moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Lava iz Borce

Ići dole 
+30
AleksaBG
Snoopy Gang
Moka
Konan
Natali
King i Maša
Anja..
Lino
Boss
soffijov
Tabasko the Dika
Capo UE
Niva
Vasica T
naca-faca
Emanuela
Ddans Dream Tim
oto
snoopy
Gogili
.Marija.
Monika
Ksenija
Dolly
Bella
jecolinja
LuSho
atos
Lea2006
antmari
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Sledeći
AutorPoruka
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Lava iz Borce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 2 EmptyNed Apr 03, 2011 2:33 pm

@ Vesna: Baka ne dohranjuje, shvatila je ozbiljno zabranu top gun Samo se brinemo da ce mozda deka da popusti Rolling Eyes

@ Capo UE: Hvala na dobodoslici, a dresura je u jeku - ne zna se ko koga ovde vise trenira smeh
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Lava iz Borce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 2 EmptyNed Apr 03, 2011 3:18 pm

super su ti fotkice bounce
jaga nam se jako svidja I love you laika bi ju odmah primila za vrat i 'ubila' smeh
sad mi je lakse kad procitam da vam je stalno u krilu, tako je i kod nas, ne znam kako da joj se oduprem No
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Lava iz Borce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 2 EmptyNed Apr 03, 2011 4:04 pm

Emanuela ::

sad mi je lakse kad procitam da vam je stalno u krilu, tako je i kod nas, ne znam kako da joj se oduprem No

I nas Aki hoce u krilo,obicno tu voli da zaspi...pocne da cvili i gleda te onako samo sto ne kaze ''Uzmi me''! Popustimo par puta ali u poslednje vreme mu pokazemo da ide u kavez malo budemo pored njega dok je u kavezu i on tu lepo zaspi,bez krila!!!! dasdas

A kad se probudi,pravac na peskiric da se popiski dobar dan ...cisto da se pokaze kako zna gde treba top gun ,a tek taj pogled dok piski smeh smeh smeh gleda pravo u oci,kao da se hvali smeh smeh smeh

Ljubimo nase seke Lavu i Lajku puno puno cmok cmok cmok
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Lava iz Borce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 2 EmptyPon Apr 04, 2011 12:10 am

Jos jedna tatina cerka!
Nazad na vrh Ići dole
soffijov
bigl-manijak
bigl-manijak
soffijov


Broj poruka : 255
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Lava iz Borce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 2 EmptyPon Apr 04, 2011 11:10 am

Zdravo lepotice i dobrodosla cmok Ti si nasa komsinica!Santa zivi u Borci,u centru I! Lepo ce se njih dve druziti dasdas dasdas dasdas Kad krenete u setnju zovite nas fff
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Lava iz Borce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 2 EmptyPon Apr 04, 2011 5:23 pm

soffijov ::
Zdravo lepotice i dobrodosla cmok Ti si nasa komsinica!Santa zivi u Borci,u centru I! Lepo ce se njih dve druziti dasdas dasdas dasdas Kad krenete u setnju zovite nas fff

Super! Bas sam se pitala da li ima neki biglic u kraju, da se malo druze dasdas Cim krenemo u setnje, odmah zovemo na druzenje top gun
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Lava iz Borce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 2 EmptyPon Apr 04, 2011 6:45 pm

antmari ::
soffijov ::
Zdravo lepotice i dobrodosla cmok Ti si nasa komsinica!Santa zivi u Borci,u centru I! Lepo ce se njih dve druziti dasdas dasdas dasdas Kad krenete u setnju zovite nas fff

Super! Bas sam se pitala da li ima neki biglic u kraju, da se malo druze dasdas Cim krenemo u setnje, odmah zovemo na druzenje top gun

Eto Maro,drustvo se siri...vidim ja da ce sledeca biglijada biti u Borci cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Lava iz Borce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 2 EmptyPon Apr 04, 2011 9:19 pm

jecolinja ::
antmari ::
soffijov ::
Zdravo lepotice i dobrodosla cmok Ti si nasa komsinica!Santa zivi u Borci,u centru I! Lepo ce se njih dve druziti dasdas dasdas dasdas Kad krenete u setnju zovite nas fff

Super! Bas sam se pitala da li ima neki biglic u kraju, da se malo druze dasdas Cim krenemo u setnje, odmah zovemo na druzenje top gun

Eto Maro,drustvo se siri...vidim ja da ce sledeca biglijada biti u Borci cheers cheers cheers

Sto se mene tice, moze dasdas , a i vama je blizu... Samo da ne nanjuse neki trag u onoj sumi pored Dunava, pa da posle moramo da ih cekamo dva dana na mestu izleta, da nam se vrate affraid affraid affraid
Nazad na vrh Ići dole
Boss
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Boss


Broj poruka : 200
Godina : 33
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.11.2010

Lava iz Borce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 2 EmptyUto Apr 05, 2011 12:08 pm

Dobrodosla! Vidim da nam se kumce lepo smestilo i da uziva,i mnogo nam je drago! cheers
Ljubimo je u njuskicu pegavu cmok cmok cmok
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Lava iz Borce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 2 EmptyUto Apr 05, 2011 12:21 pm

Hvala kumovi! Lava je prava smizla. Ovih dana se nadmudrujemo ko ce biti glavni i ko ce koga da slusa Smile
Nazad na vrh Ići dole
Boss
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Boss


Broj poruka : 200
Godina : 33
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.11.2010

Lava iz Borce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 2 EmptyUto Apr 05, 2011 12:34 pm

Znaci sad je vreme pravih odluka...Budite tvrdoglaviji ipak VI koliko god bilo primamljivo da joj ipak popustite jer je ona jedno malo slatko stene,to je i za vase i za njeno dobro...Mi smo bili prilicno popustljivi,pa sad muku mucimo sa disciplinom i slusanjem na komande...Nikad nisam imala tvrdoglavije kuce,a po tome su verovatno i posebni ff Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Lava iz Borce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 2 EmptyUto Apr 05, 2011 12:43 pm

antmari ::
Lava je prava smizla. Ovih dana se nadmudrujemo ko ce biti glavni i ko ce koga da slusa Smile

tocno znam o cemu pricas!
osim sto se borim s vlajkom, borim se sama i sa sobom.. tulum Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Lava iz Borce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 2 EmptyUto Apr 05, 2011 2:10 pm

antmari ::
Hvala kumovi! Lava je prava smizla. Ovih dana se nadmudrujemo ko ce biti glavni i ko ce koga da slusa Smile
mislim da se zna ko ce biti glavni Wink
cmok Lavi
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Lava iz Borce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 2 EmptyUto Apr 05, 2011 7:07 pm

antmari ::
Hvala kumovi! Lava je prava smizla. Ovih dana se nadmudrujemo ko ce biti glavni i ko ce koga da slusa Smile

kakvi su rezultati, mislim ko vodi??? smeh
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Lava iz Borce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 2 EmptyUto Apr 05, 2011 7:44 pm

Skor se menja iz minuta u minut Smile Trenutno cvrsto spava, posto sam je dobro izmorila, tako da sam sad u blagoj prednosti Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Lava iz Borce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 2 EmptyUto Apr 05, 2011 9:19 pm

antmari ::
Skor se menja iz minuta u minut Smile Trenutno cvrsto spava, posto sam je dobro izmorila, tako da sam sad u blagoj prednosti Smile
Videćete vi, samo da malo pređe ovih 1month 3 weeks old!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Lava iz Borce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 2 EmptyUto Apr 05, 2011 9:48 pm

O, pa onda i ovaj gastarbajter Ari mora da pocne cesce da dolazi u "tazbinu" Very Happy Pozdrav Lavi i njenima, pa se vidimo, sto u Borci, sto u gradu Wink
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Lava iz Borce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 2 EmptyČet Apr 07, 2011 3:46 pm

I Lava je posetila svoju veterinarku! Moram da je pohvalim, bila je hrabra cheers Idemo na revakcinu 23. aprila.

Kazu da je lepa, da lepo napreduje, da je zdrava i da ima 3,7 kg rok

Isto misli i Lava za svoju veterinarku, posto joj je olizala facu pig
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Lava iz Borce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 2 EmptyČet Apr 07, 2011 4:04 pm

3,7 rok pa svaka cast lavi cmok

znaci, zajedno se pikamo 23. pale Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Lava iz Borce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 2 EmptyČet Apr 07, 2011 5:08 pm

antmari ::
I Lava je posetila svoju veterinarku! Moram da je pohvalim, bila je hrabra cheers Idemo na revakcinu 23. aprila.

Kazu da je lepa, da lepo napreduje, da je zdrava i da ima 3,7 kg rok

Isto misli i Lava za svoju veterinarku, posto joj je olizala facu pig

Svaka cast Lava...ti svoju gazdaricu najmanje mucis...i jos lizes doktore...moj Aki naskace No

Elem nista mi nije jasno u veza sa revakcinacijom,zasto nekima zakazuju za 13,a drugima nedelju dana kasnije????
Ja sam nasla na internetu da se ta vakcina daje na 3 nedelje,u 6.,9. i 12. nedelji. I sa veterinarom sam popricala i on mi je pokazao uputstvo davanja vakcina.
Nista mi nije jasno.....ko je u pravu???
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Lava iz Borce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 2 EmptyČet Apr 07, 2011 10:07 pm

jecolinja ::
Nista mi nije jasno.....ko je u pravu???

Limbo je bio danas kod čika doktora, da se upoznaju Smile
Dobili smo pohvale kako smo lepi i zdravi (još jednom hvala Vesni, Lei i Diki).
Dobili smo istu informaciju u vezi vakcine kao i Jeca: 6, 9, 12 pa ćemo se tako i vladati.
Mislim da nije bitno ko je u pravu, bitno je da odluku donosi stručno lice i da stoji iza toga, a naše je samo da ispoštujemo karantin i ostale dobronamerne savete.

PozdrAV svima od Limba fff
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Lava iz Borce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 2 EmptyPet Apr 08, 2011 12:25 am

snoopy ::
jecolinja ::
Nista mi nije jasno.....ko je u pravu???

Limbo je bio danas kod čika doktora, da se upoznaju Smile
Dobili smo pohvale kako smo lepi i zdravi (još jednom hvala Vesni, Lei i Diki).
Dobili smo istu informaciju u vezi vakcine kao i Jeca: 6, 9, 12 pa ćemo se tako i vladati.
Mislim da nije bitno ko je u pravu, bitno je da odluku donosi stručno lice i da stoji iza toga, a naše je samo da ispoštujemo karantin i ostale dobronamerne savete.

PozdrAV svima od Limba fff

Kakvi pozdravi, dajte slike Limbonje i Lavenzi hehe
Za vakcine si Igore potpuno u pravu fff
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Lava iz Borce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 2 EmptyPet Apr 08, 2011 11:48 am

snoopy ::

Mislim da nije bitno ko je u pravu, bitno je da odluku donosi stručno lice i da stoji iza toga, a naše je samo da ispoštujemo karantin i ostale dobronamerne savete.
potpisujem Smile

marijaaa... slikiceeee.. ocemo vidjeti seku bounce
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Lava iz Borce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 2 EmptyPet Apr 08, 2011 12:35 pm

Slike kacim veceras - obecavam! Moracu da je uzmem u krilo dok to radim, jer od trenutka kad se vratim s posla, dok ne odemo na spavanje, nema odmora dasdas

Inace, pored svih igracaka koje sam joj tako pazljivo birala, najvise voli da se igra sa ljubicastom vanglicom (koja je do nedavno sluzila za pranje salate) i sa plasticno soljicom (koja je, dok nije upoznala Lavu, sluzila za ispijanje kafe na izletima).

Ovo oko vakcine i mene zbunjuje jer nam je veterinarka rekla da primamo revakcinu 23. aprila i to je kao to. Posle ide jos nesto, ali tek valjda sa 6 meseci Shocked (ako sam je dobro razumela, a postoji mogucnost i da nisam, posto sam morala sve vreme da je branim od Lavinog lizanja). Moracu ponovo da pitam kad odemo na revakcinu.

Sve vas ljubi Lava! Vidimo se veceras sa slikama.

p.s. Imamo i lep snimak borbe s delfinom, ali ne znam kako da ga okacim, pa kao neko ima savet - dobrodosao je. Lava je pravi borac - unakazila ga je i na kraju ga je odvukla kao plen u svoj krevetic!
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Lava iz Borce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 2 EmptyPet Apr 08, 2011 1:32 pm

Njihov izbor igračaka je jako čudan. Neke obožavaju a druge vrlo slične neće ni da pogedaju .Kod Vase na prvom mestu su kanapi koje uredno donosi da bi se nadvlačio sa nama,zatim papuče ee (voli da ga jure po kući dok beži sa nečijom papučom) i krpene lutkoce koje retko prežive duže od dva-tri dana. Gumene igračke su skoro sve na broju još od prvog dana.
Što se tiče video snimaka mi ih izbacujemo na You Tube i odatle kačimo na forum.
dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Lava iz Borce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Lava iz Borce
Nazad na vrh 
Strana 2 od 15Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Sledeći
 Similar topics
-
» Bianca Kockica iz Borce

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: