moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Aris sa Cukaricke padine

Ići dole 
+33
Konan
Atos-BOBI
Ilarion Beagles
LuSho
Moka
Kaan
Niche
Monika
Natali
Lino
dusan
KASPER
King i Maša
Shiloh
Vasica T
Gogili
Anja..
Aćim
AleksaBG
.Marija.
Ksenija
jecolinja
Emanuela
Dolly
Capo UE
Ddans Dream Tim
Lea2006
Bole sa Dorcola
Snoopy Gang
snoopy
Tabasko the Dika
Niva
Aris
37 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 19  Sledeći
AutorPoruka
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aris sa Cukaricke padine   Aris sa Cukaricke padine - Page 8 EmptyPet Avg 05, 2011 7:04 pm

Kako je ozbiljno shvatio zadatak, mora da ga lepa nagradica čeka hehe Mnogo mi je bio sladak na Tašu, sav je odvažan, a zift crna boja mu je fantastična top gun
Nazad na vrh Ići dole
King i Maša
i'm bigl
i'm bigl
King i Maša


Broj poruka : 1137
Localisation : Kać
Datum upisa : 03.01.2011

Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aris sa Cukaricke padine   Aris sa Cukaricke padine - Page 8 EmptySub Avg 06, 2011 10:24 am

Aris je pravi lepotan! tr
Nazad na vrh Ići dole
http://kingimasa.weebly.com/index.html
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aris sa Cukaricke padine   Aris sa Cukaricke padine - Page 8 EmptySub Avg 06, 2011 10:36 am

Lepa cetvrtasta njuskica i ozbiljna faca I love you
Nazad na vrh Ići dole
Aris
i'm bigl
i'm bigl
Aris


Broj poruka : 477
Datum upisa : 23.05.2011

Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aris sa Cukaricke padine   Aris sa Cukaricke padine - Page 8 EmptyPet Avg 19, 2011 5:09 pm

Aris pametnjakovic se opet nabrstio trave, drveca ili cega vec, pa ima problema sa stomakom.... Izgleda da je pojeo neki komadic koji ne moze da izbaci. Iako lepo jede i stolica mu je normalna, cim izadjemo napolje jede travu, a u kuci je nekako potisten i samo podriguje kao da mu se povraca. Idemo u pet kod veta. HOCE LI IKADA PRESTATI DA GLODJE DRVA, ili cemo morati disciplinski da ga ucimo da ne sme?
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aris sa Cukaricke padine   Aris sa Cukaricke padine - Page 8 EmptyPet Avg 19, 2011 5:14 pm

Ja koliko shvatam, oni i jedu travu kad hoce nesto da izbace. Dika je nedavno izbacio jednu duguljastu gutu trave, prepala sam se kad sam videla. A u nju je lepo bilo umotano kojesta, nede andrmolje koje je negde pokupio...
Nazad na vrh Ići dole
Aris
i'm bigl
i'm bigl
Aris


Broj poruka : 477
Datum upisa : 23.05.2011

Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aris sa Cukaricke padine   Aris sa Cukaricke padine - Page 8 EmptyPet Avg 19, 2011 5:16 pm

I sa Arisom ista stvar, pretproslu noc je tako nesto ispovracao, samo sto njega stomak i dalje muci. Bas me zanima sta ce nam doca ceprkalo reci, on je ubedjen da je pojeo neku glupost pa ne moze da je izbaci.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aris sa Cukaricke padine   Aris sa Cukaricke padine - Page 8 EmptyPet Avg 19, 2011 6:18 pm

Doli svakodnevno brsti travu, a kad je nešto muči, onda i kod kuće halapljivo brsti i lišće sa cveća, pa ispovrati gomilu zeleniša. To bude običan gastritis zbog previše kostiju, ili nečeg drugog što ne prija stomaku. U početku sam zvala veterinara, a on kaže da slobodno dam pola ranisana i proći će.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aris sa Cukaricke padine   Aris sa Cukaricke padine - Page 8 EmptyPet Avg 19, 2011 6:29 pm

Mi smo imali dva puta sličnu situaciju i oba puta je bila koštica od breskve affraid
Ceo dan je "pasao" travu kao koza i u pola noći povratio uredno košticu umotanu u travu Evil or Very Mad
I prethodni pas je znao ponekad da gricne malo trave tu i tamo, ali Limbo je neumoljiv po ovom pitanju, skoro da i ne moram da kosim dvorište lol!
Nazad na vrh Ići dole
Aris
i'm bigl
i'm bigl
Aris


Broj poruka : 477
Datum upisa : 23.05.2011

Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aris sa Cukaricke padine   Aris sa Cukaricke padine - Page 8 EmptyPet Avg 19, 2011 7:42 pm

Ispade da je sa Arisom nesto drugo u pitanju... Pregledao ga je vet i rekao je da je bled, pgledao je sluzokozu usta, zlezde neke su mu malo natecene, creva rade, ali bi mogla i bolje, i ima neke sluzi i penice koju stalno guta. Kaze da se najverovatnije prehladio, bili smo na kupanju na Adi, a nije ni iskljuceno da je nesto pojeo. Setila sam se ja onda da je pre par veceri ne igralistu gde se nasi psi igraju jednom decku ispala kutija cigareta, i da je neko od pasa sve te cigarete pojeo. Posto je samo Aris povracao to vece kad ga je moj brat vracao kuci, najverovatnije je da ih je Aris nasao. U svakom slucaju primio je antibiotike, primace jos dva dana pa cemo pratiti stanje.
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aris sa Cukaricke padine   Aris sa Cukaricke padine - Page 8 EmptySub Avg 20, 2011 10:18 am

Aris, izdrži terapiju i brzo nam ozdravi cmok
Nazad na vrh Ići dole
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aris sa Cukaricke padine   Aris sa Cukaricke padine - Page 8 EmptySub Avg 20, 2011 11:48 am

Zelimo brz oparavak lepom Arisu!!!! cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Aris
i'm bigl
i'm bigl
Aris


Broj poruka : 477
Datum upisa : 23.05.2011

Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aris sa Cukaricke padine   Aris sa Cukaricke padine - Page 8 EmptySub Avg 20, 2011 1:36 pm

Bolje je, danas je primio drugu inekciju, sutra jos jednu i to bi trebalo da bude to. Nisam videla u zivotu da se neko tako obraduje vetu kao on, a tek kad ga bocne, repic samo vrti.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aris sa Cukaricke padine   Aris sa Cukaricke padine - Page 8 EmptySub Avg 20, 2011 1:40 pm

Aris ::
Bolje je, danas je primio drugu inekciju, sutra jos jednu i to bi trebalo da bude to. Nisam videla u zivotu da se neko tako obraduje vetu kao on, a tek kad ga bocne, repic samo vrti.... Very Happy
Slatkiš! I Doli se raduje veterinaru kada ga sretnemo na ulici, ali zato, kad dođe kod nas, treba nam još jedan pas tragač da je nađe!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aris sa Cukaricke padine   Aris sa Cukaricke padine - Page 8 EmptySub Avg 20, 2011 2:02 pm

Blago vama, Limbo je zapamtio veta kad ga je čipovao i pre neki dan neće ni da uđe u ordinaciju, a bili smo samo u prolazu Sad
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aris sa Cukaricke padine   Aris sa Cukaricke padine - Page 8 EmptySub Avg 20, 2011 2:34 pm

Aris ::
Bolje je, danas je primio drugu inekciju, sutra jos jednu i to bi trebalo da bude to. Nisam videla u zivotu da se neko tako obraduje vetu kao on, a tek kad ga bocne, repic samo vrti.... Very Happy

Joj, bruke, moja Niva kad je odvedem kod veta juri ispred njega i cuc i piskanje, tako da se prvo brise ordinacija pa tek onda pregled Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aris sa Cukaricke padine   Aris sa Cukaricke padine - Page 8 EmptyNed Avg 21, 2011 1:32 pm

Juče smo bili na pregledu zbog onog odvratnog "kašlja" i Limbo nije hteo da se smiri na stolu, počeo da se otima kao da će da mu gule kožu, popeo mi se na glavu bežeči od veta koji je samo hteo da mu izmeri temperaturu Sad
Doktorka me gleda, u fazonu, ljudi mnogo ste ga razmazili, mene živ blam pojeo Embarassed
Uhvatila ga za višak kože na vratu i podigla u vis i kaže mu mirnim glasom "mali ovde sam ja gazda, kod kuće radi šta hoćeš". I tako tri sekunde, a on sitno mrda repičem i smirio se kao bubica. Lepo su se ispričali njih dvoje, i obavili sve šta treba Smile
Odgledali smo epizodu "Cezar Milan" uživo, svaka joj čast Smile

Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aris sa Cukaricke padine   Aris sa Cukaricke padine - Page 8 EmptyNed Avg 21, 2011 3:08 pm

Dobra lekcija top gun
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aris sa Cukaricke padine   Aris sa Cukaricke padine - Page 8 EmptyPon Avg 22, 2011 12:19 pm

Bojim se da je Limbo na tatu - Dika je poznat kao miran pas, koji potpuno poludi kad udjemo kod Mice u ordinaciju. Ja mislim da se Mici smrkne kad nas vidi. Dika se otima kao lav Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Aris
i'm bigl
i'm bigl
Aris


Broj poruka : 477
Datum upisa : 23.05.2011

Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aris sa Cukaricke padine   Aris sa Cukaricke padine - Page 8 EmptyUto Avg 23, 2011 1:57 pm

Imali smo druga Kaspera u gostima na jedan dan.... Very Happy Very Happy Very Happy Evo kako je taj dan izgledao:

Dorucak.... Very Happy

Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Kasperiaris002



Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Kasperiaris003



Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Kasperiaris006



Jurcanje po dnevnoj sobi....

Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Kasperiaris017



Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Kasperiaris026



Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Kasperiaris027



Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Kasperiaris030

Nazad na vrh Ići dole
Aris
i'm bigl
i'm bigl
Aris


Broj poruka : 477
Datum upisa : 23.05.2011

Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aris sa Cukaricke padine   Aris sa Cukaricke padine - Page 8 EmptyUto Avg 23, 2011 2:22 pm


Onda smo isli u parkic...

Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Kasperiaris031



Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Kasperiaris035



Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Kasperiaris040



Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Kasperiaris041



Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Kasperiaris042



Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Kasperiaris043



Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Kasperiaris046



Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Kasperiaris050



Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Kasperiaris052



Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Kasperiaris057



Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Kasperiaris059



Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Kasperiaris064



Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Kasperiaris066

Nazad na vrh Ići dole
Aris
i'm bigl
i'm bigl
Aris


Broj poruka : 477
Datum upisa : 23.05.2011

Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aris sa Cukaricke padine   Aris sa Cukaricke padine - Page 8 EmptyUto Avg 23, 2011 2:22 pm


Onda smo se vratili kuci na odmaranje pod prisilom Very Happy

Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Kasperiaris076



Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Kasperiaris079



Onda je doslo na red meze pre rucka....

Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Kasperiaris082



Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Kasperiaris083



Pa jos malo rvanja do vecere....

Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Kasperiaris085



Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Kasperiaris087



Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Kasperiaris091



Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Kasperiaris093



Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Kasperiaris098



Ovo je prava drugarska ljubav.. Very Happy

Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Kasperiaris104



Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Kasperiaris105



Toliko od nas.... Nisam mogla da komentarisem sve slike, ima ih dosta, ali sve se vidi na njima... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aris sa Cukaricke padine   Aris sa Cukaricke padine - Page 8 EmptyUto Avg 23, 2011 2:26 pm

slike su fenomenalne, mogli bismo da organizujemo druzenje Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aris sa Cukaricke padine   Aris sa Cukaricke padine - Page 8 EmptyUto Avg 23, 2011 3:13 pm

Pravi partneri za igru! Sjajni su!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aris sa Cukaricke padine   Aris sa Cukaricke padine - Page 8 EmptyUto Avg 23, 2011 4:34 pm

Super su!
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aris sa Cukaricke padine   Aris sa Cukaricke padine - Page 8 EmptyUto Avg 23, 2011 8:07 pm

kako im je bilo dobro!! morat cete vi to sto cesce! Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aris sa Cukaricke padine   Aris sa Cukaricke padine - Page 8 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Aris sa Cukaricke padine
Nazad na vrh 
Strana 8 od 19Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 19  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: