam izvela Leu i videla njih, vratim se kući revoltirana i stvarno očajna! Znači ja moram da idem okolo naokolo zbog tih spodoba! E, Aca poludi i kaže idemo sada zajedno pravo na "megdan"!!! Meni srce u petama, Lea i ne zna šta je čeka...podjemo u parkić, ja i Lea ispred, Aca nonšalantno šeta iza nas. Naravno, kako smo prolazili stazom, jedna od njih se ustremi, skoči na Leu uz takvo arlaukanje da sam se ja tresla narednih sat vremena! Utom Aca iz sve snage tako strašno šutne tu kuju, da je ona odletela bar tri metra. Skoči vlasnik i njegovi kompanjoni, kao šta ti tu udaraš mog psa i tako, a Aca, em bivši džudista, em deluje mafijaški kaže-sledeći put, vidim li ti pse bez povoca, ti ćeš biti išutiran gore nego ona, a vi momci, imate nešto da kažete.....Nastao je tajac, pokunjiše se, ovaj kreten ih veže, mi odosmo!!! Mislim šta reći!? One su sada uvek na povocu, mada verovatno dok ne zaborave šta im se desilo! Za ovih 5 godina koliko imamo Leu, nismo nailazili na tako agresivne pse kao ove dve!
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 EmptyPon Okt 17, 2011 7:59 pm

Joj, svaka mu cast sto se obracunao. Zao mi je kuje, ali i ja bih sutnula svakog psa da mi napadne Diku.
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 EmptyPon Okt 17, 2011 8:12 pm

Vera , meni može da bude žao samo onoga ko je napadnut. Napadač mora da snosi posledice .

Aca ima pivo kad se vidimo sledeći put. dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 EmptyPon Okt 17, 2011 8:12 pm

Tabasko the Dika ::
Joj, svaka mu cast sto se obracunao. Zao mi je kuje, ali i ja bih sutnula svakog psa da mi napadne Diku.
A ja bih pozajmila Acu! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 EmptyPon Okt 17, 2011 10:23 pm

Aca na sledecoj biglijadi dobija najlepse parce pecenja Very Happy

I najvece parce torte!
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 EmptyPon Okt 17, 2011 10:24 pm

I ja ću da platim jedno pivo, za svaki slučaj Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 EmptyPon Okt 17, 2011 11:07 pm

E, hvala u njegovo ime, on je na putu do kraja meseca, ali prati dešavanja preko Fejsa!
Ja vala ne smem da se obračunavam sa kretenima, a tako bih rado izlupala neke smeh
Nazad na vrh Ići dole
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 EmptyUto Okt 18, 2011 9:25 pm

@Vasica
Ma znam da ima u svakoj rasi primeraka koji su "skrenuli sa puta", imala sam prilike da vidim retrivera koji je hteo da nas sve pojede kroz ogradu. Ali su ga uslovi napravili takvim jer ga drze u usranom boxu non stop. Ali opet, imamo tri retrivera u kraju koji su ostali upamceni po tome sto su svi ujeli svoje vlasnike, u situacijama kada su vlasnici pokusali da ih kontrolisu, i onda se ispostavilo da sva tri psa imaju istog oca. Genetika je cudo, kao i kod ljudi.

@Lea
Pa ljudima koji su bezobrazni se i ne moze drugacije. A i ne treba. Kakav bi ovo svet bio kad bi se agresivci setali kako hoce, a fini sklanjali stalno.
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 47
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 EmptySre Okt 19, 2011 5:48 pm

vesna, napravi mjesecni popis pa cemo ti iznajmljivati muza Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 EmptySre Okt 19, 2011 5:51 pm

Emanuela ::
vesna, napravi mjesecni popis pa cemo ti iznajmljivati muza Very Happy
smeh smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Aris
i'm bigl
i'm bigl
Aris


Broj poruka : 477
Datum upisa : 23.05.2011

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 EmptySre Okt 19, 2011 5:55 pm

A da li imate nesto protiv pasa koji su pusteni sa povoca pre deset sati uvece, a nisu agresivni? Danas su se u parku Kasper i Aris igrali i dosla je neka zena sa crnom pudlom na povocu. Ovi pojurise ka njoj da je onjuse, a ona je zgrabi i pocne da vice na nas sto nam psi nisu na povocu... Pocela je da nam preti da ce da nas prijavi, da nije po zakonu itd... Meni je stvarno glupo da cekam deset sati uvece da Arisa pustim da se istrci a lep je dan...
Nazad na vrh Ići dole
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 47
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 EmptySre Okt 19, 2011 6:58 pm

Aris ::
A da li imate nesto protiv pasa koji su pusteni sa povoca pre deset sati uvece, a nisu agresivni? Danas su se u parku Kasper i Aris igrali i dosla je neka zena sa crnom pudlom na povocu. Ovi pojurise ka njoj da je onjuse, a ona je zgrabi i pocne da vice na nas sto nam psi nisu na povocu... Pocela je da nam preti da ce da nas prijavi, da nije po zakonu itd... Meni je stvarno glupo da cekam deset sati uvece da Arisa pustim da se istrci a lep je dan...
nazalost da nesme da bude bez povoca pre odredjenog vremena,bez obzira o kom se psu radi
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 EmptySre Okt 19, 2011 9:13 pm

Aris ::
A da li imate nesto protiv pasa koji su pusteni sa povoca pre deset sati uvece, a nisu agresivni? Danas su se u parku Kasper i Aris igrali i dosla je neka zena sa crnom pudlom na povocu. Ovi pojurise ka njoj da je onjuse, a ona je zgrabi i pocne da vice na nas sto nam psi nisu na povocu... Pocela je da nam preti da ce da nas prijavi, da nije po zakonu itd... Meni je stvarno glupo da cekam deset sati uvece da Arisa pustim da se istrci a lep je dan...

Ja licno ne. Komunalci da. Ali se mi zadnjih par dana setamo oko 9 sa drugarom rotom, i niko nam nije nista rekao. Mislim da niko i nije blesav da se po hladnoci uvece seta da nahvata ljude koji pustaju pse pre 10...
A takve pretnje su bezazlene, ljudi svasta kazu kad se uplase. Ako vas bas nahvataju komunalci, vi recite da niste upuceni u zakon, pa ce verovatno da vas puste uz opomenu.
Nazad na vrh Ići dole
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 47
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 EmptySre Okt 19, 2011 10:58 pm

Ja licno ne. Komunalci da. Ali se mi zadnjih par dana setamo oko 9 sa drugarom rotom, i niko nam nije nista rekao. Mislim da niko i nije blesav da se po hladnoci uvece seta da nahvata ljude koji pustaju pse pre 10...
A takve pretnje su bezazlene, ljudi svasta kazu kad se uplase. Ako vas bas nahvataju komunalci, vi recite da niste upuceni u zakon, pa ce verovatno da vas puste uz opomenu.[/quote]

to je vec stavar komunalca u kakvom ce raspolozenju biti,dali ce nepisati kaznu ili ne,dali ce opomenuti ili sta vec,jer to sto bi se mi pravili da neznamo zakon nece se mnogo obazirati na to ako je resio da je napise napisace je,,,,,,mada u ovoj zemlji ima hiljadu stvari koje treba resiti kao sto su psi lutalice koje ce nas pojesti uskoro i nas i nase pse na povodcu
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 EmptyČet Okt 20, 2011 12:09 pm

Mene samo zanima kad ce da izadje zakon koji regulise ponasanje ljudi. Oko moje zgrade je prava deponija. NIjedan pas ne pravi takvo djubre.

Ali o tome cemo u nekoj drugoj temi.
Nazad na vrh Ići dole
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 EmptyČet Okt 20, 2011 12:58 pm

ugrinovacki klan ::

to je vec stavar komunalca u kakvom ce raspolozenju biti,dali ce nepisati kaznu ili ne,dali ce opomenuti ili sta vec,jer to sto bi se mi pravili da neznamo zakon nece se mnogo obazirati na to ako je resio da je napise napisace je,,,,,,mada u ovoj zemlji ima hiljadu stvari koje treba resiti kao sto su psi lutalice koje ce nas pojesti uskoro i nas i nase pse na povodcu

Evo odmah cu ti reci - nikada. Nama je naselje prepuno izbacenih i ostavljenih pasa. Sinteri dodju i pokupe sterilisane, neagresivne pse. I tako vec godinama u krug.
A pravo da ti kazem, ako se i desi da naletimo na komunalce koji bi hteli da mi napisu kaznu, imam dosta toga da im kazem, pocevsi od ispljuvanih ulica, smeca na sve strane, automobila parkiranih gde je ko stigao, i da ne nabrajam dalje... a ulicni psi su, veruj mi, najmanji problem. Pre cu pripitomiti najdivljeg ulicnog psa, nego prosecnom coveku objasniti gde je kontejner...
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 EmptyČet Okt 20, 2011 2:15 pm

Kod nas u bloku 45, stvarno, ali bez preterivanja, retko kad moze da se vidi pseci izmet na pesackim stazama. Sve je cisto. Ali djubre koje ljudi ostavljaju - pa to je neverovatno! U mojoj zgradi neko svako jutro baci uvezanu kesu sa djubretom sa prozora. I nista.
Nazad na vrh Ići dole
Aris
i'm bigl
i'm bigl
Aris


Broj poruka : 477
Datum upisa : 23.05.2011

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 EmptyČet Okt 20, 2011 2:50 pm

I kod nas je ista situacija, Cukaricka padina je postala leglo zaraze, a smece na sve strane. Lutalica imamo na pretek, od onih dobrih i maznih, do jako agresivnih. Najcudnije mi je to da se neko ljuti na mene sto pustam psa sa povoca i jos mi to zakonom zabranjuje, a kada prodju pored lutalica koji idu coporima, ma ne strecnu se uopste!!!! Po meni, da bi taj zakon imao ikakvog smisla, treba resiti problem sa lutalicama, KAZNJAVATI ljude koji izbacuju svoje pse na ulicu, i svako naselje bi trebalo da ima ogradjen parkic za pse gde ih mozemo pustati po ceo dan.... Very Happy Very Happy Very Happy A to ce biti na sveti nikad....
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 EmptyČet Okt 20, 2011 5:30 pm

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 30572620798144593852613




dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 47
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 EmptyČet Okt 20, 2011 9:41 pm

ja laiku pustam sada samo na tasu ili kad odemo na selo, u sumi.. ostalo vrijeme se secemo sa lajnom
Nazad na vrh Ići dole
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 EmptyPet Okt 21, 2011 12:03 pm

Ma klasicna propaganda. Sad svi treba da se bavimo psima, bilo da ih volimo ili mrzimo, a iza ledja prolaze avioni.... To vam je, ljudi, predizborna godina...
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 EmptyPet Okt 21, 2011 1:07 pm

to je kao ona reklama sa carinikom koji jede Kit-Kat, jadna bakica Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 EmptyPet Okt 21, 2011 4:06 pm

snoopy ::
to je kao ona reklama sa carinikom koji jede Kit-Kat, jadna bakica Smile
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 EmptyPet Okt 21, 2011 4:41 pm

Bas tako Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 EmptySre Nov 02, 2011 10:50 pm

Upravo sam dobio informaciju da je SNAJPER -na zalenjaku dobio uređaj za ultrazvučno odvraćanje agresivnih pasa . Radi na bateriju od 9 volti i emituje tako visoke frekvencije da pas mora da pobegne .Kako mi je objasnio drugar malo je veći od mob telefona i cena je 3000 rds . Mislim da će ovo biti korisna informacija za sve koji imaju agresivne pse u kraju (što vlasničke što lutalice) .
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine   Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pit bul odgrizao uvo devojcici od 3 godine
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: opšta priča-
Skoči na: