moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ogrlica protiv krpelja na štenetu?

Ići dole 
+11
Anja..
Ddans Dream Tim
dusan
stefani
jecolinja
snoopy
Lea2006
Emanuela
Tabasko the Dika
Dolly
Smoky
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Maks(a)
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Maks(a)


Broj poruka : 109
Godina : 36
Localisation : Beograd; Zvezdara
Datum upisa : 25.02.2011

Ogrlica protiv krpelja na štenetu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ogrlica protiv krpelja na štenetu?   Ogrlica protiv krpelja na štenetu? - Page 2 EmptySre Jun 29, 2011 4:51 pm

Maksa sad nosi ogrlicu (ali ima 5 meseci...) Prevetic / Preventix (nisam siguran za poslednje slovo Smile ) - miriše kao neke mentol žvake ali dva dana nisam mogao da dišem u sobi jer je mnogo jak miris affraid ... No posle 2,3 dana postane sasvim podnošljiv čak prijatan blag miris

A što se tiče kombinovanja Maks je redovno od veta dobijao Advocate, sad poslednji put, čekali smo da prođe par dana i onda je dobio i ogrlicu... To je to za sada, kako će ubuduće primati Advocate (ili nešto drugo) zbog ogrlice ne znam... (baš ću da pitam veterinara!)

Nije Frontline u pitanju ali predpostavljam da je slična procedura
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Ogrlica protiv krpelja na štenetu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ogrlica protiv krpelja na štenetu?   Ogrlica protiv krpelja na štenetu? - Page 2 EmptySre Jun 29, 2011 10:12 pm

Mi smo ovaj mesec malo promenili i uzeli Advantix, da vidimo kako to deluje
Nazad na vrh Ići dole
-BUzz-
novajlija
novajlija
-BUzz-


Broj poruka : 39
Datum upisa : 17.12.2012

Ogrlica protiv krpelja na štenetu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ogrlica protiv krpelja na štenetu?   Ogrlica protiv krpelja na štenetu? - Page 2 EmptyUto Dec 18, 2012 4:30 pm

Frotline sprej smo kupil i prije nego sto je Buzz dosao u pet shopu...
e sad cujem i citam da su ampule puno bolje i jednostavnije....ogrlici nisam htjela radi djece da je ne navlace,al mi je veterinar reko da je to isto i sprejom i ampulama djeca ga diraju,pa sad neznam....Kolko taj sprej zapravo djeluje vremenski ?
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy:)
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy:)


Broj poruka : 762
Godina : 25
Localisation : Podgorica
Datum upisa : 07.06.2012

Ogrlica protiv krpelja na štenetu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ogrlica protiv krpelja na štenetu?   Ogrlica protiv krpelja na štenetu? - Page 2 EmptyUto Dec 18, 2012 4:40 pm

Bolje su ampule,traju mjesec dana,samo prva dva dana ne smije da se kvasi i stavi se iznad oglice,kod vrata na jedno mjesto,pomjeri se dlaka i utlja na to mjesto Smile a i prasak je dobar treba da se dobro utrlja i oceslja Smile
Nazad na vrh Ići dole
-BUzz-
novajlija
novajlija
-BUzz-


Broj poruka : 39
Datum upisa : 17.12.2012

Ogrlica protiv krpelja na štenetu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ogrlica protiv krpelja na štenetu?   Ogrlica protiv krpelja na štenetu? - Page 2 EmptyUto Dec 18, 2012 5:03 pm

da..kuzim... veterinar nam je reko da taj sprej traje ccc 3 tj. ne vise i da ga se opet spricat mora Razz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ogrlica protiv krpelja na štenetu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ogrlica protiv krpelja na štenetu?   Ogrlica protiv krpelja na štenetu? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ogrlica protiv krpelja na štenetu?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Protest protiv ubijanja i zlostavljanja zivotinja
» Aga Aron
» Protest protiv izmene Zakona o dobrobiti zivotinja
» Ogrlica za izlozbu.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: pitanja-
Skoči na: