moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nagon kod muzjaka

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Aris
i'm bigl
i'm bigl
Aris


Broj poruka : 477
Datum upisa : 23.05.2011

Nagon kod muzjaka Empty
PočaljiNaslov: Nagon kod muzjaka   Nagon kod muzjaka EmptySub Jun 18, 2011 12:05 am

Mozete li mi reci, sa koliko meseci starosti je normalno da stene muzjaka dobije nagon, primetila sam jako cudno ponasanje kod Arisa poslednjih nekoliko dana....
Nazad na vrh Ići dole
lucija
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
lucija


Broj poruka : 82
Datum upisa : 02.02.2011

Nagon kod muzjaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagon kod muzjaka   Nagon kod muzjaka EmptySub Jun 18, 2011 12:28 am

ako mislite na naskakivanje na nogu ili na druge pse - to je nagon za dominacijom koji je normalan za stence koji jos ispituju svoje mesto u hijerarhiji

ako je nesto drugo u pitanju, moracete biti precizniji
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Nagon kod muzjaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagon kod muzjaka   Nagon kod muzjaka EmptySub Jun 18, 2011 12:29 am

Aris ::
Mozete li mi reci, sa koliko meseci starosti je normalno da stene muzjaka dobije nagon, primetila sam jako cudno ponasanje kod Arisa poslednjih nekoliko dana....

Moj Aki je poceo da naskace na nase ruke vec druge nedelje kad je dosao kod nas. I ja sam bila u soku!!! Poenta je da tako pokazuju dominaciju,hoce oni da budu glavni....nije to pravi polni nagon,mali su jos za to. Mi smo takvo njegovo ponasanje sankcionisali.....ostro NE i ignorisanje,prekid igre i polako ce prestati vas da smara. Aki sad ima 4 meseca i naskace na sve zivo....jos uvek ne prepoznaje mirise,pa vise naskace na muzjake,hoce da dominira!!! Kad tacno polno sazrevaju i kad ih treba cuvati kad su zenke u teranju to jos uvek ne znam,ali za sada ne brinem!!!
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Nagon kod muzjaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagon kod muzjaka   Nagon kod muzjaka EmptySub Jun 18, 2011 12:53 am

Bez brige, mogu samo da potvrdim Jeleninu, tj. bata Akijevu priču Smile
Nazad na vrh Ići dole
Aris
i'm bigl
i'm bigl
Aris


Broj poruka : 477
Datum upisa : 23.05.2011

Nagon kod muzjaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagon kod muzjaka   Nagon kod muzjaka EmptySub Jun 18, 2011 10:12 am

Ne mislim na naskakivanje, za to znam da je normalno, vec na lizanje i grizenje polnog organa, toliko da ostavlja ogrebotine po stomaku. Da nije malo mali za takvo ponasanje, i da li je to uopste normalno?
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Nagon kod muzjaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagon kod muzjaka   Nagon kod muzjaka EmptySub Jun 18, 2011 11:02 am

Aris ::
Ne mislim na naskakivanje, za to znam da je normalno, vec na lizanje i grizenje polnog organa, toliko da ostavlja ogrebotine po stomaku. Da nije malo mali za takvo ponasanje, i da li je to uopste normalno?

Ne znam da li ste posecivali stence dok su jos bili sa majkom....verovatno da jeste. Mozda niste primetili da ih majka stalno citsi tj lize nakon obavljanja nuzde. Mislim da je to u pitanju. I Aki to radi,ali ja tu stvarno ne vidim nista cudno....Drugo sta mi pada na pamet je da je mozda Aris zakacio neku buvu,posto je to tipicno ponasanje za takvu situaciju. Ne znam da li je dok je bio u leglu bio napolju,tj u dvoristu ili u kuci. Buve vole da se nastanjuju oko guze i polnih organa......pregledajte ga detaljno.
Aki je tako zakacio buve od okolnih lutalica,pa su sve miliele oko guze i na repu!
Mozda gresim,nadam se da mi necete uzeti za zlo i da se necete uvrediti. Ipak samo sam htela da pomognem!
fff
Nazad na vrh Ići dole
Aris
i'm bigl
i'm bigl
Aris


Broj poruka : 477
Datum upisa : 23.05.2011

Nagon kod muzjaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagon kod muzjaka   Nagon kod muzjaka EmptySub Jun 18, 2011 1:40 pm

Svasta, zasto bih se uvredila, hvala vam puno na odgovoru. Ociscen je od buva, a i pregledala sam ga, palo mi je na pamet da je mozda to u pitanju. Takodje, vec je mesec dana u kuci, tesko da bi mogao i da dobije buve. U svakom slucaju lizanje je jedno, a ovo sto on radi je dosta agresivnije, prosto ne znam sta da mislim... Hvala jos jednom za pomoc cmok
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Nagon kod muzjaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagon kod muzjaka   Nagon kod muzjaka EmptySub Jun 18, 2011 2:13 pm

Mozda da pitas naseg forumskog veterinara
Nazad na vrh Ići dole
Aris
i'm bigl
i'm bigl
Aris


Broj poruka : 477
Datum upisa : 23.05.2011

Nagon kod muzjaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagon kod muzjaka   Nagon kod muzjaka EmptySub Jun 18, 2011 2:43 pm

Pitacu kada mi odgovori na prethodno pitanje Very Happy Salim se, raspitacu se. fff
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nagon kod muzjaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagon kod muzjaka   Nagon kod muzjaka Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nagon kod muzjaka
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sekret iz polnog organa kod muzjaka

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: pitanja-
Skoči na: