moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 LIMBO iz Obrenovca

Ići dole 
+42
Edi Zemunac
Zvoncica
Micka Lazović
MarijaRio
Nina mandarina
AleksaBG
Aris
soffijov
Moka
Monika
Kaan
Capo UE
Natali
LuSho
Anja..
Ilarion Beagles
Snoopy Gang
Srba bgd
King i Maša
Rona
dusan
Niche
Bella
atos
Ddans Dream Tim
oto
Shiloh
Lino
Boss
Tabasko the Dika
.Marija.
antmari
Ksenija
Niva
Vasica T
Lea2006
naca-faca
jecolinja
Emanuela
Dolly
Gogili
snoopy
46 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 30  Sledeći
AutorPoruka
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

LIMBO iz Obrenovca - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: LIMBO iz Obrenovca   LIMBO iz Obrenovca - Page 5 EmptyPon Apr 18, 2011 10:44 pm

antmari ::
Limbo uziva! Jadva cekam da se Leina i Dikina deca nadju na nekoj biglijadi cheers

I Aki jedva ceka lol! cmok cmok cmok cmok cmok cmok
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

LIMBO iz Obrenovca - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: LIMBO iz Obrenovca   LIMBO iz Obrenovca - Page 5 EmptyPon Apr 18, 2011 10:45 pm

Emanuela ::
snoopy ::

Češka se povremeno, i kad trčkara cupka na tri noge (četvrtom pokušava da se počeše u hodu) što veoma komično izgleda.

hahahaha isti 'rad' ko i kod laike, zato i pitam.. ludilo Very Happy
al neka vjezbaju Smile


Isto je i sa batom Akijem....jedna noga je obavezno u vazduhu tr
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

LIMBO iz Obrenovca - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: LIMBO iz Obrenovca   LIMBO iz Obrenovca - Page 5 EmptyUto Apr 19, 2011 12:25 am

Baš mi je drago što dolazite na biglijadu, doduše morate bez Limbonje Embarassed , ali čućete puno korisnih informacija i lepo ćemo se družiti! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

LIMBO iz Obrenovca - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: LIMBO iz Obrenovca   LIMBO iz Obrenovca - Page 5 EmptyUto Apr 19, 2011 12:26 pm

snoopy ::

Probali smo i sprej ali ne vredi, smeta mu miris 10-tak minuta, a onda nastavlja po starom.

super sto sam ovo bila procitala, pa joj nisam kupovala sprej mada je bilo u planu.. stol i stolice polako postaju zrtve Rolling Eyes
kupili smo joj veliki drveni uteg u pet centru, kad god krene prema stolu ili stolici, polako je odmaknem i dam drveni uteg, bez problema prihvati, njoj je samo bitno da ima nesto tvrdo i drveno za zvakanje, vec je fino ostavila tragove zubica u ovih 4 dana kako ga ima Smile
tako da smo mi rijesili problem sto se tice drvenih stvarcica

kabl je jedan pregrizla vec odavno, bili smo kao jako ljuti i vise ne dira Shocked (malo ponjuska Very Happy)
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

LIMBO iz Obrenovca - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: LIMBO iz Obrenovca   LIMBO iz Obrenovca - Page 5 EmptyUto Apr 19, 2011 5:30 pm

Stradala je malo jedna stojeća lampa (papirni abažur je proštancovan kao vozna karta Sad)
Uopšte je nije konstatovao dok mu nije zasmetala u prolasku iza trpezarijske vitrine Smile
Emina se "opasno naljutila" i bio je savršeno dobar čitavih pola sata, heh.
Meni nije toliko bitno za te stvari koje gricka, uvek mogu da se zamene, nego mi je problem što gricka i ruke kad se igramo. Malo mi je frka da mu ne ostane ta navika kasnije. Ako ga grdimo on se svađa i prelazi u "ofanzivu", ne mogu da procenim jel se šali ili misli ozbiljno.
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

LIMBO iz Obrenovca - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: LIMBO iz Obrenovca   LIMBO iz Obrenovca - Page 5 EmptyUto Apr 19, 2011 5:38 pm

On misli da misli ozbiljno Very Happy , ali kad shvati da moze zadnjica da mu bude u procepu zbog takvog ponasanja, prestace. Samo treba jos malo da poraste, a vi da ga dosledno grdite za svaki oblik nezeljenog ponasanja - i nagradjujete i neumereno ga hvalite kad je dobar:
Jao, Limbo, sto si ti jedna doooooooooobraaaaaaaaaaaaaa kuuuuuuuucaaaaaaaa, piskio si na krpicu, pa ti si jedan mnooooooooooooogoooooooooooooooo dobar maaaali biiiiiiigliiiiiiiiic, koji piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiskiiiiiiiiiiii na krpicuuuuuuuuuuuuuuu i mnoooooogoooooo je dooooobar!!!!Very Happy

Tako nekako scratch
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

LIMBO iz Obrenovca - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: LIMBO iz Obrenovca   LIMBO iz Obrenovca - Page 5 EmptyUto Apr 19, 2011 6:11 pm

Tabasko the Dika ::
On misli da misli ozbiljno Very Happy , ali kad shvati da moze zadnjica da mu bude u procepu zbog takvog ponasanja, prestace. Samo treba jos malo da poraste, a vi da ga dosledno grdite za svaki oblik nezeljenog ponasanja - i nagradjujete i neumereno ga hvalite kad je dobar:
Jao, Limbo, sto si ti jedna doooooooooobraaaaaaaaaaaaaa kuuuuuuuucaaaaaaaa, piskio si na krpicu, pa ti si jedan mnooooooooooooogoooooooooooooooo dobar maaaali biiiiiiigliiiiiiiiic, koji piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiskiiiiiiiiiiii na krpicuuuuuuuuuuuuuuu i mnoooooogoooooo je dooooobar!!!!Very Happy

Tako nekako scratch
smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

LIMBO iz Obrenovca - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: LIMBO iz Obrenovca   LIMBO iz Obrenovca - Page 5 EmptyUto Apr 19, 2011 7:50 pm

I Lava se svadja kad joj nesto nije po volji i najbitnije je da jos uvek uspevam na kraju ja da pobedim! I to grickanje ruku isto voli, mada mislim da se to samo igra. Svejedno joj branim i kao malo jauknem kad zagrize ruku. Odmah je pusti.

Jedini je problem kako ostati ozbiljan i ne smejati se, jer kad je grdim napravi tako smesnu facu da u sebi pucam od smeha!
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

LIMBO iz Obrenovca - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: LIMBO iz Obrenovca   LIMBO iz Obrenovca - Page 5 EmptyUto Apr 19, 2011 10:40 pm

snoopy ::
Stradala je malo jedna stojeća lampa (papirni abažur je proštancovan kao vozna karta Sad)
Uopšte je nije konstatovao dok mu nije zasmetala u prolasku iza trpezarijske vitrine Smile
Emina se "opasno naljutila" i bio je savršeno dobar čitavih pola sata, heh.
Meni nije toliko bitno za te stvari koje gricka, uvek mogu da se zamene, nego mi je problem što gricka i ruke kad se igramo. Malo mi je frka da mu ne ostane ta navika kasnije. Ako ga grdimo on se svađa i prelazi u "ofanzivu", ne mogu da procenim jel se šali ili misli ozbiljno.

Mi smo AKija koliko toliko odvikli od grickanja nasih ruku...naravno kad ga sami cikamo,tu smo mi krivi,on jednostavno prihvata igru.
Ali ranije kad se bas zanese i ne reaguje na ostro NE vec tera po svome i dalje grize nase ruke,mi jednostavno odustanemo od igre. Ustanemo naglo i odemo i ignorisemo ga....cvili on malo....ali ga ja ne uzimam dok se ne smiri (sto bi Cezar rekao kad ja hocu,a ne on). E kad ga uzmem tad krece lizanje i slihtanje rok
Tako malo po malo,i on nase ruke vise ne grize....ali za tudje ruke ne garantujem!!! lol! Moje svakodnevno uzvikivanje NE NE NE je stvarno urodilo plodom,ne kad je grizenje samo u pitanju...stvarno je poslusan.
Inace taj sprej ne deluje ni na Akija,potpuno ista prica,deluje na 10 minuta i to je to...kine nekoliko puta,ali se posle opet vrati zapocetom poslu lol!
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

LIMBO iz Obrenovca - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: LIMBO iz Obrenovca   LIMBO iz Obrenovca - Page 5 EmptyUto Apr 19, 2011 10:48 pm

Definitivno nam je lakše kad čujemo iskustva drugih.
Hvala na savetima Smile
Ova mala aždaja neće da se smiri a ni da se "pokori". Probaćemo malo foru sa "odlaženjem" jer čim je sam počinje da kuka.
Inače, kad ga prođe ta furka, predobar je i umiljat (Dr.Jekill and Mr.Hide) Smile
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

LIMBO iz Obrenovca - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: LIMBO iz Obrenovca   LIMBO iz Obrenovca - Page 5 EmptyUto Apr 19, 2011 10:59 pm

snoopy ::
Definitivno nam je lakše kad čujemo iskustva drugih.
Hvala na savetima Smile
Ova mala aždaja neće da se smiri a ni da se "pokori". Probaćemo malo foru sa "odlaženjem" jer čim je sam počinje da kuka.
Inače, kad ga prođe ta furka, predobar je i umiljat (Dr.Jekill and Mr.Hide) Smile

Pa naravno da ce da kuka,bebac je i jos nije po njegovom....ali treba biti jak i izdrzati malo to cviljenje i on ce se brzo smirti,kad vidi da ga ne gledate...e onda ga pozovete i pomazite...kod nas je to stvarno delovalo. Ali da se ne lazemo,radile su i novine...kad pravi sranjce uhvatimo ga i vicemo NE NE NE i udaramo novinicom po parketu...taj zvuk ih mnogo plasi....sad kad uzmemo novinu,da ga samo vidite kako bezi,odmah se sklanja!
Poenta je da mu pokazete ko je gazda...isto je bilo i sa onim ''naskakivanjem''...cim krene da naskace na moju ruku,ja ga odgurnem i odustanem od igre,malo cvili,pa se smiri posle...ali poenta je da na moju ruku vise ne naskace. Ali ruka moje sestre je nagrabusila. Inace mislim da je zaljubljen u nju,posto joj se toliko obraduje da to nije normalno....moracu da snimim jednom da i vi vidite. top gun hehe
Ajde pisite da vidimo kako napredujete!!! cmok fff
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

LIMBO iz Obrenovca - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: LIMBO iz Obrenovca   LIMBO iz Obrenovca - Page 5 EmptyUto Apr 19, 2011 11:43 pm

Nemojte da vam bude žao da oštro i ljutito podviknete, da ga ignorišete i prekinete da se igrate sa njim, da ga isterate u drugu prostoriju kada podivlja i grize vas, jer ako to sada ne iskorenite i ne pokažete granicu, ne možete ni da očekujete ništa bolje kasnije! Ovo što vam kažem deluje možda surovo, ali dok se ne pokaže jak autoritet oni teraju po svome! E, to nikako ne može! Zato, ne žalite ga što je mali, sve što sada uradite daće rezultate, a od vas zavisi kakve! affraid
Osećam da mu Igore ti sve puštaš smeh , ali uzdam se u Eminu df

cmok fff
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

LIMBO iz Obrenovca - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: LIMBO iz Obrenovca   LIMBO iz Obrenovca - Page 5 EmptySre Apr 20, 2011 9:23 am

Lea2006 ::
...Osećam da mu Igore ti sve puštaš smeh , ali uzdam se u Eminu df cmok fff

Moram da se složim sa ovom konstatacijom, ali promeniću se majke mi Smile
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

LIMBO iz Obrenovca - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: LIMBO iz Obrenovca   LIMBO iz Obrenovca - Page 5 EmptySre Apr 20, 2011 12:40 pm

samo hrabro!!
meni se srce slama kad kaznjavam laiku, ali ne ide drugacije, prelomi to u sebi

laika gricka ruke samo kad netko dodje pa se jako uzbudi.. inace, kad smo sami, pokusavamo imati smireniju atmosferu, bez tenzija i uzbudjenja, ona ne dolazi u to raspolozenje ludila.. a kad je uhvati faza divljeg igranja, postuje pravila, ako ne, prekidamo igru

kad muz dolazi kuci s posla, ne dozvoljava naskakivanje i uzbudjenje (da ne dodje u taj 'svoj film'), ona ga doceka, ali on prodje kraj nje, ona se odmah primiri i sece lagano oko njega, kad se raskomoti, pomazi je i poigra s njom Smile

p.s. stalno nas iskusava i nikad nije prosla nekaznjeno za stvari koje ne smije Wink
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

LIMBO iz Obrenovca - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: LIMBO iz Obrenovca   LIMBO iz Obrenovca - Page 5 EmptySre Apr 20, 2011 12:49 pm

Apsolutno tako treba. Treba ih uvek smirivati, nikad in ne treba razgoropadjivati i puckati.
Nazad na vrh Ići dole
oto
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
oto


Broj poruka : 220
Datum upisa : 16.03.2011

LIMBO iz Obrenovca - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: LIMBO iz Obrenovca   LIMBO iz Obrenovca - Page 5 EmptyČet Apr 21, 2011 4:00 pm

eh, koliko je lakše kad se čita i o tuđim iskustvima. ja sam baš pre neki dan pričala sa vesnom, jer je oto došao u fazu totalnog divljaštva po pitanju grickanja (griženja!!!) mojih ruku. a meni, naravno, žao da ga izbacim na terasu, i tortura je bila neizdrživa... po vesninom uputstvu, iduće veče (uveče je divljanje najgore), čim je počeo da nasrće, izbacila sam njegov krevet u hodnik, i zatvorila vrata. nastalo je takvo cijukanje, srce bi slomio i tvrđima od mene!!! međutim, izdržala sam, i vratio se pokoran kao mače.

mislim da je taj koncept izolacije (u drastičnim slučajevima bezobrazluka) jako delotvoran. evo, već dva dana je mnogo, mnogo bolji. i čak reaguje na "NE!"

danas je, inače, dobio vakcinu, da se pohvalimo, sve je super prošlo.

a priznajem, sve više volim tu njihovu svojeglavu ličnost, bez obzira koliko su teški za vaspitavanje. Smile
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

LIMBO iz Obrenovca - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: LIMBO iz Obrenovca   LIMBO iz Obrenovca - Page 5 EmptyČet Apr 21, 2011 9:18 pm

Nisam stručan po pitanju pseće psihe, tako da prihvatamo svaki savet i sugestiju.
Da li je zaigranost, dominacija, tvrdoglavost, višak energije ... ko će ga znati.
Ignorisanje im je izgleda najteža kazna, koliko sam mogao da primetim do sada.
Definitivno deluje okrutno, ali počinje da deluje Smile
Nazad na vrh Ići dole
oto
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
oto


Broj poruka : 220
Datum upisa : 16.03.2011

LIMBO iz Obrenovca - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: LIMBO iz Obrenovca   LIMBO iz Obrenovca - Page 5 EmptyPet Apr 22, 2011 1:11 pm

jao, kako je lep limbo! lepotan sa ogrlicom.

a baš nekako liče braća, vidim te hitre pokrete i uvek spreman nos! mnogo su lepi svi.
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

LIMBO iz Obrenovca - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: LIMBO iz Obrenovca   LIMBO iz Obrenovca - Page 5 EmptyPet Apr 22, 2011 1:21 pm

Jao pa Limbo zivi u prelepom ambijentu....terasa,dvoriste....milina za jednog malenog psica!!!
Ima ljubavi i neznosti na pretek,fenomenalno drustvo....sta vise kucov da pozeli. Mislim da ce uzivati kod vas kao i vi sa njim....stvarno izvrstan dom za Limba!
Istrazuj Limbo na suncu....sad ti je vreme prelepo za suncanje!!! sunny
Ljubi te bata Aki cmok
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

LIMBO iz Obrenovca - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: LIMBO iz Obrenovca   LIMBO iz Obrenovca - Page 5 EmptyPet Apr 22, 2011 1:26 pm

Vidi se da je zbunjen, ipak je u krilu najsigurnije top gun ! A kako je reagovao kada je video bokserku affraid
hehe ?
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

LIMBO iz Obrenovca - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: LIMBO iz Obrenovca   LIMBO iz Obrenovca - Page 5 EmptyPet Apr 22, 2011 2:47 pm

Sunce moramo još malo da sačekamo pošto dolazi tek poslepodne na terasu Smile
Bokserka laje (doziva nas da se upoznamo) a Limbo gleda sa vrha stepeništa. Hteo bi da siđe ali ne sme i onda počinje da joj odgovara lajanjem, ludilo. 2 i po meseca a već zna da priča lol!
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

LIMBO iz Obrenovca - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: LIMBO iz Obrenovca   LIMBO iz Obrenovca - Page 5 EmptyPet Apr 22, 2011 6:16 pm

Baš vam je lepo. Limbo će da uživa, kada, najzad, dođe i to vreme izlaska iz karantina.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
oto
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
oto


Broj poruka : 220
Datum upisa : 16.03.2011

LIMBO iz Obrenovca - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: LIMBO iz Obrenovca   LIMBO iz Obrenovca - Page 5 EmptyNed Apr 24, 2011 12:51 pm

gledam sad, kako je i limbo lepo našminkan, sad im je baš slična glava!

uobraženi manekenčići, a predveče aždajice! affraid

ne znam kako je sa limbom, ali oto je najluđi uveče - tu kreće neki adrenalinski skok od koga kuče postaje zver! Wink
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

LIMBO iz Obrenovca - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: LIMBO iz Obrenovca   LIMBO iz Obrenovca - Page 5 EmptyNed Apr 24, 2011 1:13 pm

oto ::
...ne znam kako je sa limbom, ali oto je najluđi uveče - tu kreće neki adrenalinski skok od koga kuče postaje zver! Wink

Godzila !
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

LIMBO iz Obrenovca - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: LIMBO iz Obrenovca   LIMBO iz Obrenovca - Page 5 EmptyNed Apr 24, 2011 2:01 pm

Sinove mi ocrniste!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





LIMBO iz Obrenovca - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: LIMBO iz Obrenovca   LIMBO iz Obrenovca - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
LIMBO iz Obrenovca
Nazad na vrh 
Strana 5 od 30Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 30  Sledeći
 Similar topics
-
» Meda iz Obrenovca

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: