moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ovo me je rasplakalo.....

Ići dole 
+10
Dolly
Ari
snoopy
Ddans Dream Tim
Niva
Aris
Tabasko the Dika
Medena
stefani
Anja..
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Ovo me je rasplakalo..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo me je rasplakalo.....   Ovo me je rasplakalo..... - Page 2 EmptyPon Jul 04, 2011 4:18 pm

Medena ::
Monika ::
Mene samo zanima zasto je ovaj covek uopste nabavio psa. No
To se i ja pitam. I to bigla, morao je jos i platiti za stene. A toliko ljudi zeli bigla... Bolje da ga je pustio na ulicu, nasao bi jadnicak nesto da jede, mozda bi ga neko pronasao i uzeo sebi, ma sve bi bolje nego ovakvo mucenje.
Da. Mogao je i da ga pokloni, cak i proda. Suspect Mozda je 'gospodin' ocekivao nesto totalno drugacije od psa pa se razocarao i uzeo da se izivljava.
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Ovo me je rasplakalo..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo me je rasplakalo.....   Ovo me je rasplakalo..... - Page 2 EmptyPon Jul 04, 2011 4:27 pm

Ako skot slucajno nekad zaluta na ovaj forum, evo mu poruka od Vere:

Skote, zelim ti da umires u najstrasnijim mukama i zelim ti da to potraje. Da gledas kako crvi u tebi buse rupe. Sve ruzno i grozno sto moze nekome da se pozeli, ja zelim tebi. Mrzim te kao Hitlera. Crko dabogda sto pre, u svojim najboljim godinama.
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Ovo me je rasplakalo..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo me je rasplakalo.....   Ovo me je rasplakalo..... - Page 2 EmptyPon Jul 04, 2011 5:53 pm

Tabasko the Dika ::
Ako skot slucajno nekad zaluta na ovaj forum, evo mu poruka od Vere:

Skote, zelim ti da umires u najstrasnijim mukama i zelim ti da to potraje. Da gledas kako crvi u tebi buse rupe. Sve ruzno i grozno sto moze nekome da se pozeli, ja zelim tebi. Mrzim te kao Hitlera. Crko dabogda sto pre, u svojim najboljim godinama.

Nemam sta da dodam! Isto sto i Vera,to TI skote i ja zelim,ako ikad dodjes ovde! Ne zasluzujes cak ni da ti persiram! aaa aaa aaa aaa aaa aaa
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Ovo me je rasplakalo..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo me je rasplakalo.....   Ovo me je rasplakalo..... - Page 2 EmptyPon Jul 04, 2011 9:13 pm

Joj, nije mi ova izjava na visini, ali necu da je skinem. Izvinjavam se, ali stvarno bih ga za glavu skratila.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Ovo me je rasplakalo..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo me je rasplakalo.....   Ovo me je rasplakalo..... - Page 2 EmptyPon Jul 04, 2011 9:27 pm

Tabasko the Dika ::
Joj, nije mi ova izjava na visini, ali necu da je skinem. Izvinjavam se, ali stvarno bih ga za glavu skratila.
Potpuno te podržavam i potpisujem svaku tvoju reč!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Ovo me je rasplakalo..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo me je rasplakalo.....   Ovo me je rasplakalo..... - Page 2 EmptySub Jul 09, 2011 2:43 am

Nazad na vrh Ići dole
King i Maša
i'm bigl
i'm bigl
King i Maša


Broj poruka : 1137
Localisation : Kać
Datum upisa : 03.01.2011

Ovo me je rasplakalo..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo me je rasplakalo.....   Ovo me je rasplakalo..... - Page 2 EmptySub Jul 09, 2011 11:32 am

Nazad na vrh Ići dole
http://kingimasa.weebly.com/index.html
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Ovo me je rasplakalo..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo me je rasplakalo.....   Ovo me je rasplakalo..... - Page 2 EmptySub Jul 09, 2011 2:13 pm

Ko ima jak stomak i sat slobodnog vremena neka pogleda na internetu dokumentarac http://www.earthlings.com/
Ja sam ostao bez teksta zbog gadosti koje smo mi ljudi kao stanovnici ove planete u stanju da ucinimo ostalim zivim bicima Sad
Nazad na vrh Ići dole
GWEN
novajlija
novajlija
GWEN


Broj poruka : 20
Datum upisa : 31.07.2011

Ovo me je rasplakalo..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo me je rasplakalo.....   Ovo me je rasplakalo..... - Page 2 EmptyNed Okt 23, 2011 9:25 pm

pokusavam redovno da pratim domacu stampu ali ovo za srecka nisam videla... boze, zar ljudi mogu biti toliko zli?! znam da je srpsko pravosudje u raspadu, ali se najiskrenije nadam da je ovaj monstrum dobio ono sto zasluzuje (mada to sto zasluzuje sigurno nije zatvorska kazna nego nesto mnogo gore) a ako nije, nadam se da ce ga neko prebiti i polomiti...
nije mi jasno kako niko od komsija nije reagovao, posle se svi prave pametni ali... srecko je mogao biti spasen. jadnicak mali, sta je sve morao da prezivi... bas me rasplakalo.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ovo me je rasplakalo..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo me je rasplakalo.....   Ovo me je rasplakalo..... - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ovo me je rasplakalo.....
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: opšta priča-
Skoči na: