moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Moka iz Beograda (Vračar)

Ići dole 
+34
Konan
vito
Joker_Poker
Atos-BOBI
Mirka
Kaan
Lino
King i Maša
Lea2006
LuSho
jecolinja
Monika
BEKI (djolana)
Niche
Capo UE
Ddans Dream Tim
Dolly
Aris
.Marija.
KASPER
Emanuela
Ksenija
Ilarion Beagles
Niva
snoopy
falkfoto
Anja..
Snoopy Gang
Tabasko the Dika
Lena i Sonja
Vasica T
Natali
Vili sa Vracara
Moka
38 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Moka
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Moka


Broj poruka : 174
Godina : 33
Datum upisa : 21.07.2011

Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moka iz Beograda (Vračar)   Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 EmptyPet Avg 05, 2011 12:43 am

Bili smo na revakcini, to je bio šou, dok smo je odneli do veterinara vrpoljila se samo tako, ne može da dočeka da je spustimo na ulicu da njuška. Laughing
Još jednu revakcinu će primiti sledećeg meseca, a veterinari kažu da može u prvu šetnju već za nedelju dana. bounce

A evo i malo novih fotografija:

"Gonič zečeva", a zapravo zec:
Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 15yhm51

Komatozno stanje:
Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 V67oci

"Um?"
Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 1j0uno

I najnoviji HOBI - izvlačenje džepova:
Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 2cgoc35
Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 Htaedh
Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 2dieq76

Ovo mi je najbolje, kad zagrize usnu, tupson... smeh
Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 Zim1ph

fff
Nazad na vrh Ići dole
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moka iz Beograda (Vračar)   Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 EmptyPet Avg 05, 2011 12:54 am

Jao, preslatka je ....pravi mali slatkis...a ova fotografija "komatozno stanje" fenomenalna... top gun
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moka iz Beograda (Vračar)   Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 EmptyPet Avg 05, 2011 1:25 am

Slatkis maleni cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
LuSho
bigl-manijak
bigl-manijak
LuSho


Broj poruka : 362
Godina : 27
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 14.10.2009

Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moka iz Beograda (Vračar)   Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 EmptyPet Avg 05, 2011 1:30 am

preemedena je! tr
Nazad na vrh Ići dole
http://julesrules.weebly.com/
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moka iz Beograda (Vračar)   Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 EmptyPet Avg 05, 2011 10:10 am

Mnogo je lepa!
A jeste, mnogo su smesni tako kad zagrizu usnu lol!
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moka iz Beograda (Vračar)   Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 EmptyPet Avg 05, 2011 7:14 pm

Lutka! Gde ćete da šetate kad krenete napolje?
Nazad na vrh Ići dole
Moka
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Moka


Broj poruka : 174
Godina : 33
Datum upisa : 21.07.2011

Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moka iz Beograda (Vračar)   Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 EmptyPet Avg 05, 2011 8:01 pm

Lea2006 ::
Lutka! Gde ćete da šetate kad krenete napolje?

Lutka na slikama, ovako đavolče! Laughing
Mi smo između Čuburskog i Karađorđevog parka, pa ćemo je za početak verovatno voditi tu dok ne bude mogla da ide dalje, a kad se malo navikne onda planiram i da je dovodim na Taš koji nam je na 15-20 minuta hoda, da bismo probali kako se ponaša kad je pustimo... Gle vi šetate Leu?
Nazad na vrh Ići dole
Moka
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Moka


Broj poruka : 174
Godina : 33
Datum upisa : 21.07.2011

Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moka iz Beograda (Vračar)   Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 EmptyPet Avg 05, 2011 8:14 pm

Inače, Moka je danas iskakila jednu glistu, smučio mi se život kad sam to videla... Čistili smo je pre 3 dana, pa verovatno sad tek izbacuje. No

Takođe, primetila sam da ima neke 2-3 "bubuljice" na ledjima i na glavi isto, ne vide se ovako od dlake, ali se kad joj baš detaljno ispipam krzno osete se pod prstima ("pregled" dok spava naravno, inače samo rvanje bounce )... Zvala sam veterinara i kaže da sačekamo dok ne krene napolje, da nije hitno da je sad dovodimo, a ako primetimo da se širi onda pregled. Jel imao neko sličan problem?
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moka iz Beograda (Vračar)   Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 EmptyPet Avg 05, 2011 9:14 pm

Kaan je isto iskakio jednom bas mnogo ovih http://en.wikipedia.org/wiki/Toxocara_canis
valjda nisu opasne za psa, a kod ljudi mogu izazvati sezce probleme, pa je najbolje prati ruke posle biol kakvog dodira, barem je meni tako vet operprucio Smile

ova poza zec mi je jako poznata Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Niche
bigl-manijak
bigl-manijak
Niche


Broj poruka : 442
Datum upisa : 08.09.2010

Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moka iz Beograda (Vračar)   Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 EmptySub Avg 06, 2011 2:24 am

Moka ::
Inače, Moka je danas iskakila jednu glistu, smučio mi se život kad sam to videla... Čistili smo je pre 3 dana, pa verovatno sad tek izbacuje. No

Takođe, primetila sam da ima neke 2-3 "bubuljice" na ledjima i na glavi isto, ne vide se ovako od dlake, ali se kad joj baš detaljno ispipam krzno osete se pod prstima ("pregled" dok spava naravno, inače samo rvanje bounce )... Zvala sam veterinara i kaže da sačekamo dok ne krene napolje, da nije hitno da je sad dovodimo, a ako primetimo da se širi onda pregled. Jel imao neko sličan problem?

Niche je imao jednu bradavicu zimus ispod koze, negde na glavici. Ista kao ljudska bradavica. Negde smo na psecim forumima nasli da je to zbog pada imuniteta i da mu dajemo srebrnu vodu (kupuje se u apoteci) kao i da njome mazemo bradavicu. Postovali smo to neko vreme i u hranu mu dodavali po kasicicu srebrne vode i malo kvasili bradavicu. Brzo je proslo, ali ne znam da li samo od sebe ili od kure vodom.


Poslednji izmenio Niche dana Pon Avg 08, 2011 10:45 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moka iz Beograda (Vračar)   Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 EmptySub Avg 06, 2011 11:15 am

Da, treba prati ruke ako je Toksorara, ali nije nista strasno.
Nazad na vrh Ići dole
Moka
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Moka


Broj poruka : 174
Godina : 33
Datum upisa : 21.07.2011

Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moka iz Beograda (Vračar)   Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 EmptySub Avg 06, 2011 6:53 pm

Hvala na savetima! Very Happy

Da, mislim da je Toxocara u pitanju... danas sam opet videla, mislim da je bitno da se ne pomeraju, jer to znači da je lek delovao.
A malo smo se svi sad istripovali za to što se prenosi na ljude jer je ljubimo kao ludi. Embarassed

Čistili smo je 2 dana pred vakcinu jer su nam pomerili vakcinu sa 12. na 10. nedelju, pa nismo stigli da bude nedelju dana pred vakcinaciju, jel to umanjuje efikasnost vakcine? Ovi sa Veterinarskog su nam rekli kao ma nema veze...
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moka iz Beograda (Vračar)   Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 EmptySub Avg 06, 2011 7:09 pm

na zadnjoj slici izgleda kao razocarano sto nije nista nasla u dzepu
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moka iz Beograda (Vračar)   Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 EmptyNed Avg 07, 2011 11:35 am

Ja sam valjda najpozvanija da se javim an temu glista jer sam imala citavu igranku sa mojim Lakom i glistama. Da ne prepricavam ni moje iskustvo ni strahove od prelaska na ljude svratite na Lakinu temu pa citajte kao realiti je Smile

Ukratko...cistcenje pasa je apsolutni prioritet i nevidjeno je vazno KAKO se cisti tj da s etaj posao obavi pravilo. Veterinari se ne slazu oko toga sta je pravilo al evo mi Laku vec godinama cistimo po principu sad tabeleta(dozirana prema kilazi) pa za 12, 13 ili 14 dana opet tableta. Ja sam izabarala da to bude 13ti dan srecan mi broj i toga se pridrzavam.

Sledece ciscenje ide 3 meseca od prve doze drontala tj prvog ciscenja. Ovo drugo mu dodje kao revakcina.

Pranje ruku je apsolutni prioritet kao i prestanak ljubljenja sa psom Smile znam znam tesko vam al je to dobro za vas a Moki nece nedostajati.

Skoro sam se smejala ....dete mi je jelo tresnje i iskakilo neke crvice nesvareno. Ja uspanicena zovem dr kaze to su gliste...zovem naseg veterinara kaze on vodi sad racuna nemoj da mi Laka sad od nje dobije gliste ubicu te Smile

Tako da ni mi nismo bezbedni za njih vise.
Na kraju nisu bile gliste al se ja jos smejem tom njegovom komentaru.

Pozdrav i uzivajte sa Mokom Smile prelepa je.
Nazad na vrh Ići dole
Moka
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Moka


Broj poruka : 174
Godina : 33
Datum upisa : 21.07.2011

Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moka iz Beograda (Vračar)   Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 EmptyNed Avg 07, 2011 3:36 pm

Mirka ::
Ja sam valjda najpozvanija da se javim an temu glista jer sam imala citavu igranku sa mojim Lakom i glistama. Da ne prepricavam ni moje iskustvo ni strahove od prelaska na ljude svratite na Lakinu temu pa citajte kao realiti je Smile

Ukratko...cistcenje pasa je apsolutni prioritet i nevidjeno je vazno KAKO se cisti tj da s etaj posao obavi pravilo. Veterinari se ne slazu oko toga sta je pravilo al evo mi Laku vec godinama cistimo po principu sad tabeleta(dozirana prema kilazi) pa za 12, 13 ili 14 dana opet tableta. Ja sam izabarala da to bude 13ti dan srecan mi broj i toga se pridrzavam.

Sledece ciscenje ide 3 meseca od prve doze drontala tj prvog ciscenja. Ovo drugo mu dodje kao revakcina.

Pranje ruku je apsolutni prioritet kao i prestanak ljubljenja sa psom Smile znam znam tesko vam al je to dobro za vas a Moki nece nedostajati.

Skoro sam se smejala ....dete mi je jelo tresnje i iskakilo neke crvice nesvareno. Ja uspanicena zovem dr kaze to su gliste...zovem naseg veterinara kaze on vodi sad racuna nemoj da mi Laka sad od nje dobije gliste ubicu te Smile

Tako da ni mi nismo bezbedni za njih vise.
Na kraju nisu bile gliste al se ja jos smejem tom njegovom komentaru.

Pozdrav i uzivajte sa Mokom Smile prelepa je.

Hvala na savetima, čitala sam na Lakinoj temi o borbi sa glistama, užasne su stvarno... Sa prethodnim psom nikad nisam imala problema sa tim, čistili smo je ja mislim malo ređe, ne na 3 meseca, ali nikad nisam videla da iskaki gliste, baš je gadno. Pritom svaki put kad ja vidim dok vrši nuždu, pojave se gliste, ostali ukućani ih nisu ni videli, znaju glupe gliste koga najviše nerviraju. aaa

A veterinar vam je super! Razz
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moka iz Beograda (Vračar)   Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 EmptyPon Avg 08, 2011 10:35 am

I mi se cistimo na 3 meseca, prva doza, pa onda za 2 nedelje druga doza... tako nam je receno na pocetku i tako stalno radimo.
Nazad na vrh Ići dole
Moka
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Moka


Broj poruka : 174
Godina : 33
Datum upisa : 21.07.2011

Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moka iz Beograda (Vračar)   Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 EmptyČet Avg 11, 2011 6:05 pm

Bezbrižno spavam i zabacim uvo da izgledam opasno k'o staford...
Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 200qyr6

Onda mi ova moja dosadna gazdarica vrati uvo na mesto, a ja se mislim "Nećeš valjda sad da počneš da me gnjaviš? affraid "
Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 Jz7bih

I pre nego što se osvestim eto me u dvorištu i upućujem "koji si smarač" pogled gazdarici...
Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 25jgy04

I sad kao treba da piškim, a kako ću kad me slika? confused
Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 Ir74nk

Ovde imam mali podbradak. pig
Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 2rel106

A ovde sam podigla glavu da mi se ne vidi podbradak. pig
Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 2nk3p7m

Opet jedem poklopaca od fotoaparata, ukusan je baš!
Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 1zmhv0l

I na kraju se upiškim komšinici na prozor. ff
Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 2rgz612

Inače, Moka je danas bila u prvoj šetnji, ali nemamo fotografija tog doživljaja nažalost... Otišli smo samo do Čuburskog parka, tu joj je prišao jedan labrador i ona se uplašila i htela nazad kući. Onda kad smo došli do zgrade i ušli unutra, predomislila se pa smo opet izašli, onda je skakala na prolaznike. Laughing
Sve to je ukupno trajalo 10 minuta, a kad je došla kući komirala se i spavala dobrih 4 sata. gfd

fff
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moka iz Beograda (Vračar)   Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 EmptyČet Avg 11, 2011 7:05 pm

bravo za prvu šetnju Moko cheers
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moka iz Beograda (Vračar)   Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 EmptyČet Avg 11, 2011 9:41 pm

Sad dolazi tvojih pet minuta! Srećno u spoljnom svetu!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
King i Maša
i'm bigl
i'm bigl
King i Maša


Broj poruka : 1137
Localisation : Kać
Datum upisa : 03.01.2011

Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moka iz Beograda (Vračar)   Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 EmptyČet Avg 11, 2011 10:03 pm

Moka je prelepa! aa
Druga i peta su mi naj tr (mislim na fotografije) I love you



Poslednji izmenio *beagle* dana Čet Avg 11, 2011 10:23 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://kingimasa.weebly.com/index.html
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moka iz Beograda (Vračar)   Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 EmptyČet Avg 11, 2011 10:20 pm

Slatka je cmok a mnogo ih volim sanjive aa
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Niche
bigl-manijak
bigl-manijak
Niche


Broj poruka : 442
Datum upisa : 08.09.2010

Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moka iz Beograda (Vračar)   Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 EmptyPet Avg 12, 2011 12:48 am

Moka je preslatka. cmok
Nazad na vrh Ići dole
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moka iz Beograda (Vračar)   Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 EmptyPet Avg 12, 2011 9:41 am

Niche ::
Moka je preslatka. cmok
trgtr hehe
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Moka
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Moka


Broj poruka : 174
Godina : 33
Datum upisa : 21.07.2011

Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moka iz Beograda (Vračar)   Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 EmptyPet Avg 12, 2011 11:54 am

Hvala vam drugari, danas idemo na Taš da upoznamo neke od naše biglovske sorte, valjda nećemo biti mnogo stidljivi... gfd
Nazad na vrh Ići dole
Moka
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Moka


Broj poruka : 174
Godina : 33
Datum upisa : 21.07.2011

Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moka iz Beograda (Vračar)   Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 EmptySub Avg 13, 2011 1:00 pm

Bili smo na druženju, upoznali smo Doli, Leu, Vasu, Laiku, Lavu i Akija! cheers
Moka se plašila, ali se ipak malo oslobodila, a danas je u Karađorđevom parku stekla i prvog drugara, malog vestija od 4 meseca, baš su se lepo igrali. Razz
Evo malo fotki od juče sa Taša:


Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 Ra2maq

Penjem se Lavinoj gazdarici u krila. ff
Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 2rp9u8o

I tu mi je baš lepo!
Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 14niono

Svi su me gnjavili, a meni je bilo lepo, dok god sam na sigurnom (na klupi)! gfd
Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 Rwp5kh

fff
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moka iz Beograda (Vračar)   Moka iz Beograda (Vračar) - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Moka iz Beograda (Vračar)
Nazad na vrh 
Strana 4 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» Eli iz Beograda
» Ema iz Beograda
» Rio iz Beograda
» Lea iz Beograda
» Nando, Oksa i Stella iz Kovina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: