moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Laika iz Beograda

Ići dole 
+49
Micka Lazović
soffijov
Nina mandarina
dusan
Atos-BOBI
Konan
AleksaBG
tedibi
Kaan
Joker_Poker
Moka
Ddans Dream Tim
Snoopy Gang
Ivana_Eli
King i Maša
Aris
Ilarion Beagles
Natali
MarijaRio
Žaklina
oto
Anja..
Capo UE
Monika
Boss
Zvoncica
Niva
mini
snoopy
Gogili
atos
Bole sa Dorcola
Dani
LuSho
Niche
.Marija.
Ksenija
naca-faca
Lino
jecolinja
lucija
antmari
Dolly
Maks(a)
Tabasko the Dika
Bella
Vasica T
Lea2006
Emanuela
53 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 18 ... 36  Sledeći
AutorPoruka
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Laika iz Beograda Empty
PočaljiNaslov: Laika iz Beograda   Laika iz Beograda EmptyPet Apr 01, 2011 11:06 am

zovem se Laika Limonchik
mama mi je Lea (Vectra), a tata Dika (Tabasko).. oboje s foruma tr

prvo saljemo pusu mami, tati, sekama i bracama cmok

pa da vam malo ispricamo kako je sve teklo od jucer...
u autu je bilo uzbudljivo, silom je htjela gledati kroz prozor, a pajkilo joj se pa nije znala sto bi prije... to je bio zivi smijeh
dosli smo kuci i ponjuskali sobicu i onda smo se par sati igrali.. najomiljenija je teniska loptica i plisani psic kojeg natezem 100 na sat Very Happy
onda smo isli na upoznavanje s feretkom.. feretka je umrla od straha, primirila se i nije mrdala, a laika je lajala na nju Embarassed ali iz straha, jer je lajala i kretala se unatrag.. onda smo ju ohrabrili da je ne bude strah, ali da ne smije lajati na nju.. laika jako dobro za sada reagira na upozorenja tako da nakon toga vise nije niti jednom zalajala I love you
Laika iz Beograda Dscf8498f

papali smo savrseno, pojela je cijelu vecernju porciju papice.. na poslastice ne obraca paznju
malo je dremnula na pola sata oko pola 10, ali na spavanac je isla u 11
koliko god je do sad glumila da je glavna, jako trazi paznju i dodir, prevelika maza aa
piski na peskiric redovno, a i obavila je dvije vece nuzdice
po noci se budila tri puta, u 2, pola 4 i u 6.. popila malo vodice, piskila i dosla svaki put do mog jastuka da me probudi da ju pomazim prije spavanja.. uzmem ju u krilo i odemo sjesti na dvosjed, minutu je pomazim i odvedem u box na njen jastucic, bez problema odseta nakon toga unutra i zaspi ff
hrce Shocked Very Happy
inace, stalno se pokusava popeti na krevet ili dvosjed, ali za sada ne popustamo! teskim srcem!
ujutro smo s ostalim ukucanima popili kavu i poigrali se, jako lijepo prihvaca sve u kuci, sa svima se obozava igrati
jako nas sve prati, ispreplice nam se medju nogama, sve vidi i sve cuje.. obozava najvise svoju (nasu) sobu i kupaonu
vjezbali smo i ostanak u zatvorenom boxu na 5 minuta, jako smo plakali, skoro pa smo krenuli i zavijati, malo sam ju primirila, nagovorila ju da se stisa i da sjedne, pustila je van i nagradila Smile
uspjela sam jutros drzati u krilu i feretku i lajkicu zajedno, jos se malo boje jedna druge, ali se ne napadaju, nego leze jedna pored druge I love you
evo je sad opet hrce pa sam stigla malo za komp da napisem mali izvjestaj! fff

Laika iz Beograda Dscf8526f

zahvaljujemo se Vesni i cijeloj njenoj obitelji na njihovom ulozenom trudu i ljubavi!!! trgtr
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Laika iz Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Laika iz Beograda   Laika iz Beograda EmptyPet Apr 01, 2011 11:28 am

Super, znala sam ja da će se njih dve "sprijateljiti"! cmok tr
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Laika iz Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Laika iz Beograda   Laika iz Beograda EmptyPet Apr 01, 2011 11:37 am

Sjajno koliko vidim sve protiče u najboljem redu. Što se tiče Feretke nemojte ih forsirati najbole je da se oni sami postepeno zbliže.Pre Vase smo imali smo Dalmatinca i morsko prase. U početku je prase bilo istraumirano veličinom svog cimera da bi kroz mesec -dva završili zajedno na krevetu. Dešavalo se čak da se prse popne na dalmatinca koji spava i tu leškari. Želimo vam ponoooo lepih trenutaka sa vašom Laikicom.

Poz Vasa i njegovi ljudi
Nazad na vrh Ići dole
Bella
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Bella


Broj poruka : 85
Godina : 47
Localisation : Šabac
Datum upisa : 14.04.2010

Laika iz Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Laika iz Beograda   Laika iz Beograda EmptyPet Apr 01, 2011 12:03 pm

Gospodjice Laika,
Mnogo ste zgodni,
predvidjam vam svetlu budućnost,
i mnogo uzdaha sa muške strane!
Pozdrav!!
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Laika iz Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Laika iz Beograda   Laika iz Beograda EmptyPet Apr 01, 2011 12:17 pm

Tatina ćerka! cmok
Nazad na vrh Ići dole
Maks(a)
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Maks(a)


Broj poruka : 109
Godina : 36
Localisation : Beograd; Zvezdara
Datum upisa : 25.02.2011

Laika iz Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Laika iz Beograda   Laika iz Beograda EmptyPet Apr 01, 2011 12:24 pm

Sad počinje uživanje Wink jedva čekam još sličica mnogo je slatka tr
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Laika iz Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Laika iz Beograda   Laika iz Beograda EmptyPet Apr 01, 2011 12:34 pm

hvala vam svima cmok
joj, nikako da dohvatim fotic, stalno nesto s njom izvodim, al morat cu napraviti neki mali photo session Very Happy

@vasa.. hvala na savjetu, mene je vec jako zadovoljilo to sto se ne napadaju, pa cemo laganini dalje
@bella.. uz buduce muske, trenutno ima nase uzdahe.. nevjerojatan osjecaj kad ti netko po noci hrce, pa te nekoliko puta budi, a tvoja jedina reakcija: ajme, kako je ona predivna! Embarassed Very Happy

e da, ima fetis na paketice maramica, primi ga i nosi po cijelom stanu, a pogotovo voli sa mnom brisati pod drunken
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Laika iz Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Laika iz Beograda   Laika iz Beograda EmptyPet Apr 01, 2011 1:40 pm

Luče maleno, biće ona dobra kuca! I Dolly je volela papirne maramice, ali da ih iscepka, da od njih napravi konfete.


Poslednji izmenio Dolly dana Pet Apr 01, 2011 2:52 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Laika iz Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Laika iz Beograda   Laika iz Beograda EmptyPet Apr 01, 2011 1:47 pm

Dobrodosla mala dusice u tvoj novi copor! lol!
Nazad na vrh Ići dole
lucija
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
lucija


Broj poruka : 82
Datum upisa : 02.02.2011

Laika iz Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Laika iz Beograda   Laika iz Beograda EmptyPet Apr 01, 2011 1:54 pm

bravo, bravo! bio je to uzbudljiv prvi dan!

Luca i danas dzepari u potrazi za maramicama da ih isitni i popljucka svuda po kuci... Bozicni ugodjaj Smile
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Laika iz Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Laika iz Beograda   Laika iz Beograda EmptyPet Apr 01, 2011 2:06 pm

Dobrodosla lepotice u svoje novo gnezdo. Imas divne gazde i ne sumnjam da ces uzivati.
Ljubi te puno tvoj bata Aki i Jeca uaua
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Laika iz Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Laika iz Beograda   Laika iz Beograda EmptyPet Apr 01, 2011 2:42 pm

Još jedan ljubitelj papirnih maramica se javlja. Izgleda da je to jedan od najčešćih fetiša uz čarape . Pravo ludilo nastaje kad otkriju da je rolna toalet papira zgodna za igru -konfete po celoj kući Very Happy Što se hrkanja tiče normalna pojava ali najluđi su kad počnu da laju u snu to je tek šou.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Laika iz Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Laika iz Beograda   Laika iz Beograda EmptyPet Apr 01, 2011 2:54 pm

Meni je najslađe kad sanja nešto lepo, pa dok spava, maše repom i udara o pod iz sve snage.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Laika iz Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Laika iz Beograda   Laika iz Beograda EmptyPet Apr 01, 2011 3:09 pm

ima jako zanimljivog prijatelja.
...Laika je prava dobrica kad tako slusa vlasnike sunny
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Laika iz Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Laika iz Beograda   Laika iz Beograda EmptyPet Apr 01, 2011 3:51 pm

fala na lijepim rijecima I love you

ooo super!!! ekipa fetishista!! Laughing

mi jos uvijek nismo napredovali da komadamo, za sad ih jos upakirane nanasa i gnjavi zubicima, al vjerujem da ce se ubrzo usavrsiti Very Happy
je poslusna je sunny jedino jos muku mucimo s nasim krevetom, to je prava mukica, cvili i pruza sapice samo da je primimo unutra, a mi zlocesti pa necemo Evil or Very Mad

saljemo sliku mami lei da sam dobra kci kako su me ucili..
Laika iz Beograda Dscf8612f

osim upakiranih obicnih maramica, volim i upakirane vlazne maramice.. gazdarica danas kupila i one papirnate rucnike, vjerojatno ce mi se i to svidjeti..
Laika iz Beograda Dscf8614

Laika iz Beograda Dscf8615

stalno volim biti po rukama i u krilu..
Laika iz Beograda Dscf8549

Laika iz Beograda Dscf8544f

upravo vec satima spava, bit ce tulum popodne rendeer
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Laika iz Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Laika iz Beograda   Laika iz Beograda EmptyPet Apr 01, 2011 4:13 pm

Neće, videćeš, kada ustane oko 4, ručaće, igranjac pola sata, pa opet spavanjac bar 2 sata! Najburnije je rano jutro i taj period do 10, pola 11!
Nazad na vrh Ići dole
naca-faca
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
naca-faca


Broj poruka : 170
Godina : 29
Localisation : Novi Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Laika iz Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Laika iz Beograda   Laika iz Beograda EmptyPet Apr 01, 2011 4:26 pm

jaoo preslatka jeee!!! hehe hehe
Mali savet kada krenete na spavanje.. Dobro je izmorite i spavace celu noc.. Sleep
Tako mi sa Nalom.. ne cuje se do 6.. lol!
pozz svima!! I love you
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Laika iz Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Laika iz Beograda   Laika iz Beograda EmptyPet Apr 01, 2011 4:29 pm

naca-faca ::
jaoo preslatka jeee!!! hehe hehe
Mali savet kada krenete na spavanje.. Dobro je izmorite i spavace celu noc.. Sleep
Tako mi sa Nalom.. ne cuje se do 6.. lol!
pozz svima!! I love you

Mislim da cemo i mi to poceti da primenjujemo. Jedva da smo spavali nesto nocas. Aki se budio jedno 3 puta i sva 3 puta piskio i jednom kakio,a posle je naravno cvileo dok god ga neko ne uzme da ga uspava....posle se bez problema vrati u kavez Rolling Eyes maza jedna Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Laika iz Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Laika iz Beograda   Laika iz Beograda EmptyPet Apr 01, 2011 4:33 pm

za veceras smo joj pripremili laser bounce


Lea2006 ::
Neće, videćeš, kada ustane oko 4, ručaće, igranjac pola sata, pa opet spavanjac bar 2 sata! Najburnije je rano jutro i taj period do 10, pola 11!
a srecica!
daa, bacala se za igrackama jutros, letjela s usima po hodniku Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
naca-faca
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
naca-faca


Broj poruka : 170
Godina : 29
Localisation : Novi Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Laika iz Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Laika iz Beograda   Laika iz Beograda EmptyPet Apr 01, 2011 4:34 pm

jecolinja ::
naca-faca ::
jaoo preslatka jeee!!! hehe hehe
Mali savet kada krenete na spavanje.. Dobro je izmorite i spavace celu noc.. Sleep
Tako mi sa Nalom.. ne cuje se do 6.. lol!
pozz svima!! I love you

Mislim da cemo i mi to poceti da primenjujemo. Jedva da smo spavali nesto nocas. Aki se budio jedno 3 puta i sva 3 puta piskio i jednom kakio,a posle je naravno cvileo dok god ga neko ne uzme da ga uspava....posle se bez problema vrati u kavez Rolling Eyes maza jedna Rolling Eyes

ja zbog Nale nisam isla u skolu prvi dan.. probudila se u pet i cvilila Rolling Eyes pa sam morala da ustanem i da se igram sa njom..
al dobro.. brzo cete se navici pa posle samo uzivancija sa njima!! bounce
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Laika iz Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Laika iz Beograda   Laika iz Beograda EmptyPet Apr 01, 2011 4:59 pm

Dobro nam dosla
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Laika iz Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Laika iz Beograda   Laika iz Beograda EmptyPet Apr 01, 2011 5:44 pm

Dobrodosla Laikice Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Niche
bigl-manijak
bigl-manijak
Niche


Broj poruka : 442
Datum upisa : 08.09.2010

Laika iz Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Laika iz Beograda   Laika iz Beograda EmptyPet Apr 01, 2011 7:56 pm

Prelepa si, Laika.
Nazad na vrh Ići dole
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Laika iz Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Laika iz Beograda   Laika iz Beograda EmptyPet Apr 01, 2011 8:43 pm

slatkica tr
pazite samo da ne odgrize komad paketa od maramica da ne bi bilo komplikacija.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
LuSho
bigl-manijak
bigl-manijak
LuSho


Broj poruka : 362
Godina : 27
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 14.10.2009

Laika iz Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Laika iz Beograda   Laika iz Beograda EmptyPet Apr 01, 2011 11:20 pm

Dobro naam došli! Laika je preslatka. aa

P.S. Inače, Shorty Laiki dođe ko neki tetak. Laughing


Poslednji izmenio LuSho dana Pet Apr 01, 2011 11:30 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://julesrules.weebly.com/
Sponsored content





Laika iz Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Laika iz Beograda   Laika iz Beograda Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Laika iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 1 od 36Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 18 ... 36  Sledeći
 Similar topics
-
» Eli iz Beograda
» Ema iz Beograda
» Rio iz Beograda
» Lea iz Beograda
» Nando, Oksa i Stella iz Kovina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: