moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Djura i Stella iz Beograda

Ići dole 
+63
BEKI (djolana)
LuSho
Natali
Ilarion Beagles
Moka
.Marija.
jecolinja
Vasica T
Snoopy Gang
Anja..
Ddans Dream Tim
snoopy
Boss
Emanuela
Capo UE
lucija
Tabasko the Dika
Monika
MarijaRio
Aga Aron
DP
Vuk
Shiloh
klokkende
marina
Lady
Mirka
Meda
jok.mi
Niva
Joker_Poker
Luna
Ivana
tatjana
Zvoncica
Lino
milena
Dolly
Dika
batdavaldi
Lilu The Great
luce
Medena
w33d4
nikola2001
elmer fudd
Admin
Ksenija
Bunny's Nightmare
tedibi
lina
bucki_junior
Lea2006
Jasna
pipi
Sara
Jan
Andrijana
Janchee
bambucha
jeca
LORA
dusan
67 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

Djura i Stella iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Djura i Stella iz Beograda   Djura i Stella iz Beograda - Page 23 EmptyPet Sep 12, 2008 10:58 pm

Zvoncica ::
Barikade su odlicne i ja ih koristim ali u dvoristu,da Zvoncica ne prolazi ispred kuce(iza ima vise prostora i manje cveca). Sada jedno pitanje da li je Djura bio na CACIBU u BG proletos,meni se cini da jeste i da nam se bas on najvise svideo i da smo se zbog njega odlucili za bigla. Prvo smo trazili trikolora ali smo slucajno saznali za bikolora koji nam se mnogo dopao i sada vas gnjavimo na forumu.

Bili smo na toj izlozbi , doduse skoro svi smo bili na toj izlozbi
Nazad na vrh Ići dole
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

Djura i Stella iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Djura i Stella iz Beograda   Djura i Stella iz Beograda - Page 23 EmptySub Sep 13, 2008 9:31 pm

Djura i Stella iz Beograda - Page 23 2yye7er
E evo vam svima
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Djura i Stella iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Djura i Stella iz Beograda   Djura i Stella iz Beograda - Page 23 EmptySub Sep 13, 2008 9:44 pm

heheheh medenjak mali....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Djura i Stella iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Djura i Stella iz Beograda   Djura i Stella iz Beograda - Page 23 EmptySub Sep 13, 2008 9:59 pm

To se Djura plezi na Stellu ili....
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Djura i Stella iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Djura i Stella iz Beograda   Djura i Stella iz Beograda - Page 23 EmptySub Sep 13, 2008 10:04 pm

Đuro, ti se baš znaš izbekeljiti Laughing lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Djura i Stella iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Djura i Stella iz Beograda   Djura i Stella iz Beograda - Page 23 EmptySub Sep 13, 2008 11:42 pm

evo i tebi! Razz
Nazad na vrh Ići dole
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

Djura i Stella iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Djura i Stella iz Beograda   Djura i Stella iz Beograda - Page 23 EmptyNed Sep 14, 2008 4:43 pm

Djura i Stella iz Beograda - Page 23 Rjints
Djura i Stella iz Beograda - Page 23 Nqs9w2
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Djura i Stella iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Djura i Stella iz Beograda   Djura i Stella iz Beograda - Page 23 EmptyNed Sep 14, 2008 5:03 pm

Kod vas zurka 24/7 Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Djura i Stella iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Djura i Stella iz Beograda   Djura i Stella iz Beograda - Page 23 EmptyNed Sep 14, 2008 5:09 pm

bili 2 ::
Kod vas zurka 24/7 Very Happy
I meni se cini Very Happy
Dusane, sad kad ih je dvoje, je li vas vlasnike smaraju manje? To bi mi bilo logicno, ali sa biglovima ko zna. scratch
Nazad na vrh Ići dole
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

Djura i Stella iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Djura i Stella iz Beograda   Djura i Stella iz Beograda - Page 23 EmptyNed Sep 14, 2008 5:21 pm

ne znam sta smatrate pod smaranje, ako tu spada i lajanje onda nas smaraju mnogo vise i cvilenje kad jedan uzme igracku koju bas tad drugi hteo da uzme
Nazad na vrh Ići dole
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

Djura i Stella iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Djura i Stella iz Beograda   Djura i Stella iz Beograda - Page 23 EmptyNed Sep 14, 2008 5:43 pm

Sreca mala upravo je pregrizla povodac kojim je bila vezana ispred prodavnice
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Djura i Stella iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Djura i Stella iz Beograda   Djura i Stella iz Beograda - Page 23 EmptyNed Sep 14, 2008 5:51 pm

dusan ::
Sreca mala upravo je pregrizla povodac kojim je bila vezana ispred prodavnice

Mica mala,pravi andjelak smeh smeh smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Djura i Stella iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Djura i Stella iz Beograda   Djura i Stella iz Beograda - Page 23 EmptyNed Sep 14, 2008 7:26 pm

dusan ::
ne znam sta smatrate pod smaranje, ako tu spada i lajanje onda nas smaraju mnogo vise i cvilenje kad jedan uzme igracku koju bas tad drugi hteo da uzme
Od nase Mede se ne moze se ostati ziv kad joj se igra jer donosi igracke, skrece paznju na sebe (nekad na vrlo zloceste nacine) i generalno smara dok ne bude po njenom - e na to sam mislila, kad su dva psa, da li su su okrenuti jedan prema drugom pa se igraju medjusobno a ne ocekuju od vlasnika da se igraju sa njima. bounce
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Djura i Stella iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Djura i Stella iz Beograda   Djura i Stella iz Beograda - Page 23 EmptyNed Sep 14, 2008 7:29 pm

Medena ::
dusan ::
ne znam sta smatrate pod smaranje, ako tu spada i lajanje onda nas smaraju mnogo vise i cvilenje kad jedan uzme igracku koju bas tad drugi hteo da uzme
Od nase Mede se ne moze se ostati ziv kad joj se igra jer donosi igracke, skrece paznju na sebe (nekad na vrlo zloceste nacine) i generalno smara dok ne bude po njenom - e na to sam mislila, kad su dva psa, da li su su okrenuti jedan prema drugom pa se igraju medjusobno a ne ocekuju od vlasnika da se igraju sa njima. bounce

Ma isto se ponasaju prema vlasniku,samo sto ih je vise.
Evo bas danas sam morala da se jurim po dvoristu sa Bilijem,a kisa pada li pada Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Djura i Stella iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Djura i Stella iz Beograda   Djura i Stella iz Beograda - Page 23 EmptyNed Sep 14, 2008 8:23 pm

Dusane, psi su ti divni Very Happy

Stela je prelepa, a Djura vec klasicno - bez greske... A sto se tice barikada - niko nije savrsen...
Nazad na vrh Ići dole
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Djura i Stella iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Djura i Stella iz Beograda   Djura i Stella iz Beograda - Page 23 EmptyNed Sep 14, 2008 8:57 pm

https://2img.net/h/oi37.tinypic.com/nqs9w2.jpg
ova me slika podsjetila na scenu iz Dame i Skitnjice (mislim da se to kod vas zove Lujo i Maza) Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
elmer fudd
i'm bigl
i'm bigl
elmer fudd


Broj poruka : 586
Datum upisa : 10.12.2006

Djura i Stella iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Djura i Stella iz Beograda   Djura i Stella iz Beograda - Page 23 EmptyNed Sep 14, 2008 9:23 pm

Napokon slikice male ljepotice hehe !
Nazad na vrh Ići dole
http://www.elmerfudds.hr
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Djura i Stella iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Djura i Stella iz Beograda   Djura i Stella iz Beograda - Page 23 EmptyPon Sep 15, 2008 12:27 am

@Ma isto se ponasaju prema vlasniku,samo sto ih je vise.
Slažem se sa Ivanom, mada kod nas je prava jurnjava i svađa oko igračke koju je onaj drugi uzeo. Razlika između njih dvoje nije velika, ali je sada veona izražena pa Nando često nije svestan svoje snage, mada se ni Oksa ne preaje tako lako. On je prosto pregazi kad se zatrči, a ona traži nešto gde bi se sakrila i pripremila zasedu za Nanda, a ovaj pak uživa da je začikuje i da beži od nje. Okasa kaska za njim malo pa odustane i opet se sakriva da bi mu napravila zasedu. Ako pokušaš da ih razdvojiš oni će tebe ladno ugristi i nastaviti sa igrom. Ali za neki mesec razlika neće biti primetna, a do tada Nando uživa u superiornosti.
Nazad na vrh Ići dole
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

Djura i Stella iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Djura i Stella iz Beograda   Djura i Stella iz Beograda - Page 23 EmptyPon Sep 15, 2008 2:18 am

Danas smo utvrdili da je mali andjeo iste visine kao Lora a nema ni 6 meseci. Pretpostavljam da je to od stalnog treninga i mozda borbe oko klope jer mora sve da pojede da Djura nesto ne bi dobio slucajno. A smaraju za medalju samo sto me sad Djura vise smara kao da hoce da odemo negde sami bez nje i kad odemo onda je presrecan, valjda i njemu nekad dosadi njeno smaranje a Stela samo Djuru smara.
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Djura i Stella iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Djura i Stella iz Beograda   Djura i Stella iz Beograda - Page 23 EmptyPon Sep 15, 2008 7:04 pm

[ Pretpostavljam da je to od stalnog treninga i mozda borbe oko klope jer mora sve da pojede da Djura nesto ne bi dobio slucajno.

e tu je na mamu Serenu sto se jela tice pojedi sto pre da uzmes od drugog psa, e zato je Gile u svom boksu zatvoren dok jede da Serena ne pojede njegovo a prvo kada Gile pojede i izadje iz boksa Serena uleti kao metak da proveri da mu nesto nije ostalo...ali se to nikada nedesi
Nazad na vrh Ići dole
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

Djura i Stella iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Djura i Stella iz Beograda   Djura i Stella iz Beograda - Page 23 EmptySre Okt 15, 2008 6:13 pm

E ja sam bas srece velike sa psima , Stella ima pesak u besici i mora na ph kontrolisanu hranu , verovatno ceo zivot. A da zanemarimo to sto piski u snu.
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Djura i Stella iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Djura i Stella iz Beograda   Djura i Stella iz Beograda - Page 23 EmptySre Okt 15, 2008 6:20 pm

Pa moze li se to sanirati nekako?
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Djura i Stella iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Djura i Stella iz Beograda   Djura i Stella iz Beograda - Page 23 EmptySre Okt 15, 2008 8:38 pm

A joj... Baš mi žao.
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Djura i Stella iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Djura i Stella iz Beograda   Djura i Stella iz Beograda - Page 23 EmptySre Okt 15, 2008 10:04 pm

Joj mukica mala Sad
Nazad na vrh Ići dole
Meda
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Meda


Broj poruka : 237
Datum upisa : 12.06.2008

Djura i Stella iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Djura i Stella iz Beograda   Djura i Stella iz Beograda - Page 23 EmptyČet Okt 16, 2008 9:00 am

Mila moja : I love you , to zna biti bolno.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Djura i Stella iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Djura i Stella iz Beograda   Djura i Stella iz Beograda - Page 23 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Djura i Stella iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 23 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Lina iz Osijeka
» Kala iz Novog Sada
» Ella iz Novog Sada
» Lora Iz Beograda
» Nando, Oksa i Stella iz Kovina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: