moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Aki sa Karaburme

Ići dole 
+38
AleksaBG
soffijov
Konan
Kaan
Atos-BOBI
Moka
Natali
King i Maša
Monika
Snoopy Gang
Ilarion Beagles
Ddans Dream Tim
lonisland
Shiloh
Boss
Niva
snoopy
Gogili
Bella
oto
atos
Capo UE
LuSho
Dani
Anja..
Niche
.Marija.
Ksenija
Maks(a)
naca-faca
Emanuela
Tabasko the Dika
Lino
Dolly
Vasica T
antmari
Lea2006
jecolinja
42 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 6 EmptySre Apr 13, 2011 10:58 am

Lea2006 ::
Porastao je, vidi se da "užina" dodatno affraid šalim se Jeco, ne sekiraj se proći će to kad krene napolje, a možda da pomeriš ranije uveče obrok, da sve obavi dok ne legnete confused
Kao lutak je, pozer praviiii Aki sa Karaburme - Page 6 82604 Aki sa Karaburme - Page 6 499586


Joj Vesna ne znam vise da li da se smejem ili da placem. Sve smo pokusavali ali evo sinoc je jeo oko 22hh,a kakio u 23h pa u 01h iza ponoci i jutros u 06h. Ovo posle ponoci je smazao pola Crying or Very sad ,nismo stigli da ga preduhitrimo posto smo legli. Bas se nerviram zbog ovoga....vise ne znam sta da radim.
Danas idemo kod veta pa cemo videti sa njim. pale
Nadam se da ce ova agonija za mene uskoro proci!!!
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Aki sa Karaburme - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 6 EmptySre Apr 13, 2011 11:29 am

jecolinja ::
Lea2006 ::
Porastao je, vidi se da "užina" dodatno affraid šalim se Jeco, ne sekiraj se proći će to kad krene napolje, a možda da pomeriš ranije uveče obrok, da sve obavi dok ne legnete confused
Kao lutak je, pozer praviiii Aki sa Karaburme - Page 6 82604 Aki sa Karaburme - Page 6 499586


Joj Vesna ne znam vise da li da se smejem ili da placem. Sve smo pokusavali ali evo sinoc je jeo oko 22hh,a kakio u 23h pa u 01h iza ponoci i jutros u 06h. Ovo posle ponoci je smazao pola Crying or Very sad ,nismo stigli da ga preduhitrimo posto smo legli. Bas se nerviram zbog ovoga....vise ne znam sta da radim.
Danas idemo kod veta pa cemo videti sa njim. pale
Nadam se da ce ova agonija za mene uskoro proci!!!
Proći će!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 6 EmptySre Apr 13, 2011 1:42 pm

aki mi je predivan na novim fotkicama

ja ko sisimis po noci, spavam s jednim okom otvorenim Suspect
laika vec sad luda za poslasticama, tako kad kaki, prvo je pohvalim ako obavi na peskiricu i pogladim je.. ako krene njuskati kakicu, viknem NE, odmaknem je i dam joj poslasticu ako me poslusa Smile

Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 6 EmptySre Apr 13, 2011 2:41 pm

I Limbo proba g...nce kad ne stignemo da ga uhvatimo na vreme aaa
Mislim da to nema veze da li pojede sve granule ili ne (nije glad u pitanju).
Ili im je privlačan "miris" (meni na momenat to isto miriše kao granule, pa verovatno i njima dok ne probaju pa ne ukapiraju da nije lepo) ili da probamo sa onim kalcijumom i vitaminima.
Limbo od pre par dana ponekad grebe i liže zidove ee
Jedva čekam da prođe karantin, mislim da ćemo se preporoditi (nadam se).
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 6 EmptySre Apr 13, 2011 4:36 pm

Bata Aki je bas porastao, pravi je momak!!!! To je sigurno od njegovog omiljenog dodatka ishrani pig
Nemoj Jeco da se nerviras zbog toga, to svi stenci rade. Jeste gadno nama ljudima, ali njima je ocigledno hit cheers
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 6 EmptySre Apr 13, 2011 8:05 pm

E pa drage bate i seke i ostali drugari,pre svega hvala vam sto mislite na mene i sto pomazete mojoj Jeci da me nauci da nisu sve stvari za jelo! pig Ona to bas tragicno dozivljava! Trudicu se koliko god mogu da joj i ja pomognem da me nauci....ali sta cu kad me mnogo privlaci,borim se i lajem svim silama kad mi Jeca ne da da gricnem bar malko! ee
Druga vaznija stvar je da sam danas dobio drugu vakcinu. Nisam glas pustio....Jeca kaze da sam bas hrabar....ali to nije sve. Primio sam jos jednu vakcinicu,multivitaminski koktel. Vet kaze da smo za mineralno-vitaminske dodatke(tablete) jos mali,pa nam je dao ovu bocu. Da vidimo sad da li su sladje granule ili moje g..nce scratch

Inace tezak sam 3.600kg tako da sam ipak malo porastao....cisto da ne brinete! top gun
Doca kaze da sam mnogo lepa i savrseno zdrava kuca! Dobio sam i AD kapi koje ce Jeca da mi ukapa po 2 kapi dnevno u granule. Cisto da znate i vi,moja braco i sestre,da prenesete svojim ljubimcima!

Sad sam se lepo ususkao sa mojim ljubimcem Ivanom i spavamo zajedno!!! hehe
Javljam vam kako napredujemo!!!

Ljubim vas sve
Vas Aki cmok fff
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Aki sa Karaburme - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 6 EmptyČet Apr 14, 2011 12:52 am

Bravo Aki, samo nemoj noćas da im naplatiš za današnju hrabrost /mislim prejedeš/ No

cmok cmok cmok cmok
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Aki sa Karaburme - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 6 EmptyČet Apr 14, 2011 10:07 am

Naš i vaš Aki je pravi king ! Poljubac za njega cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 6 EmptyČet Apr 14, 2011 4:45 pm

Bravo, bravo za hrabrog batu Akija cheers Moracemo i mi da trazimo sledece nedelje prilikom revakcine neke vitamine, jer Lava uveliko jede zid i kaku (kad ne stignem da skolnim na vreme) pig
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 6 EmptyČet Apr 14, 2011 8:37 pm

antmari ::
Bravo, bravo za hrabrog batu Akija cheers Moracemo i mi da trazimo sledece nedelje prilikom revakcine neke vitamine, jer Lava uveliko jede zid i kaku (kad ne stignem da skolnim na vreme) pig

Ako jede zid onda obavezno,mada mozda bolje da joj kupis AD kapi i da joj dajes granulice u jogurtu malo....ocigledno da joj fali kalcijuma,a on je bas bitan u ovom periodu dok se razvijaju i rastu! Kao i kod beba....nama je doca preporuci AD kapi u vodenom rastvoru za bebe!

Mama,tetka i seko da vas obavestim da Aki nije pojeo ni jedno g...nce od juce. Bar se nadam da nocas nije....nema tragova.... scratch Nasla sam samo dugme koje je uspeo da skine sa troseda!!!
Veterinar nam je rekao da probamo da prospemo limunov sok na g...nce ,da ih to odbija,ali moj Aki meni lize limun iz ruke....i na biber je imun!!! lol!

Inace Aki je imao malu reakciju na vakcinu,drhtao je ceo neka 3-4 sata....ja sam se bas uplasila. Sedela sam nepomicna sa njim u krilu,pokrila ga peskiricem i tako neka 3 sata. Njuskica mu je bila suva,pa mislim da je bio febrilan malo! Spavao je sve vreme....posle se malo razigrao...otprilike oko ponoci aaa
Ja sam se ziva prepala,rasplakala sam se ko nista....zvala sam veta i on mi kaze da je to normalna reakcija za manje rase,i da ni sam proizvodjac ne zna zasto!!!
A tek suze radosnice kad je najzad ustao i poceo da trckara....joj Boze koliko ja volim mog Akija....dusa malena! Usao mi je pod kozu,ali bukvalno! ff
Samo da je on dobro....pa neka i rucka ono sto ne treba....sve mu je oprosteno!
Dusa nasa! aa
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Aki sa Karaburme - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 6 EmptyČet Apr 14, 2011 10:14 pm

[quote="jecolinja"]
antmari ::
Dusa nasa! aa
aa
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 6 EmptyČet Apr 14, 2011 11:33 pm

Jao, Jeco, osecam da si premrla od straha! Ja bih, cini mi se isto odreagovala. Dobro je da je sad sve u redu.
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 6 EmptyPet Apr 15, 2011 11:23 am

jeco, samo hrabro! Smile

ljubimo akija cmok
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Aki sa Karaburme - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 6 EmptyPet Apr 15, 2011 11:33 am

Ljudi, nemojte da se sekirate, pa stanje je redovno. Nista Aki ne radi sto ne rade i svi ostali stenci na svetu. Skroz je normalan i sladak. Samo slusajte sta vam vet prica i pratite savete koje vam daje. Bitno je da imate veta u kojeg imate poverenja i slobodno se malo opustite. I mala beba dobije temperaturu od vakcine, pa tako i stenac moze da dobije... Aki je presladak, uzivajte u njemu dok je ovako mali. Sta bih ja Dala da mi se na jedan dan vrati Dika stenac... da ga izgnjavkam...
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 6 EmptyPet Apr 15, 2011 1:59 pm

Tabasko the Dika ::
Ljudi, nemojte da se sekirate, pa stanje je redovno. Nista Aki ne radi sto ne rade i svi ostali stenci na svetu. Skroz je normalan i sladak. Samo slusajte sta vam vet prica i pratite savete koje vam daje. Bitno je da imate veta u kojeg imate poverenja i slobodno se malo opustite. I mala beba dobije temperaturu od vakcine, pa tako i stenac moze da dobije... Aki je presladak, uzivajte u njemu dok je ovako mali. Sta bih ja Dala da mi se na jedan dan vrati Dika stenac... da ga izgnjavkam...

Vera ne sekiram se ja bas toliko,ali nadam se da razumete....ipak Aki je nasa prva i za sada jedina beba. Sve oci su uprte u njega,pa stoga je i malo bezrazlozne brige razumljivo,bar ja tako mislim! Ocekivala sam reakciju nakon vakcine,ali mi je ipak sve ovo novo,pa priznajem da sam se uplasila za malisu.
Aki je super,veseo,hiperaktivan i naravno tvrdoglav. Naucili smo komandu DODJI i SEDI....snimicemo za vikend pa i vi da vidite!!!
Pozdrav od Akijevog copora dobar dan cmok
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Aki sa Karaburme - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 6 EmptyPet Apr 15, 2011 5:20 pm

Sve mi je jasno, normalno je da se brines. Ipak je to jedna beba. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Aki sa Karaburme - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 6 EmptyPet Apr 15, 2011 11:15 pm

Jedva čekamo snimak! Pustićemo i Lei hehe
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 6 EmptySub Apr 16, 2011 12:58 pm

Obecano ispunjeno!!! Da vidite svi kako je AKI naucio da sedne na komandu...nagradicu nekad hoce,nekad nece!!!



Malo je losiji snimak,ali mislim da se sustina vidi...kad naucimo nesto vise pohvalicamo se.
Nadamo se da je mama Lea ponosna na nas!


Poslednji izmenio jecolinja dana Sub Apr 16, 2011 1:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 6 EmptySub Apr 16, 2011 1:00 pm



Evo jos jednog!!!
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Aki sa Karaburme - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 6 EmptySub Apr 16, 2011 1:15 pm

Presladak je, njemu je najveća nagrada da bude u krilu cheers tr
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 6 EmptySub Apr 16, 2011 1:26 pm

Lea2006 ::
Presladak je, njemu je najveća nagrada da bude u krilu cheers tr

I meni se cini hehe
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 6 EmptySub Apr 16, 2011 2:42 pm

Definitivno - krilo je najbolja nagrada Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Aki sa Karaburme - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 6 EmptySub Apr 16, 2011 4:22 pm

Napredna beba, mazuljak mali! cheers tr
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Aki sa Karaburme - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 6 EmptySub Apr 16, 2011 5:37 pm

Bravo top gun
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Aki sa Karaburme - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 6 EmptySub Apr 16, 2011 7:26 pm

Presladak je, porastao je
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Aki sa Karaburme - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Aki sa Karaburme
Nazad na vrh 
Strana 6 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 29  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: