moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kaan sa Starog Ceraka

Ići dole 
+34
MarijaRio
Gogili
Dragiša
Atos-BOBI
Konan
vito
Ddans Dream Tim
tedibi
Lino
Ceda - Charlie
Moka
Bella
Natali
Vasica T
Srba bgd
dusan
Snoopy Gang
Niche
Lea2006
wujke
jecolinja
Monika
Emanuela
Tabasko the Dika
.Marija.
Ksenija
Capo UE
Aris
King i Maša
snoopy
Niva
Anja..
Dolly
Kaan
38 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35  Sledeći
AutorPoruka
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 EmptyUto Jul 03, 2012 10:42 am

Sretan rođendan! cheers
Predivni su oni i kao veliki, al koliko god ih gledam ne mogu vjerovat kako su bili preslatki kao mali aa
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 EmptyUto Jul 03, 2012 1:43 pm

hvala gfd tr

jel ima neko neku ideju gde da idemo da plivamo lepo? Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 EmptyUto Jul 03, 2012 5:00 pm

Sretan rodjendan...bas lepa tortica
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 EmptySub Jul 21, 2012 9:36 pm

Mislim da opet imam mali problem sa Kaanom, radi se o ocima Sad citav dan zmirka, onda se malo poboljsa i bude sve normalno, pa opet pocne. Cini mi se da mu desno oko pravi veci problem. Mnogo vise ima suzica na oba oka. Ne znam da li mu je alergija ili mu se jednostavno spava jer ovih dana imamo prave setnje. Skroz su mu se donji kapci spustili, a na tom desnom je i gornji i donji. Jel imao neko nesto slicno?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 EmptySub Jul 21, 2012 10:12 pm

Kaan ::
Mislim da opet imam mali problem sa Kaanom, radi se o ocima Sad citav dan zmirka, onda se malo poboljsa i bude sve normalno, pa opet pocne. Cini mi se da mu desno oko pravi veci problem. Mnogo vise ima suzica na oba oka. Ne znam da li mu je alergija ili mu se jednostavno spava jer ovih dana imamo prave setnje. Skroz su mu se donji kapci spustili, a na tom desnom je i gornji i donji. Jel imao neko nesto slicno?
Šta god da je, možeš mu ispirati fiziološkim rastvorom, ili sterilnim 3% acidi borici. Ako mu se sutra ne smiri, idi kod veta, jer i ako je alergija, treba da mu pomogne na neki način. Nadam se da će biti dobro! tr
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 EmptySre Jul 25, 2012 7:47 pm

sve mu se normalizovalo, samo od sebe, izgleda da je bio samo umoran Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 EmptyNed Jul 29, 2012 2:07 am

Kako je Kaan? ljubim ga puno I love you
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 EmptyNed Jul 29, 2012 11:41 am

Ma Kaan vragolan, upravo vadi lopticu koja mu se zavukla pod krevet Smile hocu da ga naucim da da sapu, a ne znam kako Smile sta radi Klea? aa
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Snoopy:)
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy:)


Broj poruka : 762
Godina : 25
Localisation : Podgorica
Datum upisa : 07.06.2012

Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 EmptyNed Jul 29, 2012 11:53 am

Kaan ::
hocu da ga naucim da da sapu, a ne znam kako Smile
Prvo mu kazes sjedi.Onda mu uzmes sapu i das malo keksa ili granula.To ponovis nekoliko puta i govoris daj sapu.Nakon nekog vremena stavis ruku i kazes daj sapu i Kaan ce ti je vjerovatno dati(kako nece pig dat sapu za granule) i kad ti da "nakljucas" ga keksicima i lijepim rijecima i milovanjem.
Nadam se da ce ti posluziti moj savjet uaua !
Nazad na vrh Ići dole
Cofilence
bigl-manijak
bigl-manijak
Cofilence


Broj poruka : 253
Localisation : Banovo brdo
Datum upisa : 18.06.2012

Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 EmptyNed Jul 29, 2012 12:09 pm

Kaan ::
Ma Kaan vragolan, upravo vadi lopticu koja mu se zavukla pod krevet Smile hocu da ga naucim da da sapu, a ne znam kako Smile sta radi Klea? aa
A mozes i bez "sedi" slobodno, samo mu kazes "sapa" i uzmes mu sapu, das nagradu i to je to. Par ponavljanja i znace Smile
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 EmptyNed Jul 29, 2012 12:41 pm

Ma kada mu uzmem sapu, sedeo ne sedeo, on je izvlaci, i ako najneznije krenem. Ako sedi onda ustane, ako stoji onda bezi, uopste to ne voli pa cemo morati na produzeni kurs Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Cofilence
bigl-manijak
bigl-manijak
Cofilence


Broj poruka : 253
Localisation : Banovo brdo
Datum upisa : 18.06.2012

Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 EmptyNed Jul 29, 2012 1:01 pm

Pa kad mu je uzmes, tacnije dok mu drzis sapu tada mu daj nagradu, znaci sapa- uzmes - das nagradu. Drzi sapu ako treba, ne verujem da ce smetati kad bude video da ima nagrada.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 EmptyNed Jul 29, 2012 1:19 pm

A što mora da daje šapu?! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 EmptyNed Jul 29, 2012 2:41 pm

Cofilence ::
Pa kad mu je uzmes, tacnije dok mu drzis sapu tada mu daj nagradu, znaci sapa- uzmes - das nagradu. Drzi sapu ako treba, ne verujem da ce smetati kad bude video da ima nagrada.

hvala na savetu, bas cu to da probam Smile

Dolly ::
A što mora da daje šapu?! Very Happy

ne mora nista bre, bio sam kod strica koji ima zenku rota, par dana mladja od Kaana. Ona mi je dala sapu i skroz sam se odusevio, pa da probam i ovog malog da naucim, bas mi je slatko Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Cofilence
bigl-manijak
bigl-manijak
Cofilence


Broj poruka : 253
Localisation : Banovo brdo
Datum upisa : 18.06.2012

Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 EmptyNed Jul 29, 2012 3:01 pm

Kaan ::
Ona mi je dala sapu i skroz sam se odusevio, pa da probam i ovog malog da naucim, bas mi je slatko Smile
Meni je to skroz kul. Kad mi je drustvo tu, oni se redovno tako pozdravljaju sa njim Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 EmptyNed Jul 29, 2012 3:48 pm

Kaan ::
Ma Kaan vragolan, upravo vadi lopticu koja mu se zavukla pod krevet Smile hocu da ga naucim da da sapu, a ne znam kako Smile sta radi Klea? aa

Hehehe, to Klea zna, ali samo kada vidi da imam keks u ruci Very Happy Very Happy Very Happy
Ma eno je spava ko top, jako joj je toplo.. Jos malo pa cemo do parka na jurcanje Smile Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 EmptyPon Jul 30, 2012 2:08 pm

juce sam poceo da radim u HTML i tako je Kaan dobio svoj sajt, malo je smesan, ali za prvi put meni super. mozete ga pogledati ovde Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Cofilence
bigl-manijak
bigl-manijak
Cofilence


Broj poruka : 253
Localisation : Banovo brdo
Datum upisa : 18.06.2012

Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 EmptyPon Jul 30, 2012 2:21 pm

Za prvi put je odlicno, samo napred, pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy:)
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy:)


Broj poruka : 762
Godina : 25
Localisation : Podgorica
Datum upisa : 07.06.2012

Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 EmptyPon Jul 30, 2012 3:34 pm

Odlican sajt Very Happy !E,da-Evox je Snoopiju djed tako da je Kaan Snoopiju stric cheers !Evox je bas vrijedan Razz !Kaan i Snoopy imaju iste boje,bas lice Smile !
Nazad na vrh Ići dole
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 EmptyPon Jul 30, 2012 4:24 pm

Kaan ::
Ma kada mu uzmem sapu, sedeo ne sedeo, on je izvlaci, i ako najneznije krenem. Ako sedi onda ustane, ako stoji onda bezi, uopste to ne voli pa cemo morati na produzeni kurs Very Happy
neovisno da li sjedi ili ne, uzmi neku hranu koju obozava i to kad je extra gladan, zatvori je u saku i ponudi mu je tako. On bi tad trebao pocet njuskat zatvorenu saku i lizat je il nesto slicno, kako nece moc doc do hrane uz pomoc njuske, dignut ce sapu i pocet te grebat po saci. Cim te takne sapom po saci, otvori je i daj mu da pojede hranu. Nakon par puta, uvedi komandu "daj sapu". Brzo ce skuzit da "daj sapu" znaci da te mora taknut sapom. Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 EmptyPon Jul 30, 2012 4:26 pm

Kaan ::
juce sam poceo da radim u HTML i tako je Kaan dobio svoj sajt, malo je smesan, ali za prvi put meni super. mozete ga pogledati ovde Embarassed
Bravo! cheers
p.s. u cem si radio? ja sam nabavila Dreamweaver al ne znam od kud da krenem. Imas neki zgodan tutorial ili literaturu za pocetnike?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 EmptyPon Jul 30, 2012 4:48 pm

Lino ::
Kaan ::
juce sam poceo da radim u HTML i tako je Kaan dobio svoj sajt, malo je smesan, ali za prvi put meni super. mozete ga pogledati ovde Embarassed
Bravo! cheers
p.s. u cem si radio? ja sam nabavila Dreamweaver al ne znam od kud da krenem. Imas neki zgodan tutorial ili literaturu za pocetnike?

U dreamweaver-u sam CS6 (sa pirate bay skinut). Nesto sam jos kao manji radio preko neke knjige i shvatio da nema vajde, ono bi mogao svako da uradi kada ti je vec sve dato. Smislis sta zelis da napravis, izaberes html na ulazu, okrenes na designe (gornji levi ugao) i kucas sta hoces. Upravo se mucim kako da pomerim prezentaciju. Bitno je da se upoznas sa okruzenjem i sama pohvatas neke opcije, to mnogo vise ostane, zato i nisam neki tutorial koristio sad. Srecno i gde god zapnes, samo kucaj na google, sve su ljudi vec pravili Smile srecno
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 EmptyPon Jul 30, 2012 4:48 pm

Lino ::
Kaan ::
Ma kada mu uzmem sapu, sedeo ne sedeo, on je izvlaci, i ako najneznije krenem. Ako sedi onda ustane, ako stoji onda bezi, uopste to ne voli pa cemo morati na produzeni kurs Very Happy
neovisno da li sjedi ili ne, uzmi neku hranu koju obozava i to kad je extra gladan, zatvori je u saku i ponudi mu je tako. On bi tad trebao pocet njuskat zatvorenu saku i lizat je il nesto slicno, kako nece moc doc do hrane uz pomoc njuske, dignut ce sapu i pocet te grebat po saci. Cim te takne sapom po saci, otvori je i daj mu da pojede hranu. Nakon par puta, uvedi komandu "daj sapu". Brzo ce skuzit da "daj sapu" znaci da te mora taknut sapom. Wink

pokusacu, hvala Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 EmptyPon Jul 30, 2012 5:01 pm

Kaan ::
Lino ::
Kaan ::
juce sam poceo da radim u HTML i tako je Kaan dobio svoj sajt, malo je smesan, ali za prvi put meni super. mozete ga pogledati ovde Embarassed
Bravo! cheers
p.s. u cem si radio? ja sam nabavila Dreamweaver al ne znam od kud da krenem. Imas neki zgodan tutorial ili literaturu za pocetnike?

U dreamweaver-u sam CS6 (sa pirate bay skinut). Nesto sam jos kao manji radio preko neke knjige i shvatio da nema vajde, ono bi mogao svako da uradi kada ti je vec sve dato. Smislis sta zelis da napravis, izaberes html na ulazu, okrenes na designe (gornji levi ugao) i kucas sta hoces. Upravo se mucim kako da pomerim prezentaciju. Bitno je da se upoznas sa okruzenjem i sama pohvatas neke opcije, to mnogo vise ostane, zato i nisam neki tutorial koristio sad. Srecno i gde god zapnes, samo kucaj na google, sve su ljudi vec pravili Smile srecno

Bravo za sajt! I Rafin sajt je u pripremi - jos uvek nije do kraja popunen, trenutno radim na tome Wink
www.beagle-rafa.com Wink

P.S. Uvek je bolje da odgledas neki kurs- ima dostaaaa korisnih stvarcica.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 EmptyPon Jul 30, 2012 5:07 pm

df df df
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Sponsored content





Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 34 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kaan sa Starog Ceraka
Nazad na vrh 
Strana 34 od 35Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35  Sledeći
 Similar topics
-
» Nora sa Ceraka-Bgd
» Lallo sa Ceraka

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: