moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Od 7 patuljaka, koji je vas bigl?

Ići dole 
+6
Snoopy Gang
Rona
Kaan
Monika
Dolly
Tabasko the Dika
10 posters
AutorPoruka
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Od 7 patuljaka, koji je vas bigl? Empty
PočaljiNaslov: Od 7 patuljaka, koji je vas bigl?   Od 7 patuljaka, koji je vas bigl? EmptySre Avg 31, 2011 11:04 am

Moj je Pospanko Very Happy

A znamo i ko je (trenutno) Slinavko, pardon, Kijavko I love you
Sinak Aki, nadam se da se ne ljutis?


Poslednji put izmenio Tabasko the Dika dana Sre Avg 31, 2011 4:48 pm, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Od 7 patuljaka, koji je vas bigl? Empty
PočaljiNaslov: Re: Od 7 patuljaka, koji je vas bigl?   Od 7 patuljaka, koji je vas bigl? EmptySre Avg 31, 2011 11:34 am

Doli bi bila Srećko.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Od 7 patuljaka, koji je vas bigl? Empty
PočaljiNaslov: Re: Od 7 patuljaka, koji je vas bigl?   Od 7 patuljaka, koji je vas bigl? EmptySre Avg 31, 2011 4:13 pm

Uca, Ljutko, Kijavko, Pospanko, Stidljivko, Tupko i Srecko. Ja znam ova imena, a negde su malo izmenjena. Smile
Felix je mesavina Pospanka (ceo dan spava, a rano ujutru cete lakse mene probuditi nego njega), Kijavka (kako neko pocne da ga mazi on kija) i Srecka. Very Happy A malo je i lud ko onaj Tupko. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Od 7 patuljaka, koji je vas bigl? Empty
PočaljiNaslov: Re: Od 7 patuljaka, koji je vas bigl?   Od 7 patuljaka, koji je vas bigl? EmptySre Avg 31, 2011 4:17 pm

Kaan je mesavina ljutka i srecka. Uvek se naljuti kad ga stavim u kaznu i nece da dodje ili me kulira, a nema vece srece nego kad vidi nekoga kad se probudi Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

Od 7 patuljaka, koji je vas bigl? Empty
PočaljiNaslov: Re: Od 7 patuljaka, koji je vas bigl?   Od 7 patuljaka, koji je vas bigl? EmptySre Avg 31, 2011 5:10 pm

Mislim da je Rona mesavina njih 5.
Ljuti se na odredjene pse, i to se bas naljuti, kija na svaku prasinu i vecu travu, ujutru covek ne moze iz kreveta da je istera, stalno je lepo raspolozena, i naravno za odredjene stvari je stvarno tupko.
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy Gang
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy Gang


Broj poruka : 1253
Localisation : Kovin
Datum upisa : 02.02.2011

Od 7 patuljaka, koji je vas bigl? Empty
PočaljiNaslov: Re: Od 7 patuljaka, koji je vas bigl?   Od 7 patuljaka, koji je vas bigl? EmptySre Avg 31, 2011 5:21 pm

Oksa je Ljutko -prgava veštica koja laje, juri mačke po dvorištu, stražari koja ptica je preletela dvorište, ko to priča kod komšije i sl; Evil or Very Mad
Nando je Stidljivko, sa tužnim pogledom, uvek raspoložen za maženje, plače u boksu; Embarassed
Stela je Tupko-Srećko-Hedonista. Možete da je zovete i mamite i tepate i ne znam šta, ako ne namerava da dođe, samo će da stoji i da vas gleda...i gleda...a ako hoće da dođe, skakaće oko vas dok vam ne upadne u oko ili uđe u usta ili se popne u krilo i smesti da uživa bounce
Đole, za sada deluje kao Uča- mudro posmatra šta se dešava u našoj kući i, po prilici, priključi se nekom dešavanju - juri mačke, mazi se na krevetu, čuva frižider, laje na goste... ako ima neki patuljak koji brzo jede -taj je Đole cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.snoopygang.com
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Od 7 patuljaka, koji je vas bigl? Empty
PočaljiNaslov: Re: Od 7 patuljaka, koji je vas bigl?   Od 7 patuljaka, koji je vas bigl? EmptyČet Sep 01, 2011 5:51 pm

Ivana, kako si ih dobro opisala. Ali Stela nije Tupko I love you
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Od 7 patuljaka, koji je vas bigl? Empty
PočaljiNaslov: Re: Od 7 patuljaka, koji je vas bigl?   Od 7 patuljaka, koji je vas bigl? EmptyČet Sep 01, 2011 9:03 pm

Klea bi bila Ljutko,Tupko i Srecko I love you
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Od 7 patuljaka, koji je vas bigl? Empty
PočaljiNaslov: Re: Od 7 patuljaka, koji je vas bigl?   Od 7 patuljaka, koji je vas bigl? EmptySub Sep 03, 2011 11:24 am

Ovaj moj je Srecko i Tupko Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy:)
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy:)


Broj poruka : 762
Godina : 25
Localisation : Podgorica
Datum upisa : 07.06.2012

Od 7 patuljaka, koji je vas bigl? Empty
PočaljiNaslov: Re: Od 7 patuljaka, koji je vas bigl?   Od 7 patuljaka, koji je vas bigl? EmptyNed Jul 22, 2012 2:36 pm

Monika ::
Uca, Ljutko, Kijavko, Pospanko, Stidljivko, Tupko i Srecko. Ja znam ova imena, a negde su malo izmenjena. Smile
Felix je mesavina Pospanka (ceo dan spava, a rano ujutru cete lakse mene probuditi nego njega), Kijavka (kako neko pocne da ga mazi on kija) i Srecka. Very Happy A malo je i lud ko onaj Tupko. Very Happy

Snoopy Gang ::
Oksa je Ljutko -prgava veštica koja laje, juri mačke po dvorištu, stražari koja ptica je preletela dvorište, ko to priča kod komšije i sl; Evil or Very Mad
Stela je Tupko-Srećko-Hedonista. Možete da je zovete i mamite i tepate i ne znam šta, ako ne namerava da dođe, samo će da stoji i da vas gleda...i gleda...a ako hoće da dođe, skakaće oko vas dok vam ne upadne u oko ili uđe u usta ili se popne u krilo i smesti da uživa bounce

Snoopy isto Very Happy Very Happy Very Happy !
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Od 7 patuljaka, koji je vas bigl? Empty
PočaljiNaslov: Re: Od 7 patuljaka, koji je vas bigl?   Od 7 patuljaka, koji je vas bigl? EmptyNed Jul 22, 2012 4:20 pm

Snoopy Gang ::
Oksa je Ljutko -prgava veštica koja laje, juri mačke po dvorištu, stražari koja ptica je preletela dvorište, ko to priča kod komšije i sl; Evil or Very Mad
Nando je Stidljivko, sa tužnim pogledom, uvek raspoložen za maženje, plače u boksu; Embarassed
Bas sam htela ovo da kazem za Blanku (prava mamina i tatina kci)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Od 7 patuljaka, koji je vas bigl? Empty
PočaljiNaslov: Re: Od 7 patuljaka, koji je vas bigl?   Od 7 patuljaka, koji je vas bigl? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Od 7 patuljaka, koji je vas bigl?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Bigl na TV-u
» BIGL I DETE
» Bigl na poklon
» Bigl i beba

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: opšta priča-
Skoči na: